کلاهبرداری بازیکن سابق پرسپولیس از همبازیاش
کاربر برتر ماه کاربر برتر ماه ali_@sghar
تاپیک برتر ماه تاپیک برتر ماه « مراجعه به تاپیک اصلی »
سوالات متداول و تاپیک های مهم
    گزارش مشکلات انجمن و قالب جدید توسط کاربران
    اطلاعیه گزارش مشکلات چند روز گذشتهِ سایت و انجمن
    افتتاح سایت پرسپولیس اف سی
    ~ اطلاعیه امنیتی ~
    تاپیک 5
    تاپیک 6
    تاپیک 7
    تاپیک 8
    تاپیک 9
    تاپیک 10
    تاپیک 11
    تاپیک 12

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 1 , از مجموع 1

موضوع: کلاهبرداری بازیکن سابق پرسپولیس از همبازیاش

نام واقعی
    s A r A
    استاتوس
    عجب دنیای کوچیکی...
    شغل و حرفه
    DANESHJOO
    تیم های محبوب خارجی
    Real-Madrid | Germany
    تشکر شده 35,728 بار در 9,569 ارسال
    یاد شده
    در 2 پست
    برچسب زده شده
    در 68 تاپیک

کلاهبرداری بازیکن سابق پرسپولیس از همبازیاش

آی اسپورت-داود سیدعباسی، بازیکن سابق استقلال و پرسپولیس طی مصاحبهای اعلام کرد یکی از نامدارترین فوتبالیستهای ایران از او کلاهبرداری کرده است. سیدعباسی اعلام کرده حامد کاویانپور ماه هاست که به تلفن ها و پیامک هایش جواب نمیدهد.

اما داستان از چه قرار است؟ حامد کاویانپور شش سال پیش که سیدعباسی بازیکن تیم ابومسلم بوده، با او تماس میگیرد و از مشکلات مالیاش با سیدعباسی صحبت و از او درخواست کمک میکند.سیدعباسی به خاطر رفاقت دیرینهاش با کاویانپور و اعتباری که این بازیکن سابقا ملیپوش داشته، وکالتی به این رفیق قدیمی داده و سند خانه مادری خود را در اختیار حامد کاویانپور میگذارد تا بتواند با استفاده از این سند، از بانک وأم بگیرد.طبق ادعای سیدعباسی، اکنون شش سال از گرفتن این وأم میگذرد اما کاویانپور هیچ مبلغی را به بانک بازنگردانده است.

سیدعباسی در مورد رقم وام و این که چه مبلغی از آن پرداخت نشده میگوید:«ایشان رقم وامی رو که میخواست از بانک بگیرد را به من دروغ گفته بود به گفته حامد قرار بود 70 میلیون وام روی سند خانه مادرم گرفته شود وقتی به بانک رفتم متوجه شدم که 140 میلیون روی خانه مادر من وام گرفته و حتی یک ریال از آن را هم پرداخت نکرده است. آخرین پیامکی هم که از ایشان دارم این است که به من گفته برو که انشاالله خدا مشکلاتت رو حل کنه! من مدت زیادی است که میخواهم این مشکل را دوستانه حل کنم اما متاسفانه موفق نشدم و مجبورشدم که این قضیه را علنی کنم.»

2. 2 کاربر مقابل از s A r A عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

ali_@sghar (29th April 2015), RaMiN (29th April 2015)