به گزارش بخش بین المللی ورزش 11، تئو والکات بازیکن آرسنال اعتقاد دارد آرسنال در سال 2015 بهترین تیم اروپا است و عملکرد بهتری نسبت به بارسلونا دارد.

توپچی های لندن از آغاز سال جدید میلادی در فرم خوبی قرار دارند و از ماه فوریه تنها در دربی شما لندن مقابل تاتنهام شکست را تجربه کردند.
هفته گذشته آرسنال در ورزشگاه امارات به تساوی 0-0 مقابل چلسی به دست آورد. شاگردان ونگر تا حد خوبی فاصله خود با چلسی صدرنشین را کاهش دادند ولی چلسی با دو پیروزی دیگر به قهرمانی خواهد رسید و رسیدن تیمی دیگر به آنها، تقریبا غیرممکن است.

والکات معتقد است آرسنال در سال 2015 بهترین تیم اروپا است و وی در مصاحبه با وب سایت رسمی آرسنال گفت: "من می خواهم بگویم آرسنال در بهترین حالت خود قرار دارد. رقابت های زیادی وجود دارد و شما باید بهترین بازی را انجام دهید."
"من فکر می کنم تعداد افرادی که فکر میکردند ما برای قهرمانی خواهیم جنگید و در رده ی دوم قرار خواهیم گرفت، زیاد نباشد."
"ما در این سال بهترین تیم اروپا هستیم. این تیم بسیار قوی است و مصدومی هم در تیم وجود ندارد. اگر ما یک فصل بدون مصدومیت داشته باشیم می توانیم به عنوان قهرمانی برسیم."