تاپیک اخبار و حواشی بازی پرسپولیس - پیکان
کاربر برتر ماه کاربر برتر ماه ali_@sghar
تاپیک برتر ماه تاپیک برتر ماه « مراجعه به تاپیک اصلی »
سوالات متداول و تاپیک های مهم
    گزارش مشکلات انجمن و قالب جدید توسط کاربران
    اطلاعیه گزارش مشکلات چند روز گذشتهِ سایت و انجمن
    افتتاح سایت پرسپولیس اف سی
    ~ اطلاعیه امنیتی ~
    تاپیک 5
    تاپیک 6
    تاپیک 7
    تاپیک 8
    تاپیک 9
    تاپیک 10
    تاپیک 11
    تاپیک 12

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 10

موضوع: تاپیک اخبار و حواشی بازی پرسپولیس - پیکان

نام واقعی
    ***Moh@mm@d***
    استاتوس
    just Mr.Hattrik
    شغل و حرفه
    IWF
    بازیکن محبوب
    Emon Zayed
    تیم های محبوب خارجی
    Real-Madrid | Brazil
    تشکر شده 10,877 بار در 3,022 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 67 تاپیک

تاپیک اخبار و حواشی بازی پرسپولیس - پیکان

:: به نام خدا ::

تاپیک اختصاصی اخبار و حواشی بازی

با تشکر

ویرایش توسط s A r A : 30th April 2015 در ساعت 22:19

2. 7 کاربر مقابل از Zayed FC عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

ADEL.GH.K (3rd May 2015), ali_@sghar (30th April 2015), A_MI_N (30th April 2015), Love2013 (30th April 2015), s A r A (30th April 2015), SEYEDHAMED (1st May 2015), The Lone Red (30th April 2015)

نام واقعی
    علی اصغر
    استاتوس
    .
    بازیکن محبوب
    ali karimi
    تیم های محبوب خارجی
    Barcelona | Spain
    تشکر شده 11,027 بار در 3,443 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 31 تاپیک

کارت زرد طارمی باطل شد

به گزارش ورزش 11، در بازی تیم های پرسپولیس و سپاهان مورخ 27 فروردین ماه، داور مسابقه در دقیقه 53 به اشتباه خطای مدافع سپاهان روی مهدی طارمی بازیکن پرسپولیس را شبیه سازی وی تشخیص داد و طارمی را با کارت زرد جریمه کرد که بر همین اساس طارمی درخواست خود را مبنی بر ابطال این کارت به کمیته انضباطی ارائه کرد.

پس از بررسی این صحنه توسط رییس کمیته داوران به عنوان کارشناس و بررسی کمیته انضباطی، در نهایت به استناد بند 1 ماده 67 و بند 3 ماده 31 آیین نامه انضباطی، کارت زرد تعلق گرفته به مهدی طارمی بازیکن تیم پرسپولیس ابطال شد.

همچنین رضا حقیقی بازیکن تیم پدیده در دیدار تیم های پدیده مشهد و سایپا البرز از سری مسابقات هفته 24 لیگ برتر فوتبال به دلیل بروز تخلفاتی با کارت داور از بازی اخراج شد و پیرو آن بر اساس دادنامه شماره 46 مورخ 94/1/26 به مدت چهار جلسه از همراهی تیم مربوطه محروم و به پرداخت بیست میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد. بر همین اساس مدیرعامل باشگاه پدیده و رضا حقیقی ضمن ابراز ندامت و پشیمانی، درخواست مساعدت و تعلیق دو جلسه باقیمانده از محرومیت خود را به کمیته انضباطی ارائه کردند.

در نهایت کمیته انضباطی با بررسی درخواست ارائه شده و با توجه به سوابق بازیکن به استناد بندهای 2 و 3 ماده 59 آیین نامه انضباطی، دو جلسه باقیمانده از محرومیت رضا حقیقی را تا پایان فصل جاری تعلیق کرد. بنابراین در صورتی که حقیقی دو جلسه از محرومیت رای قبلی خود را گذرانده و جریمه نقدی را پرداخت کرده باشد حق همراهی تیم مربوطه را خواهد داشت. آرای صادره قطعی است.

4. 3 کاربر مقابل از ali_@sghar عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

ADEL.GH.K (3rd May 2015), s A r A (30th April 2015), The Lone Red (30th April 2015)

نام واقعی
    علی اصغر
    استاتوس
    .
    بازیکن محبوب
    ali karimi
    تیم های محبوب خارجی
    Barcelona | Spain
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 31 تاپیک

برانکو : می خواهم 100 سال در پرسپولیس بمانم

دایی از بزرگان تاریخ فوتبال ایران و دنیاست

برانکو ایوانکوویچ سرمربی پرسپولیس در نشست مطبوعاتی قبل از بازی پیکان حرف هایش را با تبریک روز مرد آغاز کرد.

به گزارش "ورزش سه"، سرمربی پرسپولیس درباره بازی پیکان گفت: «امیدوارم این روز بزرگ را با پیروزی مقابل پیکان جشن بگیریم. ما مشکلات بزرگی داشتهایم و نتایج در حد پرسپولیس نبوده است. اما من به این دلیل اینجا حضور دارم که این تیم بزرگ به جایی که لیاقتش را دارد برگردد.»

دیدار با شاگردان سابقم
    باوجودی که پیکان تیم بزرگی است و بازیکنانی مثل مهدی رحمتی و محمد نصرتی را دارد که شاگردان قبلی خود من بودهاند، اما ما به چیزی جز پیروزی فکر نمیکنیم.

به علیعسگری استراحت دادم
    برای بازی فردا به جز خانزاده و صادقیان، حمیدرضا علیعسگری را هم نداریم. چون دوست نداریم مصدومیت او تشدید شود. علیعسگری بازیکنی است که در آینده به او احتیاج خواهیم داشت و باید به او استراحت میدادیم

ما در لیگ برتر بهتر از حریفانمان بودهایم
    امتیازاتی را که لازم بود به دست نیاوردهایم اما چیزی که برای من خوشبینی میآورد این است که در همه بازیها تیم بهتر ما بودیم. در بازی استقلال اهواز، سپاهان و همین طور سایپا. ما از نظر شکل بازی و ایجاد موقعیت خوب کار کردیم اما اشتباهات مختلف پیروزی را از ما گرفته است. در حالی که مثلا در بازی سپاهان در موقعیت ۸ به ۲ نباید آن گل را میخوردیم یا در بازی سایپا....

انتقاد از زمان کم آمادهسازی
    با توجه به درگیری ما در مسابقات آسیایی، شرایط آمادهسازی ما هم مساعد نبوده است. مسابقات به صورت کاملا فشرده برگزار میشود و ما فرصت زیادی برای تمرین نداشتهایم اما من بهانه نمیآورم و به نظرم باید نتایج بهتری به دست میآوردهایم و امتیازات بیشتری کسب میکردیم.

مشکل دفاعی در جناحین
    تنها راه پیش روی ما کار بیشتر و تمرین است برای اینکه اشتباهاتمان را اصلاح کنیم. تنها با جدیت در تمرین میتوانیم از بروز مجدد این اشتباهات جلوگیری کنیم. بیشتر گلهایی که خوردیم از جناحین بوده. حساسترین جاها در زمین جناحین هر تیم است. به نظر من خیلی از گلهایی که خوردیم را میتوانستیم دریافت نکنیم.

آموزش از همه چیز مهمتر است
    در مورد اینکه سئوال میکنید چه کار باید کرد تا بازیکنان جوان دچار مشکلاتی مثل آنچه در مورد خانزاده اتفاق افتاد نشوند، باید گفت که آموزش از همه چیز مهمتر است. من از بازیکنان تیم درخواست کردهام به یک شکل واحد رفتار کنند. هر بازیکنی ممکن است در شرایطی قرار بگیرد که عصبی و ناراحت باشد و همیشه هم ممکن است این اتفاق بیفتد و آنها باید خودشان را آماده شنیدن انتقادات در این شرایط کنند. به نظر من همه مربیها باید به هم کمک کنند تا یک اصلاح رفتاری در فوتبال اتفاق بیفتد.

بازیکنان باید مراقب رفتار خود باشند
    بازیکنان فوتبال حرفهای زیر ذرهبین مطبوعات و مردم هستند و به همین واسطه بازیکنان پرسپولیس و سایر باشگاههای بزرگ که ارتش بزرگی از هواداران را پشت سر خود دارند، قطعا باید مراقب تکتک نکات رفتاری خود باشند. چون آنها الگویی هستند برای نوجوانانی که میخواهند فوتبالیست شوند.

حسینی نمی تواند به ما کمک کند
    میثم حسینی سه یا چهار ماه پیش از تیم کنار گذاشته شده و به همین سبب در رژیم کاری و تمرینی تیم نبوده است و به همین جهت من نمیتوانم تا آخر فصل روی ایشان حسابی باز کنم. ایشان آمد سئوال کرد وضعیتش چه طور خواهد بود و با ما تمرین هم کرد اما دوری چهار ماهه از تمرینات تیمی، ایشان را از شرایط مسابقه دور کرده و حتما شما هم با من هم عقیده هستید که نمیشود از او کمک گرفت.

به مالک پرسپولیس تبریک میگویم
    خبرنگاری از برانکو سئوال کرد با توجه به اینکه او با حمایت مالی حسین هدایتی به پرسپولیس آمده، اگر او برنده مزایده نشود، از آینده خود در پرسپولیس بیمناک نیست؟ برانکو در پاسخ به این سئوال گفت: مهم برای من پرسپولیس است. نام پرسپولیس و موسسه پرسپولیس است. من به اینجا آمده ام کمک کنم و می خواهم با کمک شما ارتقای سطحی در فوتبال ایران داشته باشیم. همین طور ما میخواهیم پرسپولیس را تبدیل به تیمی کنیم که هوادارانش در سراسر ایران را خوشحال کنند. به کسی که میخواهد تیم را بخرد و برنده مزایده شود تبریک میگویم چون تیم مردمی را در اختیار گرفته است.

دایی از بزرگترینهای تاریخ است
    دوست دارم علی دایی را ملاقات کنم. ایشان یکی از بهترین شاگردان من بوده و یکی از چهرههای تاریخی فوتبال ایران و جهان محسوب میشود. ایشان مثل علی پروین و سایر پیشکسوتان پرسپولیس اثری از خودش در فوتبال باقی گذاشته که قابل تقدیر است. علی دایی از قلب و روح خودش برای فوتبال ایثار کرده و من بسیار به عملکرد او اعتقاد داشتم. در مدتی که در ایران بودم فرصتی پیدا نشده که او را ببینم چون فقط مشغول تمرین و مسابقه هستم.

قرار است ۱۰۰ سال در پرسپولیس بمانیم
    مشکلات مالی روی کار من و بازیکنان تاثیر نگذاشته. ما باید طوری کار کنیم که انگار قرار است ۱۰۰ سال در پرسپولیس بمانیم.

6. 5 کاربر مقابل از ali_@sghar عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

ADEL.GH.K (3rd May 2015), Love2013 (1st May 2015), s A r A (30th April 2015), The Lone Red (30th April 2015), Zayed FC (30th April 2015)

نام واقعی
    s A r A
    استاتوس
    عجب دنیای کوچیکی...
    شغل و حرفه
    DANESHJOO
    تیم های محبوب خارجی
    Real-Madrid | Germany
    تشکر شده 35,728 بار در 9,569 ارسال
    یاد شده
    در 2 پست
    برچسب زده شده
    در 68 تاپیک

فهرست 18 بازیکن پرسپولیس برای مصاف با پیکان مشخص شدند

پرسپولیس نیوز : برانکو ایوانکوویچ هجده بازیکن را برای مصاف با پیکان انتخاب کرد

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس پس از انجام آخرین تمرین، هجده سرخپوش را برای بازی با پیکان انتخاب کرد.

سوشا مکانی، محمد نوری، مسعود همامی، رضا نورمحمدی، هادی نوروزی، مایکل اومانا، گابریل فرناندو، افشین اسماعیل زاده، مهدی جعفرپور، امید عالیشاه، مهرداد کفشگری، مهدی دغاغله، علی علیپور، رضا خالقی فر، بابک حاتمی، احمد نوراللهی، میلاد کمندانی و مهدی طارمی نفرات حاضر در هتل المپیک محل برپایی اردوی سرخپوشان هستند.

8. 4 کاربر مقابل از s A r A عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

ADEL.GH.K (3rd May 2015), ali_@sghar (30th April 2015), The Lone Red (30th April 2015), Zayed FC (30th April 2015)

نام واقعی
    s A r A
    استاتوس
    عجب دنیای کوچیکی...
    شغل و حرفه
    DANESHJOO
    تیم های محبوب خارجی
    Real-Madrid | Germany
    یاد شده
    در 2 پست
    برچسب زده شده
    در 68 تاپیک

گزارش تصویری: اردوی پرسپولیس پیش از بازی پیکان

مرور:p>

10. 4 کاربر مقابل از s A r A عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

ADEL.GH.K (3rd May 2015), ali_@sghar (1st May 2015), A_MI_N (1st May 2015), mansoor66 (1st May 2015)

نام واقعی
    علی اصغر
    استاتوس
    .
    بازیکن محبوب
    ali karimi
    تیم های محبوب خارجی
    Barcelona | Spain
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 31 تاپیک

مراسم ویژه پیش از بازی پرسپولیس و پیکان

مراسم ویژه ولادت حضرت علی (ع) و روز پدر پیش از دیدار تیم های پرسپولیس و پیکان از هفته بیست و هشتم لیگ برتر فوتبال ایران جمعه برگزار می شود.

به گزارش سرویس ورزشی جام نیوز به نقل از روابط عمومی سازمان لیگ فوتبال ایران، در این مراسم مسئولان سازمان لیگ فوتبال ایران، باشگاه پرسپولیس و بنیاد شهید و امور ایثارگران حضور خواهند داشت.

قرار است در این مراسم از 3 نفر از پدران شهیدی که چند فرزندشان، جان خود را در8 سال دفاع مقدس و درراه اعتلای ایران اسلامی و دفاع ازمرزهای کشور فدا کرده اند، از سوی سازمان لیگ فوتبال ایران و بنیاد شهید و امور ایثارگران تجلیل و قدردانی شود.

دراین مراسم ازاحمد پورزند پدر شهیدان سیروس شاهین و ایرج پورزند، اسحاق فاضل بدستانی پدر شهیدان مهدی ،حمید و مجید فاضل بدستانی ، و سید ابراهیم متولیان پدر شهیدان سید رضا و سید عباس متولیان و جانباز سید علی متولیان قدردانی می شود.

12. 2 کاربر مقابل از ali_@sghar عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

s A r A (1st May 2015), Zayed FC (1st May 2015)

نام واقعی
    علی اصغر
    استاتوس
    .
    بازیکن محبوب
    ali karimi
    تیم های محبوب خارجی
    Barcelona | Spain
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 31 تاپیک

اعلام ترکیب پرسپولیس برای بازی مقابل پیکان

ترکیب تیم فوتبال پرسپولیس برای دیدار مقابل پیکان در هفته بیست و هشتم لیگ برتر مشخص شد.

به گزارش "ورزش سه" از سایت باشگاه پرسپولیس، برانکو ایوانکوویچ سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس، ترکیب سرخپوشان برابر پیکان از هفته بیست و هشتم مسابقات لیگ برتر فوتبال (جام خلیج فارس) را به شرح زیر اعلام کرد:

سوشا مکانی، مایکل اومانیا، علیرضا نورمحمدی، بابک حاتمی، هادی نوروزی، محمد نوری (کاپیتان)، مهرداد کفشگری، فرناندو گابریل، امید عالیشاه، احمد نورالهی و مهدی طارمی.

بازیکنان ذخیره: مسعود همامی، افشین اسماعیلزاده، مهدی جعفرپور، مهدی دغاغله، علی علیپور، رضا خالقیفر و میلاد کمندانی.

گفتنی است؛ دیدار تیمهای پرسپولیس و پیکان از هفته بیست و هشتم رقابتهای لیگ برتر فوتبال از ساعت 18 امروز جمعه در ورزشگاه آزادی برگزار میشود.

14. 3 کاربر مقابل از ali_@sghar عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

ADEL.GH.K (3rd May 2015), s A r A (1st May 2015), Zayed FC (2nd May 2015)

نام واقعی
    s A r A
    استاتوس
    عجب دنیای کوچیکی...
    شغل و حرفه
    DANESHJOO
    تیم های محبوب خارجی
    Real-Madrid | Germany
    یاد شده
    در 2 پست
    برچسب زده شده
    در 68 تاپیک

پرسپولیس 1-0 پیکان / برانکو اولین سه امتیاز 94 را گرفت

پرسپولیس نیوز : تیم فوتبال پرسپولیس با ارائه یک بازی برتر موفق شد پس از چندین هفته برابر پیکان به برتری دست پیدا کند.

در هفته بیست و هشتم لیگ برتر فوتبال ایران پرسپولیس تهران از ساعت 18 در ورزشگاه آزادی میزبان پیکان تهران بود که این دیدار با برتری یک بر صفر پرسپولیس خاتمه یافت.

تک گل این دیدار را مهدی طارمی در دقیقه 55 به ثمر رساند.

در آغاز مسابقه دو تیم بازی نسبتا متعادلی را به نمایش گذاشتند و در اکثر دقایق توپ در میانه میدان در جریان بود. یاران پیکان سعی داشتند با ارسالهای بلند پشت مدافعان پرسپولیس فرصت گلزنی خلق کنند که در این امر موفق عمل نکردند. پرسپولیسیها در یکی دو صحنه دروازه پیکان را تهدید کردند، اما ضربات آنها راهی به دروازه پیدا نکرد. در یکی از موقعیتهای پرسپولیس که در دقیقه 15 رقم خورد، ارسال هادی نوروزی از روی نقطه کرنر، فرناندو گابریل را درون محوطه جریمه پیکان صاحب فرصت خوبی برای شوت زنی کرد اما ضربه او به خارج زمین رفت.

در دقیقه 27 نیز روی پاس خوبی که بابک حاتمی درون محوطه جریمه ارسال کرد طارمی با یک چرخش زیبا دروازه پیکان را هدف قرار داد، اما ضربه او از کنار دروازه به بیرون رفت.

در دقیقه 30 مدافعان پیکان پشت محوطه جریمه این تیم روی امید عالیشاه مرتکب خطا شدند و ضربه ایستگاهی که گابریل به سمت دروازه پیکان زد از بالای دروازه بیرون رفت.

در دقیقه 31 روی اشتباه مدافعان و دروازهبان پیکان چیزی نمانده بود که دروازه پیکان باز شود. مهدی رحمتی که از دروازه بیرون آمده بود، اشتباه عجیبی انجام داد و توپ به سمت دروازه پیکان رفت و در حالی که روی خط دروازه پیکان غلت میخورد وارد دروازه نشد و با برخورد با دیرک دروازه توپ به بیرون از دروازه رفت.

در آغاز نیمه دوم این پرسپولیسیها بودند که بازی هجومیتری را نسبت به حریف خود ارائه کردند و سعی داشتند با ایجاد فرصت گلزنی دروازه حریف را باز کنند تا این که روی حرکت خوب امید عالیشاه یک ضربه کرنر برای پرسپولیس به دست آمد و هادی نوروزی با استفاده از این فرصت توپ را روی دروازه پیکان فرستاد و مهدی طارمی با یک ضربه سر زیبا دروازه مهدی رحمتی را باز کرد.

در ادامه یاران پیکان بازی هجومی را در دستور کار خود قرار دادند و با ارسال از جناحین سعی داشتند دروازه پرسپولیس را باز کنند، اما هوشیاری مدافعان پرسپولیس اجازه نداد آنها بتوانند دروازه این تیم را باز کنند.

اما این پایان کار نبود و یاران پرسپولیس در دقیقه 62 یک فرصت گلزنی خوب را از دست دادند. روی پاس خوب گابریل، هادی نوروزی با رحمتی تک به تک شد، اما رحمتی ضربه او را مهار کرد و اجازه نداد که دروازه پیکان برای بار دوم باز شود.

در آخرین دقیقه بازی هم علیپور فرصت تک به تک را به راحتی از دست داد.

ترکیب پرسپولیس: سوشا مکانی، امید عالیشاه، مایکل اومانا، محمد نوری، مهدی طارمی (80 علی علیپور)، مهرداد کفشگری ، علیرضا نور محمدی، هادی نوروزی (68 رضا خالقی فر)، احمد نوراللهی، فرناندو گابریل و بابک حاتمی.

ترکیب پیکان: سید مهدی رحمتی، جیلوید ساموئل، سیاوش اکبرپور، احمد جمشیدیان، محمد صادق بارانی، ساندرو فریرا آندره، مصطفی شجاعی (60 سید حسین کریمی)، وحید حیدریه، محمد نصرتی، سید احمد مهدیزاده (66 آرمان قاسمی) و امیر حسین فشنگچی.

16. 3 کاربر مقابل از s A r A عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

ADEL.GH.K (3rd May 2015), ali_@sghar (1st May 2015), Zayed FC (2nd May 2015)

نام واقعی
    AMIN
    استاتوس
    only perspolis
    شغل و حرفه
    Daneshjo ♥_♥ GK
    بازیکن محبوب
    ali karimi
    تیم های محبوب خارجی
    Barcelona | Spain
    تشکر شده 9,829 بار در 2,754 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 48 تاپیک

برانکو: بروید از تعطیلات لذت ببرید

برانکو ایوانکوویچ سرمربی پرسپولیس پس از نشست مطبوعاتی در سالن کنفرانس هم پاسخ خبرنگاران را داد.

به گزارش "ورزش سه"، برانکو به خبرنگار ما گفت: من خوشحالم که بازی را بردیم. این پیروزی از چند جهت برای ما دارای اهمیت بود که مهمترینش، مسوولانه بازی کردن بازیکنان من بود.

وی ادامه داد: مقابل حریفی پیروز شدیم که به سختی می شود شکستش داد. بازیکنان من تحت فشار خوب عمل می کنند. البته ما باید گل های بیشتری می زدیم اما مهم این است که با این پیروزی فشار را از روی خود برداشتیم. این خیلی مهم است که دیگر به حاشیه امن رسیده ایم.

سرمربی سابق تیمملی ایران گفت: باید نتیجه بهتری رقم می زدیم تا باعث خوشحالی بیشتر هوادارانمان بشود. اما با همین برد هم می توانیم با روحیه بهتری به مصاف بنیادکار برویم. ما امروز با یک بازی درگیرانه شانس های گلزنی زیادی را خلق کردیم و این در شرایطی است که ما هر سه، چهار روز یک بار به زمین می رویم.

او درباره لیست مازاد تیمش هم گفت: ما هر روز مشغول آنالیز هستیم و تنها در انتهای فصل مشخص می شود که کدام بازیکنان مورد نیاز ما هستند. در حال حاضر ارزیابی هایی انجام داده ایم اما من نظری نمی دهم و مرتکب این اشتباه نخواهم شد. من امیدوارم بازیکنانم با طراوت بیشتری به میدان بروند.

برانکو در پاسخ به سوالی درباره احتمالات تغییر در ترکیب تیم برای بازی بنیادکار هم گفت: آرام آرام. بروید از تعطیلات تان لذت ببرید.

او سپس با خنده خبرنگاران را تنها گذاشت و سوار اتوبوس تیم شد.

خداحافظ آپاچی

18. 3 کاربر مقابل از A_MI_N عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

نام واقعی
    AMIN
    استاتوس
    only perspolis
    شغل و حرفه
    Daneshjo ♥_♥ GK
    بازیکن محبوب
    ali karimi
    تیم های محبوب خارجی
    Barcelona | Spain
    تشکر شده 9,829 بار در 2,754 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 48 تاپیک

نوری: بدون استرس بازی می کنیم

محمد نوری کاپیتان پرسپولیس اعلام کرد برنامه پرسپولیس برای ادامه فصل موفقیت در دو مسابقه مقابل بنیادکار و استقلال است.

به گزارش "ورزش سه" از میکسدزون ورزشگاه آزادی، نوری گفت: موقعیت های گل خیلی زیادی داشتیم و می توانستیم بیش از این ها گل بزنیم اما همین پیروزی هم خوب است و خوشحالیم که از ته جدول فاصله گرفتیم.

وی ادامه داد: حالا بدون استرس مقابل بنیادکار و استقلال بازی خواهیم کرد.

وقتی خبرنگاری از نوری درباره بازی گسترش پرسید، نوری جواب داد: خیالمان از ماندن راحت شد و به نظر من باید تمام تلاشمان را بگذاریم که در آن دو مسابقه مهم به برتری برسیم.

خداحافظ آپاچی

20. 3 کاربر مقابل از A_MI_N عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.