كارگري، شغل جدید کی روش!؛ "ویروس ها" چه کسانی هستند؟
کاربر برتر ماه کاربر برتر ماه ali_@sghar
تاپیک برتر ماه تاپیک برتر ماه « مراجعه به تاپیک اصلی »
سوالات متداول و تاپیک های مهم
  گزارش مشکلات انجمن و قالب جدید توسط کاربران
  اطلاعیه گزارش مشکلات چند روز گذشتهِ سایت و انجمن
  افتتاح سایت پرسپولیس اف سی
  ~ اطلاعیه امنیتی ~
  تاپیک 5
  تاپیک 6
  تاپیک 7
  تاپیک 8
  تاپیک 9
  تاپیک 10
  تاپیک 11
  تاپیک 12

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 2 , از مجموع 2

موضوع: كارگري، شغل جدید کی روش!؛ "ویروس ها" چه کسانی هستند؟

 1. #1


  محل سکونت
  کاشان.
  نام واقعی
  علی اصغر
  استاتوس
  .
  بازیکن محبوب
  ali karimi
  تیم های محبوب خارجی
  Barcelona | Spain
  نوشته ها
  4,203
  تشکر
  12,693
  تشکر شده 11,027 بار در 3,443 ارسال
  یاد شده
  در 0 پست
  برچسب زده شده
  در 31 تاپیک

  كارگري، شغل جدید کی روش!؛ "ویروس ها" چه کسانی هستند؟

  همه از صحبت های روز چهارشنبه (16 اردیبهشت ماه) وزیر ورزش مات و مبهوت اند، نمی دانیم بیانيه قاطع نماینده وزارت خانه درمورد بقای کی روش را باور کنیم یا صحبت های در مقام کارفرما و کارگری وزیر ورزش و جوانان را؟ کی روش که هیچ، ما خودی ها نیز سخت هاج و واج مانده ایم.

  تقریبا پس از جلسات چندین و چند ساعته و پشت سر گذاشتن متمادی روزهای بلاتکلیفی سایه آرامش بر سر فوتبال ملی وضعیت قرمز را سفید کرده بود، اما دیری نپایید تا وضعیت ژله ای ادامه همکاری کی روش با تیم ملی همچنان به قوت خود باقی بماند.

  صحبت ها و تک تک واژه های به کار برده شده توسط گودرزی وزیر ورزش و جوانان حکایت از این دارد که کماکان مواضع نسبت به سرمربی پرتغالی تیم ملی در راس وزاتخانه تغییر نکرده است، اما باید جستار کرد تا متوجه شد علت ورود مدیرکل حراست وزارت ورزش به عنوان نماینده این وزارتخانه در مذاکرات سه جانبه؛ فدراسیون فوتبال، کی روش و وزارت ورزش برای پایان دادن به شائبه ها و بقای کی روش چه بوده است؟  کلید واژه؛ ما کارفرما هستیم و او کارگر

  درحالی که آرامش به اردوی تیم ملی بازگشته بود بازهم صحبت های تند وزیر ورزش با ادبیاتی منحصر به فرد ورود طوفان را به بدنه فوتبال ملی خوشامد گفت. بازهم کفاشیان بلافاصله پس از صحبت های گودرزی تن و بدنش لرزید و اعلام کرد که تکلیف کی روش هفته آینده مشخص می شود، انگار نه انگار که یک ماه است فوتبال ایران درگیر مشخص کردن تکلیف کی روش است، گویی اصلا این کفاشیان و فدراسیونش نبوده اند که جلسات روزانه و سنگین هشت ساعته و پنج ساعته برگزار کرده اند، شاید اصلا این هیئت رییسه وجاهت قانونی نداشته که هفته قبل ماندن کی روش را به رای گذاشت و به ادامه همکاری اش رای داد، گویی کفاشیان با هر اظهار نظری باید همه چیز را به پله اول ببرد و از نو برای ادامه همکاری کی روش هیئت رییسه، نماینده وزارتخانه و افکار عمومی را به صف کند.

  ماندن کیروش تصویب شد و مبنا مصوبه هیئت رییسه فدراسیون فوتبال بود اما کفاشیان بازهم در اظهار نظری عجیب پس از صحبت های وزیر اعلام کرد که تکلیف کی روش هفته جاری مشخص خواهد شد، تکلیفی که شبیه عروس قهر کرده ای است که یک روز در خانه پدر و روز دیگر در خانه شوهر است.


  معمای پیچیده دولت، وزیر، کی روش، مردم

  حسنی خو، مدیر کل حراست وزارت ورزش و جوانان نماینده این وزارتخانه بود یا از جای دیگری مامور به انجام اتمام حجت برای ادامه همکاری فدراسیون با کی روش شده بود؟ تصمیمی که توسط فدراسیون تضعیف شده و تصمیمات بی ثبات رییسش قابل انجام نبود، فدراسیونی که برای ادامه همکاری و تصمیم در مورد سرمربی اش توان لازم را نداشت و کفاشیان نشان داد که تکیه بر صندلی اش از هرچیزی واجب تر است. چه معنا دارد که هر هفته درباره قطع یا ادامه همکاری کی روش با تیم ملی تصمیم گیری شود؟ به چه دلیل زمانی که ادامه همکاری کی روش قطعی شده بازهم برای ماندنش جلسه گذاشت؟ چرا تکلیف هیچ کس با خودش معلوم نیست؟ کی روش می خواهد بماند یا برود؟ کفاشیان صندلی اش اهمیت بیشتری دارد یا استقلال فدراسیونش؟ موضع وزارتخانه بر ادامه همکاری با کی روش است یا می خواهد سرمربی تیم ملی را به خانه اش بفرستد؟ دولت کجای کار ایستاده است؟ حسنی خو نماینده وزارتخانه بود یا از دولت مامور شده بود؟ اگر مدیرکل حراست وزارت ورزش نماینده این وزارتخانه بوده و به سختی از ادامه همکاری کی روش حمایت کرده پس علت صحبت های تند وزیر چه می تواند باشد؟


  ادبیات تند وزیر؛ "ویروس" کیست؟ بیگانه تحقیر کننده ای که کارگر است.

  "مطمئنا اگر دولت به عنوان نماینده مردم و حاکمیت برای رفع نارساییها دخالت نکند، رشد این ویروسها همچنان ادامه پیدا میکند و کسی هم مانند آقای اسدی که به عنوان دبیرکل فدراسیون فوتبال به آن وارد میشود در آن حذف و یا دفع میشود".

  "ویروس" چه کس یا چه کسانی هستند؟ وقتی صحبت از اسدی شده قطعا منظور فدراسیون فوتبال است؟ این ویروس ها چه کسانی هستند که اگر دولت به عنوان نماینده مردم و حاکمیت برای رفع نارسایی ها دخالت نکند رشدشان ادامه می یابد؟ چه افرادی در فدراسیون فوتبال خواسته اند دبیرکل این فدراسیون را حذف یا دفع کنند؟

  این تنها بخشی از صحبت های تند و همراه با کنایه وزیر ورزش در نشست روز چهارشنبه اش با پیشکسوتان بود، اما روی دیگری از صحبت های او به سرمربی تیم ملی و حتی مدافعان او معطوف می شد. "مربیان و مردم ما از اینکه توسط بیگانه تحقیر شوند رنج میبرند. ما کارفرما هستیم و او کارگر. اما گویا شرایط در این میان برعکس شده است و ما هستیم که گرفتار شدهایم". "البته در جمع کنونی ما افرادی بودند که از این تحقیرکنندگان دفاع کردند. من از آقای حاج رضایی گله دارم که چرا از آن شرایط حمایت کردند".


  منظور وزیر کی روش نبود؟

  یک روز از صحبت های گودرزی زمان نگذشته بود که اعلام کرد منظورش کی روش نبوده و نامی از هیچ شخصی به میان نیاورده است. اما آیا صرف نام نبردن منظور وزیر را مشخص نمی کرد؟ بیگانه کیست که در میان پیشکسوتان فوتبال از او نام برده می شود؟ حاج رضایی از چه کسی و چه شرایطی حمایت کرده است؟

  واکنش وزیر به صحبت هایی که خودش مطرح کرده نیز جالب بود، درحالی که منظور کاملا مشخص و حرف ها به وضوح زده شد اما وزیر ورزش در کمال ناباوری عنوان می کند، "حرفی در مورد کیروش نزدم و شنونده باید عاقل باشد. من اسمی از کسی نیاوردم. شما مجاز و مختار به هرگونه تحلیلی هستید". او حتی درباره صحبت های پیرامون بحث پیمانکار و کارگر و اینکه منظور چه شخصی بوده است، می گوید، "با این صحبتها خیلیها موافق و خیلیها هم مخالف بودند. درمورد تحلیل قضایا نیز چو دانی و پرسی سوالت خطاست!

  چرا وقتی که می دانید منظور وزیر چه کسی بوده است سوال می پرسید؟ چرا سوالی خطا مطرح می کنید وقتی که خود وزیر هم می داند شما به خوبی منظورش را فهمیده اید؟ 2. کاربر مقابل از ali_@sghar عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

  888 (9th May 2015)

 3. #2


  محل سکونت
  کرج
  نام واقعی
  sahar
  شغل و حرفه
  دانشجو
  بازیکن محبوب
  Alireza Haghighi
  تیم های محبوب خارجی
  Manchester-United | NetherLand
  نوشته ها
  2,340
  تشکر
  7,608
  تشکر شده 3,512 بار در 1,448 ارسال
  یاد شده
  در 0 پست
  برچسب زده شده
  در 11 تاپیک
  1. وزارت عقده ای.بدبخت و حسود

 4. کاربر مقابل از 888 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

  ali_@sghar (9th May 2015)

مجوز های ارسال و ویرایش

 • شما نمیتوانید موضوع جدیدی ارسال کنید
 • شما امکان ارسال پاسخ را ندارید
 • شما نمیتوانید فایل پیوست کنید.
 • شما نمیتوانید پست های خود را ویرایش کنید
 •  
برو بالا