به گزارش ورزش 11، لوئیس انریکه تمامی بازیکنان تیم اصلی، به همراه ساندرو، مونیر و سمپر از تیم ب را فراخواند. جرمی متئو نیز پس از تمرین امروز، چراغ سبز پزشکان برای بازی را دریافت کرد.

انریکه تمامی بازیکنان تیم را برای دیدار روز سه شنبه برابر بایرن در دیدار برگشت نیمه نهایی
لیگ قهرمانان اروپا، در مونیخ فراخواند. سرجی سمپر، ساندرو رامیرز و مونیر حدادی از تیم ب نیز جزء بازیکنان فراخوانده شده بودند. جرمی متئو نیز که پس از تمرین امروز اجازه پزشکان برای حضور در مسابقات را دریافت کرد، تیم را همراهی خواهد کرد.

بنابراین 26 بازیکن کاروان تیم برای سفر به مونیخ را همراهی خواهند کرد که عبارتند از: تراشتگن، براوو، ماسیپ، آلوز، مونتایا، داگلاس، آلبا، آدریانو، متئو، ماسکرانو، فرمالن، پیکه، بارترا، بوسکتس، ژاوی، اینیستا، سرجی روبرتو، سمپر، راکیتیچ، رافینیا، پدرو، ساندرو، مونیر، نیمار، مسی و سوارز.مسی و سوارز به تنهایی تمرین کردند

پیش از اعلام این نفرات، تیم برای آخرین بار پیش از سفر به مونیخ، تمرین کرد. هفت بازیکن تیم ب، شامل دیانه، لوکاس، کامارا، له، خوان رومن، مونیر و آداما، در این تمرین حضور داشتند. در حالی که متئو با بقیه تیم به تمرین پرداخت، مسی و سوارز هر کدام جداگانه تمرینات خود را انجام دادند.

تیم صبج دوشنبه به سمت مونیخ پرواز خواهد کرد. آن ها برای آخرین بار پیش از دیدار سه شنبه شب، در آلیانز آره نا تمرین خواهند کرد. اگر پس از بازی، پیروزی 3-0 بارسا در دور رفت پابرجا بماند، آبی و اناری ها یکی از دو تیم حاضر در فینال برلین خواهند بود.