•○•علیپور: بعد از گلزنی به استقلال تازه کارم آغاز شد
کاربر برتر ماه کاربر برتر ماه ali_@sghar
تاپیک برتر ماه تاپیک برتر ماه « مراجعه به تاپیک اصلی »
سوالات متداول و تاپیک های مهم
  گزارش مشکلات انجمن و قالب جدید توسط کاربران
  اطلاعیه گزارش مشکلات چند روز گذشتهِ سایت و انجمن
  افتتاح سایت پرسپولیس اف سی
  ~ اطلاعیه امنیتی ~
  تاپیک 5
  تاپیک 6
  تاپیک 7
  تاپیک 8
  تاپیک 9
  تاپیک 10
  تاپیک 11
  تاپیک 12

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 1 , از مجموع 1

موضوع: •○•علیپور: بعد از گلزنی به استقلال تازه کارم آغاز شد

 1. #1


  محل سکونت
  ahVaz
  نام واقعی
  reza YA
  استاتوس
  I'm HERE
  شغل و حرفه
  dANESHJoOo
  تیم های محبوب خارجی
  Real-Madrid | NetherLand
  نوشته ها
  5,923
  تشکر
  3,435
  تشکر شده 11,154 بار در 3,799 ارسال
  یاد شده
  در 0 پست
  برچسب زده شده
  در 26 تاپیک

  Perspolis •○•علیپور: بعد از گلزنی به استقلال تازه کارم آغاز شد

  علیپور: بعد از گلزنی به استقلال تازه کارم آغاز شد  وبسایت رسمی برنامه نود - گلزن پرسپولیس در دربی ۸۰ گفت: خیلیها گلی که به استقلال زدم را با گل نیمار به رئال سوسیهداد مقایسه کردند.به گزارش وباسیت نود و به نقل از فارس ، گلزنی در دربی ۸۰ با کمتر از ۲۰ سال سن و به دست آوردن عنوان جوانترین گلزن تاریخ پرسپولیس در دربی اتفاقی بود که روز گذشته برای علی علیپور بازیکن جوان پرسپولیس رخ داد و با گلی که وارد دروازه استقلال کرد هم خودش را در تاریخ دربیها جاودانه کرد و هم اینکه پرسپولیس پس از ۱۹ سال موفق شد دربی رفت و برگشت را از استقلال ببرد.

  به همین بهانه مهاجم شماره ۷۷ پرسپولیس با حضور در خبرگزاری فارس، پاسخگوی سوالاتی شد تا از ۲۴ ساعتی که از روز گذشته پس از گلزنی به استقلال پشت سر گذاشته صحبت کند.

  از دیروز که به استقلال گل زدی تا حالا قطعا لحظات سختی را پشت سر گذاشتی، چراکه فشار زیادی به تو به عنوان یک بازیکن جوان وارد شده است.

  دیشب برای من خیلی خوب بود چراکه دوست و فامیل همه به من زنگ میزدند و گلزنیام در دربی را تبریک میگفتند و این خواست خدا بود که من در بازی دیروز گل بزنم. حجم تماسها آنقدر زیاد بود که نمیدانستم پیامکهایم را پاسخ یا تلفنها را جواب بدهم.

  قبل از بازی فکر میکردی بتوانی به استقلال گل بزنی؟

  قبل از بازی خیلی از دوستانم میگفتند که به استقلال گل میزنم. به هر حال آنها کری میخواندند اما خودم خیلی به اینکه گل میزنم یا نه فکر نمیکردم اما خوشبختانه گل زدم و تیمم را موفق کردم.

  به نظر میرسد حضورت به عنوان بازیکن فیکس در دربی برنامهای از سوی برانکو داشته است.

  باید بگویم قطعا همینطور بود و خود من هم از نظر روحی و روانی برای این بازی خودم را آماده کرده بودم اما خوشحالم که به من اعتماد شد و برانکو در دربی که یک بازی حساس است مرا به زمین فرستاد و فکر میکنم جوابی به اعتماد برانکو دادم البته برای بازی مقابل استقلال استرس خاصی نداشتم اما شاید در دو بازی آسیایی مقابل ۱۰۰ هزار هوادار کمی استرس داشتم اما مقابل استقلال اصلا استرس نداشتم.

  حتما میدانی با گلی که دیروز به استقلال زدی رکورد مهدویکیا را شکستی و جوانترین گلزن تاریخ پرسپولیس در دربی شدی.

  خودم هم نمیدانستم که رکورد مهدویکیا را شکستم و در یکی از سایتهای خبری این موضوع را خواندم و واقعا وقتی از این مسئله مطلع شدم جا خوردم اما به هر حال خوشحالم که چنین اتفاق مهمی در دربی برای من رخ داد.

  از دیروز تا به حال محبوبیت تو بین هواداران پرسپولیس قطعا بیشتر از گذشته شده است خودت این موضوع را متوجه شدی؟

  به هر حال همه چیز دست خدا است و نظرش شامل حال من شد تا در دربی گل بزنم.

  از گلی هم که زدی حرف بزن و زمانی که هادی نوروزی سانتر کرد.

  روی ضربه ایستگاهی هادی نوروزی سانتر کرد و من از نقطه کور محوطه ۱۸ قدم استقلال حرکت کردم و روی تیر ۲ توپ را زدم.

  این گل تمرین شده بود؟

  بله ما بارها در تمرینات روی این گونه گلها تمرین کرده بودیم و خوشحالم که از این موقعیت استفاده کردم.

  از دیروز قطعا انتظارات از تو بیشتر از قبل خواهد شد. خودت را برای فشار این انتظارها آماده کردهای؟

  گلزنی در دربی باعث شد تا انتظارات از من بیشتر شود و من هم باید بدانم که تازه کارم شروع شده و هنوز اول راه هستم و از این به بعد باید تلاشم را ۱۰۰ برابر کنم که برای بازِهای آینده موثرتر باشم. باید کاری کنم تا بتوانم جواب مربیان را بدهم.

  از کار کردن با برانکو هم بگو.

  او به جوانها اعتقاد دارد و این موضوع مهمی است. همین که او به جوانها میدان میدهد یک مسئله بزرگ است و خدا را شکر که من در این دوره در پرسپولیس هستم و زیر نظر او کار میکنم.

  با شرایط خوبی که پرسپولیس از نظر روحی و روانی دارد فکر میکنید در بازی با الهلال چه نتیجهای رقم میخورد؟

  برای بازی با الهلال قطعا شرایط بازی با اسقتلالفرق خواهد کرد چراکه هر بازی شرایط خودش را دارد و نظر کادر فنی است که چه بازیکنانی به زمین میروند اما اگر من در زمین باشم همه تلاشم را میکنم که چه ۵ دقیقه در زمین باشم چه ۹۰ دقیقه برای موفقیت پرسپولیس گام بردارم.

  بعد از گلی که به استقلال زدی شادی گل عجیبی داشتی و کسی نفهمید در نهایت چه کردی!

  تنها چیزی که احساس کردم این بود که گلم را به هواداران تقدیم کنم و به همین دلیل پیراهن پرسپولیس را بوسیدم.

  لحظهای که توپت وارد دروازه استقلال شد به چه چیزی فکر میکردی؟

  واقعا لحظه عجیبی بود و نمی دانستم باید چه کار کنم. واقعا حس خوبی داشتم و باور نمیکردم به استقلال گل زدم البته به چیزی فکر نمیکردم اما اینکه به استقلال گل زدم واقعا خوشحالکننده بود.

  جو رختکن پرسپولیس بعد از بازی استقلال چطور بود؟

  همه در رختکن خوشحال بودیم و به من تبریک گفتند. از برانکو و بنگر گرفته تا بقیه بازیکنان همه به من تبریک میگفتند و احتمالا این حس و حال برای من کمتر پیش بیاید. شاید در دربیهای بعدی حتی هتتریک هم بکنم اما حس و حالی که گل دیروز داشت امکان دارد دیگر برای من تکرار نشود. مزه گل دیروز یک چیز دیگر بود.

  در زمانی که در بازی دیروز تعویض شدی بهنام برزای بازیکن راهآهن که دوست صمیمی خودت هم هست تو را هل داد و یک کارت زرد هم از داور گرفت. ناراحت نشدی؟

  به هر حال در بازی از این صحنهها طبیعی است. استقلال از ما عقب بود و فشار زیادی به بازیکنان این تیم وارد شده بود البته بهنام برزای هم بازیکن خوبی است و وقتی نیمه دوم به بازی آمد میخواست انتظاراتی که از او میرود را برآورده کند البته بهنام از دوستان خوب من است و هیجان بازی زیاد بود و گرنه من و بهنام هیچ کدورتی با هم نداریم و خیلی هم با هم دوست و رفیق هستیم و حتی بعد از بازی پیش او رفتم و با او صحبت کردم. ما هیچ مشکل خاصی با هم نداریم البته من دیروز قصد وقتکشی نداشتم اما از زمین آرام بیرون میرفتم که او از من خواست زودتر از بازی بیرون بروم.

  صحنه گلی که به استقلال زدی را دیدهای؟

  یکی دو بار صحنه گل را از تلویزیون دیدم اما هنوز فرصت نشده بتوانم بازی را کامل ببینم اما باید بگویم زمانی که هادی نوروزی توپ را سانتر کرد و من ضربه زدم در یک صدم ثانیه این فکر را کردم که خدایی نکرده توپم درون دروازه نرود اما خدا را شکر توپ تبدیل به گل شد و در شرایط حساس توانستم به تیمم کمک کنم.

  ضربه سرت هم خیلی محکم بود و به نظر میآمد چیزی کمتر از ضربه با پا نبود!

  شاید برایتان جالب باشد گلی که به استقلال زدم را خیلیها با گلی که نیمار به رئال سوسیهداد زد مقایسه میکنند.

  دیروز یک بازیکن مازندرانی سانتر کرد و یک بازیکن مازندرانی گل زد و شاید بتوان گل دیروز پرسپولیس به استقلال را یک گل مازندرانی دانست!

  (با خنده) شاید اینطور باشد که شما میگویید! اما به هر حال باید بگویم که هادی نوروزی یکی از بازیکنان خوب پرسپولیس است که سانترهای خوبی انجام میدهد و بعد از بازی هم بارها از او تشکر کردم که این پاس گل را داد تا من بتوانم به استقلال گل بزنم.

  شرایط پرسپولیس در حال حاضر برای بازی با الهلال عربستان در لیگ قهرمانان اسیا چطور است؟

  از امروز صبح بازی استقلال برای همه ما تمام شد و فکر همه به بازی با الهلال است تا در دو بازی رفت و برگشت نتیجه بگیریم و به مرحله بعد صعود کنیم. با کمک بازیکنان، مربیان و هواداران میتوانیم از سد الهلال بگذریم و به مرحله بعد برویم.

  فکر میکردی در یک روز فوتبال و حتی زندگیات با گلی که به استقلال زدی از این رو به آن رو شود؟

  این مسئلهای است که لطف خدا بود و شامل حال من شد چراکه چند بازی بود نمیتوانستم گل بزنم اما خوشحالم که در چنین بازی توانستم گل بزنم.

  گلزنیهایت برای پرسپولیس تداوم خواهد داشت؟

  به هر حال من یک مهاجم هستم و همیشه باید برای تیمم گل بزنم و همه سعیام را میکنم تا این اتفاق بیفتد.

  الگوی فوتبالیات کدام بازیکن است؟

  در ایران الگوی من علی دایی است و در خارج از ایران هم کریستیانو رونالدو.

  هواداران پرسپولیس میتوانند به تیم سال آینده امیدوار باشند که قهرمانی را برایشان به ارمغان بیاورند؟

  باید بگویم بازیکنانی که همین حالا در پرسپولیس حضور دارند همگی ستاره هستند و مطمئن باشید همین بازیکنان برای تیم تلاش میکنند. نام پرسپولیس خودش ستاره دارد و نیازی به تکستارهها ندارد اما همه ما تلاش میکنیم در کنار هم پرسپولیس را موفق کنیم و من افتخار میکنم که کنار چنین بازیکنانی بازی میکنم و میخواهیم هم در آسیا و هم در لیگ نتیجه بگیریم.

  در پایان اگر صحبت خاصی داری بگو.

  باید بگویم از هواداران خواهش میکنم در بازی با الهلال ما را فراموش نکنند و امیدوارم که مثل بازیهای قبلی از ما حمایت کنند تا بتوانیم با نتیجه خوب از سد الهلال بگذریم تا کار را در تهران یکسره کنیم و دیگر نگران بازی در عربستان نباشیم و در پایان هم باید بگویم هدف من از ابتدا این بود که بتوانم در پرسپولیس بازی کنم و هدفی که الان هم دنبال میکنم این است که بتوانم لژیونر شوم و مهاجم اول تیم ملی هم در جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه باشم.

 2. 2 کاربر مقابل از lord reza عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

  s A r A (17th May 2015), SEYEDHAMED (17th May 2015)

مجوز های ارسال و ویرایش

 • شما نمیتوانید موضوع جدیدی ارسال کنید
 • شما امکان ارسال پاسخ را ندارید
 • شما نمیتوانید فایل پیوست کنید.
 • شما نمیتوانید پست های خود را ویرایش کنید
 •  
برو بالا