سپ بلاتر قهرمانی سپاهان را تبریک گفت
کاربر برتر ماه کاربر برتر ماه ali_@sghar
تاپیک برتر ماه تاپیک برتر ماه « مراجعه به تاپیک اصلی »
سوالات متداول و تاپیک های مهم
    گزارش مشکلات انجمن و قالب جدید توسط کاربران
    اطلاعیه گزارش مشکلات چند روز گذشتهِ سایت و انجمن
    افتتاح سایت پرسپولیس اف سی
    ~ اطلاعیه امنیتی ~
    تاپیک 5
    تاپیک 6
    تاپیک 7
    تاپیک 8
    تاپیک 9
    تاپیک 10
    تاپیک 11
    تاپیک 12

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 3 , از مجموع 3

موضوع: سپ بلاتر قهرمانی سپاهان را تبریک گفت

نام واقعی
    سروش امینی
    استاتوس
    با یاری خدا من ادامه میدم
    شغل و حرفه
    فعلا دانش آموز
    تیم های محبوب خارجی
    Barcelona | Germany
    تشکر شده 4,903 بار در 1,991 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 70 تاپیک

سپ بلاتر قهرمانی سپاهان را تبریک گفت

به گزارش ورزش11 و به نقل از سایت فدراسیون فوتبال، جوزف سپ بلاتر رئیس فدراسیون جهانی فوتبال در پیام ارسالی خود به تیم فوتبال سپاهان در راستای قهرمانی چهاردهمین دوره از لیگ برتر فوتبال ایران نوشت:

کسب عنوان قهرمانی در سطح فوتبال ملی فرصت فوق العادهای است که عملکرد خوب تیم را به همگان نشان داد و در همین راستا تبریک صمیمانه من را از سوی تمام خانواده فوتبال به تیم سپاهان در راستای عملکرد خوبش پذیرا باشید.

میدانم که در پس این موفقیت باورها و تلاش های تمام دست اندرکاران مجموعه است. این پیروزی حاکی از یک روحیه تیمی حقیقی است و تجمید و ستایش سزاوار افرادی چون بازیکنان، مربیان، اعضای کادر فنی، پزشک و علی الخصوص هواداران وفادار سپاهان است.

فوتبال ثابت کرده که بیش از هر زمان دیگر از مرزهای سنتی فراتر رفته و عاملی برای توسعه محسوب میشود. همچنین باعث اقتدار هر چه بیشتر بازیکنان در سطوح مختلف در راستای توسعه توانایی های فردی، درک تاکتیکی و پویایی شخصی و در نهایت تقویت روحیه تیمی نیز می شود. در حقیقت فوتبال مدرسهای است برای زندگی و من به همه و به خصوص جوانان امروز اعلام میکنم که بازی فوتبال به صورت دوجانبه هم از لحاظ اجتماعی و هم فردی منفعت زیادی خواهد داشت.
    در پایان به تیم سپاهان تأکید میکنم که همچنان به این روند ادامه داده و پیشرو این راه موفقیت باشد.

2. 2 کاربر مقابل از SoRooSH عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

lord reza (23rd May 2015), s A r A (23rd May 2015)

نام واقعی
    s A r A
    استاتوس
    عجب دنیای کوچیکی...
    شغل و حرفه
    DANESHJOO
    تیم های محبوب خارجی
    Real-Madrid | Germany
    تشکر شده 35,728 بار در 9,569 ارسال
    یاد شده
    در 2 پست
    برچسب زده شده
    در 68 تاپیک

یادداشت: از نبوغ و فسادِ بلاتر

سایمون کوپر
    در قرنِ نوزدهمِ بریتانیاییها متمولترین مردمِ دنیا بودند. بعد نوبت به آمریکاییها رسید و بعد روسها و حالا هم عربهایِ حوزهیِ خلیج. سپ بلاتر که از منطقهیِ توریستیِ والاییس است، این را خوب میداند و برایِ همین است که دوباره به عنوانِ رئیسِ فیفا انتخاب خواهد شد و با اتوریته یِ خودش به فسادِ فوتبالِ جهان ادامه خواهد داد.

با این حال باید نبوغِ او را تحسین کرد. بلاترِ 79 ساله خیلی زود فهمید که نظمِ جهانیِ نویی در راه است که در آن غربیها هیچ موضوعیتی ندارند. من خودم این قضیه را فقط وقتی فهمیدم که در دومِ دسامبرِ 2010 میزبانیِ جام جهانی به روسیه و قطر رسید.

من این کمپین را سالها دنبال کرده بودم و با خیلیها خصوصی دربارهاش حرف زده بودم. از میانِ آنها اندک افرادی بودند که میزبانیِ روسیه را پیشبینی کنند و تقریبا هیچکس فکرش را هم نمیکرد که قطر میزبان شود.

کشورهایِ غربی هرکدام به دلایلی فکر میکردند میتوانند برندهیِ این انتخاب شوند. آمریکا و انگلیس که کاپیتالیستهایِ ذاتی هستند فکر میکردند چون بازار فوتبالِ گسترده‎ای دارند پیروزی خواهند شد، پرتغال و اسپانیا به دوستانشان در داخلِ نهادِ فیفا اعتماد داشتند و هلند و بلژیک فکر میکردند کمپینِ سبزشان (که حتی با دوچرخه به زوریخ معرفی شده بود) برگِ برندهشان است.

غافل از اینکه برایِ فیفا تنها پول و زور موضوعیت دارد. ولادیمیر پوتین دستِ رای دهنده ها پیچاند، زنانِ قلدبلندِ روسی مدام در سالنهایِ فیفا چرخ زدند و قطر رویِ تمامِ پروژههایِ فوتبالیِ دنیا سرمایه گذاری کرد. بعد از این انتخابات یک سومِ مقاماتِ فیفا متهم به فساد و رشوه گرفتن شدند و استعفا دادند.
    خیلی از مقاماتِ غیرِ غربیِ فوتبال از بلاتر و استعدادش تعریف میکنند.

حتی مایکل فن پراگِ هلندی که قصد داشت برایِ ریاستِ فیفا با او رقابت کند میگوید: «او آدمِ خوش برخوردی است و اسمِ تمامِ روسایِ فدراسیونهایِ کشورهایِ مختلف را حفظ است. بلاتر حتی اسمِ همسرانشان را هم میداند.» بلاتر حتی میتواند به شکلِ قانونی هدایایِ زیادی هم به این روسا بدهد. درسته، او هرگز دلِ مطبوعاتِ غربی را به دست نخواهد آورد، اما خودش میداند که این قضیه در نظمِ نوینِ جهانی اهمیتِ چندانی ندارد.

کشورهایِ غربی از تغییر دادنِ فیفا عاجزند. البته آنها میتوانند جامِ جهانی را تحریم کنند، اما به قولِ راجر پیلک، محققِ سیاسی در دانشگاهِ کولورادو، غربیها ذاتا حاضر نیستند برایِ دفاع از اصولشان، خودشان را قربانی کنند.

4. کاربر مقابل از s A r A عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

lord reza (23rd May 2015)

نام واقعی
    s A r A
    استاتوس
    عجب دنیای کوچیکی...
    شغل و حرفه
    DANESHJOO
    تیم های محبوب خارجی
    Real-Madrid | Germany
    تشکر شده 35,728 بار در 9,569 ارسال
    یاد شده