دوران کوتاه ستاره برزیلی پرسپولیس: خداحافظ گابریل!
کاربر برتر ماه کاربر برتر ماه ali_@sghar
تاپیک برتر ماه تاپیک برتر ماه « مراجعه به تاپیک اصلی »
سوالات متداول و تاپیک های مهم
    گزارش مشکلات انجمن و قالب جدید توسط کاربران
    اطلاعیه گزارش مشکلات چند روز گذشتهِ سایت و انجمن
    افتتاح سایت پرسپولیس اف سی
    ~ اطلاعیه امنیتی ~
    تاپیک 5
    تاپیک 6
    تاپیک 7
    تاپیک 8
    تاپیک 9
    تاپیک 10
    تاپیک 11
    تاپیک 12

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 4 , از مجموع 4

موضوع: دوران کوتاه ستاره برزیلی پرسپولیس: خداحافظ گابریل!

نام واقعی
    s A r A
    استاتوس
    عجب دنیای کوچیکی...
    شغل و حرفه
    DANESHJOO
    تیم های محبوب خارجی
    Real-Madrid | Germany
    تشکر شده 35,728 بار در 9,569 ارسال
    یاد شده
    در 2 پست
    برچسب زده شده
    در 68 تاپیک

دوران کوتاه ستاره برزیلی پرسپولیس: خداحافظ گابریل!

آی اسپورت - نبود نام گابریل در لیست 20 نفره پرسپولیس برای بازی با الهلال یعنی دوران کوتاه هافبک برزیلی پرسپولیس در تهران به پایان رسیده است. شرایط این بازیکن قبل از دربی پیچیده شد. گابریل اعلام کرد برانکو بخاطر مصدومیت کوچکش ریسک نمیکند و او را برای بازی با الهلال نگه خواهد داشت.

در بازی رفت با الهلال هم گابریل به بهانه مصدومیت غایب بود و حالا برای بازی برگشت هم جایی در لیست برانکو ندارد. اینکه گابریل همه بازیها را بخاطر یک «مصدومیت خفیف» از دست داده باشد زیاد قابل باور نیست.

دو شایعه در مورد غیبت طولانی مدت گابریل وجود دارد. یکی ناراحتی او از عدم پرداخت مطالباتش و یکی هم بینظمی او در اعتراض به پرداخت نشدن پولش که منجر به کنار گذاشتنش توسط برانکو شده است.

هر چه باشد، به نظر میرسد دیگر گابریل را با پیراهن پرسپولیس نبینیم. ژاوی برزیلی که مدت کوتاهی درخشید و رفت.

2. 6 کاربر مقابل از s A r A عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

Amir_Ali (24th May 2015), Arash 1990 (24th May 2015), omid27 (25th May 2015), SALAMI-FC (24th May 2015), V a H i D (24th May 2015), Zayed FC (24th May 2015)

نام واقعی
    s A r A
    استاتوس
    عجب دنیای کوچیکی...
    شغل و حرفه
    DANESHJOO
    تیم های محبوب خارجی
    Real-Madrid | Germany
    یاد شده
    در 2 پست
    برچسب زده شده
    در 68 تاپیک

حقیقتی که بالاخره فاش شد/ مشکل گابریل مصدومیت نبود

آی اسپورت-
    فرناندو گابریل برزیلی، تنها خرید قابل دفاع حمید درخشان برای پرسپولیس بود. هافبک گلنزن اما گل ساز سرخپوشان، به شدت مورد اعتماد این مربی قرار داشت و درخشان معمولا در همه مسابقه، او را 90 دقیقه در زمین بازی نگه می داشت.

این روند خیلی زود با ورود برانکو تغییر کرد. گابریل که بعد از بازگشت از مصدومیت چند هفته ای با ماسک محصوص در زمین حاضر شده بود و هنوز نتوانسته بود به فرم خوب گذشته برسد، در مسابقه پرسپولیس با سپاهان تعویض شد و با اعتراض به تعویض، رابطه اش با کادر فنی جدید باشگاه را بحرانی کرد.

گابریل از زمان ورود برانکو، دیگر مهره ای کلیدی برای قرمزها به شمار نمی رفت. او قبل از برگزاری دربی تهران ناگهان از لیست نهایی تیم خط خورد و کمی بعد عنوان شد که این بازیکن «مصدوم» شده است. در همان مقطع، رسانه های نزدیک به پرسپولیس فاش کردند که مشکل گابریل، مصدومیت نیست و او با علم نیمکت نشینی در دربی تصمیم گرفته به طور کلی قید این مسابقه را بزند.

بعد از پیروزی در رقابت های هفته سی ام، گابریل به طور کامل از برنامه های برانکو برای دیدار با الهلال خارج شد. او در بازی اول در لیست 18 نفره جایی نداشت و حالا در بازی برگشت نیز در فهرست 20 نفره سفر به عربستان قرار نگرفت تا مشخص شود مشکل برانکو با او، هرگز مصدومیت نبوده است.

درست از بعد انتشار لیست برانکو برای مسابقه عربستان، دوران حضور هافبک شماره 66 در پرسپولیس را باید تمام شده دانست. این بازیکن در مصاحبه ای تند تاکید کرده که در صورت ادامه کار برانکو، دیگر در پرسپولیس نخواهد ماند. او به خوبی می داند مدیران باشگاه از بین خودش و برانکو، سرمربی کروات را انتخاب خواهند کرد.

4. 4 کاربر مقابل از s A r A عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

Arash 1990 (24th May 2015), omid27 (25th May 2015), V a H i D (24th May 2015), Zayed FC (24th May 2015)

نام واقعی
    s A r A
    استاتوس
    عجب دنیای کوچیکی...
    شغل و حرفه
    DANESHJOO
    تیم های محبوب خارجی
    Real-Madrid | Germany
    یاد شده
    در 2 پست
    برچسب زده شده
    در 68 تاپیک

موضع تند گابریل علیه برانکو: اگر او سرمربی باشد در پرسپولیس نمیمانم

آی اسپورت - جدایی گابریل از پرسپولیس جدیتر از همیشه شده و هافبک برزیلی سرخپوشان به زودی ایران را ترک خواهد کرد. گابریل گفته هیچ مشکلی برای بازی با الهلال نداشت اما برانکو سبک بازی او را نمیپسندد و به همین دلیل همراه دیگر بازیکنان تیم به ریاض سفر نکرد: «در چند روز اخیر روزی دو نوبت فیزیوتراپی میکردم تا بتوانم در بازی برگشت مقابل الهلال به پرسپولیس کمک کنم و حتی در تمرین روز شنبه تیم در کنار بازیکنان به تمرین پرداختم اما در نهایت مرا از لیست کنار گذاشتند.

خیلی دوست داشتم تا در بازی با الهلال حتی اگر شده یک نیمه به میدان بروم و به پرسپولیس کمک کنم و مشکلی هم از این بابت نداشتم اما نمیدانم چرا کادر فنی دوست نداشت من در این بازی به میدان بروم. به هر حال با توجه به این اتفاق من هر چه زودتر ایران را ترک میکنم و از باشگاه خواستم برای سهشنبه شب برایم بلیت بگیرند. من با هیچکس مشکلی ندارم اما فکر می‎کنم سرمربی تیم دوست نداشت از من استفاده کند.»

گابریل گفته به زودی ایران را ترک میکند و اگر برانکو سرمربی پرسپولیس بماند، دیگر به این تیم برنخواهد گشت: «فکر کنم با بازیهایی که برای پرسپولیس انجام دادم به همه ثابت شد که تواناییهایم چقدر است و فقط برانکوست که فوتبال مرا نمیپسندد.

مسلماً در صورت ماندن برانکو در پرسپولیس دیگر با این تیم نخواهم بود، چرا که نمیخواهم بازیکن نیمکتنشین باشم. چند تیم خوب لیگ برتری از ایران به من پیشنهاد دادهاند. باید پیشنهادات خود در برزیل را هم بررسی کنم تا یک تصمیم خوب بگیرم. برانکو از روزی که آمد به من نشان داد که خیلی فوتبالم را نمیپسندد و فکر کنم در بازی با سپاهان که مرا تعویض کرد این موضوع به همه ثابت شد. شاید برانکو تنها مربی در ایران باشد که فوتبال مرا نمیپسندد.»

6. 5 کاربر مقابل از s A r A عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

Arash 1990 (24th May 2015), omid27 (25th May 2015), SALAMI-FC (24th May 2015), V a H i D (24th May 2015), Zayed FC (24th May 2015)

نام واقعی
    روح الله بخشی
    استاتوس
    تو قلب من نوشته پرسپولیس سلطان عشقه
    شغل و حرفه
    كليه خدمات برق
    بازیکن محبوب
    ahmdareza abedzadeh
    تیم های محبوب خارجی
    Real-Madrid | Germany
    تشکر شده 8,517 بار در 3,761 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 28 تاپیک
    حق با پرسپولیس و برانکو هستش ن بازیکن

هادی جان ب گفتت 57 امتیازی شدیم ولی تقریبا همون 57 پاشنه آشیل قهرمان نشدنمون شد چون خوزستانی ها همون دقیقه گل زدن

داش هادی تشکر میکنم ازت بابت اتحاد و هم دلی ک در تیم ایجاد کردی

8. کاربر مقابل از Arash 1990 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

*محمد* (24th May 2015)