تتلو را به گاس هیدینک ترجیح دادی آقای صادقیان!
کاربر برتر ماه کاربر برتر ماه ali_@sghar
تاپیک برتر ماه تاپیک برتر ماه « مراجعه به تاپیک اصلی »
سوالات متداول و تاپیک های مهم
    گزارش مشکلات انجمن و قالب جدید توسط کاربران
    اطلاعیه گزارش مشکلات چند روز گذشتهِ سایت و انجمن
    افتتاح سایت پرسپولیس اف سی
    ~ اطلاعیه امنیتی ~
    تاپیک 5
    تاپیک 6
    تاپیک 7
    تاپیک 8
    تاپیک 9
    تاپیک 10
    تاپیک 11
    تاپیک 12

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 4 , از مجموع 4

موضوع: تتلو را به گاس هیدینک ترجیح دادی آقای صادقیان!

نام واقعی
    sajjad
    استاتوس
    هیچی
    بازیکن محبوب
    ali karimi
    تیم های محبوب خارجی
    Chelsea | Brazil
    تشکر شده 576 بار در 205 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 5 تاپیک

تتلو را به گاس هیدینک ترجیح دادی آقای صادقیان!

او هنوز هم می تواند همان بازیکنی باشد که مدافعان فجر سپاسی را به خاک و خون می کشید و کنارِ مرداب انزلی با پاس بیرون پایش، گونه های در حال انقراض را به ادامه حیات امیدوار می کرد!
    آی اسپورت- «تو پرسپولیس می مونم و نشونشون می دم فوتبال یعنی چی!». این جملهِ ویدئوی عصبانی اینستاگرامی بازیکن جوان پرسپولیس، بعد از خط خوردن از فهرست اولیه کارلوس کی روش برای جام جهانی بود. پیامِ صادقیان، آمده بود تا در لیگ چهاردم در کنار تکرار نمایش ایده آل فصل گذشته، بالاخره خودش را به کی روش و تیم ملی و همه آدم های دیگری که معتقد بودند هنوز برای اهدای لقب ستاره به او خیلی زود است، نشان بدهد. او قرار بود یک فصل فوق العاده را پشت سر بگذارد اما آنچه در همه این ماه ها انجام داد، کاملا ناامیدکننده بود. مصدومیت؟ تا دلتان بخواند. محرومیت؟ بی شمار. حواشی؟ هر روز. گل و پاس گل؟ یکی. فقط یکی.

به احتمال بسیار زیاد، پیام نودِ دیشب را تماشا نکرده است. لابد او یا درگیری یکی از شب نشینی های همیشگی اش و یا مشغول تصادف در خیابان های تهران در ساعت های بامداد بوده است. یک نفر اما باید به گوش پسرِ حسن زیکو برساند که مهمان دیشبِ نود، یکی از «جوان اول» های فوتبال ایران بود. پسر آرام و کم حاشیه و باوقاری که قید پول زیاد را زده بود و خودش را با تلاش زیاد به اروپا رسانده بود و حالا روی صندلی پرمخاطب ترین برنامه تلویزیونی ایران ستایش می شد. پیام هم می توانست توی چنین وضعیتی باشد. می توانست خسته از اردوی تیم ملی برگردد و به نود برسد و به سوال های طولانی فردوسی پور جواب بدهد. حتی این استعداد را داشت که «گاو طلایی» را از دستان گاس هیدینک بگیرد. او این استعداد را داشت و آن را صرف قهر و آشتی های روزانه با تتلو کرد.
    پیام هنوز هم فرصت بازگشت به سطح اول فوتبال را دارد. هنوز هم می تواند همان بازیکنی باشد که مدافعان فجر سپاسی را به خاک و خون می کشید و کنارِ مرداب انزلی با پاس بیرون پایش، گونه های در حال انقراض را به ادامه حیات امیدوار می کرد! کاش پسر حسن زیکو زودتر به خودش بیاید و کاری کند تا نظمِ جستجوی گوگل به هم بخورد. تا دیگر موجبات خنده جماعت سرچ کننده نشود. جماعتی که توی یک جستجوی ساده، می توانند به این دوگانه ها برسند: علیرضا جهانبخش و گاس هیدینک، پیام صادقیان و امیر تتلو!

خداحافظ کاپیتان......
    مرد با وفار و مظلوم پرسپولیس

تسلیت

2. 11 کاربر مقابل از sajjad polis عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

#Navid# (26th May 2015), 888 (28th May 2015), Amir_Ali (26th May 2015), Arash 1990 (26th May 2015), emrah20062007 (28th May 2015), mansoor66 (26th May 2015), Mohammadreza (27th May 2015), omid27 (26th May 2015), RaMiN (27th May 2015), s A r A (26th May 2015), SoRooSH (26th May 2015)

نام واقعی
    sajjad
    استاتوس
    هیچی
    بازیکن محبوب
    ali karimi
    تیم های محبوب خارجی
    Chelsea | Brazil
    تشکر شده 576 بار در 205 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 5 تاپیک
    فرهاد کاظمی صادقیان و تتلو را آشتی داد!

هافبک پرحاشیه پرسپولیس که روز گذشته در جشن گلریزان برای زندانیان شرکت کرده بود با خواننده مشهور آشتی کرد.
    به گزارش سرویس ورزشی جام نیوز، روز گذشته جشن گلریزانی برای زندانیان به همت فرهاد کاظمی برگزار شد که چند چهره شاخص از جمله پیام صادقیان و امیر تتلو نیز دعوت بودند.

صادقیان که از مدت ها پیش اعلام کرده بود با تتلو قهر کرده است، با وساطت سرمربی راه آهن با وی آشتی کرده است.

تتلو در این خصوص و اینکه ماجرای قهر و آشتی شان چه بوده است در صفحه اجتماعی خود نوشت:

«آقا فرهاد مرسى که منو پیامو رو هم آشتى دادى کارى که بزرگترا باید انجام بدن اما خوب بعضیاشون بر عکس عمل میکنن. الان با هم حرف زدیم!!!

یه اعتراف: درسته من پیامو خراب کردم اما بعدش که اون دوست عزیز اون حرف دروغ رو زد و پیام هیچى نگفت. چون تا اون موقع من فقط باهاش صحبت می کردم و تمرین و نگرانش بودم!!

من پریدم بهش!! چون می خواستم همه انرژى هاى منفى بیاد سمتش و بفهمه که چقدر حرف نزدنش برام سخت بود و چقدر مردم فحشم دادن در صورتى که من واقعا نگرانش بودم و بفهمه خراب شدنش چقدر براى همه مهمه!! می خواستم به خودش بیاد!!

شما اصلا می دونید که پیام تو همه رده هاى سنیه تیم ملى کاپیتان بوده و این پیام بود که با بازیه قشنگش و روحیش پرسپولیسو برد آسیا اما داشتن خرابش می کردن!! من می خواستم نذارم اما منم خراب کردن و کارى کردن که ما همدیگرم خراب کنیم!!!

من همینجا از پیام معذرت می خوام و هنوزم معتقدم بهترین استعداد ایرانه و میتونه مارادوناى ما باشه و ایشالا بتونیم فصل بعد با هم تو یه تیم واسه آقا فرهاد که مربیه جفتمونم بوده بازى کنیم!! اگه بشه کى میاد استادیوم؟!!؟»

خداحافظ کاپیتان......
    مرد با وفار و مظلوم پرسپولیس

تسلیت

4. 6 کاربر مقابل از sajjad polis عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

Amir_Ali (26th May 2015), Arash 1990 (26th May 2015), emrah20062007 (28th May 2015), RaMiN (27th May 2015), s A r A (26th May 2015), SoRooSH (26th May 2015)

نام واقعی
    ترجیح میدم همون نهال صدام کنید
    شغل و حرفه
    بيكار*
    بازیکن محبوب
    Mehrdad Kafshgari
    تیم های محبوب خارجی
    Real-Madrid | Portugal
    تشکر شده 3,849 بار در 1,637 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 42 تاپیک
    پیام واقعا عالی و استعدادش بی نظیره
    متاسفانه شعور و اخلاقش صفره
    ولی هوادار نباید در حقش کم لطفی کنن
    چون ما خیلی به پیام مدیونیم
    پیام پارسال واقعا فوق العاده بود بهترین بازیکن لیگ
    اما متاسفانه میکشیدنش تو حاشیه و خودش هم با بعضی حرکات نابجا به کسانی که میخواستن ببرنش تو حاشیه کمک میکرد

بسه کاپیتان دیگه بلند شو

قلب هادی تاب بی تابی نداشت
    رفت و داغی سرخ بر دلها گذاشت

6. 6 کاربر مقابل از Nahal عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

#Navid# (26th May 2015), Amir_Ali (26th May 2015), Arash 1990 (26th May 2015), RaMiN (27th May 2015), s A r A (26th May 2015), sajjad polis (26th May 2015)

نام واقعی
    amirhossein
    استاتوس
    آنچه ما کردیم با خود هیچ نابینا نکرد در میان خانه گم کردیم، صاحب خانه را ...
    شغل و حرفه
    شهرداری شهریار مشغولم
    بازیکن محبوب
    ali daei
    تیم های محبوب خارجی
    Barcelona | Germany
    تشکر شده 21,306 بار در 6,697 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 50 تاپیک
    حالا فکر کردین این امیر تتلو کیه؟
    حیف پیام

8. 3 کاربر مقابل از *sir amirhossein* عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

Arash 1990 (26th May 2015), RaMiN (27th May 2015), sajjad polis (26th May 2015)