|((!!))| تاپیک اختصاصی اخبار و حواشی نقل و انتقالات پرسپولیس در لیگ پانزدهم|((!!))|
کاربر برتر ماه کاربر برتر ماه ali_@sghar
تاپیک برتر ماه تاپیک برتر ماه « مراجعه به تاپیک اصلی »
سوالات متداول و تاپیک های مهم
    گزارش مشکلات انجمن و قالب جدید توسط کاربران
    اطلاعیه گزارش مشکلات چند روز گذشتهِ سایت و انجمن
    افتتاح سایت پرسپولیس اف سی
    ~ اطلاعیه امنیتی ~
    تاپیک 5
    تاپیک 6
    تاپیک 7
    تاپیک 8
    تاپیک 9
    تاپیک 10
    تاپیک 11
    تاپیک 12

کاربران برچسب زده شده

صفحه 1 از 74 1231151 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 739

موضوع: |((!!))| تاپیک اختصاصی اخبار و حواشی نقل و انتقالات پرسپولیس در لیگ پانزدهم|((!!))|

نام واقعی
    محمدرضا
    استاتوس
    پرسپولیس یعنی زندگی
    شغل و حرفه
    دیوونه ی پرسپولیس
    بازیکن محبوب
    ali karimi
    تیم های محبوب خارجی
    Chelsea | NetherLand
    تشکر شده 13,208 بار در 2,574 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 68 تاپیک

|((!!))| تاپیک اختصاصی اخبار و حواشی نقل و انتقالات پرسپولیس در لیگ پانزدهم|((!!))|

..::به نام خدا::..

تاپیک اختصاصی اخبار و حواشی نقل و انتقالات پرسپولیس در لیگ پانزدهم

سلام خدمت همه ی پرسپولیسی های عزیز

دوستان عزیز خواهشا تمامی اخبار ، مصاحبه ها و حواشی مربوط به نقل و انتقالات پرسپولیس در لیگ پانزدهم رو در این تاپیک قرار بدید و تاپیک جداگانه نزنید.

در ضمن تاپیک های متفرقه حذف میشوند پس خواهشا رعایت کنید!

به امید موفقیت تیممون در فصل جدید

برای بحث و تبادل نظر در مورد نقل و انتقالات پرسپولیس نیز به تاپیک زیر برید:

✯✯تاپیک بحث و تبادل نظر نقل و انتقالات پرسپولیس در لیگ پانزدهم✯✯

ویرایش توسط ali_@sghar : 30th April 2016 در ساعت 14:31

خداحافظ 24 ابدی

2. 9 کاربر مقابل از oscar عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

ali_@sghar (28th May 2015), Amir_Ali (28th May 2015), A_MI_N (28th May 2015), emrah20062007 (30th May 2015), lord reza (3rd June 2015), Love2013 (28th May 2015), mansoor66 (28th May 2015), s A r A (29th May 2015), SoRooSH (28th May 2015)

نام واقعی
    محمدرضا
    استاتوس
    پرسپولیس یعنی زندگی
    شغل و حرفه
    دیوونه ی پرسپولیس
    بازیکن محبوب
    ali karimi
    تیم های محبوب خارجی
    Chelsea | NetherLand
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 68 تاپیک
    پرسپولیس به دنبال محمد ایران پوریان برای دفاع راست
    --------------------------------------------------------------------------------------------------------

پرسپولیسیها قبل حذف از لیگ قهرمانان آسیا، پروژه ساخت تیم جدیدشان را آغاز کرده بودند. آنها در وهله اول سراغ ایرانپوریان مدافع راست تراکتورسازی رفتهاند.
    پستهای دفاع کناری و دروازهبان، بزرگترین بحران پرسپولیس در لیگ چهاردهم بود. بعد از محروم شدن حسین ماهینی و کنار گذاشتن میثم حسینی پرسپولیسیها انواع و اقسام گلها را از دو سمت خط دفاعی خوردند و دیشب هم گل اول الهلال با استفاده از ضعف مستقیم حاتمی زده شد. اولین گزینه پرسپولیس برای پوشش ضعف دفاع راست محمد ایرانپوریان مدافع فصل گذشته تراکتورسازی است. بازیکنی که علاوه بر پرسپولیس از ذوب آهن، سایپا و فولاد هم پیشنهاد دارد.
    بعد از پایان لیگ چهاردهم مدیران تراکتور هنوز پیشنهادی به ایرانپوریان برای ادامه همکاری ندادهاند و همین هم باعث شده مدافع شیرازی این باشگاه دنبال باشگاه جدیدی باشد. او در تهران، صحبتهای اولیه را با مسئولان پرسپولیس انجام داده و با پایان موقت ماجرای خصوصیسازی احتمالا مذاکرات نهایی را با مدیران باشگاه آغاز میکند. پرسپولیس برای خرید ایرانپوریان با ذوب آهن رقابت سختی خواهد داشت. این فصل علی حمام، یکی از ضعیفترین بازیکنان ذوب آهن بود و گلمحمدی میخواهد با خرید ایرانپوریان معدود نقاط ضعف تیمش را هم برطرف کند.

خداحافظ 24 ابدی

4. 10 کاربر مقابل از oscar عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

ali_@sghar (29th May 2015), Amir_Ali (28th May 2015), A_MI_N (28th May 2015), emrah20062007 (28th May 2015), mansoor66 (28th May 2015), omid27 (28th May 2015), RaMiN (30th May 2015), s A r A (29th May 2015), SoRooSH (28th May 2015), V a H i D (29th May 2015)

نام واقعی
    محمدرضا
    استاتوس
    پرسپولیس یعنی زندگی
    شغل و حرفه
    دیوونه ی پرسپولیس
    بازیکن محبوب
    ali karimi
    تیم های محبوب خارجی
    Chelsea | NetherLand
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 68 تاپیک
    چند خبر کوتاه از پرسپولیس
    -------------------------------------------------------------------------------
    طرفداری- به گزارش خبرنگارطرفداری، شنبه هفته آینده برانکو با مسئولین باشگاه جلسه ای برگزار خواهد کرد.

* دستیاران برانکو امروز صبح تهران را به مقصد کشورشان ترک کردند و قرار شد برانکو پیگیر مطالبات دستیارانش باشد.

* مایکل اومانیا که قرار است در اردوی تیم ملی کاستاریکا حضور پیدا کند، امروز به کشورش بازگشت و در خصوص مطالبات و مشخص شدن وضعیتش برای فصل آینده، ده روز به باشگاه فرصت داد.

* سید جلال حسینی بازیکن اسبق پرسپولیس به دلیل پرداخت نشدن مالیاتش توسط باشگاه پرسپولیس، ممنوع الخروج شده و قرار است این بازیکن جلسه ای را در این خصوص با مسئولان باشگاه برگزار کند.

*قرار است برانکو درمورد فرشاد احمد زاده و میلاد غریبی دوبازیکن جوان پرسپولیس که فصل گذشته به ترتیب در تراکتورسازی تبریز و پدیده ی مشهد توپ میزدند،نظر دهد تا تکلیف این بازیکنان برای سال آینده مشخص شود.احمدزاده و غریبی جز بازیکنان پرسپولیس حساب میشوند و این فصل باید به این تیم بازگردند.

خداحافظ 24 ابدی

6. 10 کاربر مقابل از oscar عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

ali_@sghar (29th May 2015), Amir_Ali (28th May 2015), A_MI_N (28th May 2015), emrah20062007 (28th May 2015), mansoor66 (28th May 2015), RaMiN (30th May 2015), s A r A (29th May 2015), SoRooSH (28th May 2015), محمد سرخ (22nd June 2015), V a H i D (29th May 2015)

نام واقعی
    محمدرضا
    استاتوس
    پرسپولیس یعنی زندگی
    شغل و حرفه
    دیوونه ی پرسپولیس
    بازیکن محبوب
    ali karimi
    تیم های محبوب خارجی
    Chelsea | NetherLand
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 68 تاپیک
    سیستم پرسپولیس در نقل و انتقالات این فصل:اول خرید بازیکنان مورد نظر،سپس اعلام لیست مازاد!
    -------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    پرسپولیس نیوز : سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس قصد ندارد قبل از جذب بازیکنان مدنظرش لیست خروجی سرخپوشان را اعلام کند.
    برانکو ایوانکوویچ بعد از حذف پرسپولیس از لیگ قهرمانان آسیا قصد دارد فعلاً در ایران بماند تا تکلیف خود و تیمش را برای فصل آینده مشخص کند. دستیاران برانکو امروز (پنجشنبه) ایران را به مقصد کرواسی ترک میکنند اما سرمربی پرسپولیس حداقل تا پایان هفته آینده در تهران خواهد ماند تا برنامههایش را تکمیل کرده و لیست خرید خود را تحویل مدیریت باشگاه دهد. این در حالی است که با منتفی شدن واگذاری باشگاه پرسپولیس به بخش خصوصی، وضعیت مدیریت این باشگاه هم فعلاً نامشخص است.

برانکو در مذاکراتی که با نژادفلاح داشته به وی اعلام کرده فعلاً قصد ندارد لیست خروجی تیمش را مشخص کند، چرا که اول باید بداند چه تعداد از بازیکنان مدنظرش جذب میشوند. به اعتقاد خیلی از کارشناسان پرسپولیس در فصل نقلوانتقالات بازیکنان با کیفیت زیادی جذب کند اما با شرایطی که این تیم در حال حاضر دارد این امر ممکن نیست. با توجه به این قضیه برانکو قصد ندارد بیگدار به آب زده و به یکباره تعداد زیادی از بازیکنان تیمش را کنار بگذارد. او ابتدا لیست خریدش را تکمیل و آنها را تحویل باشگاه خواهد داد و بعد از اینکه مشخص شد باشگاه توان جذب کدام یک از آنها را دارد، لیست خروجی تیمش را هم تحویل باشگاه میدهد.

البته تعدادی از بازیکنان پرسپولیس که فصل گذشته در تعداد کمی از بازیهای این تیم به میدان رفتند به طور قطع در فصل آینده جایی در این تیم ندارند و خودشان هم میدانند رفتنی هستند اما چند بازیکن هستند که برانکو در مورد آنها تردید دارد و اول قصد دارد جانشین مناسب برای آنها پیدا کند.

مورد دیگر اینکه برانکو و دستیارانش هنوز پیش قراداد خود را از باشگاه پرسپولیس دریافت نکردهاند و چنانچه هر فردی به عنوان مدیرعامل این باشگاه انتخاب شود باید در اولین اقدام برای پرداخت پیش قراداد مربیان پرسپولیس اقدام کند. در واقع یک دیگر دلایل ماندن برانکو در تهران همین مسئله است.

خداحافظ 24 ابدی

8. 7 کاربر مقابل از oscar عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

ali_@sghar (29th May 2015), emrah20062007 (28th May 2015), mansoor66 (28th May 2015), RaMiN (30th May 2015), s A r A (29th May 2015), محمد سرخ (22nd June 2015), V a H i D (29th May 2015)

نام واقعی
    ترجیح میدم همون نهال صدام کنید
    شغل و حرفه
    بيكار*
    بازیکن محبوب
    Mehrdad Kafshgari
    تیم های محبوب خارجی
    Real-Madrid | Portugal
    تشکر شده 3,849 بار در 1,637 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 42 تاپیک
    واقعا غیر از ایرانپوریان هیچ مدافع راست دیگه ای نبود؟؟والا سگ وریا غفوری شرف داره به این
    غفوری و رضائیان ول کرده رفته با ایرانپوریان مذاکره کنه؟؟؟

بسه کاپیتان دیگه بلند شو

قلب هادی تاب بی تابی نداشت
    رفت و داغی سرخ بر دلها گذاشت

10. 8 کاربر مقابل از Nahal عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

ali_@sghar (29th May 2015), A_MI_N (28th May 2015), mansoor66 (28th May 2015), oscar (28th May 2015), RaMiN (30th May 2015), s A r A (29th May 2015), SEYEDHAMED (29th May 2015), محمد سرخ (22nd June 2015)

نام واقعی
    محمدرضا
    استاتوس
    پرسپولیس یعنی زندگی
    شغل و حرفه
    دیوونه ی پرسپولیس
    بازیکن محبوب
    ali karimi
    تیم های محبوب خارجی
    Chelsea | NetherLand
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 68 تاپیک
    تراکتور نیز خواهان صادقیان شد/پس از نفت تهران و ذوب آهن اصفهان،تراکتورسازی تبریز نیز خواهان ستاره ی پرسپولیس شد
    -------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    به گزارش سرویس ورزشی جام نیوز، پیام صادقیان به تازگی از خجالت برانکو ایوانکوویچ در آمد و عنوان کرد که این مرد کروات قصد تخریب او را داشته است!
    مصاحبه اخیر وی به منزله جدایی قطعی این جوان از پرسپولیس است. در همین راستا شنیده می شود که چند تیم داخلی به صادقیان پیشنهاد داده اند تا به آنها ملحق شود.
    تا دیروز از تیم های نفت تهران و ذوب آهن اصفهان به عنوان مقصد بعدی هافبک پرحاشیه پرسپولیس نام برده می شد. حتی خود او در جمعی خصوصی گفته بود كه از لیگ دسته دو پرتغال پیشنهاد دارد، اما به تازگی خبردار شدیم تراکتورسازی هم به شدت خواهان جذب صادقیان شده است.
    صادقیان که اصالتی تبریزی دارد بدش نمی آید برای یک فصل هم شده در تیم شهرش توپ بزند ولی هنوز تصمیم قطعی در این خصوص نگرفته است.
    این در حالی است که قرارداد صادقیان با پرسپولیس به اتمام رسیده و او در حال حاضر بازیکن آزاد محسوب می شود و می تواند به هر تیمی که دلش خواست برود.

خداحافظ 24 ابدی

12. 10 کاربر مقابل از oscar عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

ali_@sghar (29th May 2015), A_MI_N (29th May 2015), emrah20062007 (30th May 2015), mansoor66 (29th May 2015), omid27 (29th May 2015), RaMiN (30th May 2015), s A r A (29th May 2015), محمد سرخ (22nd June 2015), V a H i D (29th May 2015), Zayed FC (28th May 2015)

نام واقعی
    محمدرضا
    استاتوس
    پرسپولیس یعنی زندگی
    شغل و حرفه
    دیوونه ی پرسپولیس
    بازیکن محبوب
    ali karimi
    تیم های محبوب خارجی
    Chelsea | NetherLand
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 68 تاپیک
    بازیکنان مازاد قطعی پرسپولیس را بشناسید
    ------------------------------------------------------------------------------------
    به گزارش سرویس ورزشی جام نیوز، پرسپولیسیها رفته رفته باید آماده یک خانه تکانی اساسی باشند. همه چیز در مورد بازیکنان لیست مازاد پرسپولیس به زودی و بعد از بازی هفته آخر این تیم مقابل الهلال مشخص خواهد شد، اما از همین حالا هم میشود در این مورد حدسهایی زد.
    جدا از کسانی مثل مبین میردورقی، مهدی جعفرپور و جونیور تادئو که رفتنشان کاملا مسلم است، به نظر میرسد مهدی دغاغله هم جایی در معادلات آینده این تیم نداشته باشد.
    آقای گل نیمفصل دوم لیگ سیزدهم در ابتدای پیوستنش به پرسپولیس دچار یک مصدومیت شدید شد و بعد از آن نتوانست خودش را احیا کند.
    وقتی حتی در بازی تشریفاتی برابر گسترش فولاد هم برانکو ایوانکوویچ بین دو نیمه او را بیرون کشید، دیگر مشخص شد که نباید روی ماندن او در این تیم حساب کرد.
    همچنین محمد عباسزاده هم جزو رفتنیهاست؛ بازیکنی که در حاشیههای مختلف غرق شد و هیچیک از سه سرمربی امسال پرسپولیس به او اعتماد نکردند.
    تکلیف پیام صادقیان و محمدرضا خانزاده و فرناندوگابریل هم روشن است و بعید است آنها در جمع سرخها بمانند. به این ترتیب پرسپولیس به احتمال فراوان در طول فصل نقلوانتقالات تحرک زیادی برای جذب مهاجم و وینگر خواهد داشت.

خداحافظ 24 ابدی

14. 9 کاربر مقابل از oscar عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

ali_@sghar (29th May 2015), A_MI_N (29th May 2015), emrah20062007 (30th May 2015), Love2013 (29th May 2015), mansoor66 (29th May 2015), RaMiN (30th May 2015), s A r A (29th May 2015), محمد سرخ (22nd June 2015), V a H i D (29th May 2015)

نام واقعی
    محمدرضا
    استاتوس
    پرسپولیس یعنی زندگی
    شغل و حرفه
    دیوونه ی پرسپولیس
    بازیکن محبوب
    ali karimi
    تیم های محبوب خارجی
    Chelsea | NetherLand
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 68 تاپیک
    عباس زاده:دوست دارم بمانم اما اگر پرسپولیس مرا نخواهد به دوپیشنهاد دیگرم فکر میکنم!
    ----------------------------------------------------------------------------------------------------
    مهاجم شمالی پرسپولیس گفت: «اگر به من فرصت میرسید الان آقای گل لیگ بودم اما متاسفانه آقای درخشان برعکس علی دایی به من اعتماد نکرد.»

به گزارش سرویس ورزشی جام نیوز، محمد عباس زاده میگوید بدترین سال فوتبالیاش را سپری کرده. او در این راه حمید درخشان را مقصر میداند. عباس زاده دوست دارد در پرسپولیس بماند ولی اگر برانکو او را نخواهد به دو پیشنهاد دیگرش فکر میکند.

اظهارات عباس زاده را در ادامه می خوانید:

* بعد از آمدن برانکو کمتر به تو بازی رسیده است.
    - روزی که برانکو به ایران آمد و اولین بازی را دید ترکیبی بود که برنده شد و من در آن حضور نداشتم به همین دلیل او در بازیهای بعدی هم از همان ترکیب استفاده کرد و متاسفانه من از ترکیب دور شدم و این هم از بدشانسی من بود.

* پس معتقدی اگر به تو بازی میرسید خودت را نشان میدادی؟
    - واقعا همینطور است. من امسال با ناملایمتیهای زیادی مواجه شدم. اگر به من فرصت میرسید الان آقای گل لیگ بودم متاسفانه آقای درخشان برعکس علی دایی به من اعتماد نکرد. من در زمان علی دایی پدیده لیگ شدم ولی امسال به دلیل بازی نکردن سال بدی را پشتسر گذاشتم. البته در این بین شکایت نساجی هم از من باعث شد به لحاظ روحی و روانی نیز به هم بریزم تا یکی از بدترین سالهایم شود.

* در پرسپولیس میمانی یا نه؟
    - در خصوص ماندن اول از همه برانکو باید من را بخواهد. من خودم دوست دارم در پرسپولیس بمانم اما به غیر از پرسپولیس دو پیشنهاد دارم و من هنوز جواب ندادم چون منتظر پرسپولیس هستم که ببینم من را میخواهد یا نه. ولی این را میگویم که پرسپولیس را خیلی دوست دارم.

خداحافظ 24 ابدی

16. 10 کاربر مقابل از oscar عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

ali_@sghar (29th May 2015), A_MI_N (29th May 2015), emrah20062007 (30th May 2015), mansoor66 (29th May 2015), omid27 (29th May 2015), RaMiN (30th May 2015), s A r A (29th May 2015), محمد سرخ (22nd June 2015), V a H i D (29th May 2015), Zayed FC (30th May 2015)

نام واقعی
    محمدرضا
    استاتوس
    پرسپولیس یعنی زندگی
    شغل و حرفه
    دیوونه ی پرسپولیس
    بازیکن محبوب
    ali karimi
    تیم های محبوب خارجی
    Chelsea | NetherLand
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 68 تاپیک
    فرشاد به پرسپولیس باز میگردد؟!/دیدار ستاره ی فصل قبل تراکتور با مسوولان پرسپولیس
    ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    هافبک ملی پوش تراکتورسازی به زودی به دیدار مسئولان این تیم خواهد رفت.

به گزارش سرویس ورزشی جام نیوز، فرشاد احمدزاده که با قراردادی 2 ساله و به صورت قرضی به تراکتورسازی پیوسته بود، با پایان یافتن این قرارداد چون یک سال از مدت قراردادش با پرسپولیس باقی مانده طبق قانون باید به این تیم برگردد.

در این رابطه قرار است او بعد از بازی الهلال و پرسپولیس و در بازگشت سرخپوشان به تهرانی دیداری را با مدیران باشگاه پرسپولیس داشته باشد تا تکلیفش روشن شود.

احمدزاده در گفتگوی کوتاهی در این باره اظهار داشت: «هنوز هیچ چیز مشخص نیست. نمی دانم چه اتفاقاتی در آینده رخ می دهد و به نوعی آینده ام مبهم است. الان هیچ چیز نمی توانم درباره مساله پیش آمده بگویم.»

خداحافظ 24 ابدی

18. 10 کاربر مقابل از oscar عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

ali_@sghar (29th May 2015), A_MI_N (29th May 2015), emrah20062007 (30th May 2015), στρατιώτης-313 (29th May 2015), mansoor66 (29th May 2015), RaMiN (30th May 2015), s A r A (29th May 2015), محمد سرخ (22nd June 2015), V a H i D (29th May 2015), Zayed FC (30th May 2015)

نام واقعی
    محمدرضا
    استاتوس
    پرسپولیس یعنی زندگی
    شغل و حرفه
    دیوونه ی پرسپولیس
    بازیکن محبوب
    ali karimi
    تیم های محبوب خارجی
    Chelsea | NetherLand
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 68 تاپیک
    مهدی طارمی،ستاره ی این فصل پرسپولیس،4پیشنهاد خارجی دارد
    --------------------------------------------------------------------------------

به گزارش "ورزش سه" از فارس، مهدی طارمی مهاجم تیم فوتبال پرسپولیس با دریافت پیشنهاداتی از چند تیم خارجی احتمال دارد فصل آینده به عنوان لژیونر فعالیت کند.

در همین خصوص تیم گازیانت اسپور ترکیه یکی از تیمهایی است که مبلغ 250 هزار دلار برای در اختیار گرفتن طارمی پیشنهاد داده اما به دلیل رقم پایین این پیشنهاد مدیر برنامههای طارمی این پیشنهاد را رد کرده است.

همچنین طارمی پیشنهادی هم از لیگ هلند دارد که مبلغ پیشنهادی این تیم هم پایین است و طارمی راهی این تیم هم نخواهد شد اما تیمهای حوزه خلیج فارس برای در اختیار گرفتن این مهاجم مبلغ بیشتری پیشنهاد داده اند.

باشگاه لخویا قطر مبلغ 700 هزار دلار به عنوان پیشنهاد مالی به طارمی ارائه کرده و از طرف دیگر هم مسئولان باشگاه القادسیه کویت که مدتهاست به دنبال جذب این بازیکن هستند رقم یک میلیون و 200 هزار دلار را به طارمی پیشنهاد کردند و قرار است برخی مسئولان این باشگاه دوشنبه به تهران بیایند تا مذاکرات حضوری برای جذب طارمی برگزار شود.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

به نظر من اگه بخاد باره،باس بره هلند!چون هلندیا از چوب،فوتبالیست میسازن!این که دیگه مهدی طارمیه!

خداحافظ 24 ابدی

20. 10 کاربر مقابل از oscar عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

ali_@sghar (29th May 2015), A_MI_N (29th May 2015), emrah20062007 (30th May 2015), στρατιώτης-313 (29th May 2015), mansoor66 (29th May 2015), Nahal (29th May 2015), RaMiN (30th May 2015), محمد سرخ (22nd June 2015), V a H i D (29th May 2015), Zayed FC (30th May 2015)

صفحه 1 از 74 1231151 ... آخرینآخرین