به گزارش بخش بین المللی ورزش 11، مسعود اوزیل هافبک آلمانی آرسنال پس از رهایی از مصدومیت در نیم فصل دوم، یکی از مهره های کلیدی را برای توپچی ها به شمار می رفت.

هر چند او تیم استون ویلا را رقیبی سر سخت برای آرسنال می داند، اما احساس می کند سبک بازی آرسنال به اندازه کافی برای تیم ها ترس در پی دارد.
اوزیل در خصوص دیدار آرسنال در فینال جام حذفی انگلیس در گفتگو با SID گفت: "مردم دوست دارند آرسنال قهرمان شود، اما این بدان معنا نیست که ما حتما قهرمان خواهیم شد."
"گاهی اوقات شرایط سخت تر از آن چیزی هست که حتی فکرش را می کنید. آنها هرگز دست از مبارزه برنمی دارند حتی زمانی که 3 بر صفر عقب باشند."

"اما من این را می دانم که حریف ما، باید از بازی ما بترسد، چرا که ما فوتبال خوبی ارائه می دهیم."
"مطمئنا این یک بازی سخت برای ما خواهد بود. ما سال گذشته هم قهرمانی جام حذفی شدیم و بار دیگر هم می خواهیم این عنوان را کسب کنیم."اوزیل پیش از آغاز فصل برای اینکه به شرایط آمادگی جسمانی مناسبی بازگردد سخت تلاش کرد، و تا حدی که از تیم ملی آلمان در خصوص اینکه از وی برای قهرمانی در جام جهانی سوء استفاده شده است انتقاد شد.
وی در همین خصوص گفت: "از اینکه ماه به دلیل مصدومیت از میادین به دور بودم ناراضی نیستم، زیرا که به سود من تمام شد. من یک بازیکن حرفه ای هستم و چند سالی است که در بالاترین سطح فوتبال بازی می کنم. من تقریبا هر تابستان در یک تورنمنت حضور داشتم. حتی زمانی که برای تیم زیر 18 سال و زیر 21 سال آلمان بازی می کردم. من از فوتبال لذت می برم و از این بابت مشکلی ندارم."