آرسنال 4-0 استون ویلا؛ آرسنال و آرسن ونگر، پر افتخار ترین ها در جام حذفی
کاربر برتر ماه کاربر برتر ماه ali_@sghar
تاپیک برتر ماه تاپیک برتر ماه « مراجعه به تاپیک اصلی »
سوالات متداول و تاپیک های مهم
    گزارش مشکلات انجمن و قالب جدید توسط کاربران
    اطلاعیه گزارش مشکلات چند روز گذشتهِ سایت و انجمن
    افتتاح سایت پرسپولیس اف سی
    ~ اطلاعیه امنیتی ~
    تاپیک 5
    تاپیک 6
    تاپیک 7
    تاپیک 8
    تاپیک 9
    تاپیک 10
    تاپیک 11
    تاپیک 12

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 4 , از مجموع 4

موضوع: آرسنال 4-0 استون ویلا؛ آرسنال و آرسن ونگر، پر افتخار ترین ها در جام حذفی

نام واقعی
    s A r A
    استاتوس
    عجب دنیای کوچیکی...
    شغل و حرفه
    DANESHJOO
    تیم های محبوب خارجی
    Real-Madrid | Germany
    تشکر شده 35,728 بار در 9,569 ارسال
    یاد شده
    در 2 پست
    برچسب زده شده
    در 68 تاپیک

آرسنال 4-0 استون ویلا؛ آرسنال و آرسن ونگر، پر افتخار ترین ها در جام حذفی

طرفداری- در فینال جام حذفی فوتبال انگلیس، دو تیم آرسنال و استون ویلا در ورزشگاه ومبلی به مصاف هم رفتند که این آرسنال بود که در پایان پیروز این دیدار شد.

نیمه اول:

این نیمه کاملا در اختیار آرسنال بود و این تیم بود که مدام حمله می کرد. آرسنال موقعیت های بسیار خوبی روی دروازه حریف ایجاد کرد که از جمل هآن ها می توان به ضربه سر زیبای لورن کوشینلی، که با واکنش عالی شی گیون همراه بود، ضربه آرون رمزی که با اختلافی اندک از بالای دروازه به بیرون رفت و ضربه وولکات روی یک پاس رو به جلو، که به مدافع استون ویلا برخورد کرد اشاره کرد. حملات آرسنال بالاخره در دقیقه 40 ثمر داد و این تیم توانست گل برتری را به ثمر برساند. از بهترین بازیکنان آرسنال در این مسوت اوزیل، تئو وولکات، آرون رمزی و الکسیس سانچز بودند که خطرات زیادی را روی دروازه استون ویلا ایجاد کردند.

نیمه دوم:

آرسنال نیمه دوم را نیز بی نقص و برتر آغاز کرد. پس از 5 دقیقه شوت فوق العاده الکسیس سانچز به درون دروازه گیون رفت. در ادامه استون ویلا حملات خود را بیشتر کرد اما این حملات ثمری نداشت و آرسنال، حتی یک گل آفساید نیز در دقیقه 55 به ثمر رساند. در ادامه آرسنال توانست به گل سوم برسد و پس از آن بازی را آرام کرده و دقایق باقی مانده را به داشتن مالکیت توپ و بسنده کردن به برتری خود گذراند. این بازی با همین روند پایان یافت تا آرسنال دوازدهمین قهرمانی خود در جام حذفی را جشن بگیرد و پرافتخار ترین تیم در این جام شود. آرسن ونگر هم با 6 قهرمانی در این جام در کنار جرج رمزی، پر افتخار ترین مربیان این جام لقب گرفتند.

شرح گل ها

دقیقه 40 (تئو وولکات): روی یک سانتر از مونریال، سانچز توپ را به ضربه سر به تئو وولکات پاس داد تا او با یک شوت فوق العاده دروازه حریف را برای بار اول بگشاید.

دقیقه 50 (الکسیس سانچز): شوت فوق العاده الکسیس سانچز پس از برخورد به تیرک دروازه به درون دروازه رفت.

دقیقه 62 (پر مرتساکر):روی یک کرنر، ارسال کاسورلا با ضربه سر پر مرتساکر به درون دروازه رفت.

دقیقه 93 (اولیویه ژیرو):روی سانتر چمبرلین، ژیرو گل چهارم توپچی ها را به ثمر رساند.

ویرایش توسط s A r A : 30th May 2015 در ساعت 23:20

2. 3 کاربر مقابل از s A r A عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

ali_@sghar (31st May 2015), A_MI_N (31st May 2015), SoRooSH (31st May 2015)

نام واقعی
    سروش امینی
    استاتوس
    با یاری خدا من ادامه میدم
    شغل و حرفه
    فعلا دانش آموز
    تیم های محبوب خارجی
    Barcelona | Germany
    تشکر شده 4,903 بار در 1,991 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 70 تاپیک
    همین الان میخواستم این تاپیکو بزنم
    خدا رو شکر یه افتخار دیگه به افتخاراتمون اضافه شد
    خدا کنه فصل بعد قهرمان لیگ بشیم
    حداقل امسال حقمون یک جام بود
    تبرک به همه آرسنالی ها

4. 2 کاربر مقابل از SoRooSH عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

ali_@sghar (31st May 2015), s A r A (31st May 2015)

نام واقعی
    سروش امینی
    استاتوس
    شغل و حرفه
    فعلا دانش آموز
    تیم های محبوب خارجی
    Barcelona | Germany
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 70 تاپیک

ونگر: هنوز عطش کار کردن در این باشگاه لندنی را از دست ندادهام

این ششمین قهرمانی ونگر در رقابت های ‏FA Cup‏ بود و او اکنون همراه یا ‏جورج رمزی، مربی سابق استون ویلا، پرافتخارترین مربیان این رقابت ها محسوب می شوند. ‏
    در حالی که این فصل بار دیگر شایعاتی درمورد پایان کار او در
    آرسنال به گوش می رسید، ونگر بعد از ‏این قهرمانی تاکید کرد می خواهد همچنان به حضور در امیریتس ادامه بدهد.‏
    او به خبرنگاران گفت:” نمی دانم آینده ام در آرسنال چه خواهد شد. گفتن این موضوع دشوار است. هنوز ‏دو سال از قراردادم باقی مانده است. باید با مدیران باشگاه بنشینم و ببینم آنها چقدر به من اعتماد دارند. من ‏عطش زیادی دارم اما می خواهم خوب کار کنم.”‏
    ونگر همچنین دومین قهرمانی پیاپی تیمش در جام حذفی را حاصل پیشرفت و ثبات تیمش دانست:” ما ‏امروز بار دیگر نشان دادیم که یک تیم واقعی هستیم و پیشرفت کرده ایم. ما می توانیم با فشارها کنار ‏بیاییم. مایلم به همه تبریک بگویم؛ کادر فنی ام، بازیکنان و هوادارانی که امروز باز هم فوق العاده بودند. ‏ما امشب خیلی خوشحال هستیم. بعد از یک شروع نه چندان خوب، فصل را عالی تمام کردیم و خوشحالیم. ‏
    صادقانه بگویم که هفته دشواری داشتیم. تصمیم گیری بسیار دشوار بود؛ از دروازه بان تا مهاجم نوک. اما ‏به اینکه خوب کار کردیم، احساس غرور می کنم.”‏

6. 2 کاربر مقابل از SoRooSH عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

ali_@sghar (31st May 2015), A_MI_N (31st May 2015)

نام واقعی
    سروش امینی
    استاتوس
    شغل و حرفه
    فعلا دانش آموز
    تیم های محبوب خارجی
    Barcelona | Germany
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 70 تاپیک

والکات:حالا نوبت قهرمانی در لیگ برتر است

به گزارش ورزش 11، آرسنال امشب توانست با نتیجه ۴-۰ استون ویلا را شکست بدهد و برای دومین ‏سال پیاپی فاتح ‏FA Cup‏ شود. والکات به همراهی الکسیس سانچز، پر مرتساکر و الیویه ژیرو، گلزنان ‏آرسنال در این دیدار بودند.‏
    والکات به خبرنگاران گفت:” ما باید به جام های بیشتری دست پیدا کنیم. دو قهرمانی در جام حذفی به ‏دست آوردیم و هدف بزرگ بعدی، قهرمانی در لیگ برتر است.”‏
    ونگر در دیدار امشب از والکات به جای ژیرو در ترکیب اصلی استفاده کرد و او با تشکر از سرمربی ‏تیمش، گفت:” فوق العاده بود. هر بردی فوق العاده است. شیوه بازی ما عالی بود. ما فوتبال فوق العاده ای ‏را به نمایش گذاشتیم و دروازه مان را بسته نگه داشتیم. ‏
    ما می دانستیم که اگر دروازه مان را بسته نگه داریم، گل های زیادی می زنیم و پیروزی می شویم. از ‏سرمربی به دلیل اعتمادی که به من داشت و من را در ترکیب اصلی قرار داد، تشکر می کنم. من هم پاسخ ‏اعتمادش را دادم اما این حاصل کار تیم بود. فصل آینده می خواهم بازی های بیشتری انجام بدهم.”‏

8. 2 کاربر مقابل از SoRooSH عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

ali_@sghar (31st May 2015), A_MI_N (31st May 2015)