پرسپولیس در آستانه تغییرهای تازه اما تکراری
کاربر برتر ماه کاربر برتر ماه ali_@sghar
تاپیک برتر ماه تاپیک برتر ماه « مراجعه به تاپیک اصلی »
سوالات متداول و تاپیک های مهم
  گزارش مشکلات انجمن و قالب جدید توسط کاربران
  اطلاعیه گزارش مشکلات چند روز گذشتهِ سایت و انجمن
  افتتاح سایت پرسپولیس اف سی
  ~ اطلاعیه امنیتی ~
  تاپیک 5
  تاپیک 6
  تاپیک 7
  تاپیک 8
  تاپیک 9
  تاپیک 10
  تاپیک 11
  تاپیک 12

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 2 , از مجموع 2

موضوع: پرسپولیس در آستانه تغییرهای تازه اما تکراری

 1. #1


  محل سکونت
  کاشان.
  نام واقعی
  علی اصغر
  استاتوس
  .
  بازیکن محبوب
  ali karimi
  تیم های محبوب خارجی
  Barcelona | Spain
  نوشته ها
  4,203
  تشکر
  12,693
  تشکر شده 11,027 بار در 3,443 ارسال
  یاد شده
  در 0 پست
  برچسب زده شده
  در 31 تاپیک

  پرسپولیس در آستانه تغییرهای تازه اما تکراری

  در پرسپولیس، دیگر جایی برای نژادفلاح نیست. مردی که خود داعیه مدیرعاملی دارد اما برای او قائم مقامی را حکم کردند و بیش از این هم حضورش را نمیتوانند تاب بیاورند. به لطف بینتیجه ماندن مزایدههای چهارگانه، محمدحسین نژادفلاح توانست چند صباحی بیشتر باشگاه پرسپولیس را به قول خودش مدیریت کند اما آخرین مزایده، او را هم مثل مدیران پیشین به خط پایان رساند.

  هیچیک از خریداران برای تصاحب پرسپولیس اهلیت نداشتند و سر آخر، این باشگاه را دوباره سپردند به وزارت ورزش؛ درست مثل همه سالهایی که پرسپولیس و حتی استقلال در اختیار این وزارتخانه بودند و با بیپولی روزگار میگذراندند. به قول فوتبالیها، پلن B برای خودکفا کردن پرسپولیس، اجاره دادن آن بود که اجرایی نشد و وزارت ورزش دوباره دوره افتاده تا برای این باشگاه اسپانسر پیدا کند.
  همزمان، تغییر ترکیب مدیریتی پرسپولیس هم در دست بررسی است. اینگونه که همه اعضای هیاتمدیره این باشگاه عزل خواهند شد تا جایشان را به اعضای جدید بدهند.
  محمدحسین نژادفلاح هم اگر چه در هیاتمدیره جایی ندارد اما از این تغییرهای تازه بینصیب نخواهد بود. او که بعد از چالش «سیاسی» پرسپولیس و بگومگوهای رسانهایاش دوباره بهعنوان قائم مقام کارش را با این باشگاه از سر گرفته بود، در این مدت بارها تا مرز برکناری رفت و هر بار با خوش شانسی ماندنی شد.
  نژادفلاح در این سه ماه و چند روزی که در اتاق مدیریت باشگاه جا خوش کرده، حتی یک بار هم با اعضای هیاتمدیره روبهرو نشد و البته کاری هم انجام نمیداد که نیازمند تاییدیه هیاتمدیره باشد. به خاطر همین خودسریها هم بود که بالادستیهایش در هیاتمدیره برکناری او را طلب میکردند و مقابلش موضع گرفته بودند.
  آقای قائم مقام- که همه جا خود را مدیرعامل معرفی میکرد- اما هر بار با حمایت وزارت ورزش ماندنی شد و حالا خود وزارتخانه است که برکناری او را میخواهد.
  نژادفلاح که بعد از آزادی سیاسی از زندان بر سر انتخاب و رقم قرارداد برانکو ایوانکوویچ با او دچار اختلاف شده بود، حالا و با جذب اسپانسر جدید، جز ترک ساختمان قرمزرنگ شیخبهایی چارهای نخواهد داشت. فرقی هم نمیکند که این اسپانسر تازه حمیدرضا سیاسی باشد یا شرکت بهنام پیشرو کیش.
  در هر دو حالت و حتی جز این، محمدحسین نژادفلاح باید به فکر روزهای بعد از جداییاش از پرسپولیس باشد.
  پرسپولیس البته از همان ابتدای فصل با بیپولی و بیثباتی دست به گریبان بود و اسیر بیکفایتی مدیرانش اما بدترین و سیاهترین دورهاش را با نژادفلاح از سر گذراند.
  به گونهای که اگر کمکهای هر روزه هدایتی نبود، نژادفلاح حتی از پس پرداخت یک پاداش ناچیز هم برنمیآمد و شاید اتفاقهایی تلختر از این را به تماشا مینشستیم. در واقع نژادفلاح با همین حضور سه ماههاش در باشگاه تمام شانسهای خود را سوزاند و دیگر نه تنها مدیرعاملی را به دستش نمیدهند، که همین پست قائم مقامی را هم باید تحویل بدهد و برود.
  این را از نشستهایی که اخیرا در وزارت ورزش برگزار شده، میتوان فهمید. نشستهایی که تنها هدفش جذب اسپانسر برای پرسپولیس و استقلال و یافتن شیوهای تازه برای اداره این دو باشگاه در فصل پیشرو است. هنوز البته از این همه همنشینی نتیجهای حاصل نشده اما آنچه قطعی به نظر میرسد، تغییر در ترکیب هیاتمدیره دو باشگاه است. موضوعی که امیررضا خادم معاون پارلمانی وزیر ورزش هم در تازهترین مصاحبهاش به آن اشاره کرده و از ایجاد تغییراتی گسترده در چارت مدیریتی باشگاه پرسپولیس خبر داده است.
  اولین تغییر را هم به نام نژادفلاح زدهاند که این روزها سکوت اختیار کرده و در دسترس نیست. او البته قرار هم نبوده بیش از اینها اختیاردار پرسپولیس باشد و بابت ماندنش باید از مزایدههای کشدار و بینتیجه ممنون باشد. با پایان فصل، ماموریت نژادفلاح هم به آخر رسیده و همین روزها است که خبر خداحافظی ناخواستهاش را بشنویم.

  برای نژادفلاح اما بدتر از آن، بازگشت بهروز منتقمی است. مردی که در دوره رویانیان و با هدف مدیرعاملی به باشگاه پرسپولیس مامور شد اما تا روزی که رفت، حکمش همان قائم مقامی ماند. نژادفلاح هم جایگزین منتقمی شده بود و حالا دوباره باید همین پست را به او تحویل بدهد.
  نژادفلاح میرود تا بهروز منتقمی بیاید اما نه بهعنوان قائم مقام. او این بار میآید تا مدیرعامل پرسپولیس باشد و حضورش هیچ خللی در اجاره این باشگاه- اگر بحث اجاره سه ساله پرسپولیس دوباره جدی شود- ایجاد نخواهد کرد. برای مدیرعاملی، بهروز منتقمی جدیترین گزینه است و اگر شایعهها درست گفته باشند، امروز او معرفی خواهد شد و بعد از تعطیلات، اعضای جدید هیاتمدیره باشگاه پرسپولیس را خواهیم شناخت.

  کنایه رییس هیاتمدیره پرسپولیس به نژادفلاح:
  این عنوانها به کسی شخصیت نمیدهد!
  جعفر کاشانی از تکرویهای نژادفلاح به ستوه آمده و آن را مهمترین دلیل برای بلاتکلیفی این باشگاه و حتی تیم میداند. رییس هیاتمدیره پرسپولیس البته همیشه از نژادفلاح گلهمند بوده اما جالب وقتی است که در واکنش به شایعه برکناری محمدحسین نژادفلاح با خوشحالی میگوید: «من که دراینباره چیزی نشنیدهام اما منتظرم او برود تا خیلی حرفها را بزنم. نژادفلاح و مدیرانی که تازه وارد ورزش شدهاند، باید بدانند که این عنوانها و پست و مقام به کسی شخصیت نمیدهد.»

  منتقمی: به پیشنهاد مدیرعاملی پرسپولیس فکــر میکنم
  بهروز منتقمی مُهر تکذیب به دست گرفته و میخواهد یک تنه مقابل همه شنیدههایمان بایستد. آنچه شنیدهایم، همه بازگشت او را حکایت کردهاند و منتقمی این شایعه تکراری یعنی مدیرعاملیاش در باشگاه پرسپولیس را اینگونه تکذیب میکند: «اینها همه گمانهزنی رسانهها است وگرنه تا این لحظه هیچ اتفاق تازهای نیفتاده. حداقل اینکه مسوولان وزارت ورزش دراینباره با من صحبت نکردهاند. همانطور که گفتم تا این لحظه پیشنهادی برای مدیرعاملی باشگاه پرسپولیس دریافت نکردهام اما اگر چنین پیشنهادی بدهند، حتما به آن فکر میکنم و بعد بهترین تصمیم را میگیرم.» 2. 5 کاربر مقابل از ali_@sghar عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

  Amir_Ali (1st June 2015), στρατιώτης-313 (2nd June 2015), Love2013 (1st June 2015), mansoor66 (1st June 2015), oscar (1st June 2015)

 3. #2


  محل سکونت
  رو سر مظلومی و قلعه نوعی و اس دق لالیا
  نام واقعی
  Nader
  استاتوس
  من ازت معجزه میخوام..................
  شغل و حرفه
  میگن کارمند
  بازیکن محبوب
  daie
  تیم های محبوب خارجی
  Barcelona | England
  نوشته ها
  3,656
  تشکر
  6,465
  تشکر شده 4,127 بار در 1,873 ارسال
  یاد شده
  در 0 پست
  برچسب زده شده
  در 4 تاپیک
  واقعا متاسفم که یه کسی مثل جعفر کاشانی تو هیئت مدیره پرسپولیسه .......

  معلوم نیست اصلا چکارهخ هست این بشر تو تیم؟
  به امید روزهای بهتر برای تیممون ...

 4. 3 کاربر مقابل از Love2013 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

  ali_@sghar (2nd June 2015), mansoor66 (1st June 2015), سمیر (2nd June 2015)

مجوز های ارسال و ویرایش

 • شما نمیتوانید موضوع جدیدی ارسال کنید
 • شما امکان ارسال پاسخ را ندارید
 • شما نمیتوانید فایل پیوست کنید.
 • شما نمیتوانید پست های خود را ویرایش کنید
 •  
برو بالا