خاطرات یک پرسپولیسی
کاربر برتر ماه کاربر برتر ماه ali_@sghar
تاپیک برتر ماه تاپیک برتر ماه « مراجعه به تاپیک اصلی »
سوالات متداول و تاپیک های مهم
    گزارش مشکلات انجمن و قالب جدید توسط کاربران
    اطلاعیه گزارش مشکلات چند روز گذشتهِ سایت و انجمن
    افتتاح سایت پرسپولیس اف سی
    ~ اطلاعیه امنیتی ~
    تاپیک 5
    تاپیک 6
    تاپیک 7
    تاپیک 8
    تاپیک 9
    تاپیک 10
    تاپیک 11
    تاپیک 12

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 1 , از مجموع 1

موضوع: خاطرات یک پرسپولیسی

نام واقعی
    محمد
    استاتوس
    محمد
    شغل و حرفه
    فوتبالیست (مهاجم نوک.بازی ساز)
    بازیکن محبوب
    Omid Allishah
    تیم های محبوب خارجی
    Real-Madrid | Brazil
    تشکر شده 126 بار در 31 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک

خاطرات یک پرسپولیسی

با سلام
    دقیق تاریخ یادم نمی یاد ولی بهمن ماه 92 دو بود پدرم پشت کامپیوتر بود بعد به من گفت که فینال جام حذفی تو کرمان هستش بین تراکتور و مس بریم بازی رو ببینیم؟داشتم بال در میاوردم که داش علی کریمی رو می بینم خلاصه یادمه بازی روز جمعه بود ما هم پنچ شنبه بلیط هواپیما رزرو کردیم تلفنی . بعد سرصبح از سراوان شهرمون با اتوبوس رفتیم زاهدان حدود ساعت 11 و بیست رسیدم ترمینال زاهدان از اونجا تاکسی گرفتیم رفتیم فرودگاه و کارت پرواز گرفتیم و رفتیم سالن پرواز و ساعت 12:20 سوار هواپیما شدیم به مقصد کرمان دل تو دلم نبود که میریم داش علی رو می بینیم خلاصه بعد از چهل و پنچ دقیقه پرواز رسیدیم کرمان بعدش رفتیم تاکسی گرفتیم که بریم استادیوم بعد راننده تاکسی ازمون سوال کرد که کجایی هستین و طرفدار کدوم تیم خلاصه بعد از ده دقیقه رسیدم استادیووم بعد کمی جلوی در وایستادیم که اتوبوس بازیکنان اومد شیث رضایی رو واضح دیدیم بعد رفتیم برای بلیط که گیرمون نیومد و از بازار سیاه گرفتیم بعد هم نزاشتن بریم داخل و ... تا نیمه اول تموم شد و راهمون دادن داخل ضمن ورودمون یه خبرنگار اومد و گفت شما فقط بلوچ هایی هستید که اومدن استادیوم و چرا اومدین و چند سوال دیگر که من گفتم به عشق داش علی کریمی و بقیه پرسپولیسی ها و رفتیم نشتیم اولین نفری که دیدمش کریم انصاریفرد بود همه توجه من رفت به کریمی یه پاس عالی هم داد ادینو رو هم دیدم بعدش کمی به محمد نصرتی و بقیه پرسپولیسی ها توجه کردم بازی تموم شد و نشتیم جشن قهرمانی رو نگاه کردیم اقای کفاشیان رو دیدم کریمی و بقیه رو و خلاصه صبح روز بعدش رفیتم فرودگاه که برگردیم دیدیم به زاهدان پرواز نداره ولی خوبیش این بود که علی کریمی رو و بقیه بازیکنان رو تو فرودگاه دیدیم و نتونستم باهاشون عکس بگیریم چون گوشیم دوربین نداشت ولی خدایش نمی دونی چع حسی داشتم میون اون همه فوتبالیست بودم کمی با کریم انصاریفرد حرف زددم و کمی با حامد لک حامد لک پرسید چرا اومدید ؟ گفتم اومدم استادیوم و این همه راه هم اومدم به خاطر داش علی کریمی اون هم رفت پیش کریمی و یه چیز بهش گفت و کریمی هم اومد کنار من کمی با هم حرف زدیم و بهش گفتم میشه کاری کنی که فوتبالیست بشم گفت که تو تلاش کن انشالله که میشی بعد اونا پرواز کردن و رفتن بعدش ما با اتوبوس اومدیم ولی هنوز باورم نمیشه که با کریمی حرف زدم ولی حامد لک خیلی شوخ تر و مهربون تر با من حرف زد و خیلی خوش حالم که این سفر توام شد با دیدن کریمی و حرف زدن با بازیکن محبوبم

2. کاربر مقابل از *محمد* عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

Amir_Ali (4th June 2015)