غلامرضا رضایی که فصل خوبی را در نفت پشت سر گذاشت اعتقاد دارد به خاطر بدشانسی نتوانستند در پایان فصل یک جام بگیرند.


غلامرضا رضایی در خصوص آخرین شرایطش برای فصل آینده به "ورزش سه" گفت: فعلا استراحت می کنم و هنوز برای فصل آینده تصمیم قطعی نگرفته ام. از چند تیم پیشنهاد دارم اما هنوز با هیچ تیمی صحبت نکرده ام و منتظر نفت هستم. قراردادم با نفت یک ساله بود اما اولویتم نفت است.

او در ادامه گفت: سال گذشته فصل خوبی داشتیم و تمام بچه ها برای موفقیت تیم تلاش کردند اما با بدشانسی نتوانستیم یکی از دو جام را بگیریم. شرایط برای سال اینده سخت تر شده چون توقعات بالا رفته و اینکه نفت باید در لیگ قهرمانان آسیا عملکرد بهتری داشته باشد. سال گذشته فشار بازی های خیلی بالا بود و با بدشانسی و گاهی اوقات اشتباهات خودمان نتوانستیم قهرمان شویم. می توانستیم یک قهرمانی در کارنامه خود داشته باشیم اما اگر این تیم حفظ شود مطمئنا سال آینده نتایج بهتری می گیرد. نفت برای سال آینده یکی از مدعیان است و با توجه به بازی های آسیایی شرایط سخت تر می شود.

رضایی در خصوص شرایط نفت برای سال آینده گفت: باید شرایط مدیرتی و کادر فنی برای سال آینده حفظ شود البته اگر آقای منصوریان به استقلال برود شاید تغییر کند. اولویت من برای فصل بعد چه کادر فنی حفظ شود و چه تغییر کند نفت است اما باید قرارداد سال گذشته را تسویه حساب کنند.