۶ماه محرومیت خانزاده تایید شد
کاربر برتر ماه کاربر برتر ماه ali_@sghar
تاپیک برتر ماه تاپیک برتر ماه « مراجعه به تاپیک اصلی »
سوالات متداول و تاپیک های مهم
    گزارش مشکلات انجمن و قالب جدید توسط کاربران
    اطلاعیه گزارش مشکلات چند روز گذشتهِ سایت و انجمن
    افتتاح سایت پرسپولیس اف سی
    ~ اطلاعیه امنیتی ~
    تاپیک 5
    تاپیک 6
    تاپیک 7
    تاپیک 8
    تاپیک 9
    تاپیک 10
    تاپیک 11
    تاپیک 12

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 2 , از مجموع 2

موضوع: ۶ماه محرومیت خانزاده تایید شد

نام واقعی
    هـــــانــیـه
    استاتوس
    یه روز خوب میاد:)
    شغل و حرفه
    دانـشـجــــو
    بازیکن محبوب
    ali daei
    تیم های محبوب خارجی
    Barcelona | Spain
    تشکر شده 6,643 بار در 2,106 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 66 تاپیک

۶ماه محرومیت خانزاده تایید شد

۶ماه محرومیت خانزاده تایید شد / ۶۰ ساعت آموزش اجباری به بازیکنان تیم های پایه جریمه اضافه مدافع جنجالی

کمیته استیناف رای خود را درخصوص درخواست تجدیدنظرخواهی محمدرضا خانزاده نسبت به رای کمیته اخلاق به شرح زیر اعلام کرد:

با توجه به رای کمیته اخلاق درخصوص ارتکاب تخلف و توهین با الفاظ رکیک و درگیری با یکی از هواداران باشگاه پرسپولیس که این کمیته بازیکن خاطی را به مدت 9 ماه از هرگونه فعالیت رسمی محروم کرد بود، با توجه به بررسی پرونده، ارتکاب تخلف از سوی خانزاده محرز بوده و در جریان درخواست تجدیدنظر اظهارات وی و وکیل این بازیکن موثر واقع نشد.

همچنین بر اساس حکم کمیته اخلاق که به استناد ماده 20 آیین نامه اخلاق صادر شده است و با توجه به سوابق انضباطی این بازیکن و در راستای رعایت تناسب تنبیه به عمل ارتکابی، با درنظر گرفتن مفاد بند 3 ماده 13 آیین نامه انضباطی که تاکید دارد "برای تنبیهات انضباطی که محدوده زمانی دارند، دوره توقف عمومی کلیه مسابقات و استراحت بین فصل ها به حساب نمی آید"؛ به همین منظور به استناد ماده 41 آیین نامه انضباطی و ماده 38 آیین نامه اخلاق، کمیته استیناف رای خود را مبنی بر شش ماه محرومیت محمدرضا خانزاده از انجام کلیه فعالیت های مرتبط با فوتبال با رعایت بند 3 ماده 13 همین آیین نامه صادر می کند و این بازیکن ملزم به آموزش بازیکنان رده پایه به مدت سه ماه بطور ماهانه 60 ساعت تحت نظارت مرجع بدوی از طریق دریافت گزارش و گواهی فعالیت اجتماعی وی خواهد بود.

رای صادره قطعی است.

نام واقعی
    هـــــانــیـه
    استاتوس
    یه روز خوب میاد:)
    شغل و حرفه
    دانـشـجــــو
    بازیکن محبوب
    ali daei
    تیم های محبوب خارجی
    Barcelona | Spain
    تشکر شده 6,643 بار در 2,106 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 66 تاپیک

خانزاده:با آموزش دادن به بازیکنان پایه مشکل ندارم/به فدراسیون می روم تا حکمم را دریافت کنم

مدافع تیم فوتبال پرسپولیس گفت:پس از اینکه حکم کمیته استیناف را دریافت کنم در این باره صحبت خواهم کرد.

محمدرضا خانزاده در گفت و گویی در خصوص حکم صادره از سوی کمیته استیناف درباره محرومیتش اظهار داشت: من این حکم را از روی سایت فدراسیون خواندم اما فعلا هیچ اظهارنظری در این خصوص انجام نمی دهم. قرار است فعلا به فدراسیون بروم و حکمم را آنجا دریافت کنم. وقتی حکم را گرفتم آن وقت درباره اش صحبت خواهم کرد.

وی درباره اینکه قرار است سه ماه و هر ماه 60 ساعت زیر نظر نماینده فدراسیون به آموزش بازیکنان تیم های پایه بپردازد خاطرنشان کرد: با این موضوع مشکلی ندارم اما همانطور که گفتم ابتدا باید حکم به من داده شود و بعد درباره اش اظهارنظر می کنم.