اعضای جدید هیات مدیره استقلال و پرسپولیس مشخص شدند
کاربر برتر ماه کاربر برتر ماه ali_@sghar
تاپیک برتر ماه تاپیک برتر ماه « مراجعه به تاپیک اصلی »
سوالات متداول و تاپیک های مهم
    گزارش مشکلات انجمن و قالب جدید توسط کاربران
    اطلاعیه گزارش مشکلات چند روز گذشتهِ سایت و انجمن
    افتتاح سایت پرسپولیس اف سی
    ~ اطلاعیه امنیتی ~
    تاپیک 5
    تاپیک 6
    تاپیک 7
    تاپیک 8
    تاپیک 9
    تاپیک 10
    تاپیک 11
    تاپیک 12

کاربران برچسب زده شده

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 16

موضوع: اعضای جدید هیات مدیره استقلال و پرسپولیس مشخص شدند

قهرمان Tetris, قهرمان Asteroids, قهرمان مسابقه بالگرد, قهرمان Bob the Robber, قهرمان Diner Dash Hometown Hero, قهرمان CakeMania, قهرمان Dynomite, قهرمان Mystery Case Files Huntsville, قهرمان Pepsi Max Pinball
    نام واقعی
    وحید
    استاتوس
    فقط پرسپولیس
    شغل و حرفه
    کارمند و درحال تحصیل
    بازیکن محبوب
    ali daei
    تیم های محبوب خارجی
    Manchester-United | Germany
    تشکر شده 12,833 بار در 3,911 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 62 تاپیک

با اعلام سجادی؛
    معاون قهرمانی و حرفهای وزارت ورزش و جوانان ترکیب جدید اعضای هیات مدیره باشگاه استقلال و پرسپولیس را اعلام کرد.
    نصرالله سجادی در جریان بازدید از تمرین تیم ملی شمشیربازی اعضای جدید هیات مدیره دو باشگاه سرخابی پایتخت را معرفی کرد.
    براساس اعلام سجادی، دکتر زادمهر، حسین عبدی، دکتر طاهری، حمید گرشاسبی و جعفر کاشانی اعضای جدید هیات مدیره باشگاه پرسپولیس خواهند بود.

همچنین عباس کردنوری، مسعود امامی، شهاب جهانیان و مقداد نجف نژاد اعضای هیات مدیره جدید باشگاه استقلال خواهند بود.

البته نصرالله سجادی اعلام کرده است که یک نفر دیگر از اعضای هیات مدیره باشگاه استقلال به زودی معرفی خواهد شد.

2. 5 کاربر مقابل از V a H i D عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

ali_@sghar (16th June 2015), emrah20062007 (16th June 2015), mansoor66 (16th June 2015), Zayed FC (16th June 2015), سمیر (16th June 2015)

نام واقعی
    النـــــــــاز
    استاتوس
    اگه میگن خدایی هس.برس بدادم کجایی پس
    شغل و حرفه
    پزشک
    بازیکن محبوب
    Alireza Haghighi
    تیم های محبوب خارجی
    Real-Madrid | Spain
    تشکر شده 7,311 بار در 2,269 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 61 تاپیک

نمیدانستم عضو هیئت مدیره هستم

عضو جدید هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس گفت: نمیدانستم در هیئت مدیره جدید پرسپولیس هستم و از این موضوع خوشحال هستم.

به گزارش "ورزش سه" و به نقل از تسنیم، جعفر کاشانی در مورد انتخابش به عنوان عضو جدید هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس اظهار داشت: من از این موضوع خبر نداشتم و خیلی خوشحال شدم که دوباره عضو هیئت مدیره شدم. انشاءالله که این مسئله مبارک باشد!

وی ادامه داد: با انتخاب هیئت مدیره جدید به زودی جلسه هیئت مدیره باشگاه هم پس از چند ماه تشکیل خواهد شد.

عضو جدید هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس در پاسخ به این سؤال که آیا او طرفدار حضور برانکو در این تیم است یا خیر، گفت: ما طرفدار خودمان هستیم اما باید بگویم که مشکل پرسپولیس برانکو نیست، مشکل پرسپولیس ساختار باشگاه است که باید درست شود.

کاشانی در خصوص اینکه آیا نژادفلاح کارش را در این باشگاه ادامه میدهد یا خیر، خاطرنشان کرد: همه چیز در جلسه هیئت مدیره که در آینده نزدیک تشکیل میشود مشخص خواهد شد.

4. 7 کاربر مقابل از elɴαz-нαɢнιɢнι عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

ali_@sghar (16th June 2015), Arash 1990 (16th June 2015), emrah20062007 (16th June 2015), mansoor66 (16th June 2015), shahrzaaaad (16th June 2015), Zayed FC (16th June 2015), سمیر (16th June 2015)

نام واقعی
    النـــــــــاز
    استاتوس
    اگه میگن خدایی هس.برس بدادم کجایی پس
    شغل و حرفه
    پزشک
    بازیکن محبوب
    Alireza Haghighi
    تیم های محبوب خارجی
    Real-Madrid | Spain
    تشکر شده 7,311 بار در 2,269 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 61 تاپیک

احتمال مدیرعاملی طاهری در پرسپولیس

با انتخاب اعضای جدید هیات مدیره پرسپولیس به نظر می رسد علی اکبر طاهری شانس بیشتری برای حضور در سمت مدیرعاملی این تیم دارد.

در بین اعضای جدید هیات مدیره که نام هایی چون جعفر کاشانی، گرشاسبی، زادمهر، طاهری و عبدی قرار دارند گفته می شود شانس طاهری برای رسیدن به مدیرعاملی این تیم خیلی زیاد است.

طاهری که پیش از این و در زمان بازداشت حمیدرضا سیاسی هم در مقطعی به عنوان مدیرعامل این تیم فعالیت می کرد در انتخاب جدید هیات مدیره توسط وزارت ورزش به عنوان شانس اول مدیرعاملی این تیم در لیگ پانزدهم نام برده می شود.

البته در این بین زمزمه هایی مبنی بر احتمال انتخاب حسین عبدی به عنوان مدیرعامل این تیم نیز شنیده می شود و باید منتظر اولین جلسه این هیات مدیره بود تا نام مدیرعامل از آن خارج شود.

6. 4 کاربر مقابل از elɴαz-нαɢнιɢнι عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

ali_@sghar (16th June 2015), emrah20062007 (16th June 2015), H A N I Y E H (16th June 2015), V a H i D (16th June 2015)

نام واقعی
    سمیر
    استاتوس
    یاد تو پرچم صلحیست .. در میان شورش این همه فکر
    شغل و حرفه
    مهندس عمران
    بازیکن محبوب
    ahmdareza abedzadeh
    تیم های محبوب خارجی
    Barcelona | Brazil
    تشکر شده 2,061 بار در 719 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 43 تاپیک
    من نمیدونم وزارت چه اصراری داره به بودن کاشانی و زادمهر ؟؟؟ دو نفری که به بودن سیاسی پا فشا ری میکردن این 2 نفر بودن...
    درد بی دردی علاجش آتش است.......http://www.perspolisfc.net/forum/profile.php?do=editsignature#sigpic

8. 3 کاربر مقابل از سمیر عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

ali_@sghar (16th June 2015), emrah20062007 (16th June 2015), SEYEDHAMED (17th June 2015)

نام واقعی
    سمیر
    استاتوس
    شغل و حرفه
    مهندس عمران
    بازیکن محبوب
    ahmdareza abedzadeh
    تیم های محبوب خارجی
    Barcelona | Brazil
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 43 تاپیک
    آره جون مادرت نمیدونستی ؟
    برو از سیاسی رخصت بگیر واسه گند زدن....
    درد بی دردی علاجش آتش است.......http://www.perspolisfc.net/forum/profile.php?do=editsignature#sigpic

10. 3 کاربر مقابل از سمیر عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

ali_@sghar (16th June 2015), Arash 1990 (16th June 2015), SEYEDHAMED (17th June 2015)

نام واقعی
    سمیر
    استاتوس
    شغل و حرفه
    مهندس عمران
    بازیکن محبوب
    ahmdareza abedzadeh
    تیم های محبوب خارجی
    Barcelona | Brazil
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 43 تاپیک
    طاهری ؟؟؟
    حسین عبدی ؟؟؟
    خدا رحم کنه .....
    ولی تا اونجا که میدونم هییت مدیره باید 6 نفره باشه ...یعنی مدیر عامل خارج از این تحفه هاس...

12. 2 کاربر مقابل از سمیر عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

ali_@sghar (16th June 2015), SEYEDHAMED (17th June 2015)

قهرمان Snake
    نام واقعی
    Rahim
    شغل و حرفه
    student
    بازیکن محبوب
    ali karimi
    تیم های محبوب خارجی
    Real-Madrid | Brazil
    تشکر شده 7,901 بار در 2,782 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 67 تاپیک

ژادفلاح: ۴ عضو هیأت مدیره باشگاه پرسپولیس با سیاسی نسبت دارند

قائم مقام باشگاه پرسپولیس گفت: اعضای انتخاب شده هیأت مدیره باشگاه پرسپولیس چند وجهی هستند، اما قبول دارم که ۴ نفر از آنها با حمیدرضا سیاسی نسبت دارند.

طرفداری- محمد حسین نژادفلاح، درخصوص انتخاب اعضای جدید باشگاه پرسپولیس گفت: "این انتخاب را به فال نیک میگیرم؛ چراکه 3 عضو از 5 عضو انتخاب شده فوتبالی هستند."
    وی ادامه داد: "کاشانی و زادمهر افرادی هستند که پیش از این هم در هیأتمدیره باشگاه پرسپولیس بودهاند و حسین عبدی هم مربی این تیم بوده، این درحالی است که علیاکبر طاهری بهعنوان مدیر اجرایی باشگاه پرسپولیس به همراه این 3 نفر کاملاً با فضای باشگاه آشنا هستند. گرشاسبی هم سال ها بهعنوان مدیر ورزشی فعالیت کرده و از تجربه بالایی برخوردار است."
    نژادفلاح اظهار داشت: "البته من شنیدهام که قرار است یک بانک اسپانسر پرسپولیس شود که در این صورت دیگر پرسپولیس مشکل مالی نخواهد داشت و از این جهت شرایط این تیم خوب خواهد شد."
    وی درباره اینکه با انتخاب این اعضا تکلیف او در باشگاه پرسپولیس چه خواهد شد، اظهار داشت: "تشخیص اینکه من در پرسپولیس بمانم یا نه، با اعضای جدید هیأتمدیره است، اما هدف من شاد کردن هواداران پرسپولیس است و باید بگویم تا آخرین ساعتی که در پرسپولیس باشم، به وظیفهام عمل میکنم."
    به نقل از فارس، قائممقام باشگاه پرسپولیس در مورد اینکه 4 عضو از 5 عضو باشگاه پرسپولیس رابطه خوبی با حمیدرضا سیاسی مدیرعامل اسبق این باشگاه دارند و این مسئله کمی عجیب است، اظهار داشت: "به نظر من این نفرات چند وجهی هستند. شاید ارتباط خوبی با سیاسی داشته باشند، اما ویژگیهای دیگری هم دارند."
    نژادفلاح گفت: "طاهری ارتباط خوبی با وزیر ورزش دارد و میدانم کاشانی و زادمهر هم با سیاسی ارتباط داشتند، اما اینکه میزان ارتباط آنها با هم چقدر بوده را من نمیدانم و این مسئلهای نیست که من دربارهاش اظهار نظر کنم؛ اما این 4 نفر به سیاسی انتساب دارند.

قــــــــــدیــــــــس

14. 4 کاربر مقابل از Rahim عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

ali_@sghar (16th June 2015), emrah20062007 (16th June 2015), V a H i D (16th June 2015), سمیر (16th June 2015)

نام واقعی
    سمیر
    استاتوس
    شغل و حرفه
    مهندس عمران
    بازیکن محبوب
    ahmdareza abedzadeh
    تیم های محبوب خارجی
    Barcelona | Brazil
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 43 تاپیک

نگرانی هواداران پرسپولیس برطرف نشد . وزارت ورزش از اختیار خود برای هیات مدیره استفاده

7:35 pm - 1394/3/26 : نوشته شده در تاریخ

نگرانی هواداران پرسپولیس برطرف نشد . وزارت ورزش از اختیار خود برای هیات مدیره استفاده کرده است ...

نویسنده: خبرگزاری پارس فوتبال

مدیرعامل اسبق باشگاه پرسپولیس عنوان کرد:به معاون اول رییس جمهور گفتم چرا مزایده را بر هم زدید گفتند بدلیل اینکه وزراى محترم اختلاف نظر داشتند.

به گزارش خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام ؛ امیر عابدینی پس از اعلام اسامی اعضای هیات مدیره پرسپولیس در صحفه اینستاگرام خود نوشت:
    سلام بشما یاوران پرسپولیس که دراین مدت برزخ شدیداً از وضعیت باشگاه خود نگران بودید واحتمالاً امروز هم نگرانى شما بر طرف نگردید من بخاطر تنویر اذهان شما ودیگر هواداران گزارش مبسوطى از روند خصوصى سازى تا امروز تقدیم می کنم. در اولین جلسه اى که با حضور تمام پیشکسوتهادر دفتر حاج حسین هدایتى برگذار شد تصمیم گرفته شد براى خرید باشگاه همه از حاج حسین حمایت کنند تا ایشان در خرید از طریق مزایده اقدام نماید اقاى پروین وبنده همراه حاجى با مسئولین جلسات زیادى گذاشتیم وجالب این بود که همه استقبال کردند. در مزایده سوم وچهارم دیدید که بسادگى نتیجه مزایده چگونه رقم خورد وحق حاج حسین را چگونه دادند.بعد من با اجازه دوستان با معاون اول ملاقات کردم وبه ایشان گفتم چرا مزایده را بر هم زدید گفتند بدلیل اینکه وزراى محترم اختلاف نظر داشتند من وارد شدم وبعد از بحث وبررسى همه جانبه دو باشگاه ایشان گفتند با دونفر دیگر پیشنهاد خود را بدهید ونظرات کارشناسى جمع بندى شده را ظرف یکهفته بایشان دادیم (به گفته ى یکى از ان دونفر )، من اقاى سجادى را از پیشنهاد داده شده مطلع کردم وگفتم نظر ما این گروه براى پرسپولیس واستقلال است ایشان گفتند خوبند اما یکى از انها در نظر من نبود امروز که هیئت مدیره را اعلام کردند حتى یک نفر از ان لیست هم استفاده نشده . وزارت از اختیار خود استفاده کرده وافراد مورد نظر خود را منصوب نمود باید امیدوار باشیم که وزارت از ایشان حمایت کند و آنان موفقیت را براى باشگاه رقم بزنند پناه بر خدا.

16. 3 کاربر مقابل از سمیر عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

Arash 1990 (16th June 2015), emrah20062007 (16th June 2015), mansoor66 (16th June 2015)

نام واقعی
    هـــــانــیـه
    استاتوس
    یه روز خوب میاد:)
    شغل و حرفه
    دانـشـجــــو
    بازیکن محبوب
    ali daei
    تیم های محبوب خارجی
    Barcelona | Spain
    تشکر شده 6,643 بار در 2,106 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 66 تاپیک

باز هم شاهکار دیگری در انتخاب مدیران پرسپولیس / اسامی بی استفاده و دیگر هیچ

هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس امروز اعلام شد و بار دیگر این باشگاه تحت تاثیر تصمیمات بی تدبیر و ناپخته قرار گرفت.نمی دانیم این چندمین رفت و آمد مدیران در پرسپولیس طی یک سال گذشته است اما بر اساس تصمیم وزارت ورزش و جوانان که از سوی نصرالله سجادی اعلام شد محمد زادمهر، حسین عبدی، جعفر کاشانی ، طاهری و گرشاسبی قرار است ترکیب جدید هیئت مدیره پرسپولیس قبل از لیگ پانزدهم را تشکیل دهند.نکته جالب پرتعداد شدن حضور پیشکسوتان آن هم از یک طیف خاص در ترکیب هیئت مدیره بوده است . زادمهر و کاشانی همان هایی هستند که در هیئت مدیره فصل قبل پرسپولیس هم حضور داشتند و در آن فاجعه تاریخی پرسپولیس و دست به دست شدن باشگاه بین 6 مدیرعامل در یک سال و افتادن سرنوشت پرطرفدارترین تیم آسیا به دست افرادی چون سیاسی شریک بودند.هیچ کس نمی داند نقش مثبت محمد زادمهر در هیئت مدیره پرسپولیس در این سال ها چه بوده و او چه کار خاصی جز دور کردن علی دایی از این باشگاه و دعوت از مخالفانش به این تیم کرده است! مدیریت کلان برای ایشان اصولا در پیگیری تالمات شخصی خلاصه شده است.جعفر کاشانی دیگر پیشکسوت پرسپولیس با وجود اینکه از جمله حامیان قدرت گرفتن سیاسی در پرسپولیس بود اما تنها پاسخی که در طی همه این سال ها به سوالات درخصوص وضعیت پرسپولیس داده این بوده: «من خبر ندارم، من از چیزی مطلع نیستم، پرسپولیس باید باشگاه شود!» نیاز به توضیح بیشتری دارید؟اما گل سرسبد اسامی هیئت مدیره حسین عبدی است. کسی که تا همین چند هفته پیش حداکثر نقشش در این تیم دستیاری اول سرمربی بود الان یکهو چند رده ترقی یافته و خودش می تواند در انتخاب سرمربی تیم تصمیم ساز باشد. نکته جالب ماجرا البته کشمکش شدید بین او و نژادفلاح و برانکو در ماه های اخیر است و باید به مسئولان بابت این انتخاب و تزریق این میزان آرامش به پرسپولیس در فصل جدید تبریک گفت. از همین الان مشخص است که هدف از انتخاب او برای هیئت مدیره عبور از چه کسانی و زمینه سازی برای ورود چه کس دیگری بوده است.طاهری نقش نماینده وزارت ورزش را دارد و کلا به جز دوره ای سرپرستی این باشگاه در فصل قبل نقش خاصی قرار نیست ایفا کند و آخرین نفر حمید گرشاسبی مسئول تربیت بدنی استان تهران است. کسی که طی ماه اخیر با سریال های مصاحبه اش از علاقه به در اختیار گرفتن پرسپولیس و استقلال به صورت همزمان(اشتها دقیقا در این حد!) سخن گفت تا ثابت کند هنوز هم می توان با مصاحبه به پست و مقام رسید و احتمالا قرار است از بودجه بخور و نمیر تربیت بدنی چیزی به بدنه نحیف پرسپولیس تزریق کند تا از گرسنگی نمیرد.این حال و روز باشگاهی است که قرار است در فصل پیش رو ببینید و به راحتی آینده آن را برایتان تحلیل و پیش بینی کردیم تا نیاز بیشتری به حرص خوردن و انتظار کشیدن نداشته باشید. اگر فکر می کردید قرار است پیشکسوتان نخبه و مدیران با تجربه و شهیر چون عابدینی و دادگان تیمتان را محتول کنند کور خوانده بودید!

18. 5 کاربر مقابل از H A N I Y E H عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

ali_@sghar (16th June 2015), emrah20062007 (16th June 2015), mansoor66 (16th June 2015), SEYEDHAMED (17th June 2015), V a H i D (16th June 2015)

نام واقعی
    روح الله بخشی
    استاتوس
    تو قلب من نوشته پرسپولیس سلطان عشقه
    شغل و حرفه
    كليه خدمات برق
    بازیکن محبوب
    ahmdareza abedzadeh
    تیم های محبوب خارجی
    Real-Madrid | Germany
    تشکر شده 8,517 بار در 3,761 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 28 تاپیک
    خدایا این دیگه چ وضعشه

هادی جان ب گفتت 57 امتیازی شدیم ولی تقریبا همون 57 پاشنه آشیل قهرمان نشدنمون شد چون خوزستانی ها همون دقیقه گل زدن

داش هادی تشکر میکنم ازت بابت اتحاد و هم دلی ک در تیم ایجاد کردی

20. کاربر مقابل از Arash 1990 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

mansoor66 (16th June 2015)

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین