اتفاق روز:قدرت گرفتن سیاسی در پرسپولیس
کاربر برتر ماه کاربر برتر ماه ali_@sghar
تاپیک برتر ماه تاپیک برتر ماه « مراجعه به تاپیک اصلی »
سوالات متداول و تاپیک های مهم
    گزارش مشکلات انجمن و قالب جدید توسط کاربران
    اطلاعیه گزارش مشکلات چند روز گذشتهِ سایت و انجمن
    افتتاح سایت پرسپولیس اف سی
    ~ اطلاعیه امنیتی ~
    تاپیک 5
    تاپیک 6
    تاپیک 7
    تاپیک 8
    تاپیک 9
    تاپیک 10
    تاپیک 11
    تاپیک 12

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 2 , از مجموع 2

موضوع: اتفاق روز:قدرت گرفتن سیاسی در پرسپولیس

نام واقعی
    reza YA
    استاتوس
    I'm HERE
    شغل و حرفه
    dANESHJoOo
    تیم های محبوب خارجی
    Real-Madrid | NetherLand
    تشکر شده 11,154 بار در 3,799 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 26 تاپیک

این مسئلهای نیست که من دربارهاش اظهار نظر کنم؛ اما این 4 نفر به سیاسی انتساب دارند

آی اسپورت- زمانی حمیدرضا سیاسی مرد همه کاره پرسپولیس بود اما پس از اینکه او بازداشت شد و چند ماه از تیم دور ماند، نژادفلاح همه کاره شد و حالا هم همچنان نژادفلاح مرد شماره یک پرسپولیس است. امروز وزارت ورزش اسامی اعضای جدید هیات مدیره پرسپولیس را اعلام کرد که در میان آن ها نام حسین عبدی مربی سابق پرسپولیس دیده می شود. او چهره ای نزدیک به حمیدرضا سیاسی است. از طرفی کاشانی و زادمهر دو عضو دیگر هیات مدیره هم از نزدیکان به سیاسی هستند و با این حساب باید گفت که سیاسی دوباره در پرسپولیس قدرت گرفته است.
    مطمئنا با اعلام اسامی جدید هیات مدیره نژاد فلاح حسابی احساس خطر کرده است. البته او تلاش میکند تا خود را بی تفاوت جلوه دهد!« به نظر من این نفرات چند وجهی هستند. شاید ارتباط خوبی با سیاسی داشته باشند، اما ویژگیهای دیگری هم دارند.طاهری ارتباط خوبی با وزیر ورزش دارد و میدانم کاشانی و زادمهر هم با سیاسی ارتباط داشتند، اما اینکه میزان ارتباط آنها با هم چقدر بوده را من نمیدانم و این مسئلهای نیست که من دربارهاش اظهار نظر کنم؛ اما این 4 نفر به سیاسی انتساب دارند.»

2. 4 کاربر مقابل از lord reza عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

ali_@sghar (17th June 2015), emrah20062007 (17th June 2015), mansoor66 (17th June 2015), V a H i D (17th June 2015)

نام واقعی
    علی اصغر
    استاتوس
    .
    بازیکن محبوب
    ali karimi
    تیم های محبوب خارجی
    Barcelona | Spain
    تشکر شده 11,027 بار در 3,443 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 31 تاپیک

سجادی: ردپای سیاسی در هیات مدیره پرسپولیس صحت ندارد

معاون حرفهای و قهرمانی وزارت ورزش شایعه حضور سیاسی در پرسپولیس را رد کرد و گفت: اصلا او را ندیدهام او زمانی خدماتی داشته که ما هم از او تشکر میکنیم.

به گزارش ورزش 11، نصرالله سجادی معاون حرفهای و قهرمانی وزارت ورزش در گفتو گو با رادیو ورزش درباره اینکه بر چه مبنای اعضای هیات مدیره سرخابیها انتخاب شدهاند گفت: فرض اول این بود تعدادی از افراد در جامعه فوتبال باشند، فرض دوم اینکه نمیخواستیم تغییرات زیادی نسبت به قبل داشته باشیم بنابراین تصمیم بر این شد از اعضای قبلی هم در هیات مدیره باشند و در نهایت اینکه افراد انتخاب شده سابقه مدیریتی خوبی داشته باشند.

وی درباره اینکه شهاب جهانیان در استقلال یک فرد ناشناخته است اظهار داشت: او سابقه اجرایی دارد و میتواند نقش موثری در ورزش داشته باشد.

سجادی همچنین در پاسخ به این سوال که اعضای هیات مدیره سرخابیها تغییرات زیادی در این مدت داشته فکر میکنید اعضای جدید انتظارات هواداران را برآورده کنند تصریح کرد: هر انتخابی صد در صد نیست تعدادی که انتخاب شدهاند میتوانند کار را انجام دهند و این افراد با مشورت انتخاب شدهاند. از طرفی باشگاه فقط هیات مدیره نیست، مدیرعامل ، مربی، سرپرست و منابع مختلف در موفقیت یک تیم نقش دارند.

معاون وزیر ورزش درباره اینکه این دو باشگاه میتوانند در رشتههای دیگر هم تیمداری کنند یا خیر عنوان کرد: در لیگ حرفهای ما ۵۰ درصد میتوانیم بگوییم که باشگاه هستند و باشگاهها باید در کشور تکلیفشان روشن شود. این دو باشگاه هم باید استادیوم، امکانات و نیرو داشته باشند اما توقع هواداران از سرخابیها فوتبال است و امکانات هم اجازه نمیدهد که ما سایر رشتهها را در این دو باشگاه توسعه دهیم برای جلو بردن این دو تیم قطعا منابع لازم است و آنها مشکلاتی داشته اند که طبق اعلام AFC باید تا سال ۲۰۱۷ بخشی از مشکلات را حل کنند. فوریترین کار این است که اعضای هیات مدیره روند دو باشگاه را سامان دهند.

وی در پاسخ به این سوال که استقلال و پرسپولیس در گذشته در والیبال و بسکتبال تیم داشتند فکر نمیکنید توسعه چنین رشتههایی به معاونت قهرمانی هم کمک کند خاطرنشان کرد: این دو تیم باید تا پایان فصل پانزدهم ساماندهی شوند. با توجه به مشکلاتی که هست این امکان که دو باشگاه را در سایر رشتهها توسعه دهیم وجود ندارد. اما چه خوب است که اعضای هیات مدیره برای رشتههای دیگر هم فکر کنند. باید ببینیم صلاحدید هیات مدیره چیست.

معاون ورزش حرفهای و قهرمانی وزارت ورزش درباره اینکه ردپای سیاسی هم در اعضای هیات مدیره پرسپولیس دیده میشود این موضوع چقدر صحت دارد گفت: شاید اگر بگویم اصلا او را ندیدهام باور نکنید اما این صحبتها را تکذیب میکنم او زمانی به پرسپولیس آمده خدماتی داشته و من هم از او تشکر میکنم.

سجادی درباره جلسه امروز سرخابیها که قرار است وی هم در آن حضور داشته باشد خاطرنشان کرد: از من دعوت کردند قرار است ابلاغها را به آنها بدهم نشستهایی هم دارند که نشست استقلال ساعت ۱۱ و نشست پرسپولیس ساعت ۱۵ است.

وی در پاسخ به این سوال که درباره مدیرعامل هم با شما مشورت خواهند کرد یا خیر اظهار داشت: اگر مشورت کنند در خدمتشان هستم اما وقتی هیات مدیره انتخاب شد خودشان باید کارها را انجام دهند در تیمهای دیگر هم همین طور است مثلا مدیرعامل فولاد کاری ندارد و شاید دو بار اعضا را ببیند. وزارت ورزش هم باید این چنین باشد. اگر در گذشته نبوده راه اصلی را نرفتهاند.

سجادی در پایان درباره زمان مزایده بعدی سرخابیها و اینکه قرار است این دو باشگاه دو ماه در اختیار شما باشند گفت: قرار است تصمیمات جدیدی سازمان خصوصی سازی و وزارت اقتصاد و دارایی بگیرند و این مدت دو ماهی هم که میگویید شاید نباشد تقریبا ۷۰ درصد طبق قوانین، شرایط معلوم است که وزارت اقتصاد و دارایی اعلام میکند.

4. کاربر مقابل از ali_@sghar عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

mansoor66 (17th June 2015)