«دکتر-مدل-فوتبالیست» ایرانی در فیلیپین
کاربر برتر ماه کاربر برتر ماه ali_@sghar
تاپیک برتر ماه تاپیک برتر ماه « مراجعه به تاپیک اصلی »
سوالات متداول و تاپیک های مهم
    گزارش مشکلات انجمن و قالب جدید توسط کاربران
    اطلاعیه گزارش مشکلات چند روز گذشتهِ سایت و انجمن
    افتتاح سایت پرسپولیس اف سی
    ~ اطلاعیه امنیتی ~
    تاپیک 5
    تاپیک 6
    تاپیک 7
    تاپیک 8
    تاپیک 9
    تاپیک 10
    تاپیک 11
    تاپیک 12

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 6 , از مجموع 6

موضوع: «دکتر-مدل-فوتبالیست» ایرانی در فیلیپین

نام واقعی
    s A r A
    استاتوس
    عجب دنیای کوچیکی...
    شغل و حرفه
    DANESHJOO
    تیم های محبوب خارجی
    Real-Madrid | Germany
    تشکر شده 35,728 بار در 9,569 ارسال
    یاد شده
    در 2 پست
    برچسب زده شده
    در 68 تاپیک

«دکتر-مدل-فوتبالیست» ایرانی در فیلیپین

میثاق بهادران، فوتبالیست ایرانی – فیلیپینی است که برای تیم ملی کشور مادرش بازی میکند. او 28 ساله است و به طرز باور نکردنی به تازگی به فوتبال حرفه ای روی آورده.

آی اسپورت - بهادران هفته گذشته برابر بحرین گلزنی کرد و روز گذشته هم یک گل برای فیلیپین برابر یمن به ثمر رساند. این استعداد دیر کشف شده، 16 سال در ایران زندگی کرده است. او 2 تا 18 سالگی خود را در منطقه میرداماد بوده و به خوبی فارسی حرف میزند. بعد از 18 سالگی برای ادامه تحصیل راهی فیلیپین شده و در همان جا دکتر دندانپزشک شده است.

الگوی میثاق در بین بازیکنان ایرانی اشکان دژاگه است و آرزوی بهادران این است که به ایران بیاید و در لیگ ایران توپ بزند. این فوتبالست تا قبل از دوران دانشگاه پا به توپ نشده بود. او فعالیت خود را از فوتسال شروع کرد و حتی تا کاپیتانی تیم ملی فیلیپین هم رسید. بعد راهی فوتبال شد و اکنون برای تیم ملی فیلیپین توپ میزند. دکتر فوتبالست ایرانی - فیلیینی، در مدلینگ هم فعال است و در شرق آسیا برای برندهایی همچون پوما، لیوایز و ... فعالیت میکند.

قیمت این بازیکن که در تیم گلوبال اف سی فیلیپین و در پست بال چپ بازی میکند در سایت ترانسفرمارکت 50 هزار یورو ثبت شده است. البته در تیم گلوبال اف سی یک بازیکن ایرانی دیگر که نامش طاهر جهانبخش است بازی میکند.

ویرایش توسط s A r A : 12th July 2015 در ساعت 04:23

2. 12 کاربر مقابل از s A r A عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

ali_@sghar (17th June 2015), Arash 1990 (17th June 2015), A_MI_N (19th June 2015), H A N I Y E H (17th June 2015), IMAN (19th June 2015), mansoor66 (17th June 2015), Rahim (17th June 2015), RaMiN (18th June 2015), s A n A (19th June 2015), V a H i D (17th June 2015), yalda88 (18th June 2015), ZahrA-ReD (17th June 2015)

نام واقعی
    z@hra
    استاتوس
    من بد نیستم۔۔۔ شاید بلد نیستم!
    شغل و حرفه
    فوتسال
    بازیکن محبوب
    Mohsen Khalili
    تیم های محبوب خارجی
    Real-Madrid | Spain
    تشکر شده 3,099 بار در 1,380 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 29 تاپیک
    خبریه؟! این روزا خیلی سخن ازش درمیونه... نکنه قراره بیاد پرسپولیس؟؟؟

این قرمزه منه...

دوسش دارم خیلی زیاد...

قهرمانی بهش میاد...

4. 2 کاربر مقابل از ZahrA-ReD عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

Arash 1990 (17th June 2015), H A N I Y E H (17th June 2015)

نام واقعی
    روح الله بخشی
    استاتوس
    تو قلب من نوشته پرسپولیس سلطان عشقه
    شغل و حرفه
    كليه خدمات برق
    بازیکن محبوب
    ahmdareza abedzadeh
    تیم های محبوب خارجی
    Real-Madrid | Germany
    تشکر شده 8,517 بار در 3,761 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 28 تاپیک
    آبجی چیرو ب چی ربط میدی ااااا

هادی جان ب گفتت 57 امتیازی شدیم ولی تقریبا همون 57 پاشنه آشیل قهرمان نشدنمون شد چون خوزستانی ها همون دقیقه گل زدن

داش هادی تشکر میکنم ازت بابت اتحاد و هم دلی ک در تیم ایجاد کردی

6. کاربر مقابل از Arash 1990 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

H A N I Y E H (19th June 2015)

نام واقعی
    سنا
    استاتوس
    هراس بی تو ماندنم ادامه دارد
    بازیکن محبوب
    Mahdi Mahdavikia
    تیم های محبوب خارجی
    Barcelona | Brazil
    تشکر شده 28 بار در 8 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 53 تاپیک
    مدل دکتر فوتبالیست
    پله های ترقی خیلی سریع طی کرده
    کاش بیادش پرسپولیس

8. کاربر مقابل از s A n A عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

نام واقعی
    IMAN
    استاتوس
    هنو اولشه...
    شغل و حرفه
    در ره طبابت
    بازیکن محبوب
    ahmdareza abedzadeh
    تیم های محبوب خارجی
    AC-Milan | Brazil
    تشکر شده 7,998 بار در 3,141 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 27 تاپیک
    دکتر مدل فوتبالیست...
    دخترا آب دهنو جم کنید نفس عمیق بکشید
    نه...!نه...!نه...!

10. کاربر مقابل از IMAN عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

نام واقعی
    هـــــانــیـه
    استاتوس
    یه روز خوب میاد:)
    شغل و حرفه
    دانـشـجــــو
    بازیکن محبوب
    ali daei
    تیم های محبوب خارجی
    Barcelona | Spain
    تشکر شده 6,643 بار در 2,106 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 66 تاپیک

دندانپزشک، فوتبالیست، مدل و تاکسی دار!

میثاق بهادران بازیکن ایرانی الاصل تیمملی فیلیپین ساعتی پیش میهمان "ورزش سه" بود.

به گزارش "ورزش سه"، بهادران که بعد از گلزنی مقابل یمن در مرحله مقدماتی جامجهانی 2018 تبدیل به ستاره تیم فیلیپین شده است، برای سر زدن به خانواده اش به تهران آمده. او پدری ایرانی و مادری فیلیپینی دارد و به تازگی تحصیلات خود را در رشته دندانپزشکی به پایان رسانده است. بهادران 28 ساله خوش صحبت و گرم بود و گفتوگو با وی لحظات جالبی را برای ما رقم زد.

در پاسارگاد فیلیپن بازی می کردم
    اگر به پروفایل من نگاهی بیاندازید، اسم تیم پاسارگاد را در بین تیم های باشگاهی من می بینید که البته همه فکر می کنند، این تیم، تیم پاسارگاد ایران است. اما پاسارگادی که من در آن بازی کرده ام، در فیلیپین فعالیت می کند و مالکش ایرانی است. من بازیکن فوتسال بودم و به مرور روی چمن آمدم و بخاطر سرعت و تکنیکم به تیمملی دعوت شدم.

سرمربی فیلیپین دوست حمید استیلی است
    تام دلی سرمربی تیمملی فیلیپین آمریکایی است و در بازی معروف ایران ـ آمریکا در جامجهانی 1998 عضو تیمملی بوده و جلوی ایران بازی کرده. او در تیمملی مرا به عنوان سانترفوروارد استفاده کرده و باعث شده من در دو بازی گذشته 3 گل بزنم. البته یکی از گل های من در بازی بحرین، اشتباهی به نام هم تیمی ام ثبت شده است که قرار است فیفا آن را تصحیح کند.

گروه سخت فیلیپین

ما با بحرین، یمن، کره شمالی و ازبکستان هم گروه هستیم و به نظر من گروهمان ته نامردی است. کره شمالی که به جامجهانی صعود کرده، به دلیل اینکه بازی تدارکاتی نمی کند در رنکینگ فیفا سقوط کرده و در گروه ما قرار گرفته است. آنها 4 گل به ازبکستان زده اند، ما هم نمایش خوبی داشتیم و بحرین و یمن را شکست دادیم. اما فکر کنم در بازی های بعدی مشکل داشته باشیم. بخصوص بازی کره شمالی که تحت نظر پلیس ها انجام می شود و به ما گفته اند نمی توانیم موبایل و وسایل ارتباطی به آنجا ببریم.

اشکان، بازیکن مورد علاقه من است
    اشکان دژاگه را از زمانی که در آلمان فوتبال بازی می کرد می شناسم. در فیلیپین دوستانم به من می گویند می توانی مثل اشکان بازی کنی و من سعی خودم را می کنم که مثل او بدوم، دریبل بزنم و گل بزنم. دژاگه فوتبالیست بزرگی است و به نظر من در پست خودش در آسیا یکی از بهترین هاست.

با استقلال تمرین کرده ام
    پارسال می خواستم کنار یک تیم فوتبال تمرینی بدوم و تمرین کنم که با سفارش یک دوست کنار استقلالی ها تمرین کردم. در تمرین استقلال همه فکر می کردند من فارسی بلد نیستم و با من انگلیسی صحبت می کردند و اوکی و هاوآریو می گفتند. آخر تمرین به آنها گفتم من فارسی بلدم و عمرانزاده بازیکن استقلال که بازیکن خیلی بلندقامتی هم بود، گفت پس چرا یک ساعت است ما را سرکار گذاشتی.

فوتبال و مدلینگ
    کلا ایرانی ها همه از من درشت ترند و موقع سلفی گرفتن خجالت می کشم! پست من در فوتبال وینگر چپ و راست است اما همانطور که گفتم سرمربی تیم ما من را جلوتر بازی می دهد و بعد از این تصمیم آقای دلی در باشگاه هم نوک حمله بازی می کنم. کلا از زندگی در فیلیپین راضی هستم. درآمدم از فوتبال بد نیست و کنارش از مدلینگ هم پول در می آورم.

تاکسی دار هستم!
    من تعدادی اتومبیل خریده ام و آن را به راننده ها داده ام تا برایم کار کنند. اسم بیزینسم هم «میثاق تاکسی» است. با وجودی که دندانپزشکی خوانده ام دوست دارم از فوتبال و مدلینگ و البته همین کار تاکسی پول دربیاورم و چون یک جا بند نمی شوم سخت است که در مطب منتظر مریض بنشینم. زندگی در فیلیپین خیلی آرام است و این کشور مردم مهربانی دارد. لیگ فیلیپین هم تازه راه افتاده و برای بهتر شدن خیلی جا دارد.

به گوام 6 تا زدیم
    تیم گوام برطبق قوانین می تواند از بازیکنان آمریکایی استفاده کند. آنها بازیکنان لس آنجلس گلگسی را به خدمت گرفته اند و به همین خاطر در گروه شما صدرنشین شدند. این تیم می تواند برای شما دردسر ایجاد کند. ما همین چند ماه پیش به گوام 6 گل زدیم اما این تیم تغییر کرده و من خیلی تعجب نکردم که هر دو بازی اش را برده.

آقای کیروش سبک فوتبال ایران را عوض کرد
    تیم فوتبال ایران به نسبت قبلا که من یادم می آید، خیلی تاکتیکی تر بازی می کند. البته در بازی ترکمنستان خوب نبودید ولی به نظر من بازی ترکمن ها به شما نمی خورد. ما هم در بازی بحرین همین طور بودیم. با وجود اینکه بحرین تیم مشهورتری است اما ما با سرعتمان آنها را شکست دادیم و من می توانستم هت تریک هم بکنم.

فالوئرهای ایرانی من
    بعد از اینکه ورزش سه گزارش گلزنی من را در بازی بحرین کار کرد و مصاحبه من هم چاپ شد، به سرعت فالوئرهای من در اینستاگرام زیاد شدند و یک روزه 3 هزار فالوئر جدید گرفتم. البته فکر می کنم ایرانی ها بیشتر به عکس های مدلینگ من لایک می دهند. نکته دیگر هم این است که آنها واقعا طرفداراند.