^؛تاپیک اختصـــاصی اخبار ورزش بانــــوان؛^
کاربر برتر ماه کاربر برتر ماه ali_@sghar
تاپیک برتر ماه تاپیک برتر ماه « مراجعه به تاپیک اصلی »
سوالات متداول و تاپیک های مهم
    گزارش مشکلات انجمن و قالب جدید توسط کاربران
    اطلاعیه گزارش مشکلات چند روز گذشتهِ سایت و انجمن
    افتتاح سایت پرسپولیس اف سی
    ~ اطلاعیه امنیتی ~
    تاپیک 5
    تاپیک 6
    تاپیک 7
    تاپیک 8
    تاپیک 9
    تاپیک 10
    تاپیک 11
    تاپیک 12

کاربران برچسب زده شده

صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 28

موضوع: ^؛تاپیک اختصـــاصی اخبار ورزش بانــــوان؛^

نام واقعی
    z@hra
    استاتوس
    من بد نیستم۔۔۔ شاید بلد نیستم!
    شغل و حرفه
    فوتسال
    بازیکن محبوب
    Mohsen Khalili
    تیم های محبوب خارجی
    Real-Madrid | Spain
    تشکر شده 3,099 بار در 1,380 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 29 تاپیک

Cool ^؛تاپیک اختصـــاصی اخبار ورزش بانــــوان؛^

"بنام خدای مهربون"

تیفوسیای عزیز، با عشق فراوان به همه ی بانوان ورزشکار و ورزش دوست، این تاپیک رو ایجاد کردیم .

از نامش کاملا مشخصه که شامل چه مطالبی میشه.

توی ورزش بانوان خصوصا در ایران خبری از پول،شهرت،دیده شدن و...نیست و هرچی که هست فقط عشق است و علاقه!

پس کمترین حقشون اینه که لااقل گاهی پیگیر اخبارشون باشیم.

این نکته رو اضافه کنم که اخبار داخلی و خارجی ورزش بانوان شامل این تاپیک میشه...

به امید موفقیت همشون

ویرایش توسط ZahrA-ReD : 17th June 2015 در ساعت 22:04

این قرمزه منه...

دوسش دارم خیلی زیاد...

قهرمانی بهش میاد...

2. 6 کاربر مقابل از ZahrA-ReD عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

ali_@sghar (18th June 2015), A_MI_N (18th June 2015), H A N I Y E H (17th June 2015), Rahim (18th June 2015), s A r A (18th June 2015), wolf (18th June 2015)

نام واقعی
    هـــــانــیـه
    استاتوس
    یه روز خوب میاد:)
    شغل و حرفه
    دانـشـجــــو
    بازیکن محبوب
    ali daei
    تیم های محبوب خارجی
    Barcelona | Spain
    تشکر شده 6,643 بار در 2,106 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 66 تاپیک

با آمدن سرپرست جدید اوضاع دو و میدانی بهتر شده است

خیلیم خووب! اولیشو هم خودم افتتاح میکنم

سپیده توکلی و مریم طوسی پیشگامان دوومیدانی ایران دراین سال ها هستند. دوستاره ایی که به رغم داشتن همه محدودیت ها و ناملایمات هرگز دلسرد نشده اند و در ورزش کشور ما حضور دارند و هم اکنون برای مسابقات تایلند در حال آمادگی هستند.

بزرگترین مشکل ورزشکاران نداشتن اسپانسر است

مریم طوسی در گفت وگو با شبکه خبری ورزشی بانوان بیان کرد: متولد 1367 هستم و از زمانی که مدرسه را شروع کردم به ورزش خیلی علاقه مند بودم، چون پدرم هم والیبالیست بود و کلاً یک خانواده ورزشی بودیم. بخاطر همین علاقه هم در تمامی مسابقاتی که در رده مدارس بود شرکت می کردم، فرقی هم نداشت چه رشته ای باشد. از همان زمان به سمت دو و میدانی گرایش پیدا کردم، اما بعد از آن به مدت 3 سال بخاطر عدم رضایت مادرم فعالیت نکردم.

دونده سرعت ایران ادامه داد: بعد از آن دوباره از دوره دبیرستان شروع به ورزش کردم، آن مقطع هم در آمادگی جسمانی و هم در دوومیدانی فعالیت داشتم اما بخاطر علاقه ای که به دو و میدانی داشتم پدر و مادرم برایم مربی اختصاصی گرفتند و بعد از یک سال تمرین با مربی، در اولین مسابقه توانستم بعد از 33 سال رکورد ایران را بزنم، اولین رکوردم در 200 متر بود و بعد 100 متر و 400 متر را هم افزایش دادم.

طوسی در خصوص مسابقه پیش رویش گفت: هم اکنون در حال تمرین برای مسابقات آسیایی تایلند هستم ولی متاسفانه شرایط جوی مسابقه را نمی توان پیش بینی کرد. این شرایط در روند مسابقات خیلی موثر است. در حال حاضر هم زیر نظر محمدرضا کریمی در حال تمرین هستم.

او در خصوص امکانات فدراسیون نیز گفت: فدراسیون شرایط مطلوبی را برای ما فراهم کرده ولی مشکل اصلی ما نداشتن اسپانسر و هزینه مالی ورزشکاران است.

مریم طوسی در خصوص تفاوت دونده زن و مرد گفت: در حال حاضر شرایط نسبت به گذشته و روزهای نخست که دو و میدانی را شروع کردم خیلی بهتر شده، اما نمی توان تبعیض های مالی و پوششی را نادیده گرفت.

دختر دونده ایرانی درباره شرایط ایده آل ورزشکاران گفت: مربی خوب و آرامش ذهنی در اردو تنها چیزهایی است که یک ورزشکار به آنها احتیاج دارد. زمانی که شرایط برای ما فراهم باشد با آرامش خاطر بیشتری به کار خود ادامه می دهیم.

هیچ گاه حجاب را مانع فعالیت خود ندیدم

سپیده توکلی در خصوص نحوه روی آوردنش به ورزش به خبرنگار شبکه خبری ورزش بانوان گفت: متولد 11اسفند1367 هستم. در یک خانواده کاملا ورزشی بزرگ شدم. از5 سالگی ورزش را با شنا و ژیمناستیک آغاز کردم. در دوران تحصیلم زیر نظر مربیانم دوومیدانی را به عنوان رشته تخصصی خود انتخاب کردم.

توکلی درباره مسابقات پیش رویش گفت: هم اکنون در حال تمرین برای مسابقات تایلند هستم. تلاش می کنم به کمک مربیان خوبم سپهرزاد و نبی زاده با تمرین های پی درپی تا زمان شروع مسابقات به نتیجه مطلوبم دست پیدا کنم.

او درباره انتخاب رشته هفت گانه گفت: قبل از هفت گانه در رشته پرش ارتفاع فعال بودم، اما بعد از مدتی مربیانم تشخیص دادندکه موقعیت من در رشته هفت گانه بهتر است و همین طور هم شد، چون توانستم در طول 3 سال تمرین در این رشته رکورد ایران را جابه جا کنم.

توکلی در خصوص امکانات فدراسیون هم توضیح داد: فدراسیون دو ومیدانی خداروشکر همیشه به ما ورزشکاران اهمیت داده است. در حال حاضر با وجود سرپرستی آقای حسن طباطبایی امیدوارم که اوضاع و شرایط مالی بچه ها بهتر از قبل شود.

سپیده توکلی در خصوص رابطه حجاب و ورزش گفت: بانوان ورزشکار ما همیشه با پوشش اسلامی در مسابقات حضور داشتند و هیچ گاه حجاب را مانع فعالیت خود نمیبینند.

توکلی در پایان درباره برنامه آینده ورزشی خود گفت: اولین هدف من طلای مسابقات آسیایی است و در حال تلاش و تمرین برای رسیدن به خواسته ام هستم.

4. 4 کاربر مقابل از H A N I Y E H عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

ali_@sghar (18th June 2015), A_MI_N (18th June 2015), s A r A (18th June 2015), ZahrA-ReD (18th June 2015)

قهرمان Snake
    نام واقعی
    Rahim
    شغل و حرفه
    student
    بازیکن محبوب
    ali karimi
    تیم های محبوب خارجی
    Real-Madrid | Brazil
    تشکر شده 7,901 بار در 2,782 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 67 تاپیک
    رکورد شکنی مدافع تیم ملی بانوان آمریکا با حضور در پنجمین جام جهانی متوالی

طرفداری - مدافع با تجربه تیم ملی بانوان آمریکا رکورد خیره کننده ای را به نام خود ثبت کرده است.

طرفداری- به گزارش وب سایت AS ;کریستی رامپونه مدافع میانی40 ساله تیم ملی بانوان آمریکا در جریان دیدار شب گذشته این تیم برابر نیجریه در دقیقه 80 بازی وارد زمین مسابقه شد تا رکورد حیرت انگیزی را به نام خود به ثبت برساند.

بر اساس این گزارش خبری رامپونه سابقه بازی در جام جهانی 1999 و 2003 آمریکا، 2007 چین، و 2011 آلمان را داشته و حالا به پرسابقه ترین بازیکن تاریخ این بازی ها تبدیل شده است.

قــــــــــدیــــــــس

6. 5 کاربر مقابل از Rahim عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

ali_@sghar (18th June 2015), H A N I Y E H (18th June 2015), s A r A (18th June 2015), shabnam12-8 (18th June 2015), ZahrA-ReD (18th June 2015)

نام واقعی
    هـــــانــیـه
    استاتوس
    شغل و حرفه
    دانـشـجــــو
    بازیکن محبوب
    ali daei
    تیم های محبوب خارجی
    Barcelona | Spain
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 66 تاپیک

جام جهانی زنان 2015 | آمریکا 0-0 سوئد + عکس

8. 5 کاربر مقابل از H A N I Y E H عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

ali_@sghar (18th June 2015), Rahim (18th June 2015), s A r A (18th June 2015), SEYEDHAMED (19th June 2015), ZahrA-ReD (18th June 2015)

نام واقعی
    هـــــانــیـه
    استاتوس
    شغل و حرفه
    دانـشـجــــو
    بازیکن محبوب
    ali daei
    تیم های محبوب خارجی
    Barcelona | Spain
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 66 تاپیک

نتایج رقابت های جام جهانی زنان 2015 کانادا + عکس

جام جهانی فوتبال زنان بامداد روز چهارشنبه با انجام چهار دیدار در کشور کانادا پیگیری شد و در یکی از آنها تیم نیجریه مقابل تیم آمریکا با نتیجه یک بر صفر شکست خورد.

نتایج شب گذشته رقابت ها جام جهانی زنان 2015 کانادا به شرح زیر است:

گروه D:

آمریکا 1-0 نیجریه

سوئد 1-1 استرالیا

گروه C:

اکوادور 0-1 ژاپن

سوئیس1-2 کامرون
    برنامه دیدارهای امروز (چهارشنبه) از این قرار است:

گروه F:

مکزیک - فرانسه

انگلیس - کلمبیا

گروه E:

کاستاریکا - برزیل

کره جنوبی - اسپانیا
    این مسابقات از سال 1991 و به میزبانی چین پایه گذاری شد. در تاریخ این بازی ها، آمریکا با دو قهرمانی، یک نایب قهرمانی و سه عنوان سومی، پیشتاز است. آلمان دو بار اول شده و یک بار نایب قهرمان و ژاپن و نروژ هم هرکدام یک بار سابقه قهرمانی دارند.

رقابت های جام جهانی 2015 زنان در کانادا با شرکت 24تیم از روز 16 خرداد آغاز شده است .

ویرایش توسط H A N I Y E H : 18th June 2015 در ساعت 17:49

10. 3 کاربر مقابل از H A N I Y E H عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

ali_@sghar (18th June 2015), s A r A (18th June 2015), ZahrA-ReD (18th June 2015)

نام واقعی
    هـــــانــیـه
    استاتوس
    شغل و حرفه
    دانـشـجــــو
    بازیکن محبوب
    ali daei
    تیم های محبوب خارجی
    Barcelona | Spain
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 66 تاپیک

نتایج رقابت های جام جهانی زنان 2015 کانادا + عکس

12. 4 کاربر مقابل از H A N I Y E H عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

ali_@sghar (18th June 2015), Rahim (18th June 2015), s A r A (18th June 2015), ZahrA-ReD (18th June 2015)

نام واقعی
    هـــــانــیـه
    استاتوس
    شغل و حرفه
    دانـشـجــــو
    بازیکن محبوب
    ali daei
    تیم های محبوب خارجی
    Barcelona | Spain
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 66 تاپیک

یک بازیکن مرد در تیم زنان کره جنوبی!

به نظر میرسد تیم ملی زنان کره جنوبی در جام جهانی زنان یک بازیکن مرد استفاده کرده که اگر این موضوع ثابت شود فیفا به عنوان بالاترین نهاد فوتبالی وارد جنجال جدیدی میشود.

، جام جهانی زنان در کشور کانادا در حال برگزاری است و مرحله گروهی این رقابتها رو به اتمام است. رسانههای ورزشی خبری را منتشر کردند که در صورتی که اثبات شود، فیفا با یک جنجال جدید روبهرو میشود و آن هم این است که در جام جهانی زنان یک بازیکن مرد در تیم کره جنوبی حضور دارد.

حریفانی که با تیم کره جنوبی روبهرو شدند همگی یک نظر داشتند و آن هم اینکه پارک ایون سان بازیکن تیم زنان کره جنوبی، زن نیست. هرچند سرمربی و مسئولان کرهای این خبر را تکذیب کردند ولی تمامی حریفان کره جنوبی بر این موضوع پافشاری دارند که ایون سان مرد است که در تیم زنان کره جنوبی بازی میکند. آنها معتقدند فیزیک ظاهری او کاملا اثبات میکند که ایون سان مرد است و نباید در این رقابتها حضور پیدا میکرد.

البته ایون سان در دو بازی ابتدایی کره جنوبی در این جام بازی نکرد اما برابر اسپانیا به میدان رفت و به نظر میرسد کرهایها واهمه داشتند تا در بازیهای مقدماتی به او بازی دهند و او را برای بازیهای حساس کنار گذاشته بودند.

رسانههای کرهای در واکنش به این جریان عنوان کردند ایون سان دارای یک شرایط منحصر به فرد است و تنها فیزیک ظاهری او شبیه بازیکنان مرد است

ویرایش توسط H A N I Y E H : 18th June 2015 در ساعت 18:03

14. 3 کاربر مقابل از H A N I Y E H عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

ali_@sghar (18th June 2015), s A r A (18th June 2015), ZahrA-ReD (18th June 2015)

نام واقعی
    هـــــانــیـه
    استاتوس
    شغل و حرفه
    دانـشـجــــو
    بازیکن محبوب
    ali daei
    تیم های محبوب خارجی
    Barcelona | Spain
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 66 تاپیک

جام جهانی فوتبال زنان ؛ فرانسه 5-0 مکزیک

اختصاصی | در ادامه ی دیدارهای جام جهانی زنان، دو تیم فرانسه و مکزیک به مصاف یکدیگر رفتند که در نهایت بازی با برد قاطع فرانسوی ها پایان یافت.
    در ادامه ی دیدارهای جام جهانی زنان، دو تیم فرانسه و مکزیک به مصاف یکدیگر رفتند که در نهایت بازی با برد قاطع فرانسوی ها پایان یافت.

در دقیقه ی 1 ، دلی گل اول بازی را برای فرانسه به ثمر رساند، سپس در دقیقه ی 9 به اشتباه روئیز بازیکن تیم ملی مکزیک دروازه ی خودی را باز کرد تا نتیجه 2-0 به سود فرانسوی ها رقم بخورد.

در دقیقه ی 13 سومر گل سوم را برای فرانسه به ثمر رساند تا در همان ابتدای بازی کار برای مکزیک تمام شده باشد، سپس در دقیقه ی 36 و 80 هانری گل چهارم و پنجم را برای فرانسه به ثمر رساند تا در نهایت بازی با نتیجه ی پر گل 5-0 به سود فرانسه پایان یابد.

در پایان هانری بهترین بازیکن زمین نیز شناخته شد.

16. 4 کاربر مقابل از H A N I Y E H عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

ali_@sghar (18th June 2015), Rahim (18th June 2015), s A r A (18th June 2015), ZahrA-ReD (18th June 2015)

نام واقعی
    هـــــانــیـه
    استاتوس
    شغل و حرفه
    دانـشـجــــو
    بازیکن محبوب
    ali daei
    تیم های محبوب خارجی
    Barcelona | Spain
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 66 تاپیک

جام جهانی فوتبال زنان؛ انگلیس 2-0 کلمبیا

اختصاصی | در ادامه ی دیدار های جام جهانی فوتبال زنان ، دو تیم ملی انگلیس و کلمبیا به مصاف یکدیگر رفتند که در نهایت انگلستان موفق به شکست کلمبیا شد.
    | در ادامه ی دیدار های جام جهانی فوتبال زنان ، دو تیم ملی انگلیس و کلمبیا به مصاف یکدیگر رفتند که در نهایت انگلستان موفق به شکست کلمبیا شد.در دقیقه ی 15 کارنی گل اول بازی را برای انگلیس به ثمر رساند، سپس در دقیقه ی 38 از روی نقطه ی پنالتی ویلیامز گل دوم بازی را برای انگلیس به ثمر رساند و در پایان ، در دقیقه ی 4 + 90 آندراده توانست یکی از گل های خورده را برای کلمبیا جبرا کند.در پایان بازی با نتیجه 2-1 به سود انگلیس به پایان رسید و ویلیامز نیز بهترین بازیکن زمین انتخاب شد.

18. 4 کاربر مقابل از H A N I Y E H عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

نام واقعی
    هـــــانــیـه
    استاتوس
    شغل و حرفه
    دانـشـجــــو
    بازیکن محبوب
    ali daei
    تیم های محبوب خارجی
    Barcelona | Spain
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 66 تاپیک

جام جهانی زنان 2015 | سوئیس 10-1 اکوادور؛ زنان اکوادوری گلباران شدند

تیم فوتبال زنان سوئیس در یک دیدار یکطرفه موفق شده با 10 گل اکوادور را در هم بکوبد.
    در ادامه رقابت های جام جهانی زنان در سال 2015 دو تیم سوئیس و اکوادور از گروه C به مصاف یکدیگر رفتند و نتیجه عجیب 10 بر یک به سود سوئیس به دست آمد.سوئیس که دیدار اول با یک گل مغلوب ژاپن شده بود برای صعود به دور بعد گام بلندی را برداشت. اکوادور هم با این شکست جام جهانی کنار رفت. این تیم پیش از این در دیدار اول با نتیجه 6 بر صفر مقابل کامرون تن به شکست داده بود.

20. 3 کاربر مقابل از H A N I Y E H عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

ali_@sghar (18th June 2015), Rahim (18th June 2015), ZahrA-ReD (18th June 2015)

صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین