آقازماني: دایی اعتقادی به من نداشت/هواداران پرسپولیس تا دقیقه 90 صبر نمی کنند
کاربر برتر ماه کاربر برتر ماه ali_@sghar
تاپیک برتر ماه تاپیک برتر ماه « مراجعه به تاپیک اصلی »
سوالات متداول و تاپیک های مهم
    گزارش مشکلات انجمن و قالب جدید توسط کاربران
    اطلاعیه گزارش مشکلات چند روز گذشتهِ سایت و انجمن
    افتتاح سایت پرسپولیس اف سی
    ~ اطلاعیه امنیتی ~
    تاپیک 5
    تاپیک 6
    تاپیک 7
    تاپیک 8
    تاپیک 9
    تاپیک 10
    تاپیک 11
    تاپیک 12

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 2 , از مجموع 2

موضوع: آقازماني: دایی اعتقادی به من نداشت/هواداران پرسپولیس تا دقیقه 90 صبر نمی کنند

نام واقعی
    کوروش رضایی
    شغل و حرفه
    نوازنده
    تشکر شده 2,249 بار در 952 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک

آقازماني: دایی اعتقادی به من نداشت/هواداران پرسپولیس تا دقیقه 90 صبر نمی کنند

سامان آقازماني هافبک دفاعی پرسپولیس معتقد است که شرایط این تیم به زودی عوض خواهد شد.او در این مورد می گوید:« ما قبل از فصل 2 بازي تداركاتي داشتيم كه 10 نفرمان در آن بازيها نبودند به همين خاطر زمان ميبرد تا مربي ارنج اصلي را پيدا كند. از طرفي ما در اردوي تركيه تيم ناقصي را برده بوديم و چون كامل نبوديم اردوي تركيه هم برايمان خوب نبود. فكر كنم در 4 بازي اخير فقط فرصت اين بوده كه بازيكنان محك بخورند تا تركيب اصلي پيدا شود. از طرفي هوادارانمان هم كمحوصلهاند و تا دقيقه 90 صبر نميكنند.»
    دو هفته پيش به حضور سامان در تركيب اصلی اعتراضهايي شد، خودش ميگويد: «من دست همه هواداران را ميبوسم. آنها از تيم ناراحت بودند اما در فوتبال اين اتفاقات پيش ميآيد. در بازي با شاهين بوشهر من روي گل خورده مقصر بودم عذرخواهي هم كردم اما مقابل شهرداري خوب بازي كردم و هر چه در توان داشتم، گذاشتم. اصلا دوست ندارم فكر كنند من كمفروشي ميكنم چون سرم را هم براي تيم ميدهم.»
    ظاهرا استيلي اعتقاد ويژهاي به آقازماني دارد. خودش ميگويد: «حميدخان به من لطف دارد. من پارسال شاگرد علي دايي بودم اما او به من اعتقادي نداشت. با اين حال يك نيمفصل براي او بازي كردم. حميدخان هم مرا نميشناخت اما در تمرينها و اردوها از من شناخت پيدا كرد. من هم در تمرينها حقم را ميگيرم.» آقازماني ميگويد: «تعطيلات پيشرو براي ما خيلي مفيد خواهد بود. البته ما بايد نفت آبادان را قبل از تعطيلات شكست دهيم.»
    کد:
    درد يعني ، سرت به همون سنگي بخوره كه يه عمري به سينت ميزدي !!!

نام واقعی
    24 ابدی
    استاتوس
    24 ابدی
    شغل و حرفه
    .
    بازیکن محبوب
    Mahdi Mahdavikia
    تیم های محبوب خارجی
    Manchester-United | Germany
    تشکر شده 17,577 بار در 6,034 ارسال
    یاد شده