بنا به گزارش ها، گرت بیل به رئال مادرید اطلاع داده است که می خواهد به شماره 10. جدید تیم تبدیل شود.طـرفداری- فصل دوم بازیکن ولزی در سانتیاگو برنابئو ناامید کننده به پایان رسید، و 5 گل کمتر از فصل نخست خود در این تیم به ثمر رساند و فشار انتقادات هواداران را تحمل کرد. با این وجود، AS مدعی شده است که او برای ماندن در پایتخت اسپانیا به توافق رسیده - اما تنها در شرایطی که قول پست جدیدی را در تیم به او بدهند.
این روزنامه افزود که برنامه رافا بنیتز برای انتقال او به سمت چپ خط حمله در سیستم 1-3-2-4، مورد استقبال بیل قرار نگرفته است. به جای آن، ستاره 25 ساله از نماینده خود جاناتان بارنت خواسته تا درخواست وی برای بازی پشت سر شماره 9. تیم را به کادر فنی رئال مادرید انتقال دهد - انتظار می رود که شماره 9. جدید مادریدی ها نیز کریستیانو رونالدو باشد.
با اینحال، با توجه به عملکرد درخشان هامس رودریگز در آن پست، ممکن است ستاره سابق تاتنهام مجبور به وفق دادن خود برای بازی در بال چپ شود. بیل با نقش آزاد خود در تیم ملی ولز می درخشد، و هفته گذشته نیز در دیدار مقدماتی یورو 2016 مقابل بلژیک تک گل پیروزی بخش تیمش را به ثمر رساند.