"شبهای یک هوادار"
کاربر برتر ماه کاربر برتر ماه ali_@sghar
تاپیک برتر ماه تاپیک برتر ماه « مراجعه به تاپیک اصلی »
سوالات متداول و تاپیک های مهم
    گزارش مشکلات انجمن و قالب جدید توسط کاربران
    اطلاعیه گزارش مشکلات چند روز گذشتهِ سایت و انجمن
    افتتاح سایت پرسپولیس اف سی
    ~ اطلاعیه امنیتی ~
    تاپیک 5
    تاپیک 6
    تاپیک 7
    تاپیک 8
    تاپیک 9
    تاپیک 10
    تاپیک 11
    تاپیک 12

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 2 , از مجموع 2

موضوع: "شبهای یک هوادار"

نام واقعی
    z@hra
    استاتوس
    من بد نیستم۔۔۔ شاید بلد نیستم!
    شغل و حرفه
    فوتسال
    بازیکن محبوب
    Mohsen Khalili
    تیم های محبوب خارجی
    Real-Madrid | Spain
    تشکر شده 3,099 بار در 1,380 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 29 تاپیک

"شبهای یک هوادار"

حقیقت این است که نه بیکارم و نه بی عار! کم مشغله ندارم؛ اما
    پرسپولیس به تنهایی برایم یک دنیاست!

با اینکه روز شلوغ و خسته کننده ای داشتم،خواب به چشمانم نمی آید! ذهنم باخودش درگیر است: نوری میره؟!گابریل و چرا نمیخوان؟ طارمی نمیره قطر!حیفه!میره؟! عباس زاده رو بگو!بعد گل ها و پشتک زدناش،یه نیم فصل نیمکت نشستن و حالا هم تو لیست مازاد بودن حقش نیست! دنبال جذب اومانیا هستن،پس مذاکره با سیدجلال فقط نمایش بود! واقعا میخواد بره استقلال؟! صدای پای سیاسی میاد...!اگه اتفاقای اوایل فصل پیش برای برانکو هم تکرار شه چی؟! چرا بزرگترای تیم ساکتن؟!چرا وعده الکی برای خصوصی سازی میدن بهمون؟!چرا به هوادار نگران انگ دشمنی میزنن؟!چرا؟چرا؟چرا...؟

خسته میشوم!به دنیای قرمز رنگ دیوار اتاقم خیره میشوم.رنگی که از بچگی با عشقش قد کشیده ام،زندگی کردم و نفس کشیدم و آدمها را شناخته ام! کمی آرام میشوم.مدتی است جز یک آرم پرسپولیس و عکسی ازآخرین سال قهرمانی لیگ،هیچ عکس و پوستری روی دیوار نیست!

انگار تازه یادم می افتد که دل تنگم... برای اون روزا،افشین امپراطور و "دل شیر" ،حاج حبیب کاشانی،کاپیتان کریم باقری،سپهر سرطلایی...برای محسن آقای گل که تو خواب هم نمیدیدم یه روز بی اونکه از فوتبال خداحافظی کرده باشه دور از مستطیل سبز ببینمش! آره،انگار حتی برای توپ جمع کن های اون فصل دلم تنگ شده!آخ که چه روزای شیرین و خوبی..!

اما...جا میخورم!باور کنم تیمی که باوجود کسر6امتیاز ،قهرمان شد حالا کارش به جایی رسیده که اگر 6امتیاز کم کنند ازش میره دسته یک؟! و اون تیم پرسپولیس من است!... پرسپولیسی که گرچه خیلی سخت،اما هنوز نفس میکشد!میخواهند زنده به گورش کنند!همان هایی که زیر تابوتش را گرفته اند و خوشحال و خندان میبرندش سمت گودالی عمـــیق!و چنان برایش اشک تمساح میریزند که متوجه گریه و آه و ناله و ضجه ی هوادار نیستند!!!

دیگر حالم را نمیفهمم..! دیگر نمیدانم در بیداری خوابم یا در خواب بیدار؟ هرشب از این واقعیت دوست نداشتنی خســـته میشوم!از برق چشمان گرگ های منتظر در راه میترسم وقتی پرسپولیس را با هوادار میبینم اما هوادارانش را تنـــها...! باز هم میروم به گذشته!میخواهم "تلخی قهوه ی فردا" را با "شیرینی شکر خاطرات" فراموش کنم... حتی برای چند لحظه ی کوتاه...!

زهرا حامدی نیا
    ویرایش توسط s A r A : 2nd July 2015 در ساعت 03:14

این قرمزه منه...

دوسش دارم خیلی زیاد...

قهرمانی بهش میاد...

2. 10 کاربر مقابل از ZahrA-ReD عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

ali_@sghar (2nd July 2015), Amir_Ali (2nd July 2015), A_MI_N (21st August 2015), bahareh88 (2nd July 2015), H A N I Y E H (2nd July 2015), Rahim (2nd July 2015), s A r A (2nd July 2015), SEYEDHAMED (3rd July 2015), shahrzaaaad (2nd July 2015), محمد سرخ (1st October 2015)

نام واقعی
    z@hra
    استاتوس
    من بد نیستم۔۔۔ شاید بلد نیستم!
    شغل و حرفه
    فوتسال
    بازیکن محبوب
    Mohsen Khalili
    تیم های محبوب خارجی
    Real-Madrid | Spain
    تشکر شده 3,099 بار در 1,380 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 29 تاپیک
    امشبم یکی از شبای این شکلی میشه! منتها تو فکرم چیزای دیگه میگذره...! میگردم دنبالش... اما پیداش نیست! چقـــــــد جاش خالیه!چقد کمش دارم!چقد دوستـــش دارم! اما کوش؟! پــــــرسپــــولیسم کجاس؟؟؟ گم شده تو بی عدالتی و حق ناحق کردنا... بهمون برش گردونین!حال هیچکدوممون بی هم خوب نیست! چرا خوبین از بدحالیش؟! از نیشخندون متنفرم!از خنده و نگاه بی تفاوتتون روی آه کشیدن هوادار... آره،جوری ب آتیش کشیدن پرسپولیس رو که اسمشو میاریم لبهامون میسوزه!اما صدامون ،قلبمون،وجودمون برای حمایت از پرسپولیس تا هستیم هست! حتی اگه آتیشش بسوزونتمون!
    ویرایش توسط H A N I Y E H : 21st August 2015 در ساعت 19:33

این قرمزه منه...

دوسش دارم خیلی زیاد...

قهرمانی بهش میاد...

4. 3 کاربر مقابل از ZahrA-ReD عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

s A r A (21st August 2015), shahrzaaaad (22nd August 2015), محمد سرخ (1st October 2015)