برانکو به سیم آخر زد/آقای عبدی!بیایید روی نیمکت بنشینید
کاربر برتر ماه کاربر برتر ماه ali_@sghar
تاپیک برتر ماه تاپیک برتر ماه « مراجعه به تاپیک اصلی »
سوالات متداول و تاپیک های مهم
    گزارش مشکلات انجمن و قالب جدید توسط کاربران
    اطلاعیه گزارش مشکلات چند روز گذشتهِ سایت و انجمن
    افتتاح سایت پرسپولیس اف سی
    ~ اطلاعیه امنیتی ~
    تاپیک 5
    تاپیک 6
    تاپیک 7
    تاپیک 8
    تاپیک 9
    تاپیک 10
    تاپیک 11
    تاپیک 12

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 5 , از مجموع 5

موضوع: برانکو به سیم آخر زد/آقای عبدی!بیایید روی نیمکت بنشینید

نام واقعی
    محمد رضا
    استاتوس
    آنتی کیسه
    شغل و حرفه
    student
    تیم های محبوب خارجی
    Real-Madrid | Spain
    تشکر شده 6,455 بار در 2,507 ارسال
    یاد شده
    در 1 پست
    برچسب زده شده
    در 61 تاپیک

برانکو به سیم آخر زد/آقای عبدی!بیایید روی نیمکت بنشینید

برانکو ایوانکوویچ حسابی از مسئولین پرسپولیس شاکی است .
    روزنامه گل در گفت و گویی با سرمربی پرسپولیس،تیترهای خبرسازی درباره وضعیت سرخپوشان از او گرفته است. برانکو اظهار داشته که انگار از 16 میلیون تهرانی،10 میلیون دلال هستند.

گل همچنین از جلسه هیات مدیره پرسپولیس هم خبرهای ویژه ای دارد.اینکه برانکو در این نشست،گفته است که باشگاه می تواند سید جلال را مثل محسن مسلمان برای خودش بیاورد.

او در این جلسه،به حسین عبدی طعنه زده که می تواند روی نیمکت بنشیند. برانکو همچنین گفته که نه لک را می خواهد و نه انصاری فرد را .

2. 3 کاربر مقابل از محمد سرخ عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

Amir_Ali (13th July 2015), Moh3n-Hidden (13th July 2015), s A r A (13th July 2015)

نام واقعی
    ***Moh@mm@d***
    استاتوس
    just Mr.Hattrik
    شغل و حرفه
    IWF
    بازیکن محبوب
    Emon Zayed
    تیم های محبوب خارجی
    Real-Madrid | Brazil
    تشکر شده 10,877 بار در 3,022 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 67 تاپیک
    لعنت به این روزنامه همیشه واسه پرسپولیس حاشیه درست میکنه

نام واقعی
    محسن
    بازیکن محبوب
    ali karimi
    تیم های محبوب خارجی
    Barcelona | Argentina
    تشکر شده 2,125 بار در 829 ارسال
    یاد شده
    در 1 پست
    برچسب زده شده
    در 58 تاپیک
    نمیدونم این حرفه برانکو هس یا نه
    ولی درست گفته
    شغل اکثر تهرانیا دلالیه

نام واقعی
    محمد رضا
    استاتوس
    آنتی کیسه
    شغل و حرفه
    student
    تیم های محبوب خارجی
    Real-Madrid | Spain
    یاد شده
    در 1 پست
    برچسب زده شده
    در 61 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Zayed FC نمایش پست ها
    لعنت به این روزنامه همیشه واسه پرسپولیس حاشیه درست میکنه
    شایدم راس گفته باشه خو. آخه معلوم بود از اون مصاحبش که گفته بود مسلمان برای رسیدن به ترکیب اصلی رقبای زیادی داره. برانکو مسلمانو نمیخواسته. همچنین سید جلا، انصاری فرد و لک رو. عبدی برا نیمکت پرسپولیس نقشه داره
    البته کاش دروغ باشه ولی شک نکنید این بازیکنایی که گرفتن خیلی هاشونو برانکو نخواسته بوده

نام واقعی
    محمد رضا
    استاتوس
    آنتی کیسه
    شغل و حرفه
    student
    تیم های محبوب خارجی
    Real-Madrid | Spain
    یاد شده
    در 1 پست
    برچسب زده شده
    در 61 تاپیک
    عبدی: بعید می دانم برانکو چنین حرف هایی زده باشد/ از جذب مسلمان اصلا خبر نداشتم/ امکان ندارد باشگاه به سرمربی بازیکن تحمیل کرده باشد

سخنگوی باشگاه پرسپولیس گفت: اینکه از قول برانکو زده اند 10 میلیون تهران دلال هستند، قطعا تبعات زیادی را برای آن رسانه خواهد داشت.
    یکی از روزنامه های ورزشی چاپ امروز مصاحبه تندی را از قول برانکو ایوانکوویچ سرمربی سرخپوشان تهرانی منتشر کرده که در آن او به مدیران باشگاه و به ویژه حسین عبدی حمله کرده است. در این مصاحبه از قول برانکو جملاتی مثل «آقای عبدی! بفرما روی نیمکت» و « سیدجلال را هم مثل مسلمان برای خودتان بیاورید» آمده است. ضمن اینکه تیتر اصلی این گفت و گو نیز چنین است: «انگار از 16 میلیون تهرانی، 10 میلیون نفر دلالند!»

حسین عبدی، سخنگوی پرسپولیس اینطور به ماجرا واکنش نشان داد: «من این مصاحبه را هنوز به طور کامل نخواندم اما از مسائلی که مطرح شده، واقعا تعجب می کنم. اینکه یک روزنامه پرمخاطب با این جسارت چنین مطالب کذبی را مطرح می کند، واقعا جای تعجب دارد. من هنوز درباره اینکه برانکو چنین مصاحبه ای انجام داده یا خیر، ایده ای ندارم. باید پیگیری کنیم تا مشخص شود آیا این حرف ها واقعی است یا خیر.

وی ادامه داد: اگر واقعی نباشد و برانکو حرفهایش را تکذیب کند، قطعا باشگاه از طریق مراجع قضایی پیگیری می کند و اگر واقعیت داشته باشد، برانکو باید به باشگاه بیاید و با صحبت ببینیم چه مشکلی وجود دارد. البته من کاملا بعید می دانم برانکو چنین حرفهایی را زده باشد.

عضو هیات مدیره باشگاه پرسپولیس همچنین گفت: اینکه از قول برانکو زده اند 10 میلیون تهران دلال هستند، قطعا تبعات زیادی را برای آن رسانه خواهد داشت. برانکو هرگز چنین حرفی را بر زبان نمی آورد.

عبدی در پاسخ به این پرسش که آیا شما محسن مسلمان یا بازیکن دیگری را به سرمربی پرسپولیس تحمیل کرده اید، عنوان کرد: هرگز اینطور نیست. قطعا برانکو در مذاکره با طاهری همه چیز را در جریان بوده است و امکان ندارد باشگاه به سرمربی بازیکن تحمیل کرده باشد. من چند روزی است به دلیل فوت دایی ام درگیر مراسم های ختم و کفن و دفن هستم و از نقل و انتقالات باشگاه فقط در رسانه ها باخبر می شدم. چطور می شود که مسلمان را من بدون هماهنگی با برانکو جذب کرده باشم؟ باور کنید من اصلا در جریان جذب این بازیکن نبودم.

وی در پایان درباره اینکه به ترکیه می رود یا خیر، افزود: همین حالا که درگیر مراسم ختم بودم این همه حاشیه برایم ایجاد شده، چه برسد به اینکه بخواهم بروم ترکیه و کنار تیم باشم!