نیکلاس اوتامندی، مدافع میانی آرژانتینی والنسیا، مسوولان این تیم را تهدید کرد که تا زمانی که آینده او درباره انتقالش به منچستریونایتد مشخص نشود، در تمرینها شرکت نخواهد کرد.
نیکولاس اوتامندی، مدافع میانی آرژانتینی والنسیا، مسوولان این تیم را تهدید کرد که تا زمانی که آینده او درباره انتقالش به منچستریونایتد مشخص نشود، در تمرینها شرکت نخواهد کرد. اوتامندی قرار بود که 27 جولای (11 روز دیگر) به تمرینهای والنسیا برگردد و این در حالی است که این روزها اخباری درباره تلاش منچستریونایتد برای جذب او و سنگاندازی والنسیاییها در مسیر پیوستن او به شیاطین سرخ شنیده میشود.

همین موضوع سبب شده است که اوتامندی مسوولان باشگاه والنسیا را تهدید کند که یا تکلیفش را مشخص کنند یا در تمرین ها شرکت نمیکند. به گزارش دیلی میل، اوتامندی در فهرست خرید منچستریونایتد قرار دارد اما در حال حاضر مهم ترین دغدغه شیاطین سرخ آن است که راهی برای عقد قرارداد با سرخیو راموس پیدا کنند. به نوشته دیلی میل، کاپیتان رئالمادرید به لوییز فانخال گفته است که میخواهد به منچستر یونایتد ملحق شود اما رئالیها به فروش راموس راغب نیستند.

در طرف مقابل منیونایتد هم قصد دارد مقابله به مثل کند و به داوید دخئا، دروازهبان اسپانیایی اش که رئال به شدت خواهان جذب وی است، اجازه رفتن به اولدترافورد را ندهد مگر اینکه رئال مادرید به فروش راموس تن دهد. با پیچیده شدن موضوع انتقال راموس به منیونایتد، حالا اوتامندی محتمل ترین گزینهای است که فان خال برای تقویت مرکز خط دفاعش دارد اما خرید او با توجه به تمرکز شیاطین سرخ روی دیگر خریدهای تابستانیاش، در حاشیه قرار گرفته است. اوتامندی در لیست خرید رئال هم قرار دارد چون اگر راموس برود برای او یک جانشین میخواهد.

او یک مدافع جنگنده است که سهم بسزایی در موفقیت والنسیا برای کسب سهمیه لیگ قهرمانان فصل آینده داشته است.
منچستریونایتد تابستان سال گذشته هم قصد داشت اوتامندی را زمانی که در حال ترک پورتو بود به خدمت بگیرد اما تعللش در انجام این کار سبب شد که والنسیا این مدافع آرژانتینی را به چنگ آورد.
حالا او با والنسیا قراردادی دارد که رقم فسخ آن 65/36 میلیون پوند است، ضمن اینکه والنسیا قصد ندارد به او اجازه ترک مستایا را بدهد، هرچند ارائه شدن یک پیشنهاد خوب از سوی شیاطین سرخ ممکن است موضع این باشگاه را تغییر دهد چون بودجهای را در اختیار تیم چهارم فصل گذشته لالیگا قرار میدهد که با آن میتواند برای خرید مهرههای مورد نظرش از جمله ویکتور والدس، دروازهبان اسپانیایی منیونایتد اقدام کند. این جابهجایی حتی میتواند در قالب معاوضه دو بازیکن صورت بگیرد.