گزارش: اعتیاد به خالکوبی بین فوتبالیستها/ سوسمار جدید چی داری؟
کاربر برتر ماه کاربر برتر ماه ali_@sghar
تاپیک برتر ماه تاپیک برتر ماه « مراجعه به تاپیک اصلی »
سوالات متداول و تاپیک های مهم
    گزارش مشکلات انجمن و قالب جدید توسط کاربران
    اطلاعیه گزارش مشکلات چند روز گذشتهِ سایت و انجمن
    افتتاح سایت پرسپولیس اف سی
    ~ اطلاعیه امنیتی ~
    تاپیک 5
    تاپیک 6
    تاپیک 7
    تاپیک 8
    تاپیک 9
    تاپیک 10
    تاپیک 11
    تاپیک 12

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 2 , از مجموع 2

موضوع: گزارش: اعتیاد به خالکوبی بین فوتبالیستها/ سوسمار جدید چی داری؟

نام واقعی
    s A r A
    استاتوس
    عجب دنیای کوچیکی...
    شغل و حرفه
    DANESHJOO
    تیم های محبوب خارجی
    Real-Madrid | Germany
    تشکر شده 35,728 بار در 9,569 ارسال
    یاد شده
    در 2 پست
    برچسب زده شده
    در 68 تاپیک

گزارش: اعتیاد به خالکوبی بین فوتبالیستها/ سوسمار جدید چی داری؟

خالکوبی! واژه ایست که هر از چندگاهی سوژه رسانه های ورزشی میشود.

فوتبالیست ها روز به روز علاقه شان به خالکوبی بیشتر می شود. شاید به خاطر جذابیت های پنهانی که برای آن ها دارد و شاید به خاطر آنکه بیشتر دیده شوند. به هرحال بازی های لیگ از تلویزیوت پخش می شود و فوتبالیست ها می توانند از این طریق همین خالکوبی های خود را به رخ بکشند. در محل تمرین، فیزیوتراپی ها و جاهای دیگر هم که خالکوبی ها نمایان تر می شود. یک فوتبالیست سرشناس که نمی خواست نامش فاش شود در این ارتباط می گوید: "خالکوبی های من پیدا نیست و مشکل خاصی هم ندارد. کسانی هستند که 10برابر من خالکوبی می کنند اما کسی کاری به کار آن ها ندارد."

فصل گذشته یکی از مدافعان استقلال عکس یک سوسمار بزرگ را پشت پای چپش خالکوبی کرده بود و به همه نشان می داد. جال اینکه این موضوع تبدیل به یکی از سوژه های اصلی تمرین استقلال شده بود و بازیکنان هر روز با دیدن او می پرسیدند "سوسمارت خوبه؟!"

در یک مورد دیگر هم بازیکن پرسپولیس 7، 8 قسمت از بدنش را خالکوبی کرده بود. وقتی با یکی از مربیان صحبت می کنیم که چرا شما جلوی یکسری مسائل حاشیه ای شاگردانتان را نمی گیرید می گوید: "من سرمربی تیم هستم و باید مسائل فنی را حل و فصل کنم نه مسائل حاشیه ای را. به هرحال فدراسیون کمیته اخلاق و انضباطی و ... دارد. باشگاه هم کمیته فرهنگی و مدیرعامل و ... دارد. کار من استپ و سانتر و تاکتیک است نه مبارزه با سوسمار و پلنگ های خالکوبی شده روی بدن بازیکنان."شاید رکورددار خالکوبی در ایران اشکان دژاگه باشد که کل دست ها و پشت گردنش خالکوبی دارد اما فوتبالیست های دیگری هم هستند که خالکوبی هایشان معروف است از جمله فروزان، برهانی، بنگر، فخرالدینی، عمران زاده و ...

خالکوبی فوتبالیست ها حدود 500هزار تومان تا 5 میلیون تومان آب می خورد که البته آنها مشکل خاصی برای پرداخت آن ندارند. یکی از بازیکنان سرشناس شهرستانی که عکس یک دختربچه را روی بازوهایش خالکوبی کرده می گوید: "این خالکوبی برای من چیزی حدود 1.5میلیون تومان آب خورد و البته دائمی هم نیست."

خالکوبی ها یا دائمی است که سخت پاک می شود یا تتوی موقت است که راحت تر محو خواهد شد. چندی قبل تمام کسانی که به یک کلینیک پزشکی مرتبط با یکی از باشگاه ها رفته بودند تا دست و پای خود را درمان کنند ناگهان چهره فوتبالیستی را دیدند که تقریبا 80درصد بدنش خالکوبی شده بود از کمر و سینه گرفته تا هر دو پایش و دست ها و بازوها و ... جالب اینکه تمام خانم های حاضر در کلینیک هم خالکوبی ها آقای فوتبالیست را می دیدند و او هم حسابی کیف می کرد.

یکی از بازیکنان یک تیم سرشناس است در 2 سال گذشته 5بار خالکوبی اش را عوض کرده و کلا آدم تنوع طلبی است. همبازیانش هر روز که او را می بینند می گویند: "خالکوبی جدید چی داری؟!" این بازیکن در همین 2 سال چیزی حدود 6، 7 میلیون خرج خالکوبی کرده که خودش می گوید: "فدای سرم، پول یک پراید مدل 83 هم نمی شود!"

2. 2 کاربر مقابل از s A r A عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

ali_@sghar (17th July 2015), Moh3n-Hidden (17th July 2015)

نام واقعی
    محسن
    بازیکن محبوب
    ali karimi
    تیم های محبوب خارجی
    Barcelona | Argentina
    تشکر شده 2,125 بار در 829 ارسال
    یاد شده
    در 1 پست
    برچسب زده شده
    در 58 تاپیک
    بعضی ها فکر کردن بدنشون دفتر نقاشیه

4. 2 کاربر مقابل از Moh3n-Hidden عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

ali_@sghar (17th July 2015), s A r A (17th July 2015)