در مصاحبه با خبرنگاران در ملبورن

اظهار نظر عجیب رافا بنیتس در مورد رونالدو

رافا بنیتس محبوبیت خاصی در میان هواداران فوتبال در استرالیا دارد و به دلیل تسلطش به زبان انگلیسی، نشست های خبری او با استقبال خبرنگاران محلی مواجه شده است.

به گزارش "ورزش سه"، رئال مادرید چند روزی است که وارد استرالیا و شهر ملبورن شده و خود را برای دو بازی دوستانه مقابل رم و سیتی آماده می کند. بازی هایی که فردا و نیز روز 2 مرداد ماه برگزار خواهند شد. در نشست خبری روز گذشته رافا بنیتس، محور بیشتر سوالات مطرح شده در مورد کاسیاس، راموس، رونالدو و گرت بیل بودند.

اولین سوالی که از بنیتس مطرح شد در مورد گرت بیل و مقایسه او با دیگر ستارگان رئال بود. سرمربی کهکشانی ها گفت:" این مثل این است که از دخترم سوال کنم من را بیشتر دوست دارد یا مادرش را. در رئال مادرید ستارگان زیادی مثل رونالدو، بیل، خامس، ایسکو و.... حضور دارند. انتخاب یکی از آنها کار دشواری است. بدون شک انتخاب ترکیب اصلی برای من کار دشواری خواهد بود ولی این از آن دردسرهای شیرین برای یک مربی است."

خبرنگار روزنامه هرالد سان ملبورن از بنیتس پرسید که رونالدو نسبت به دوران حضورش در منچستریونایتد چه تفاوت هایی کرده است. بنیتس در پاسخ گفت:" زمانیکه سرمربی والنسیا بودم تالاش کردم رونالدو را از اسپورتینگ لیسبون به خدمت بگیریم اما پیشنهاد منچستریونایتد برای او جذاب تر بود. وقتی مربی لیورپول بودم و با یونایتد بازی داشتیم، از ناحیه رونالدو عذاب زیادی کشیدیم. حالا به اعتقاد من او بازیکن باتجربه تر، باکیفیت تر و کاملتری است.
یکی از بهترین بازیکنان دنیا."

خبرنگار دیگری بلافاصله سوال کرد"
یکی از بهترین بازیکن دنیا؟"، بنیتس هم در جواب گفت:" معتقدم همین جمله که رونالدو یکی از بهترین بازیکناندنیاست کافی باشد. بیل، خامس، بنزما و چند بازیکن دیگر رئال هم در جمع بهترین های دنیا قرار دارند."
به نظر می رسد که رافا بنیتس به اینکه رونالدو بهترین بازیکن دنیاست اعتقاد چندانی ندارد و حال باید منتظر عواقب این اظهارنظر عجیب او باشیم.