گزارش: لویی ون گال و پروسههایش
کاربر برتر ماه کاربر برتر ماه ali_@sghar
تاپیک برتر ماه تاپیک برتر ماه « مراجعه به تاپیک اصلی »
سوالات متداول و تاپیک های مهم
    گزارش مشکلات انجمن و قالب جدید توسط کاربران
    اطلاعیه گزارش مشکلات چند روز گذشتهِ سایت و انجمن
    افتتاح سایت پرسپولیس اف سی
    ~ اطلاعیه امنیتی ~
    تاپیک 5
    تاپیک 6
    تاپیک 7
    تاپیک 8
    تاپیک 9
    تاپیک 10
    تاپیک 11
    تاپیک 12

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 1 , از مجموع 1

موضوع: گزارش: لویی ون گال و پروسههایش

نام واقعی
    علی اصغر
    استاتوس
    .
    بازیکن محبوب
    ali karimi
    تیم های محبوب خارجی
    Barcelona | Spain
    تشکر شده 11,027 بار در 3,443 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 31 تاپیک

گزارش: لویی ون گال و پروسه هایش

مربیِ منچستر یونایتد در آخرین کنفرانسِ مطبوعاتی اش تایید کرده که دنبالِ خریدِ یک مهاجم است و حضورِ احتمالیِ سرخیو راموس را هم در اولدترافورد رد نکرده است

آی اسپورت – چند روز پیش بود که ون گال درباره یِ وضعیت آنخل دی ماریا از واژه یِ "پروسه" (روند) استفاده کرد و گفت همه چیز در فوتبال یک پروسه است و هیچ چیزی یک روزه اتفاق نمی افتد. روزنامه یِ "منچستر ایونینگ نیوز" با این سوژه به بررسیِ معنایی و زبان شناسانه یِ واژه یِ پروسه پرداخت و نوشت از آنجایی که زبانِ انگلیسیِ آقایِ ون گال هم مثلِ خودش تک است، احتمالا منظوری که او از پروسه دارد، با معنیِ متداولش تفاوت دارد.حالا ون گال در آستانه یِ دومین بازیِ دوستانه اش در ایالاتِ متحده، یک بارِ دیگر وضعیتِ تیمش و خریدهایِ احتمالیِ آینده را یک پروسه دانسته است: «من نمیتونم درباره یِ شایعات حرف بزنم. اما همانطور که قبلا هم در کنفرانس هایِ مطبوعاتی گفتم این یک پروسه است و شاید آقایِ راموس (سرخیو) هم در حالِ یک پروسه است.»
    ون گال در ادامه درباره یِ شایعاتِ آمدنِ پدرو و توماس مولر به یونایتد می گوید: «مهاجمی که می خواهیم بخریم هم در حالِ پروسه است. اما اون بازیکنی نیست که مطبوعات ازش نوشتند. باید صبر کنید و ببینید. پنجره‎یِ نقل و انتقالات تا 31 آگوست، یا اولِ سپتامبر باز است. پس باید صبر کنیم.»یونایتد این فصل هم خریدهایِ زیادی انجام داده است. اما وضعیتش با فصلِ گذشته تفاوتِ چشمگیری کرده است: «ما الان 4 بازیکنِ جدید داریم، ولی اونا با ما در تور هستند و با هم تمرین می کنیم. این فرقِ بزرگِ ما نسبت به فصلِ پیش است. اما تغییرِ بزرگتر تعادلِ تیمِ ماست. فصل پیش در تورِ آمریکا همش مجبور بودم بازیکنان را در پست هایی که بهش عادت نداشتند به بازی بگیرم. اما حالا در هر پست دو بازیکنِ متخصص دارم. پس هرکس پستِ خودش را بازی می کند.»
    ون گال همچنین تایید کرد که آنتونیو والنسیا و داوید دخئا (و احتمالا آندرس لیندگارد) به دلیلِ مصدومیتِ جزئی در بازیِ فردا صبح (7:30 به وقتِ تهران) مقابلِ سن خوزه بازی نخواهند کرد.
    ویرایش توسط ali_@sghar : 21st July 2015 در ساعت 12:22