هافبک تیم فوتبال پرسپولیس گفت: امسال من هدفی جز قهرمانی پرسپولیس ندارم و با تمام بچه ها هم قسم شدیم تا بهترین نتایج ممکن را در پرسپولیس به دست بیاوریم.

محسن مسلمان در خصوص آخرین شرایط پرسپولیس اظهار داشت: شرایط پرسپولیس در حال حاضر شرایط خوب و مطلوبی است. بازیکنان همگی هم قسم شدند تا در رقابت های لیگ با قدرت حاضر شوند. ما تمرینات بسیار سنگینی را در این مدت انجام دادیم و فکر می کنم با شروع رقابت های لیگ با آمادگی کامل وارد مسابقات شویم.

وی در خصوص اینکه فکر می کند پرسپولیس امسال می تواند نتایج خوبی را در این لیگ به دست آورد، پاسخ داد: امسال کار برای همه تیم ها بسیار مشکل است و تمام تیم ها با آمادگی صددرصد در رقابت ها حاضر می شوند و اگر هر تیمی بخواهد در رقابت ها نتایج خوبی را به دست بیاورد باید سعی کند تا بهترین بازی ها را از خودش به نمایش بگذارد تا بتواند بهترین نتایج را به دست بیاورد. در هر صورت فکر می کنم امسال رقابت بین تیم های زیادی باشد و تمام تیم ها کار سختی را برای قهرمانی داشته باشند.

هافبک تیم فوتبال پرسپولیس در خصوص شایعاتی که این روزها درباره آسیب دیدگی او مطرح می شود و یک روزنامه مدعی شده که او هر 3 هفته یک بار مصدوم می شود، بیان کرد: من نمی دانم این شایعات از کجا سرچشمه می گیرد. من قبل از اینکه به تمرینات پرسپولیس اضافه شوم در تست پزشکی این تیم شرکت کردم. این یک اتفاق حرفه ای و معمول است که هر بازیکنی یک زمانی دچار مصدومیت شود اما در حال حاضر هیچ مصدومیتی ندارم و امسال با قدرت برای پرسپولیس به میدان خواهم رفت.

وی افزود: من دیروز در تست پزشکی سازمان لیگ شرکت کردم. این تست یکی از معتبرترین تست های پزشکی دنیا است که زیر نظر خانم هراتیان انجام می شود. اگر مشکلی بود حتما آنها اعلام می کردند. کسانی که این صحبت ها را پشت سر من مطرح می کنند، نمی توانند حضورم را در پرسپولیس تحمل کنند. من اگر مشکلی داشتم، یک نیم فصل کامل برای فولاد به میدان نمی رفتم. چه در باشگاه های آسیا و چه در لیگ ایران برای فولاد بازی کردم. دوستان لطفا به کارهای خودشان برسند و دست از سر من بردارند.

مسلمان در پایان خاطرنشان کرد: امسال من هدفی جز قهرمانی پرسپولیس ندارم و با تمام بچه ها هم قسم شدیم تا بهترین نتایج ممکن را در پرسپولیس به دست بیاوریم تا دوباره هواداران را خوشحال کنیم.