شکایت شرکت هواپیمایی از باشگاه پرسپولیس
کاربر برتر ماه کاربر برتر ماه ali_@sghar
تاپیک برتر ماه تاپیک برتر ماه « مراجعه به تاپیک اصلی »
سوالات متداول و تاپیک های مهم
  گزارش مشکلات انجمن و قالب جدید توسط کاربران
  اطلاعیه گزارش مشکلات چند روز گذشتهِ سایت و انجمن
  افتتاح سایت پرسپولیس اف سی
  ~ اطلاعیه امنیتی ~
  تاپیک 5
  تاپیک 6
  تاپیک 7
  تاپیک 8
  تاپیک 9
  تاپیک 10
  تاپیک 11
  تاپیک 12

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 4 , از مجموع 4

موضوع: شکایت شرکت هواپیمایی از باشگاه پرسپولیس

 1. #1


  محل سکونت
  زیر سایتون
  نام واقعی
  محمد رضا
  استاتوس
  آنتی کیسه
  شغل و حرفه
  student
  تیم های محبوب خارجی
  Real-Madrid | Spain
  نوشته ها
  3,710
  تشکر
  4,045
  تشکر شده 6,455 بار در 2,507 ارسال
  یاد شده
  در 1 پست
  برچسب زده شده
  در 61 تاپیک

  شکایت شرکت هواپیمایی از باشگاه پرسپولیس


  شرکت هواپیمایی که برای باشگاه پرسپولیس بلیت تهیه میکرد از این باشگاه شکایت کرد.
  شرکت هواپیمایی که برای باشگاه پرسپولیس بلیت سفر تهیه میکرد به دلیل عدم وصول مطالباتش، از باشگاه پرسپولیس شکایت کرد.

  در همین رابطه روز چهارشنبه هفته گذشته جلسه مدیر آژانس هواپیمایی نسیم بهشت و وکیل این آژانس برگزار شد و شکایت این آژانس از باشگاه پرسپولیس به ثبت رسیده است.

  بدقولیهای مدیریت سابق باشگاه پرسپولیس به این دفتر هواپیمایی باعث این شکایت شده است.

 2. 2 کاربر مقابل از محمد سرخ عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

  ali_@sghar (1st August 2015), s A r A (1st August 2015)

 3. #2


  محل سکونت
  زیر سایتون
  نام واقعی
  محمد رضا
  استاتوس
  آنتی کیسه
  شغل و حرفه
  student
  تیم های محبوب خارجی
  Real-Madrid | Spain
  نوشته ها
  3,710
  تشکر
  4,045
  تشکر شده 6,455 بار در 2,507 ارسال
  یاد شده
  در 1 پست
  برچسب زده شده
  در 61 تاپیک
  مدیر آژانس هواپیمایی: از پرسپولیس شکایت کردهایم/نژادفلاح به دروغ گفت که به مکه نرفته است! + مدارک


  مدیر آژانس هواپیمایی نسیم بهشت گفت: از باشگاه پرسپولیس شکایت کردهایم چرا که مدتهاست طلب ما بابت بلیتهایی که برای آنها تهیه کردیم را به ما ندادهاند.
  با رفتن محمدحسین نژادفلاح از باشگاه پرسپولیس مسائلی که وی در باشگاه پرسپولیس به وجود آورده هنوز تمام نشده و این باشگاه درگیر مشکلات ریز و درشتی از زمان مدیریت وی در باشگاه پرسپولیس است.

  در آخرین اقدام مدیر آژانس هواپیمایی که سرخ پوشان بلیت سفر به عربستان برای بازی با الهلال این کشور را تهیه کردند از باشگاه پرسپولیس شکایت کرده چرا که مطالبات مالی این آژانس توسط باشگاه پرسپولیس پرداخت نشده است.

  رسول دُره مدیر آژانس هواپیمایی نسیم بهشت و کاریار، در این خصوص گفت: ما متأسفانه چندین بار به مسئولان باشگاه پرسپولیس لطف کردیم تا آبروی آنها را حفظ کنیم اما الان و در گذشته از آنها فقط کملطفی دیدیم. بلیت هواپیمای مسئولان باشگاه پرسپولیس و بازیکنان خارجی این تیم را ما تهیه کردیم اما بعد از گذشت این همه مدت هنوز پول آن به ما داده نشده است و دیگر کاسه صبر ما لبریز شده و از پرسپولیسیها شکایت کردیم.

  وی ادامه داد: بلیت رفت و برگشت بازیکنان خارجی و خانوادههایشان به برزیل، بلیت رفت و برگشت مسئولان باشگاه برای مذاکره با برانکو در دو مرحله و مواردی دیگر را ما برای باشگاه پرسپولیس تهیه کردیم اما آنها با ما تسویه نکردند. با اینکه ما نقدی کار میکنیم و من میدانستم که با پرسپولیسیها به مشکل میخوریم اما ضمن حفظ آبروی این باشگاه کارهایشان را انجام دادیم. ریز قیمت بلیتهایی که برای رفت و برگشت بازیکنان خارجی برای خانوادههایشان به برزیل و دو مرحله مذاکره با برانکو در ترکیه برای نژادفلاح و چلنگر و افراد دیگر را که ما تهیه کردیم مبلغ 44 میلیون و 700 هزار تومان شده است که این پول به دست ما نیامد.

  دُره تصریح کرد: حتی سه پرواز پرسپولیس به بازیهای آسیایی را هم ما چارتر کردیم. بار اول حسین هدایتی کل پول را به ما داد و برای بازی دوم هم باز هدایتی کل مبلغ را به ما پرداخت کرد اما برای بازی سوم مقابل الهلال در عربستان هدایتی اعلام کرد که فقط مقداری از این پول را میدهد و بقیه را خودشان بدهند. محمدحسین نژادفلاح هم من را به دفترش دعوت کرد و کلی تحویلم گرفت اما من به او گفتم که این تحویل گرفتنها برای من پول نمیشود که نژادفلاح به من گفت وضعیت خراب است و آبروداری کنم.

  رئیس آژانس هواپیمایی نسیم بهشت و کاریار ادامه داد: آقایان هر بار که کارشان به مشکل میخورد یاد ما میافتادند اما بقیه موارد از کانال خودشان بلیت میگرفتند. برای سفر به عربستان دو روز مانده به سفر قرار شد با ما همکاری کنند و آن زمان هم دقیقا دورانی بود که ایران و عربستان با هم به مشکل خورده بودند و من وقت بسیار زیادی گذاشتم تا بتوانم بهترین هواپیمای VIP شرکت هواپیمایی ماهان را برای بازیکنان پرسپولیس بگیرم آن هم در حالیکه این هواپیما فقط برای وزرا و شخصیتهای بلندپایه کشور پرواز میکند. حتی قرار شد پرواز در ساعت سه انجام شود اما من به بهانههای مختلف جلوی پرواز را گرفتم تا پرسپولیسیها به ما پول بدهند اما جالب اینجاست که آن زمان مطلع شدم نژادفلاح به دروغ مصاحبه کرده و گفته که مسئولان عربستانی کارشکنی می کنند و باند فرودگاه را عوض کردند که این مسئله یک دروغ بود و من جلوی پرواز را گرفتم!

  وی خاطرنشان کرد: من دو بار نژادفلاح را به مکه فرستادم و حتی محمود خوردبین هم می تواند بر روی حرفهای من شهادت دهد و آن وقت این آقا میگوید که مکه نرفته است که این هم یک دروغ دیگر است! من 25 میلیون تومان پول دادم که آقایان به مکه و مدینه بروند اما الان برای پولم من را میدوانند البته من آبروداری کردم و هوچیگری بلد نیستم و موفق شدم با زحمت در سه مرحله 300 میلیون تومان از پرسپولیس پول بگیرم آن هم درحالیکه ما 350 میلیون اعلام نرخ کرده بودیم که 300 میلیون تومان را دادند و 50 میلیون تومان هم باقی مانده است.

  دُره تصریح کرد: 50 میلیون تومان از سفر به عربستان باقی مانده، 44 میلیون و 700 هزار تومان از ریز بلیتهای سفر بازیکنان و مذاکره با برانکو باقی مانده، 25 میلیون تومان هزینه سفر آقایان در مکه و مدینه بود و برای 21 میلیون و 800 هزار تومان هم از زمان رویانیان و شیرینی از پرسپولیس طلبکاریم که مجموع این پول 140 میلیون و خوردهای میشود. پرونده کل این ارقام را به دست وکیلمان دادیم تا بتوانیم پولمان را از پرسپولیس بگیریم اما متأسفانه آقایان امروز و فردا میکنند و کسی پاسخگوی ما نیست.

  وی در پاسخ به این سوال که آیا با مسئولان جدید باشگاه پرسپولیس در این باره صحبت کرده یا نه،گفت: علیاکبر طاهری هم جواب تلفن من را نمیدهد البته اگر بخواهم راستش را بگویم یک بار با احترام با من صحبت کرد و قول داد که پرسپولیس اسپانسرش معلوم شود پول ما را میدهد اما این حرفها وعده سر خرمن است.آقایان با این وعدهها میخواهند 6-5 ماه در پرسپولیس مدیریت کنند و بعد بروند و باز روز از نو روزی از نو و من برای زنده کردن پولم باز هم دنبال مدیر دیگری بدوم.

  دُره در پایان خاطرنشان کرد: همه نامهنگاریها و مدارک موجود از باشگاه پرسپولیس را در اختیار وکیلمان قرار دادیم و به محاکم قضایی هم شکایت کردیم. روز چهارشنبه هفته گذشته هم در این باره جلسه داشتیم و وکیلمان به من این اطمینان را داد که حتما به پولمان خواهیم رسید.

 4. 4 کاربر مقابل از محمد سرخ عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

  ali_@sghar (1st August 2015), Arash 1990 (1st August 2015), Moh3n-Hidden (1st August 2015), s A r A (1st August 2015)

 5. #3


  محل سکونت
  بابلسر روستای اسلام آباد
  نام واقعی
  روح الله بخشی
  استاتوس
  تو قلب من نوشته پرسپولیس سلطان عشقه
  شغل و حرفه
  كليه خدمات برق
  بازیکن محبوب
  ahmdareza abedzadeh
  تیم های محبوب خارجی
  Real-Madrid | Germany
  نوشته ها
  9,574
  تشکر
  15,818
  تشکر شده 8,518 بار در 3,761 ارسال
  یاد شده
  در 0 پست
  برچسب زده شده
  در 28 تاپیک
  اینو کجای دلم باز بزارم


  هادی جان ب گفتت 57 امتیازی شدیم ولی تقریبا همون 57 پاشنه آشیل قهرمان نشدنمون شد چون خوزستانی ها همون دقیقه گل زدن


  داش هادی تشکر میکنم ازت بابت اتحاد و هم دلی ک در تیم ایجاد کردی


 6. #4


  محل سکونت
  SHIRAZ
  نام واقعی
  s A r A
  استاتوس
  عجب دنیای کوچیکی...
  شغل و حرفه
  DANESHJOO
  تیم های محبوب خارجی
  Real-Madrid | Germany
  نوشته ها
  9,478
  تشکر
  32,276
  تشکر شده 35,730 بار در 9,569 ارسال
  یاد شده
  در 2 پست
  برچسب زده شده
  در 68 تاپیک
  همین مشکلات حاشیه ای و مدیریتی و مالی بیرون از زمین، همیشه رو روند تیم تاثیر گذاشته و بازم میزاره


مجوز های ارسال و ویرایش

 • شما نمیتوانید موضوع جدیدی ارسال کنید
 • شما امکان ارسال پاسخ را ندارید
 • شما نمیتوانید فایل پیوست کنید.
 • شما نمیتوانید پست های خود را ویرایش کنید
 •  
برو بالا