با رای سازمان لیگ؛ محمد عباس زاده بازیکن آزاد اعلام شد
کاربر برتر ماه کاربر برتر ماه ali_@sghar
تاپیک برتر ماه تاپیک برتر ماه « مراجعه به تاپیک اصلی »
سوالات متداول و تاپیک های مهم
    گزارش مشکلات انجمن و قالب جدید توسط کاربران
    اطلاعیه گزارش مشکلات چند روز گذشتهِ سایت و انجمن
    افتتاح سایت پرسپولیس اف سی
    ~ اطلاعیه امنیتی ~
    تاپیک 5
    تاپیک 6
    تاپیک 7
    تاپیک 8
    تاپیک 9
    تاپیک 10
    تاپیک 11
    تاپیک 12

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 2 , از مجموع 2

موضوع: با رای سازمان لیگ؛ محمد عباس زاده بازیکن آزاد اعلام شد

نام واقعی
    مـــحـــمــــد
    استاتوس
    ...
    شغل و حرفه
    ســـربـــــاز وطـــــن
    بازیکن محبوب
    ali daei
    تیم های محبوب خارجی
    Real-Madrid | Spain
    تشکر شده 18,394 بار در 4,079 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 57 تاپیک

با رای سازمان لیگ؛ محمد عباس زاده بازیکن آزاد اعلام شد

با رای سازمان لیگ، مهاجم فصل گذشته پرسپولیس بازیکن آزاد اعلام شد.

به گزارش خبرنگار طرفداری؛ محمد عباس زاده مهاجم فصل گذشته پرسپولیس که در لیست مورد نظر برانکو برای این فصل حضور نداشت، بعد از اینکه موفق نشد رضایتنامه خود را از این باشگاه دریافت کند، با مراجعه به سازمان لیگ از باشگاه پرسپولیس شکایت کرد و حالا طبق اعلام سازمان لیگ، این بازیکن آزاد اعلام شده است.

عباس زاده که در چند وقت اخیر بر سر دریافت رضایتنامه خود و مقدار پول پرداختی برای صدور رضایتنامه اش، مشکلات زیادی را با باشگاه پرسپولیس و مدیران این تیم داشت، حالا طبق نظر سازمان لیگ می تواند به صورت آزاد راهی هر تیمی که خواهان او است شود.

طبق همین موضوع، به نظر می رسد که عباس زاده ظرف چند روز اینده به صورت رسمی راهی باشگاه صبای قم شود تا با عقد قرارداد رسمی، در این فصل برای تیم علی دایی به میدان برود.

GooDBYe CapTaiN

2. 2 کاربر مقابل از San Iker عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

محمد سرخ (4th August 2015), yasi-red-6 (4th August 2015)

نام واقعی
    محمد رضا
    استاتوس
    آنتی کیسه
    شغل و حرفه
    student
    تیم های محبوب خارجی
    Real-Madrid | Spain
    تشکر شده 6,455 بار در 2,507 ارسال
    یاد شده
    در 1 پست
    برچسب زده شده
    در 61 تاپیک
    عباس زاده: به جای بازی کردن، در راهروهای فدراسیون فوتبال به دنبال بازیکن آزاد شدن هستم

مهاجم فصل گذشته پرسپولیس گفت: به جای اینکه الان برای تیم جدیدم بازی کنم مجبورم در راهروهای فدراسیون فوتبال و کمیته انضباطی به دنبال بازیکن آزاد شدن باشم.

محمد عباسزاده درباره وضعیتش برای بازیکن آزاد اعلام شدن گفت: هیچ گاه فکر نمیکردم بخواهم از پرسپولیس شکایت کنم و برای این مسئله عذاب وجدان دارم اما مسائلی رخ داده که من در رخ دادن آن بیتقصیرم و از تماشاگران پرسپولیس معذرت میخواهم.

وی ادامه داد: اتفاقاتی افتاد که کار به اینجا برسد و حتی با زندگی من هم بازی شد. دقیقه 90 به من گفتند که 220 میلیون تومان برای رضایتنامهات بده و 150 میلیون طلبت را هم ببخش. باشگاهی که من را میخواست حاضر نشد این پول را بدهد تا من بدون تیم بمانم و به جای اینکه الان مشغول تمرین برای تیمم باشم باید در راهروهای فدراسیون فوتبال و کمیته انضباطی به دنبال این بروم که بازیکن آزاد شوم.

مهاجم فصل قبل تیم فوتبال پرسپولیس خاطرنشان کرد: هنوز هم ضمن احترام به باشگاه پرسپولیس که در این تیم توانستم خودم را به فوتبال معرفی کنم حاضرم تا با علیاکبر طاهری بر سر میز مذاکره نشسته و درباره حق و حقوقم حرف بزنم. با اینکه قرارداد من را یکطرفه فسخ کردند اما حاضرم که پای میز مذاکره بنشینم و منصفانه مشکلم حل شود من نمیخواهم هواداران پرسپولیس را ناراحت کنم اما باید بگویم نامهای به علیرضا اسدی دادم تا بازیکن آزاد شوم و بتوانم تیم جدیدی برای خودم پیدا کنم.