برانکو: مربی نتیجه گرایی هستم/ از کجا شنیدید طارمی را دوست ندارم؟!
کاربر برتر ماه کاربر برتر ماه ali_@sghar
تاپیک برتر ماه تاپیک برتر ماه « مراجعه به تاپیک اصلی »
سوالات متداول و تاپیک های مهم
    گزارش مشکلات انجمن و قالب جدید توسط کاربران
    اطلاعیه گزارش مشکلات چند روز گذشتهِ سایت و انجمن
    افتتاح سایت پرسپولیس اف سی
    ~ اطلاعیه امنیتی ~
    تاپیک 5
    تاپیک 6
    تاپیک 7
    تاپیک 8
    تاپیک 9
    تاپیک 10
    تاپیک 11
    تاپیک 12

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 3 , از مجموع 3

موضوع: برانکو: مربی نتیجه گرایی هستم/ از کجا شنیدید طارمی را دوست ندارم؟!

نام واقعی
    هـــــانــیـه
    استاتوس
    یه روز خوب میاد:)
    شغل و حرفه
    دانـشـجــــو
    بازیکن محبوب
    ali daei
    تیم های محبوب خارجی
    Barcelona | Spain
    تشکر شده 6,643 بار در 2,106 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 66 تاپیک

برانکو: مربی نتیجه گرایی هستم/ از کجا شنیدید طارمی را دوست ندارم؟!

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: من مربی نتیجه گرایی هستم چرا که به هر حال در فوتبال نتیجه از هر چیزی مهمتر است.
    برانکو ایوانکوویچ سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس با حضور در برنامه امشب با اجرای علی ضیا درباره مسائل مختلفی از جمله شباهت های فرهنگی ایران و کرواسی صحبت کرد.

این مربی کروات در بخشی از برنامه امشب درباره اینکه در زمانی که او سرمربی تیم ملی بود خیلی ها معتقد بودند که تیم ملی روی کاکل دایی می چرخیده گفت: دایی آن سال ها روزهای آخر فوتبالش را سپری میکرد و باید بگویم که او یکی از بزرگترین فوتبالیست های تاریخ ایران بود و استحقاق رفتن به جام جهانی را داشت. درست نیست که بگویی تیم ملی روی کاکل دایی می چرخید. او همیشه توان زیادی به تیم می داد اما دیدید که در جام جهانی و در بازی با پرتغال نیمکت نشین بود.

وی ادامه داد: ما پیش از جام جهانی وضعیت سختی داشتیم چرا که 5 بازیکن تیم ملی مصدوم بودند. کریمی پایش شکست. مهدوی کیا از ناحیه کمر مصدوم بود و هاشمیان هم مصدومیت داشت. زندی از ناحیه عضله و ستار زارع هم رباط پاره کرده بود.

برانکو در مورد اینکه چرا بعد از جام جهانی به ایران بازنگشت افزود: قرارداد من اول جولای با تیم ملی تمام شد و همان زمان هم در فدراسیون فوتبال تغییرات زیادی به وجود آمد. در آلمان که بودیم در یک نشست خبری همه چیز را توضیح دادم.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس درباره اینکه او را مربی نتیجه گرا می دانند خاطر نشان کرد:به هر حال در فوتبال نتیجه از هر چیزی مهمتر است. ایده آل این است که تاکتیک، نتیجه و جوانگرایی با هم باشد اما در فوتبال حرفه ای نتیجه از هر چیزی مهمتر است.

برانکو درباره اینکه گفته می شود مهدی طارمی را دوست ندارد اظهار داشت: از کجا شنیدید که طارمی را دوست ندارم؟ اگر او در بازی اول بازی نکرد به دلیل این بود که محروم بود. طارمی پتانسیل بازی کردن در تیمهای اروپایی را دارد و میتواند بهتر از این هم بشود. البته همه بازیکنانم این طور هستند.

وی در مورد اینکه عده ای میگویند که او با دور زدن بلازویچ سرمربی تیم ملی ایران شده بود گفت: چیرو یکی از بهترین مربیان جهان است و من 7 سال با او همکاری کردم. این شانس خوب من بود که با او همکار باشم. وقتی برای کار به ایران دعوت شد از من هم خواست تا او را همراهی کنم.حضور در ایران برای من یک تجربه جدید بود اما نتوانستیم به اهدافی که میخواهیم برسیم. چیرو البته پیشنهاد تمدید قرارداد از سوی فدراسیون فوتبال ایران داشت اما نپذیرفت و 2 ماه بعد این پیشنهاد به من شد و من قبول کردم. من ایران را میشناختم و به همین دلیل قبول کردم که به اینجا بیایم تا مشغول به کار شوم.

برانکو در خصوص تیم ملی ایران در دوره حاضر هم افزود: همین که تیم ملی ایران به جام جهانی رفت این یعنی موفقیت. البته در جام جهانی هم اثر مطلوبی از خودتان به جا گذاشتید. بازی های خوبی با نیجریه و یاران مسی انجام دادید اما در بازی با بوسنی برد میخواستید تا به مرحله بعد بروید که این طور نشد و ریسک زیادی انجام نشد.

2. 3 کاربر مقابل از H A N I Y E H عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

ali_@sghar (5th August 2015), oscar (5th August 2015), SoRooSH (5th August 2015)

نام واقعی
    علی اصغر
    استاتوس
    .
    بازیکن محبوب
    ali karimi
    تیم های محبوب خارجی
    Barcelona | Spain
    تشکر شده 11,027 بار در 3,443 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 31 تاپیک

لوس مثل علی ضیا؛ وقتی برانکو در پخش زنده عصبانی می شود

برانکو ایوانکوویچ که با قبول دعوت شبکه ی یک دقایقی طولانی مهمان مردم در تلویزیون بود. اما درنهایت با سوالات بی نمک مجری با ناراحتی استودیو را ترک کرد تا مردم هم بفهمند که ضیا هیچگاه جایگزین خوبی برای علیخانی و حسنی نخواهد بود.

آی اسپورت- در اواسط این برنامه ناگهان ضیا سوالی می پرسد تا برانکو هم با ناراحتی پاسخ دهد:

ضیا: "می گویند شما از طارمی خوشتان نمی آید. سلیقه ی شما به بازی طارمی نمی خورد."

و حالا واکنش تند برانکو: "من نمی دانم شما این حرف را از کجا آورده اید و معیارتان برای بیان این حرف چیست، اما اگر طارمی بازی اول در میدان حاضر نشد به خاطر محرومیت بود، مهدی طارمی یک بازیکن خوب و با کیفیت بالاست، کیفیتی در سطح تیم های اروپا. چرا یک مربی نباید بازیکن خوب را دوست نداشته باشد؟ طارمی اگر بخواهد می تواند به سطح بالایی در فوتبال برسد، همه بازیکنان این قابلیت را دارند"
    هنوز دقایقی از این دسته گل به آب دادن ضیا نگذشته بود که در اواخر برنامه او از برانکو درخواست کرد که برای بازی بعد طارمی را به میدان بفرسد. این صحبت واکنش تندتر برانکو را در پی داشت:ضیا: "طارمی در لیست بازیکنان بازی بعدی نیست. شما رو به خدا طارمی را بازی دهید!"
    برانکو: "الان شما برای طارمی مشکل بهوجود آوردید. اگر به او بازی دهم همه می گویند بهخاطر شما او را بازی می دهم. با این حرف من تحت فشار قرار گرفتم. ما فردا برای بازی سفر خواهیم کرد و شما با این حرف ایشان را در مخمصه قرار دادید. ما فردا آخرین تمرین را برگزار می کنیم و با حرف شما نمی دانم حالا باید چکار کنم."

این گفتگو دو دقیقه ی دیگر هم ادامه می یابد و در آخر هم ضیا ضمن تشکر از برانکو و اینکه این گفت وگو برای برانکو دوست داشتنی بوده باشد ابراز امیدواری میکند که برانکو از حرفهای او ناراحت نشده باشد. اما برانکو هم که حسابی از دست ضیا ناراحت بود اعلام می کند که شما مرا عصبانی کردی. در این زمان ضیا که گویا توقع نداشت برانکو از حرفهای او ناراحت شود با خنده می گوید که برانکو در حال شوخی با او است. سرمربی پرسپولیس هم خیلی شیک می گوید: "شوخی نکردم. من آدم جدی هستم" و اینگونه این برنامه با لبخند تلخ برانکو به پایان رسید.

4. 2 کاربر مقابل از ali_@sghar عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

oscar (5th August 2015), SoRooSH (5th August 2015)

نام واقعی
    محمدرضا
    استاتوس
    پرسپولیس یعنی زندگی
    شغل و حرفه
    دیوونه ی پرسپولیس
    بازیکن محبوب
    ali karimi
    تیم های محبوب خارجی
    Chelsea | NetherLand
    تشکر شده 13,208 بار در 2,574 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 68 تاپیک
    اه اه اه اه اه اه اه!
    من زیاد برنامه های علی ضیا رو نمیدیدم و فقط چون شنیده بودم پرسپولیسیه ازش خوشم میومد!اما دیشب حالم داشت ازش بهم میخورد!
    پسره ی لوس بی مزه ی بیشعور!اصن طرز حرف زدن با یه بزرگتر رو بلد نیست،کلن درست بد حرف میزنه،1بارم که 1 تیکه از برنامه ش با رحمان رحیم رو دیدم،اون موقع خیلی باشون بد حرف میزد!
    دیشب همش حرفای بی منطق و براساس نظرات شخصی خودش رو میزد،اصرارم داشت که به برانکو تحمیلش کنه!
    هی همش میگفت میگن که ... !
    خب بیشعور کدوم خری میگه؟؟!کی گفته؟؟!
    برانکو ی بیچاره هم چندبار گفت که کی گفته؟؟!
    اوولش که گیرداده بود به سیدجلال،چندبار اسم سیدجلال رو آورد!هرچی برانکو جواب نمیدادو میپیچوند دوباره میگفت سید جلال!تاآخرش برانکو گفت من آخرین بار12سال پیش دیدم سیدجلال رو و هیچ مشکلی باش ندارم!
    من خودم تا همیشه از برانکو انتقاد میکنم که چرا سید جلال رو نگرفت،ولی الآن وقتش نیست،چون واسه تیم حاشیه درست میشه!!این آقای ضیا هم اگه واقعا پرسپولیسی باشه،نباید الآن این حرفارو بزنه!
    بعدش گیر داد که میگن شما به طارمی اعتقاد ندارین و سبک بازیشو دوست ندارین!اصرارم داشت و 5-6 بارهم گفت اینو!اصن دلم میخاست باجفت پابرم تو صفحه تلویزیون!
    بعد میگفت که میگن شما زیر آب بلاژوویچ رو زدین!
    بعد گفت میگن داداشتون اصن مربیگری بلد نیست و با پارتی بازی توزمان تیم ملی آوردینش ایران!

خب این چه وضعشه!همش میگن میگن میگن میگن!کدوم کدوم خری اینارو میگه!اگه جای برانکو بودم میگرفتم لهش میکردم!پسره ی لوس همشم هه هه هه میخیندید!به قول جناب خان هه هه هه و...!

خداحافظ 24 ابدی

6. 2 کاربر مقابل از oscar عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

ali_@sghar (5th August 2015), SoRooSH (5th August 2015)