آشتیانی: باند کاشانی پرسپولیس را به این روز انداخته / خوردبین نان به نرخ روز خور است
کاربر برتر ماه کاربر برتر ماه ali_@sghar
تاپیک برتر ماه تاپیک برتر ماه « مراجعه به تاپیک اصلی »
سوالات متداول و تاپیک های مهم
    گزارش مشکلات انجمن و قالب جدید توسط کاربران
    اطلاعیه گزارش مشکلات چند روز گذشتهِ سایت و انجمن
    افتتاح سایت پرسپولیس اف سی
    ~ اطلاعیه امنیتی ~
    تاپیک 5
    تاپیک 6
    تاپیک 7
    تاپیک 8
    تاپیک 9
    تاپیک 10
    تاپیک 11
    تاپیک 12

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 7 , از مجموع 7

موضوع: آشتیانی: باند کاشانی پرسپولیس را به این روز انداخته / خوردبین نان به نرخ روز خور است

نام واقعی
    s A r A
    استاتوس
    عجب دنیای کوچیکی...
    شغل و حرفه
    DANESHJOO
    تیم های محبوب خارجی
    Real-Madrid | Germany
    تشکر شده 35,728 بار در 9,569 ارسال
    یاد شده
    در 2 پست
    برچسب زده شده
    در 68 تاپیک

آشتیانی: باند کاشانی پرسپولیس را به این روز انداخته / خوردبین نان به نرخ روز خور است

پرسپولیس نیوز : پیشکسوت باشگاه پرسپولیس گفت:زمانی که من در پرسپولیس بازی می کردم باشگاه هامبورگ قصد داشت من را به خدمت بگیرد اما به خاطر هواداران نتوانستم از این تیم جدا شوم و ماندم.ابراهیم آشتیانی در رابطه با نتایج ضعیف پرسپولیس در لیگ برتر اظهار داشت: شکست مقابل استقلال خوزستان به قدری برای من تلخ بود که باعث تاسف من و دیگر پیشکسوتان واقعی پرسپولیس شده است. هواداران انتظار داشتند تیم محبوبشان پس از ناکامی در فصل گذشته، حداقل در فصل جدید نتایج بهتری کسب کند اما اتفاقات فصل گذشته در حال تکرار شدن است.

وی در ادامه افزود:مهم ترین دلیل ناکامی پرسپولیس از هیات مدیره این تیم نشات می گیرد. جعفر کاشانی رئیس هیات مدیره پرسپولیس برای خودش باندی درست کرده و به دنبال این است که برانکو را هم مثل دایی و گل محمدی فراری بدهد. همیشه تصور می کردیم حضور سیاسیون در پرسپولیس باعث شده این باشگاه نتواند سروسامان بگیرد، اما الان به این نتیجه رسیدم دلیل بی سروسامانی پرسپولیس حضور افرادی نظیر کاشانی و زادمهر است.

پیشکسوت باشگاه پرسپولیس با بیان اینکه با کاشانی مشکل شخصی ندارد، عنوان کرد: من دلم برای پرسپولیس می سوزد. اگر هم چیزی می گویم به این دلیل نیست که با کسی مشکل شخصی دارم اما کاشانی همیشه ادعا می کند باشگاه شاهین را به یک باشگاه حرفه ای تبدیل کرده و قصد دارد پرسپولیس را نیز مثل شاهین به یک باشگاه حرفه ای تبدیل کند. دوست دارم بروید شرایط باشگاه شاهین را ببینید. به خاطر پول، زمین فوتبال این باشگاه را تکه تکه کرده اند. مرحوم اکرامی در روزهای پایانی حیاتش از دست این افراد خون گریه می کرد.

آشتیانی در پاسخ به این سوال که برانکو به چه میزان در ناکامی های پرسپولیس نقش دارد؟ گفت: برانکو کمترین تقصیر را در این ناکامی ها دارد. کاشانی و دوستانش در هیات مدیره می خواهند همان طور که برای دایی و گل محمدی و بقیه مربیان مشکل تراشی کردند برانکو را نیز به یک مهره سوخته تبدیل کنند تا مربی مورد نظرشان را به پرسپولیس بیاورند. این مربی را هم من می شناسم. او کسی است که در حال حاضر در هیات مدیره پرسپولیس حضور دارد.

وی درباره بازیکنان جدید پرسپولیس اظهار داشت: پرسپولیس بازیکنان جوان خوبی جذب کرده است اما آنها تجربه کمی دارند و باید با تجربه بیشتری در این تیم حضور پیدا می کردند. البته برانکو در جذب بازیکنان نقش زیادی نداشت. زمانی که هیات مدیره بودجه ای برای جذب بازیکنان در اختیار برانکو نمی گذارد وی مجبور است از بازیکنان ارزان قیمت استفاده کند.

پیشکسوت باشگاه پرسپولیس با اشاره به اینکه پیشکسوتان واقعی پرسپولیس جایی در این باشگاه ندارند، تصریح کرد: من برای خودم چیزی نمیخواهم اما چرا امثال علی پروین در این باشگاه جایگاهی ندارند؟ فردی مثل خوردبین در این تیم حضور دارد که نان به نرخ روز خور است یعنی به خاطر پست و منصب با هر کسی کار می کند. زمانی که من در پرسپولیس بازی می کردم باشگاه هامبورگ قصد داشت من را به خدمت بگیرد اما به خاطر هواداران نتوانستم از این تیم جدا شوم و ماندم. من پرسپولیس را حتی به فرزندم هم نمی فروشم. چه برسد به اینکه به خاطر پول این کار را انجام بدهم.

آشتیانی در پایان صحبت هایش یادآور شد: اگر در سایت باشگاه پرسپولیس می بینیم که عکس طاهری به صورت ثابت قرار داده شده نباید وی را مقصر قلمداد کرد. مقصر کسانی هستند که چنین کسانی را به پرسپولیس آورده اند. طاهری تا زمانی که در پرسپولیس حضور دارد به دنبال منفعت خودش است. زیرا تعصبی به این تیم ندارد.

2. 4 کاربر مقابل از s A r A عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

888 (9th August 2015), Arash 1990 (9th August 2015), ZahrA-ReD (9th August 2015), سمیر (9th August 2015)

نام واقعی
    s A r A
    استاتوس
    عجب دنیای کوچیکی...
    شغل و حرفه
    DANESHJOO
    تیم های محبوب خارجی
    Real-Madrid | Germany
    تشکر شده 35,728 بار در 9,569 ارسال
    یاد شده
    در 2 پست
    برچسب زده شده
    در 68 تاپیک

پرسپولیس نیوز : ابراهیم آشتیانی پیشکسوت پرسپولیس و همبازی سابق محمود خوردبین امروز طی مصاحبه ای به شدت علیه خوردبین موضع گیری کرده و او را نان به نرخ روز خور قلمداد کرده است.
    همین مسئله بهانه ای شد تا طی تماسی با سرپرست قدیمی و سفید موی پرسپولیس نظرش را در مورد اظهارات آشتیانی جویا شویم اما خوردبین تمایلی به پاسخگویی نداشت.

خوردبین با اعلام این جمله که: "تصمیم گرفتم پاسخگوی ادعاهای افراد مختلف نباشم" سعی کرد به این قضیه دامن نزند. گفتنی است که آشتیانی و خوردبین در تیم پرسپولیس همبازی بوده و معلوم نیست چرا به یکباره آشتیانی بر علیه او موضع گیری کرده است.

4. 3 کاربر مقابل از s A r A عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

888 (9th August 2015), Arash 1990 (9th August 2015), ZahrA-ReD (9th August 2015)

نام واقعی
    sahar
    شغل و حرفه
    دانشجو
    بازیکن محبوب
    Alireza Haghighi
    تیم های محبوب خارجی
    Manchester-United | NetherLand
    تشکر شده 3,512 بار در 1,448 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 11 تاپیک
    مشکل اصلی فعلن ادمایی هستن که فک میکنن خودشون عقل کلن و بقیه یه مشت احمق هیچی نفهم که توی این شرایط میان و اینجوری مصاحبه میکنن منظورم کسایی ان که خودشونو پیشکسوت معرفی میکنن.

الان تیم ما به ارامش احتیاج داره.مگه چی شده که اینجوری دارن حرف میزنن دارن با این حرفا تیمو نابود میکنن انگیزه رو از بازیکنا و مربی میگیرن و بجاش بهشون استرس میدن.

الان وقت حرف زدن از کاشانی و طاهری نیست الان وقته حمایته فقط حمایت.

ادمایی که چشمشونو دوختن به لغزش اطرافیانشون تا شاید چیزیم گیر خودشون بیاد.

پرسپولس الان و توی این وضعیت داره ضربه میخوره اگه شعور داشتن با تیم خودشون اینگارو نمیکردن.این حرفا خیلی بیشتر از یه باخت تیمو نابود میکنه.

6. 3 کاربر مقابل از 888 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

Arash 1990 (9th August 2015), Love2013 (9th August 2015), ZahrA-ReD (9th August 2015)

نام واقعی
    z@hra
    استاتوس
    من بد نیستم۔۔۔ شاید بلد نیستم!
    شغل و حرفه
    فوتسال
    بازیکن محبوب
    Mohsen Khalili
    تیم های محبوب خارجی
    Real-Madrid | Spain
    تشکر شده 3,099 بار در 1,380 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 29 تاپیک
    با حرف هییییچ اتفاقی نمیفته،چیزی درست نمیشه! فقط حاشیه ی الکی میسازن برا تیم!معلوم نیس چی پشتشه ک اینجوری علیه هم مصاحبه میکنن...بازم مرسی بابا محمود ک سکوت کرده.خودزنی میکنیم نمیدونم چرااااااا؟؟؟؟؟؟

این قرمزه منه...

دوسش دارم خیلی زیاد...

قهرمانی بهش میاد...

8. کاربر مقابل از ZahrA-ReD عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

Arash 1990 (9th August 2015)

نام واقعی
    Nader
    استاتوس
    من ازت معجزه میخوام..................
    شغل و حرفه
    میگن کارمند
    بازیکن محبوب
    daie
    تیم های محبوب خارجی
    Barcelona | England
    تشکر شده 4,127 بار در 1,873 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 4 تاپیک
    ببینید در اینکه تازه اول فصله و هنوز خیلی زمان داریم تا آخر فصل تردیدی نیست
    در اینکه برانکو مربی خوبیه و من یکی خداییش به این بازیکنای جوون خیلی امیدورام هم شکی نیست به نظر من این تیم می تونه حتی قهرمان هم بشه ولی یه جاهایی حرف آشتیانی رو قبول دارم :
    آخه واقعا خداوکیلی زادمهر چه گلی به سر این تیم زده که همیشه هست ؟
    جناب آقای جعفر اشرف کاشانی واقعا چکار کرده برای این پرسپولیس بیچاره جز اینکه همیشه یاوه گویی می کنه و میگه این تیم باید حرفه ای بشه . آخه یکی نیست به ایشون بگه آخه برادر من چندین ساله تو این تیم هستی پس چرا نتونستی تیم رو حرفه ای کنی ؟ چرا همش حرف میزنی فقط ؟ چقدر دیگه باید خون به جیگر بشیم تا امثال شما پیرمردای پول پرست به اسم تعصب پدر این تیم رو در بیارید ؟
    چرا یکی نیست به این آقای اشرف کاشانی بگه قربان بفرمایید برید منزل استراحت کنید ناسلامتی سنی ازتون گذشته و شما اینکارهخ نیستید ؟ تا کی باندبازی آخه ؟؟؟

در مورد آقای خوردبین هم باید بگم موافقم که این آقا یا بایند قوی داره یا نون به نرخ روز خوره که همیشه تو این تیم بوده و هست و حتی سیل هم تکونش نمیده و الا این آقای محترم که به نظر من چیزی از سرپرستی نمیدونه .در پایان باید بگم علی پروین با اون همه دبدبه و کبکبه اش از تیم رفت کنار ولی خوردبین همچنان راس کاره و این یکی از دلایلش میتونه این باشه که این آقا باند قوی تو تیم داره
    به امید روزهای بهتر برای تیممون ...

10. 4 کاربر مقابل از Love2013 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

888 (9th August 2015), Arash 1990 (9th August 2015), s A r A (9th August 2015), سمیر (9th August 2015)

نام واقعی
    سمیر
    استاتوس
    یاد تو پرچم صلحیست .. در میان شورش این همه فکر
    شغل و حرفه
    مهندس عمران
    بازیکن محبوب
    ahmdareza abedzadeh
    تیم های محبوب خارجی
    Barcelona | Brazil
    تشکر شده 2,061 بار در 719 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 43 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Love2013 نمایش پست ها
    ببینید در اینکه تازه اول فصله و هنوز خیلی زمان داریم تا آخر فصل تردیدی نیست
    در اینکه برانکو مربی خوبیه و من یکی خداییش به این بازیکنای جوون خیلی امیدورام هم شکی نیست به نظر من این تیم می تونه حتی قهرمان هم بشه ولی یه جاهایی حرف آشتیانی رو قبول دارم :
    آخه واقعا خداوکیلی زادمهر چه گلی به سر این تیم زده که همیشه هست ؟
    جناب آقای جعفر اشرف کاشانی واقعا چکار کرده برای این پرسپولیس بیچاره جز اینکه همیشه یاوه گویی می کنه و میگه این تیم باید حرفه ای بشه . آخه یکی نیست به ایشون بگه آخه برادر من چندین ساله تو این تیم هستی پس چرا نتونستی تیم رو حرفه ای کنی ؟ چرا همش حرف میزنی فقط ؟ چقدر دیگه باید خون به جیگر بشیم تا امثال شما پیرمردای پول پرست به اسم تعصب پدر این تیم رو در بیارید ؟
    چرا یکی نیست به این آقای اشرف کاشانی بگه قربان بفرمایید برید منزل استراحت کنید ناسلامتی سنی ازتون گذشته و شما اینکارهخ نیستید ؟ تا کی باندبازی آخه ؟؟؟

در مورد آقای خوردبین هم باید بگم موافقم که این آقا یا بایند قوی داره یا نون به نرخ روز خوره که همیشه تو این تیم بوده و هست و حتی سیل هم تکونش نمیده و الا این آقای محترم که به نظر من چیزی از سرپرستی نمیدونه .در پایان باید بگم علی پروین با اون همه دبدبه و کبکبه اش از تیم رفت کنار ولی خوردبین همچنان راس کاره و این یکی از دلایلش میتونه این باشه که این آقا باند قوی تو تیم داره

کاملا با نظر آقا نادر موافقم ..
    خوردبین فقط دنبال پست سرپرستی هستش و اصلا معلوم نی که پشت این اقا هستش ؟
    زادمهر و کاشانی که کنتراتی هییت مدیره رو واسه نابودی گرفتن و ول کن هم نیستن .................
    عبدی هم که ... دیر اومده و میخواد هم مدیر بشه هم سرمربی هم کاپیتان هم .... خجالتم نمیکشن .... هوادار هم که فقط حرص و جوش
    درد بی دردی علاجش آتش است.......http://www.perspolisfc.net/forum/profile.php?do=editsignature#sigpic

12. کاربر مقابل از سمیر عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

Arash 1990 (9th August 2015)

نام واقعی
    روح الله بخشی
    استاتوس
    تو قلب من نوشته پرسپولیس سلطان عشقه
    شغل و حرفه
    كليه خدمات برق
    بازیکن محبوب
    ahmdareza abedzadeh
    تیم های محبوب خارجی
    Real-Madrid | Germany
    تشکر شده 8,517 بار در 3,761 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 28 تاپیک
    با نادر موافقم

ولی در حال حاظر ما هوادارا باید فقط و فقط از تیممون حمایت بکنیم و نزاریم تیمو هیچ کسی چ پیشکسوت چ غیر پیشکسوت ب حاشیه ببره

من ب شخصه مخالف این هیئت مدیره هستم ولی بخاطر پرسپولیس نمیخوام تیم محبوبم بره ب حاشیه پس از تمام افراد هیئت مدیره و کادر مربیان و بازیکنان تیم همایت میکنم

هادی جان ب گفتت 57 امتیازی شدیم ولی تقریبا همون 57 پاشنه آشیل قهرمان نشدنمون شد چون خوزستانی ها همون دقیقه گل زدن

داش هادی تشکر میکنم ازت بابت اتحاد و هم دلی ک در تیم ایجاد کردی

14. کاربر مقابل از Arash 1990 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

سمیر (10th August 2015)