اتفاق روز: قلعه نویی از ملوان جدا شد
کاربر برتر ماه کاربر برتر ماه ali_@sghar
تاپیک برتر ماه تاپیک برتر ماه « مراجعه به تاپیک اصلی »
سوالات متداول و تاپیک های مهم
    گزارش مشکلات انجمن و قالب جدید توسط کاربران
    اطلاعیه گزارش مشکلات چند روز گذشتهِ سایت و انجمن
    افتتاح سایت پرسپولیس اف سی
    ~ اطلاعیه امنیتی ~
    تاپیک 5
    تاپیک 6
    تاپیک 7
    تاپیک 8
    تاپیک 9
    تاپیک 10
    تاپیک 11
    تاپیک 12

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 8 , از مجموع 8

موضوع: اتفاق روز: قلعه نویی از ملوان جدا شد

نام واقعی
    علی اصغر
    استاتوس
    .
    بازیکن محبوب
    ali karimi
    تیم های محبوب خارجی
    Barcelona | Spain
    تشکر شده 11,027 بار در 3,443 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 31 تاپیک

اتفاق روز: قلعه نویی از ملوان جدا شد

آی اسپورت - خبری که دقایقی قبل در سایتهای خبری منتشر شد قطعا هواداران ملوان را شوکه خواهد کرد. در شرایطی که احمد دنیامالی رئیس هیات مدیره باشگاه ملوان از توافق قطعی با امیر قلعه نویی خبر داده بود اما ژنرال امروز تصمیم گرفت به همکاری کوتاه مدتش با این باشگاه خاتمه دهد. آنطور که خبرگزاری فارس نوشته، امیر قلعه نویی که در دو هفته اول لیگ برتر هدایت ملوان را برعهده داشت بامداد امروز از سمت خود کناره گیری کرد.

این اتفاق در حالی رخ داد که هیات مدیره باشگاه ملوان یک روز قبل از بازی با استقلال در هفته دوم لیگ برتر حمایت قاطع خود را از قلعه نویی اعلام کرده بود! قلعه نویی که با ملوان قرارداد امضا کرده بود حاضر به ثبت قراردادش در هیات فوتبال گیلان تا رفع مشکلات مالی باشگاه نشده بود.
    ملوان با قلعه نویی یک برد مقابل ذوب آهن و یک شکست مقابل استقلال در دو هفته اول لیگ کسب کرد.

2. 4 کاربر مقابل از ali_@sghar عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

888 (11th August 2015), gooroo (10th August 2015), s A r A (10th August 2015), shahrzaaaad (11th August 2015)

نام واقعی
    shahrzad
    استاتوس
    عشق فقط پرسپولیس
    شغل و حرفه
    بازیگر آینده
    بازیکن محبوب
    ali karimi
    تیم های محبوب خارجی
    Barcelona | Spain
    تشکر شده 2,239 بار در 705 ارسال
    یاد شده
    در 1 پست
    برچسب زده شده
    در 50 تاپیک

حمید استیلی سرمربی ملوان شد!

وب سایت رسمی برنامه نود-سرمربی جدید تیم فوتبال ملوان انزلی مشخص شد.
    به گزارش وب سایت رسمی برنامه نود، پس از اینکه امیر قلعه نویی از سرمربیگری ملوان کناره گیری کرد، امروز مسئولان این باشگاه با حمید استیلی برای سرمربی گری به توافق رسیدند.

قرارداد استیلی با ملوان یک ساله است.

همچنین مسئولان ملوان در تلاش هستند که جواد زرینچه را برای دستیاری استیلی راضی کنند تا در کادرفنی ملوان حضور داشته باشد.

زندگی جاریست...

4. 3 کاربر مقابل از shahrzaaaad عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

888 (11th August 2015), ali_@sghar (11th August 2015), s A r A (11th August 2015)

نام واقعی
    s A r A
    استاتوس
    عجب دنیای کوچیکی...
    شغل و حرفه
    DANESHJOO
    تیم های محبوب خارجی
    Real-Madrid | Germany
    تشکر شده 35,728 بار در 9,569 ارسال
    یاد شده
    در 2 پست
    برچسب زده شده
    در 68 تاپیک
    ادم تو کار این مدیرا میدونه
    خدایی استیلی مربیه؟
    اونم برا یه تیم مث ملوان که هوادار داره
    تا نیم فصل دوومبیاره خیلی کاره

6. 2 کاربر مقابل از s A r A عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

ali_@sghar (11th August 2015), shahrzaaaad (11th August 2015)

نام واقعی
    s A r A
    استاتوس
    عجب دنیای کوچیکی...
    شغل و حرفه
    DANESHJOO
    تیم های محبوب خارجی
    Real-Madrid | Germany
    تشکر شده 35,728 بار در 9,569 ارسال
    یاد شده
    در 2 پست
    برچسب زده شده
    در 68 تاپیک

استیلی جای محمدی: بازندههای پرطرفدار

مدیران ملوان بعد از قطع همکاری با قلعه نویی، ترجیح دادند به جای ریسک اعتماد به اکبر محمدی جوان، تیمشان را به حمید استیلی بسپارند. مربی که بدون ریسک، همه تیمهایش را نابود کرده است!

آی اسپورت - انتخابهای عجیب و غیر قابل پیشبینی، چیز جدیدی در لیگ برتر ایران نیست. مسئولان ملوان کمتر از 24 ساعت بعد از انصراف قلعه نویی، حمید استیلی و جواد زرینچه، زوج خالق گل قرن را به عنوان کادرفنی جدید تیمشان معرفی کردند. دو چهره ای که هر چقدر در دوران بازیشان موفق بودند، در مربیگری نقش یک همیشه بازنده را داشتهاند. حمید استیلی بعد اخراج از پرسپولیس، مجبور شد سالها بیکار بماند و در نهایت راه آهن را بخرد تا به نیمکت مربیگری برگردد. بازگشتی که باز هم با شکست همراه بود. جواد زرینچه هم بعد از نتایج ناموفق در لیگ یک، ترجیح داد کارش را به عنوان کمک مربی ادامه دهد.

در دورهای که قلعه نویی سفر به انزلی را عقب میانداخت، اکبر محمدی دستیار او بالای سر ملوان بود. محمدی بدون قلعه نویی تیم را آماده لیگ برتر کرد و بازی اول را هم از ذوب آهن برد. سرمربی سابق تیم ملی جوانان، کاشف بخش عمدهای از بازیکنان فعلی تیم امید بوده است. کسی که سردار آزمون را زودتر از همه مربیان فوتبال ایران شناخت و به تیم ملی برد. با این وجود، مدیران ملوان ترجیح دادند بین سپردن تیمشان به یک مربی جوان و آینده یا انتخاب یک چهره بزرگ و همیشه بازنده، دومی را انتخاب کنند. درست همین انتخابهاست که تفاوت بین نفت و ملوان را رقم زده است.

8. 3 کاربر مقابل از s A r A عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

888 (11th August 2015), ali_@sghar (11th August 2015), shahrzaaaad (11th August 2015)

نام واقعی
    shahrzad
    استاتوس
    عشق فقط پرسپولیس
    شغل و حرفه
    بازیگر آینده
    بازیکن محبوب
    ali karimi
    تیم های محبوب خارجی
    Barcelona | Spain
    یاد شده
    در 1 پست
    برچسب زده شده
    در 50 تاپیک

5 گزینه احتمالی قلعه نویی تا پایان فصل: سایه سنگین ژنرال

بیکار بودن قلعه نویی، میتواند مدیران زیادی را برای استخدام او وسوسه کند. مدیرانی که شاید در حضور این آلترناتیو پرافتخار به مربیانشان فرصت هیچ لغزشی را ندهند.

آی اسپورت - رد کردن پیشنهاد ملوان و بازگشت به تهران، نشان داد قلعهنویی حاضر نیست به هر قیمتی این فصل را در یک تیم لیگ برتری آغاز کند و حتما میخواهد روی نیمکت یک تیم بزرگ بنشیند. سوال اینجاست احتمال حضور قلعهنویی در کدام لیگ برتری بیشتر است و چه تیمی مقصد نزدیکتری به رویاهای ژنرال محسوب میشود؟
    5- سپاهاننتبجه نگرفتن سپاهان و اخراج فرکی در میانه فصل، موضوع دور از ذهنی به نظر میرسد اما در صورت وقوع این اتفاق زردپوشان اصفهانی بهترین گزینه برای ژنرال هستند. ستاره، پول و مدیریت باثبات، سپاهان تنها تیم ایرانی است که هر سه آنها را باهم دارد.
    4- فولاددراگان اسکوچیچ فصل جدید را اصلا خوب شروع نکرده و با توجه به خریدهای ضعیفش ممکن است این شروع بد در طول فصل هم ادامه پیدا کند. شاید سبک کاری قلعهنویی زیاد شبیه دیگر انتخابهای مدیران فولاد نباشد، اما در صورتی که این باشگاه در منطقه خطر باشد آنها سراغ مطمئنترین گزینه ممکن خواهند رفت. گزینهای که راه موفقیت در فوتبال ایران را خوب میداند.
    3- گسترش فولادقلعهنویی قبلا هم در تبریز جانشین کمالوند شده و با بسیاری از بازیکنان فعلی گسترش فولاد کار کرده است. ابتدای فصل، بحث حضور ژنرال در گسترش مطرح شده بود اما مدیران این باشگاه ترجیح دادند کمالوند را ابقا کنند. اگر کمالوند نتواند نتایجی در حد انتظار مدیران باشگاه بگیرد، آنها دوباره سراغ گزینههای روی میز میروند.
    2- تراکتورسازیرابطه هواداران تراکتورسازی و قلعهنویی، مثل یک اتوبان یک طرفه است. سه سال قبل، قلعهنویی با وجود اصرار طرفداران تراکتورسازی این تیم را رها کرد و به استقلال رفت. حالا قلعهنویی میخواهد به تراکتورسازی برگردد تا کار نیمه تمامش را تمام کند و قهرمان لیگ برتر شود، اما طرفداران باشگاه مخالف او هستند. اول فصل همین مخالفتها مذاکرات قلعهنویی و تراکتورسازی را نیمه کاره گذاشت اما اگر تونی نتواند با تراکتور پر ستاره خوب نتیجه بگیرد سایه قلعهنویی را بالای سرش احساس خواهد کرد.

1- ذوب آهنشاید باور نکردنی به نظر برسد، اما ذوب آهن بیشترین شانس را برای استخدام قلعهنویی دارد. سعد محمدی دوست نزدیک قلعهنویی مدیرعامل کارخانه ذوب آهن شده است. در صورتی که گل محمدی مثل فصل گذشته بازیهای نیم فصل اول را ببازد، دلیلی ندارد مدیران باشگاه این بار به او و تیمش فرصت احیا بدهند و شاید روند احیای ذوب آهن، با مربی جدیدی انجام شود.

زندگی جاریست...

10. 3 کاربر مقابل از shahrzaaaad عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

888 (11th August 2015), ali_@sghar (11th August 2015), s A r A (11th August 2015)

نام واقعی
    sahar
    شغل و حرفه
    دانشجو
    بازیکن محبوب
    Alireza Haghighi
    تیم های محبوب خارجی
    Manchester-United | NetherLand
    تشکر شده 3,512 بار در 1,448 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 11 تاپیک
    فک کنم بیکار باشه این فصل.

این استیلی مرده خور

12. 2 کاربر مقابل از 888 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

ali_@sghar (11th August 2015), shahrzaaaad (11th August 2015)

نام واقعی
    shahrzad
    استاتوس
    عشق فقط پرسپولیس
    شغل و حرفه
    بازیگر آینده
    بازیکن محبوب
    ali karimi
    تیم های محبوب خارجی
    Barcelona | Spain
    یاد شده
    در 1 پست
    برچسب زده شده
    در 50 تاپیک

استیلی: در پرسپولیس مربی اخلاق شدم/از من ایراد میگیرند که زیادی حجب و حیا دارم

وبسایت رسمی برنامه نود - سرمربی تیم فوتبال ملوان گفت: ایرادی که از من میگیرند این است که زیادی حجب و حیا به خرج میدهم.
    به گزارش وبسایت برنامه نود و به نقل از فارس، حمید استیلی در مراسم معارفه خود در انزلی که با حضور مسئولان شهری و پیشکسوتان باشگاه ملوان برگزار شد، گفت: برایم مربیگری تیم قدیمی و ریشه دار ملوان افتخاری است. هوادارانی که با برد و باخت این تیم اتفاقهای خوبی برایشان رخ میدهد. من دوستان خوبی در انزلی دارم . از مرحوم سیروس قایقران، محمد حبیبی، پایان رافت که در پرسپولیس هم همراه او بودم تا دوستان دیگر.
    وی ادامه داد: باید کنار هم باشیم و تنهایی نمیتوان کار کرد و باید متحد باشیم تا ملوان را به موفقیت برسانیم. اصول و فلسفه کاری من این است که مسایل اخلاقی مهم است. شاید در برخی تیمها نتایج خوبی نگرفتم اما هیچ وقت اخلاق را نباختم. شاید برخی مربیان میبازند بهانهای می آورند از داور و زمین گرفته تا مدیرعامل و هیات مدیره که بازیکنان مورد نظرش را جذب نکرده باشند اما من اینگونه نیستم و دنبال بهانه نیستم . بازیکنانی مثل پژمان نوری، مازیار زارع ، آبشک و ... در ملوان هستند و شاید ایرادی که از من بگیرند این است که بگویند من حجب و حیا دارم. من در پرسپولیس هم که بودم با اینکه بازنده شدم ولی بهانه نیاوردم. همان سال هم به عنوان مربی اخلاق انتخاب شدم.
    استیلی تصریح کرد: من به صداقت دکتر دنیا مالی شک ندارم. میدانم مشکلات مالی اگر حل میشد قلعهنویی میماند و من با او صحبت کردم و از ایشان اجازه گرفتم و او هم نقطه نظراتی داشت. مهمترین مشکل تیم مالی است که همه باشگاهها این مشکل را دارند و من به عنوان مربی تیم هرچه در توان داشته باشم برای خوشحالی ملوان کار میکنم و نقطه قوت این تیم هوادارانش هستند و نقطه ضعف آن هم دیر شروع شدن تمرینات است.
    وی افزود: امیدوارم بتوانیم از هفته پنجم خیلی خوب کار کنیم و یک وقفه ۲۰ روزه در لیگ داریم و امیدوارم با انجام تمرینات بدنسازی به شرایط مطلوب برسیم.

زندگی جاریست...

14. کاربر مقابل از shahrzaaaad عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

ali_@sghar (11th August 2015)

نام واقعی
    shahrzad
    استاتوس
    عشق فقط پرسپولیس
    شغل و حرفه
    بازیگر آینده
    بازیکن محبوب
    ali karimi
    تیم های محبوب خارجی
    Barcelona | Spain
    یاد شده
    در 1 پست
    برچسب زده شده
    در 50 تاپیک

گزارش روز: انزلیچیها دنبال جانشین استیلی باشند

آیاسپورت- حمید استیلی در هر چهار تجربه سرمربیگریاش به دلیل نتایج ضعیف در میانه فصل از کار برکنار شد.

حمید استیلی هم از آن دست فوتبالیهایی است که هر چقدر در دوران بازیگریاش موفق بود، در زمان سرمربیگری جبران کرد. استیلی هیچ گاه خودش را به عنوان سرمربیِ فنی به لیگ معرفی نکرد. حمیدخان هنوز نتوانست اعتماد هیچ مدیری را جلب کند که بتواند فصل را به پایان برساند. در هر چهار تجربه سرمربیگریاش در اواسط فصل از کار برکنار شد. نتایج ضعیف استیلی و اخراجهای پیاپیش این هشدار را به ملوانیها میدهد که از همین حالا منتظر ورود سرمربی جدیدی برای تیمشان باشند.
    استیلی در لیگ نهم با تیم تازه لیگ برتری شده استیلآذین، اولین حضورش به عنوان سرمربی را در لیگ برتر تجربه کرد. این تیم نتوانست به سهمیه آسیایی دست یابد در فاصله چهار هفته مانده تا پایان لیگ، افشین پیروانی جایگزین استیلی شد. در فصل بعدش هم حمید استیلی بع شاهین بوشهر رفت. استیلی در بوشهر هم موفق نبود و نوروز 90 پس از سه شکست متوالی از کار برکنار شد. این تیم با میثاقیان نهایت کارش این بود که تیمِ نابود شده استیلی را در لیگ برتر حفظ کند. استیلی در هفته یازدهم لیگ یازدهم از پرسپولیس هم اخراج شد. نتایج استیلی و نوع ورودش به تیم آن قدر زننده شده بود که مدیران این تیم مصطفی دنیزلی را به عنوان جانشین استیلی انتخاب کردند. این تیم با دنیزلی هم در نهایت دوازدهم شد. فصل قبل هم استیلی به عنوان مالک-مربی با راهآهن استارت زد و در نیمه راه به دلیل شرایط اسفناک از این تیم کنار کشید. راهآهن بحرانیترین تیم استیلی بود و در نهایت با موتومبا و حکم کمیته انضباطی و فرهاد کاظمی و دوستان در لیگ برتر ماند.

زندگی جاریست...

16. کاربر مقابل از shahrzaaaad عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

ali_@sghar (11th August 2015)