وزارت ورزش با حضور عابدینی مخالفت کرد/اسپانسر جدید با رویانیان می آید
کاربر برتر ماه کاربر برتر ماه ali_@sghar
تاپیک برتر ماه تاپیک برتر ماه « مراجعه به تاپیک اصلی »
سوالات متداول و تاپیک های مهم
    گزارش مشکلات انجمن و قالب جدید توسط کاربران
    اطلاعیه گزارش مشکلات چند روز گذشتهِ سایت و انجمن
    افتتاح سایت پرسپولیس اف سی
    ~ اطلاعیه امنیتی ~
    تاپیک 5
    تاپیک 6
    تاپیک 7
    تاپیک 8
    تاپیک 9
    تاپیک 10
    تاپیک 11
    تاپیک 12

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 8 , از مجموع 8

موضوع: وزارت ورزش با حضور عابدینی مخالفت کرد/اسپانسر جدید با رویانیان می آید

نام واقعی
    هادی
    استاتوس
    پرسپولیس
    شغل و حرفه
    كارمند
    تیم های محبوب خارجی
    Real-Madrid | Spain
    تشکر شده 7,984 بار در 2,479 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک

وزارت ورزش با حضور عابدینی مخالفت کرد/اسپانسر جدید با رویانیان می آید

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، با وجود اینکه دو هفته از لیگ برتر فوتبال گذشته و هفته سوم این رقابت ها در پیش است اما مسئولان باشگاه پرسپولیس هنوز به صورت رسمی و قطعی با اسپانسری برای حمایت مالی از این باشگاه به توافق نرسیده اند و این در حالی است که به دلیل همین مسئله مطالبات مالی بازیکنان پرسپولیس به آنها داده نشده است.

در همین راستا مسئولان باشگاه پرسپولیس جلسات متعددی با اسپانسرهای موجود برگزار کردند که هنوز به قطعیت نرسیده اند و به نظر می رسد تا رفع شدن موانع موجود شرایط به همین منوال باشد مگر اینکه مشکلاتی که در این راه وجود دارد مرتفع شده و مسئولان باشگاه پرسپولیس در نهایت بتوانند همانند سایر باشگاه ها یک اسپانسر قدرتمند برای باشگاه پیدا کنند.

در این میان از شرکت آینده نما پارسیان به عنوان یکی از گزینه های جدی اسپانسری در باشگاه پرسپولیس نام برده می شود اما با وجود جلسات متعددی که میان طرفین صورت گرفته حتی تا اواخر شب گذشته توافقی به دست نیامده و همه چیز به امروز موکول شده و باید دید که تا قبل از تعطیلی فردا بالاخره امروز اسپانسر پرسپولیس مشخص می شود و یا اینکه این مسئله باز هم به روزهای آینده خواهد افتاد.

یکی از شروط اصلی این شرکت داشتن دو عضو در هیأت مدیره است و در این میان از امیرحسین مجید به عنوان مالک و حسام عقبایی به عنوان یکی از اعضای هیأت مدیره این شرکت به عنوان اعضای جدید هیأت مدیره پرسپولیس نام برده میشود اما جالب است بدانید که امیر عابدینی مدیرعامل اسبق باشگاه پرسپولیس گزینه اول این شرکت برای حضور در هیأت مدیره بود که از سوی وزارت ورزش و جوانان با حضور عابدینی مخالفت شد و به همین دلیل یک بار دیگر راه حضور مدیرعامل اسبق پرسپولیس در هیأت مدیره جدید این باشگاه بسته شد تا عقبایی جانشین وی شود.

از طرف دیگر مهدی خواجه وند که پیش از این عضو و سخنگوی هیأت مدیره باشگاه پرسپولیس بوده هم گزینه وزارت ورزش برای حضور در هیأت مدیره باشگاه پرسپولیس است.

از نکات جالب توجه حضور شرکت آینده نما پارسیان به عنوان اسپانسر احتمالی باشگاه پرسپولیس این است که محمد رویانیان مدیرعامل اسبق باشگاه پرسپولیس که هواداران این تیم هم خاطره های خوبی با وی دارند قرار است به عنوان مشاور در کنار این اسپانسر قرار داشته باشد. رویانیان این شرکت را برای اسپانسری به باشگاه پرسپولیس وصل کرده که البته وزارت ورزش و جوانان هیچ مخالفتی هم با این شرکت نداشته و تنها بر سر جزئیات موجود طرفین هنوز به توافق نهایی نرسیده اند. در صورت این اتفاق باز هم هواداران پرسپولیس شاهد حضور رویانیان در پرسپولیس خواهند بود که البته وی به مسئولان این شرکت اعلام کرده که به عنوان مدیرعامل یا عضو هیات مدیره در پرسپولیس کار نخواهد کرد و تنها به عنوان مشاور فعالیت خواهد داشت.

این در حالی است که جلسه شب گذشته مسئولان باشگاه پرسپولیس و این شرکت تا اواخر ساعات روز یکشنبه ادامه داشته و به نظر می رسد امروز هم این مذاکرات ادامه داشته باشد و به همین دلیل محتمل خواهد بود که امروز نتیجه این جلسه به صورت رسمی اعلام شود.

با این همه علی اکبر طاهری سرپرست باشگاه پرسپولیس تنها بر روی این گزینه متمرکز نشده و جلسات دیگری با برخی شرکت ها همانند فناپ انجام داده تا در صورتی که توافقی حاصل نشود دستش در پوست گردو نماند.

باید دید تا پایان وقت اداری امروز و پیش از تعطیلی روز سه شنبه آیا بالاخره معمای اسپانسری باشگاه پرسپولیس حل خواهد شد یا اینکه این قصه سر دراز خواهد داشت و باز هم در روزهای آینده مذاکراتی در این باره شکل می گیرد.
    ویرایش توسط s A r A : 10th August 2015 در ساعت 15:35
    <div style="text-align: center;">&nbsp;
    </div>

2. 6 کاربر مقابل از emrah20062007 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

ali_@sghar (10th August 2015), bahareh88 (10th August 2015), Moh3n-Hidden (10th August 2015), s A r A (10th August 2015), SaRa-MoHsEn (10th August 2015), ZahrA-ReD (10th August 2015)

نام واقعی
    z@hra
    استاتوس
    من بد نیستم۔۔۔ شاید بلد نیستم!
    شغل و حرفه
    فوتسال
    بازیکن محبوب
    Mohsen Khalili
    تیم های محبوب خارجی
    Real-Madrid | Spain
    تشکر شده 3,099 بار در 1,380 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 29 تاپیک
    میشه؟داریم؟ سردار و هنوزم ی سری میگن از پرسپولیس ب جیب زد و رفت..ی سری هم شدید موافقشن.منم فک میکنم تو دراز مدت اگ میموند خیلی عالی میشد برامون..حالا ببینیم این چی میشه

این قرمزه منه...

دوسش دارم خیلی زیاد...

قهرمانی بهش میاد...

4. 5 کاربر مقابل از ZahrA-ReD عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

emrah20062007 (11th August 2015), Moh3n-Hidden (10th August 2015), RASOOL 9 (10th August 2015), s A r A (10th August 2015), سمیر (10th August 2015)

نام واقعی
    s A r A
    استاتوس
    عجب دنیای کوچیکی...
    شغل و حرفه
    DANESHJOO
    تیم های محبوب خارجی
    Real-Madrid | Germany
    تشکر شده 35,728 بار در 9,569 ارسال
    یاد شده
    در 2 پست
    برچسب زده شده
    در 68 تاپیک

رویانیان: پیشنهاد اسپانسر پرسپولیس ۵+۲۵ میلیارد تومان است/ فقط مشاور هستم و مسئولیت ن

پرسپولیس نیوز : مدیرعامل پیشین پرسپولیس در خصوص جذب اسپانسر برای این باشگاه گفت: من تنها به اسپانسر مشاوره می دهم و تا آنجا که می دانم رقم کمک آنها ۵+۲۵ میلیارد تومان است.

محمد رویانیان در خصوص اینکه گفته می شود وی اسپانسر جدیدی را برای باشگاه پرسپولیس آورده است، گفت: من کاره ای نیستم و تنها به عنوان هوادار باشگاه پرسپولیس وظیفه خود دانستم با آقای طاهری در این مورد صحبت کنم. البته در زمان رحیمی و نژادفلاح نیز برای کمک به این دو تیم اعلام آمادگی کردم. من با یک شرکتی صحبت کردم که آنها هم جلو آمدند و چند هفته مذاکرات خوب با مدیران پرسپولیس داشتند.

وی در این باره اضافه کرد: وصل کردن اسپانسر به باشگاه پرسپولیس با همکاری من یک مساله است، اما باید عنوان کنم من به شرکت یاد شده تنها مشاوره می دهم تا بتوانند درآمدزایی داشته باشند، نه مسئولیتی می پذیرم و نه توقع مسئولیت را دارم. آنها به من به خاطر تجربه ای که دارم اصرار کردند و من هم پذیرفتم مشاوره بدهم و پیگیری های لازم را انجام دهم.

رویانیان در پاسخ به این سوال که آیا تزریق ۳۵ میلیارد تومان به باشگاه پرسپولیس توسط اسپانسر جدید صحت دارد، افزود: تا آنجا که من در جریان هستم آنها ۲۵ میلیارد تومان را برای کف قرارداد خود در نظر گرفتند و ۵ میلیارد تومان نیز برای موارد پیش بینی نشده در نظر گرفته شده است. این رقمی است که من در جریان هستم حالا شاید باشگاه پرسپولیس به دنبال مبلغ ۳۵ میلیارد تومان یا ارقام دیگری باشد.

6. 2 کاربر مقابل از s A r A عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

emrah20062007 (11th August 2015), Moh3n-Hidden (10th August 2015)

نام واقعی
    محسن
    بازیکن محبوب
    ali karimi
    تیم های محبوب خارجی
    Barcelona | Argentina
    تشکر شده 2,125 بار در 829 ارسال
    یاد شده
    در 1 پست
    برچسب زده شده
    در 58 تاپیک
    امیدوارم خبر از ریشه غلط باشه
    چون از این آدم و اون شیرینی متنفرم
    این آدمو احمدی نزاد آورد تو پرسپولیس و بهش پول داد تا پرسپولیس قوی شه و رای پرسپولیسا رو برا انتخایات 92 بکشه سمت خودش
    وقتی سال 88 تو انتخابات احمدی نزاد بازی پزسپولیس بنیاد کار پرچم قرمز میگیره دستش و میگه من پرسپولیسیم .تا تهشو شما بخون
    که البته رویانیان هم خوب تو کاسش گذاشت و گفت از احمدی -مشایی حمایت نمیکنم
    پول های بیحساب و کتاب ریخت تو تیم .الکی قرارداد ها رو برد بالا
    وقتی به بچه سوسولی مثه انصاری فر که 500 میلیون هم نمی ارزه 1/4 میلیارد با bmw x6 پیش قسط میده
    وقتی به قاضی 1 میلیارد و یه پورشه میده و گند میزنه به بازار من چی بگم
    یادمه از فتح الله زاده پرسیدن چرا انصاری فر رو نگرفتی.گفت مگه دیووانه ام برا بازیکن 700 میلیونی 1/5 میلیارد بدم
    حالا به حرفش رسیدین.انصاری فر الان کجاست؟(عین علی دایی گفتم .مثلن میگفت فلانی الان کجاست؟)کدوم ستاره ای که این آقا آورد تو پرسپولیس موند؟کریم؟ جلال؟رضا حقیقی؟ قاضی؟ کی؟هیشکی.چون فقط واسه پول اومدن
    انقد حواسش نی که سوتی نده میره توزور خونه میگه ما همه لنگی هستیم

میدونید چقد سوزه خنده این استقلالیا شدیم
    به امتیاز میگفت نمره.به استوک میگفت کفش میخدار.میگفت از سه بازی 12 امتیاز بگیریماینا یعنی از فوتبال هیچی حالیش نی

ویرایش توسط Moh3n-Hidden : 11th August 2015 در ساعت 00:32

نام واقعی
    محسن
    بازیکن محبوب
    ali karimi
    تیم های محبوب خارجی
    Barcelona | Argentina
    یاد شده
    در 1 پست
    برچسب زده شده
    در 58 تاپیک
    در ضمن دولت دکتر روحانی جای آدمای باسواد مثه دکتر ظریف و امثالهم هست
    .جای بی سوادا و بی تخصص ها تو دولت احمدی نزاده.فهمیدی؟
    ازت متنفففففففرم.روز رفتنت از تیمم جشن گرفتم
    تیمم بی مدیر عامل بمونه .بهتر تا امثال تو و نزاد فلاح و اون سیاسی مدیرش بشین
    من مدیر فوتبالی عشق پرسپولیس و خاک خورده پرسپولیس میخوام مثه امیر عابدینی و برادران انصاری فر و مصطفوی
    شغل های رویانیان:رییس ستاد سوخت.رییس پلیس راهنمایی رانندگی و مدیر عامل پرسپولیس چقد هم این شغلا به هم ربط دارن.

این یعنی بی تخصصی .یعنی هر جایی احمدینزاد گفته رفته
    این اقا هیچی عشق به پرسپولیس نداره
    دوستان آدمای سیاسی و نظامی دلشون واسه من وشما و پرسپولیس نمیسوزه.فقط فکر منافعن
    در ضمن فقط نظرمن بود.نظرات بقیه هم کاملا محترم

نام واقعی
    مـــحـــمــــد
    استاتوس
    ...
    شغل و حرفه
    ســـربـــــاز وطـــــن
    بازیکن محبوب
    ali daei
    تیم های محبوب خارجی
    Real-Madrid | Spain
    تشکر شده 18,394 بار در 4,079 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 57 تاپیک
    این حرفا رو از کجات در میاری محسن ؟

فقط میخوای یه چیزی گفته باشی که آره منم میفهمم :|

دلیل تنفر تو و امثال تو از سردار رو همه میدونن و نیازی به گفتنش نیست

اما اینو بدون سردار کلی واسه پرسپولیس زحمت کشیده ، وقتی ستاره های لیگ مثل
    انصاریفر و سیدجلال و ... رو جذب میکرد که حرفتون یه چیز دیگه بود و به به چه چه میکردین
    الان از حرف های فتل بالا میرید ؟

آره شاید زیاد سر از فوتبال در نمیاورد طبیعیه ، از کسی که عمرشو تو نظام بوده نباید بیش از این توقع داشت
    مهم اینه که تو زمینه اقتصادی و زیر سازی مدیر رو دستش نبود و در اون مدت کمی که مدیر عامل بود
    هزار تا کار مفید واسه باشگاه انجام داد .. یکی از مهمترینش پس گرفتن اسم پرسپولیس

با هر دلیل و طرز فکری که داری ، اجازه نداری بهش توهین کنی
    ویرایش توسط San Iker : 10th August 2015 در ساعت 17:00

GooDBYe CapTaiN

10. 3 کاربر مقابل از San Iker عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

emrah20062007 (11th August 2015), SoRooSH (11th August 2015), سمیر (10th August 2015)

نام واقعی
    سمیر
    استاتوس
    یاد تو پرچم صلحیست .. در میان شورش این همه فکر
    شغل و حرفه
    مهندس عمران
    بازیکن محبوب
    ahmdareza abedzadeh
    تیم های محبوب خارجی
    Barcelona | Brazil
    تشکر شده 2,061 بار در 719 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 43 تاپیک
    سردار رویانیان اگه فوتبالی نبود یه مدیر بود ..........
    بهترین بازیکنا رو واسه تیم آورد .....مگه هوادار امسال حرفش این نیست که میگفتیم : بازیکن خوب بخرن و ستاره بخرن ؟؟؟؟
    فتح الله زاده بیجا کرد که گفت انصاریفرد 700 نمیارزه .... فتل اون زمان به یه بازیکن مثه مومن زاده که کل فصل یه گل هم نزد ( 13 سال ) پیش 300 میلیون داد .... حالا اظهار فضل میکنه واسه ما...؟؟؟؟
    درد بی دردی علاجش آتش است.......http://www.perspolisfc.net/forum/profile.php?do=editsignature#sigpic

12. 2 کاربر مقابل از سمیر عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

emrah20062007 (11th August 2015), SoRooSH (11th August 2015)

نام واقعی
    محسن
    بازیکن محبوب
    ali karimi
    تیم های محبوب خارجی
    Barcelona | Argentina
    یاد شده
    در 1 پست
    برچسب زده شده
    در 58 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط San Iker نمایش پست ها
    این حرفا رو از کجات در میاری محسن ؟

فقط میخوای یه چیزی گفته باشی که آره منم میفهمم :|

دلیل تنفر تو و امثال تو از سردار رو همه میدونن و نیازی به گفتنش نیست

اما اینو بدون سردار کلی واسه پرسپولیس زحمت کشیده ، وقتی ستاره های لیگ مثل
    انصاریفر و سیدجلال و ... رو جذب میکرد که حرفتون یه چیز دیگه بود و به به چه چه میکردین
    الان از حرف های فتل بالا میرید ؟

آره شاید زیاد سر از فوتبال در نمیاورد طبیعیه ، از کسی که عمرشو تو نظام بوده نباید بیش از این توقع داشت
    مهم اینه که تو زمینه اقتصادی و زیر سازی مدیر رو دستش نبود و در اون مدت کمی که مدیر عامل بود
    هزار تا کار مفید واسه باشگاه انجام داد .. یکی از مهمترینش پس گرفتن اسم پرسپولیس

با هر دلیل و طرز فکری که داری ، اجازه نداری بهش توهین کنی
    اقا ممد قشنگ صحبت کن
    اولن اینا حرفارو از کجات آوردی یعنی چی؟خوبه واسه اون ما همه لنگی هستیم .عکسم گذاشتم.مستند حرف زدم
    دومن یعنی چی میگی یه چیزی گفتی که بگی منم میفهمم.من نظرمو دادم.برامم مهم نیست کی خوشش میاد .کی بدش میاد؟
    سومن شما از کجا میدونی دلیل تنفر من از رویانیان چیه؟مگه چقد منو میشناسی
    چهارمن مگه اون موقع که داشت رویانیان جلال و انصاری فر رو میگرفت مگه تو پیش من بودی؟ که میگی به به چه چه کردی؟
    اتفاقن همون موقع هم به دوستام گفتم.اونا با پول اومدن پرسپولیس با بی پولی هم میرن از تیم.مگه جلال موند؟ یا کریم؟ یا خلعتبری؟یا قاضی؟ یا رضا حقیقی؟
    رویانیان وقتی دید احمدی نزاد دگ نیست بهش پول بده.وزارتم پشتشو خالی کرده.رفیق جینگش بابک زنجانی هم زندانه.و پولی در بساط نیست.جیم شد رفت
    و الکی گفت: رفتم تا بچه ها زخمی نشن.تو پولداری مدیریت هنر نمیخاد.تو بی پولی هنر میخاد.حداقل یه ذره مرد بود تا آخر فصل وایمستاد

یبار اومد گفت اون موقع که من واسه مملکت میجنگیدم.علی کریمی کجا بود؟یعنی چی سر ملت منت میذاره من جنگیدم.؟خیلیا جنگیدن .باس منت بذارن؟
    که داش علی هم جوابشو داد.گفت اگه منم اون موقع سنم میخورد جبهه میرفتم.و انقد منت نمیذاشتم.هی میگفت من 37 ساله دارم به این مملکت و نظام خدمت میکنم
    مگه آدما دگ خدمت کردن.انقد گفتن.که شما میگی؟
    در ضمن اگه میگی مدیر خوبیه.و فقط فوتبال حالیش نی.تو امور مدیرتی تیم فقط باشه نه فوتبالی.وقتی مصطفی دنیزلی مربی نبود.چرا این آقا سرخود میرفت بازیکن میگرفت یا مربی می آورد؟
    یا چرا یحیی رو آورد و بعد الکی برش داشت؟
    مگه سیتی و پاریس مالک ندارن.مالک که از مدیر عاملم بالاتره.تا حالا دیدی تو جذب بازیکن و مربی تیمشون دخالت کنن؟اونا فقط مدیریت میکنن.کارای فنی رو .مدیر ورزشیشون انجام میده.خب این اقام فقط مدیریت میکرد. و تو کار فنی دخالت نمیکرد
    اینو قبول دارم تنها کار مثبت و البته بزرگ این آقا برگردوندن نام پرسپولیس بود.
    ولی میشه معنی زیر ساخت اقتصادی رو واسه من توضیح بدی؟
    یعنی رستوران پرسپولیس؟یعنی هواپیمایی که مال پرسپولیس نبود و فقط اسم پرسپولیس داشت؟یعنی شبکه پرسپولیس که فقط فیلم و سریال نشون میداد . ومال سورینت بود
    و فقط اسم پرسپولیس روش بود؟ یا نوشابه انرزی زا پرسپولیس؟ اینا زیر ساخته؟
    یا از همه بدتر دانشگاه پرسپولیس؟کدوم تیم تو دنیا دانشگاه داره که ما داشتیم؟
    در ضمن من توهین نکردم و فقط انتقاد شدید اللحن کردم.قبول دارم اون روباه مکار و گربه نره اشتباه بود.پاکش کردم.توهین یعنی فحش.من فحش ندادم.فقط انتقاد بود
    در ضمن امیدوارم روزی برسه.که فوتبال دست فوتبالیا بیفته. و امثال این سردارا که باعث بدبختی فوتبال هستن.به زباله دان تاریخ بپیوندند
    ممد اینجا بحث نکن.تاپیک خراب میشه.صحبتی داری تو پروف مطرح کن
    منم فقط به این دلیل اینجا جواب دادم.که اگه یکی رد شد. و دید جواب ندادم فک نکنه لالم.یا کم آوردم.یا میترسم و جوابی ندارم
    فقط همین. و السلام
    ویرایش توسط Moh3n-Hidden : 11th August 2015 در ساعت 03:03