برانکو و حمایتی که لازم دارد/ هزار راه نرفته
کاربر برتر ماه کاربر برتر ماه ali_@sghar
تاپیک برتر ماه تاپیک برتر ماه « مراجعه به تاپیک اصلی »
سوالات متداول و تاپیک های مهم
    گزارش مشکلات انجمن و قالب جدید توسط کاربران
    اطلاعیه گزارش مشکلات چند روز گذشتهِ سایت و انجمن
    افتتاح سایت پرسپولیس اف سی
    ~ اطلاعیه امنیتی ~
    تاپیک 5
    تاپیک 6
    تاپیک 7
    تاپیک 8
    تاپیک 9
    تاپیک 10
    تاپیک 11
    تاپیک 12

کاربران برچسب زده شده

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 13

موضوع: برانکو و حمایتی که لازم دارد/ هزار راه نرفته

نام واقعی
    s A r A
    استاتوس
    عجب دنیای کوچیکی...
    شغل و حرفه
    DANESHJOO
    تیم های محبوب خارجی
    Real-Madrid | Germany
    تشکر شده 35,728 بار در 9,569 ارسال
    یاد شده
    در 2 پست
    برچسب زده شده
    در 68 تاپیک

برانکو و حمایتی که لازم دارد/ هزار راه نرفته

آی اسپورت-
    وقتی مهدیِ طارمی مدافعان سپاهان را مثلِ موانع ثابت اسکی جا می گذارد تا گل اول را بزند و وقتی علیپور، جومونگ نمایی عبدالله کرمی را با حرکات ظریفاش به باد می دهد، لابد قرمزها تصور می کنند شوربختی های لیگِ تازه تمام شده و بردِ بازیِ بزرگ، روند لیگ را برای شان عوض خواهد کرد. در پایان نود دقیقه اما دوباره این شکست است که به تقدیر این فصل پرسپولیسی ها سنجاق می شود. حالا شبکه های اجتماعی در تسخیر هواداران دوباره عصبانی هستند تا توئیت های تمسخر و استاتوس های خواهانِ تغییر از راه برسند.

تجربه نشان می دهد که اولِ صبح فردا، باید در انتظار مصاحبه های تند اعضای هیات مدیره باشگاه هم باشیم. مدیرانی که کاش به همین مصاحبه ها بسنده کنند و به سراغ اتخاذ تصمیمِ ویژه ای برای نیمکت باشگاه نروند.
    البته که در این مدت، انتقادهای زیادی به کار برانکو وارد بوده است. اینکه او با اصرار خالقی فر را حفظ می کند اما سد راه جذب مدافع درجه یکی مثل سیدجلال می شود، اینکه حاضر نیست در بازی بزرگ به سپاهان به بازیکن باانگیزه ای مثل محسن بنگر که با شرایط ورزشگاه هم آشنایی کاملی دارد بازی بدهد و اینکه تیم او هنوز درگیر دستپاچکی ست، بخشی از انتقادهایی هستند که می توانند به سرمربیگری برانکو وارد باشند.

با این وجود نمایش پرسپولیس در نیمه اول بازی با پدیده، 10 دقیقه پایانی بازی با استقلال خوزستان و نیمه نخست بازی با سپاهان، در کنار میانگین سنی کمی تیم،نشان می دهند که برانکو باید زمان بیشتری داشته باشد. اگر مدیران پرسپولیس از بازار تابستانی، کمی ثبات برای تیم خریده باشند، به نظر آینده روشنی در انتظار پرسپولیس خواهد بود، در غیر این صورت و با یک تغییر دیگر روی نیمکت، همه چیز در مسیر همیشگی قرار خواهد گرفت. مسیر تکیه کردن به تغییرهای پی در پی که در همه این سال ها تاثیر مثبتی برای باشگاه نداشته اند.

برای آدم هایی که حتی توی شاعرانه ترین بخش ادبیات برای «کمی» صبر کردن به سحرِ «نزدیک»بشارت داده شده اند، نشستن در انتظار طلوع های تمام عیار تیم برانکو ساده نخواهد بود. هنوز هم خیلی ها به محضِ تجربه شکست، با همه بی رحمیِ توی جیب های قلب شان، طوری از لزوم اخراج برانکو حرف می زنند که انگار او در زمین مسابقه به جای فرشاد احمدزاده و علی علیپور، نیمار داسیلوا و لئو مسی را در اختیار داشته و بازی را باخته است. البته که برانکو مسئول اول این نتایج است اما کاش بد نباشد مدیران و هواداران پرسپولیس به جای گوشزد کردن مسئولیت پرفسور به خودش، مسئولیت های خودشان را انجام بدهند. مسئولیتی که طبعا هدایتِ مربی به سمت درب های خروجی باشگاه بعد از اولین ناکامی ها نیست.

2. 11 کاربر مقابل از s A r A عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

888 (14th August 2015), ali_@sghar (14th August 2015), Amir_Ali (15th August 2015), Arash 1990 (14th August 2015), A_MI_N (15th August 2015), SALAMI-FC (14th August 2015), shahrzaaaad (14th August 2015), محمد سرخ (15th August 2015), ZahrA-ReD (14th August 2015), Zayed FC (14th August 2015), سمیر (14th August 2015)

نام واقعی
    کیان
    استاتوس
    مسیر جاودانه
    شغل و حرفه
    EMS
    بازیکن محبوب
    karim bagheri
    تیم های محبوب خارجی
    Barcelona | Spain
    تشکر شده 2,872 بار در 636 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 4 تاپیک
    به کوری چشم گودرزی...عوضیه کاشانی...عبدی لاشخور..زادمهر کثافت و طاهری منگل برانکو حمایتت میکنیم
    just for you

4. 6 کاربر مقابل از SALAMI-FC عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

888 (14th August 2015), ali_@sghar (14th August 2015), Arash 1990 (14th August 2015), s A r A (14th August 2015), ZahrA-ReD (14th August 2015), سمیر (14th August 2015)

نام واقعی
    علی اصغر
    استاتوس
    .
    بازیکن محبوب
    ali karimi
    تیم های محبوب خارجی
    Barcelona | Spain
    تشکر شده 11,027 بار در 3,443 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 31 تاپیک
    درسته که تیم خوب نتیجه نگرفته طی این چند بازی....ولی خوب برانکو واقعا مربی خوبیه....باید حمایت بشه..

مطمئن باشید که اگه برانکو به کارش ادامه بده جزء سه تیم برتر لیگ خواهیم بود .. ان شاءالله....

تا میتونیم باید از برانکو حمایت کنیم که اخراجش نکنن......حداقل تا پایان این فصل.......

باید به یک مربی فرصت زیادی داده بشه.....

کاش همه تیم ها مثل آرسنال به مربیشون فرصت میدادند....

6. 7 کاربر مقابل از ali_@sghar عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

888 (14th August 2015), Arash 1990 (14th August 2015), s A r A (14th August 2015), shabnam12-8 (14th August 2015), ZahrA-ReD (14th August 2015), Zayed FC (14th August 2015), سمیر (14th August 2015)

نام واقعی
    روح الله بخشی
    استاتوس
    تو قلب من نوشته پرسپولیس سلطان عشقه
    شغل و حرفه
    كليه خدمات برق
    بازیکن محبوب
    ahmdareza abedzadeh
    تیم های محبوب خارجی
    Real-Madrid | Germany
    تشکر شده 8,517 بار در 3,761 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 28 تاپیک
    من هوادار از این بازیکنان و مربیان حمایت کامل انجام خواهم داد و پشتشان را خالی نمیکنم

اگ هیئت مدیره و پیشکسوتا بزارن ما هوادارا خیلی بیشتر از اینا درک میکنیم این جور مواقع

هادی جان ب گفتت 57 امتیازی شدیم ولی تقریبا همون 57 پاشنه آشیل قهرمان نشدنمون شد چون خوزستانی ها همون دقیقه گل زدن

داش هادی تشکر میکنم ازت بابت اتحاد و هم دلی ک در تیم ایجاد کردی

8. 6 کاربر مقابل از Arash 1990 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

888 (14th August 2015), ali_@sghar (14th August 2015), s A r A (14th August 2015), shabnam12-8 (14th August 2015), ZahrA-ReD (14th August 2015), سمیر (14th August 2015)

نام واقعی
    z@hra
    استاتوس
    من بد نیستم۔۔۔ شاید بلد نیستم!
    شغل و حرفه
    فوتسال
    بازیکن محبوب
    Mohsen Khalili
    تیم های محبوب خارجی
    Real-Madrid | Spain
    تشکر شده 3,099 بار در 1,380 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 29 تاپیک
    حمایت هوادار وقتی دردی دوا میکنه که براش ارزش قائل بشن ...! ب خواسته ش احترام بذارن..! متوجه شن که یه جماعت چهل میلیونی،بی دلیل از کسی یا چیزی حمایت نمیکنه! حمایتای ما باید باعث حمایت هیئت مدیره و بقیه اعضای تیم از برانکو بشه.. ب کم طاقتا هم باید بگم "کـسی که صبــر نحاتش نده،بی تـابی هلـــاکش میکنه!" هیچکدوم از این شبکه های اجتماعی رو تو گوشیم ندارم بخاطر همین بی فرهنگیا!نمیتونم درستش کنم اما میتونم خودمو درگیر نکنم و عذاب برا خودم نخرم!

این قرمزه منه...

دوسش دارم خیلی زیاد...

قهرمانی بهش میاد...

10. 4 کاربر مقابل از ZahrA-ReD عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

ali_@sghar (14th August 2015), Arash 1990 (14th August 2015), s A r A (14th August 2015), shabnam12-8 (14th August 2015)

نام واقعی
    سمیر
    استاتوس
    یاد تو پرچم صلحیست .. در میان شورش این همه فکر
    شغل و حرفه
    مهندس عمران
    بازیکن محبوب
    ahmdareza abedzadeh
    تیم های محبوب خارجی
    Barcelona | Brazil
    تشکر شده 2,061 بار در 719 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 43 تاپیک
    هوادار واقعی هیچوقت پشت تیمش رو خالی نمیکنه ...این تیم جوان به حمایت نیاز داره و دعای خیر هواداراش .....
    من یه پیام رو واسه وب سایت برنامه 90 و فردوسی پور نوشتم که شاید مطرح بشه اگه بتونید یه سری به این وب سایت بزنید و در قسمت ارتباط با برنامه یه پیام بدید و از برانکو و تیمش حمایت کنید خوب میشه ......
    متن پیام ارسالی من به برنامه
    90

با سلام ...
    تو رو خدا این پیام رو به آقای فردوسی پور برسونید...مردم ایران واقعا به برنامه شما احترام میگذارند و واسه آقای فردوسی پور احترام خاصی قائلند .... تو رو خدا جون هرکس که دوست دارید به داد هوادار مظلوم و بی کس پرسپولیس برسید....
    این تیم به جز هواداراش دیگه هیچکس بهش احترام نمیزاره.... همه منتظر نابودی پرسپولیس هستن....
    وزارت ورزش: با انتخاب این هییت مدیره و این مدیر عامل و این مجموعه 10 ساله که پدر تیم رو دراورده و همه این رو میدونند و شکی نیست.
    سازمان لیگ : چرا باید پرسپولیس 2 بازی خارج از خانه باشه با دوتیم خوب و سپاهان و استقلال 3 بازی داخل باشند ؟
    داوری : به نظر شما در این بازی واقعا حق خوری نشد ؟ دقیقه 5 عقیلی نباید اخراج میشد ؟ پنالتی سپاهان درست بود ؟ یا اون دو خطای روی مهاجمان پرسپولیس ؟ هفته قبل هم نیمه اول باید بازیکن استقلال خوزستان اخراج میشد و به جاش نوروزی اخراج شد در اون وضعییت هوای اهواز
    آقای فردوسی پور خواهشا شما رو قسم میدم به مقدسات به فکر مردم و هوادار میلیونی پرسپولیس باشیدو حداقل نزارید اینجوری با اعصاب هوادار بازی بشه ...
    امسال پرسپولیس با یه تیم جوان و بی ادعا داره فوتبال خوبی بازی میکنه تو رو خدا شما اگه بخواهید میتونید کمک کنید به خاطر مردم مطرح کنید ...خواهشا کمک کنید هوادار گناه داره و نا امیدی اعصاب هوادار رو به هم ریخته ...
    هوادار ایرانی چه تفریحی داره به جز فوتبال یه جوان ایرانی چه سرگرمی داره ؟ چرا یکی به داد این تیم نمیرسه ؟
    مگه هدایتی دو بار مزایده رو نبرد ؟ چرا تیم رو به هدایتی ندادند ؟چرا نمیزارن این تیم روی آرامش رو ببینه ؟
    حتی گزارشگران شهرستانی هم به شعور هوادارای این تیم توهین میکنند ...علنا و کاملا از سپاهان حمایت میکرد ...
    چرا زمانی که بازی تو تهران هستش گزارشگرهای تهرانی نظیر شما و خیابانی و میرزایی و ... غیره مثه اونها از پرسپولیس دفاع نمیکنید ...؟؟؟؟؟
    آخه از کجا بگم ؟؟؟ از گزارشگر از داور از وزارت ورزش از سازمان لیگ از هییت مدیره بی لیاقت که از هفته اول دنبال اخراج برانکو هستن یا از دل شکسته هوادار ....
    به خدا با هزار امید این پیام رو واستون نوشتم تو رو خدا شما هم نا امیدم نکنید من منتظر مطرح شدن این درد دلم تو برنامه بی طرف شما هستم شما عدل رو مثه اسمتون همیشه نشون دادید من منتظر هستم ............. ممنونم یه هوادار دل شکسته از کرمانشاه
    درد بی دردی علاجش آتش است.......http://www.perspolisfc.net/forum/profile.php?do=editsignature#sigpic

12. 6 کاربر مقابل از سمیر عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

ali_@sghar (14th August 2015), Arash 1990 (14th August 2015), s A r A (14th August 2015), SaRa-MoHsEn (14th August 2015), shabnam12-8 (14th August 2015), Zayed FC (14th August 2015)

نام واقعی
    همون ســــارا !
    استاتوس
    خوشبختــی ینی پــرسپــولیسی باشی ♥
    شغل و حرفه
    محصـــل :|
    بازیکن محبوب
    ali daei
    تیم های محبوب خارجی
    Barcelona | Spain
    تشکر شده 7,651 بار در 2,668 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 53 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط سمیر نمایش پست ها
    هوادار واقعی هیچوقت پشت تیمش رو خالی نمیکنه ...این تیم جوان به حمایت نیاز داره و دعای خیر هواداراش .....
    من یه پیام رو واسه وب سایت برنامه 90 و فردوسی پور نوشتم که شاید مطرح بشه اگه بتونید یه سری به این وب سایت بزنید و در قسمت ارتباط با برنامه یه پیام بدید و از برانکو و تیمش حمایت کنید خوب میشه ......
    متن پیام ارسالی من به برنامه
    90

با سلام ...
    تو رو خدا این پیام رو به آقای فردوسی پور برسونید...مردم ایران واقعا به برنامه شما احترام میگذارند و واسه آقای فردوسی پور احترام خاصی قائلند .... تو رو خدا جون هرکس که دوست دارید به داد هوادار مظلوم و بی کس پرسپولیس برسید....
    این تیم به جز هواداراش دیگه هیچکس بهش احترام نمیزاره.... همه منتظر نابودی پرسپولیس هستن....
    وزارت ورزش: با انتخاب این هییت مدیره و این مدیر عامل و این مجموعه 10 ساله که پدر تیم رو دراورده و همه این رو میدونند و شکی نیست.
    سازمان لیگ : چرا باید پرسپولیس 2 بازی خارج از خانه باشه با دوتیم خوب و سپاهان و استقلال 3 بازی داخل باشند ؟
    داوری : به نظر شما در این بازی واقعا حق خوری نشد ؟ دقیقه 5 عقیلی نباید اخراج میشد ؟ پنالتی سپاهان درست بود ؟ یا اون دو خطای روی مهاجمان پرسپولیس ؟ هفته قبل هم نیمه اول باید بازیکن استقلال خوزستان اخراج میشد و به جاش نوروزی اخراج شد در اون وضعییت هوای اهواز
    آقای فردوسی پور خواهشا شما رو قسم میدم به مقدسات به فکر مردم و هوادار میلیونی پرسپولیس باشیدو حداقل نزارید اینجوری با اعصاب هوادار بازی بشه ...
    امسال پرسپولیس با یه تیم جوان و بی ادعا داره فوتبال خوبی بازی میکنه تو رو خدا شما اگه بخواهید میتونید کمک کنید به خاطر مردم مطرح کنید ...خواهشا کمک کنید هوادار گناه داره و نا امیدی اعصاب هوادار رو به هم ریخته ...
    هوادار ایرانی چه تفریحی داره به جز فوتبال یه جوان ایرانی چه سرگرمی داره ؟ چرا یکی به داد این تیم نمیرسه ؟
    مگه هدایتی دو بار مزایده رو نبرد ؟ چرا تیم رو به هدایتی ندادند ؟چرا نمیزارن این تیم روی آرامش رو ببینه ؟
    حتی گزارشگران شهرستانی هم به شعور هوادارای این تیم توهین میکنند ...علنا و کاملا از سپاهان حمایت میکرد ...
    چرا زمانی که بازی تو تهران هستش گزارشگرهای تهرانی نظیر شما و خیابانی و میرزایی و ... غیره مثه اونها از پرسپولیس دفاع نمیکنید ...؟؟؟؟؟
    آخه از کجا بگم ؟؟؟ از گزارشگر از داور از وزارت ورزش از سازمان لیگ از هییت مدیره بی لیاقت که از هفته اول دنبال اخراج برانکو هستن یا از دل شکسته هوادار ....
    به خدا با هزار امید این پیام رو واستون نوشتم تو رو خدا شما هم نا امیدم نکنید من منتظر مطرح شدن این درد دلم تو برنامه بی طرف شما هستم شما عدل رو مثه اسمتون همیشه نشون دادید من منتظر هستم ............. ممنونم یه هوادار دل شکسته از کرمانشاه
    عالی بود
    بااجازه منم همینو میفرستم
    تاایشاالله ی اتفاقی بیفته
    من ک چشمم آب نمیخوره

ازمـ پــرسیـد : " عشـق " چــند حـرفـ داره ؟؟
    گفتـمـ : 9 حــرفـ !
    گـفتـ : مگـ میشـهـ ؟؟
    گـفتمـ : آره
    مگـ
    PERSPOLIS چــند حـرفـ داره ؟

14. 4 کاربر مقابل از SaRa-MoHsEn عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

ali_@sghar (14th August 2015), Arash 1990 (14th August 2015), s A r A (14th August 2015), سمیر (15th August 2015)

نام واقعی
    sahar
    شغل و حرفه
    دانشجو
    بازیکن محبوب
    Alireza Haghighi
    تیم های محبوب خارجی
    Manchester-United | NetherLand
    تشکر شده 3,512 بار در 1,448 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 11 تاپیک
    ما مرد روزای سختیم.

همیشه حمایت کردیم الانم میکنیم.ایشالا اونایی که سمتی هم دارن صدای مارو بشنون و از تیم و برانکو حمایت کنن.

من هفته پیش به نود ایمیل دادم و ازش خاستم پیامک این هفته شو در مورد این بزاره که ایا هوادارا با دخالتای پیشکسوتا و اونایی که سمتی دارن موافقن یا نه؟

ولی تجربه نشون داده مظلوم تر از هوادار نیست و کسی به حرفش گوش نمیده

16. 2 کاربر مقابل از 888 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

ali_@sghar (14th August 2015), Arash 1990 (14th August 2015)

نام واقعی
    محسن
    استاتوس
    احمد عابدزاده عقاب آسيا
    بازیکن محبوب
    ahmdareza abedzadeh
    تیم های محبوب خارجی
    Barcelona | Spain
    تشکر شده 43 بار در 23 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    چرا واسه بدبختى هاهمش هوادار مگه چ گناهى كرديم ما همش هوادار هوادار حمايت كنه بابا كار از حمايت گذشته تيم دفاع نداره تيم وسط صفر به خدا هيچى نميشه اين تيم هيچ هيچ

18. 2 کاربر مقابل از خالو عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

ali_@sghar (14th August 2015), Arash 1990 (14th August 2015)

نام واقعی
    sahar
    شغل و حرفه
    دانشجو
    بازیکن محبوب
    Alireza Haghighi
    تیم های محبوب خارجی
    Manchester-United | NetherLand
    تشکر شده 3,512 بار در 1,448 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 11 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط خالو نمایش پست ها
    چرا واسه بدبختى هاهمش هوادار مگه چ گناهى كرديم ما همش هوادار هوادار حمايت كنه بابا كار از حمايت گذشته تيم دفاع نداره تيم وسط صفر به خدا هيچى نميشه اين تيم هيچ هيچ

اول اینکه درسته چند سالی هست قهرمان نشدیم ولی روزایی هم که قهرمان شدیم همه با هم خوشحالی کردیم و به تیممون افتخار کردیم.

الانم بهش افتخاز میکنیم.

درسته تیم دفاع خوبی نداره ولی راه حلش تخریب نیست.رانکو مربی خوب و کاربلدیه و نشون داده که تقریبن با تیمای باشگاهی خوب نتیجه میگیره.باید بهش فرصت بدیم و ازش حمایت

کنیم تا ترکیب مورد نظر خودشو پیدا کنه و ببینه که کدوم بازیکنا میتونن با هم بهتر بازی کنن.

در ضمن عامل داوری رو هم در نظر بگیر لطفن که هم دیروز هم تو بازی گذشته عملکرد قابل دفایی نداشت.

20. 4 کاربر مقابل از 888 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

Arash 1990 (14th August 2015), shabnam12-8 (14th August 2015), shahrzaaaad (15th August 2015), سمیر (15th August 2015)

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین