اختصاصی | ورزشگاه آلیانز آرنا میزبان اولین دیدار فصل جدید بوندسلیگا میان بایرن مونیخ و هامبورگ است.به گزارش ورزش 11، در شرایطی که فصل جدید رقابت های بوندسلیگا آلمان با دیدار افتتاحیه میان بایرن مونیخ و هامبورگ آغاز خواهد شد، مونیخی ها مصمم هستند برای این مصاف از تازه واردهای خود استفاده کنند.

بایرن در فصل نقل و انتقالات ویدال و داگلاس کاستا را به خدمت گرفته اند و شواین اشتایگر را از دست داده اند. پیکره بایرن تقریبا همان پیکره فصل گذشته است و پپ گواردیولا در فصل جدید باید برای قهرمانی با تیم های قدرتمند دورتموند و وولفسبورگ جدال کند.
فرانک ریبری که از فصل گذشته دچار مصدومیت شدید شده بود همچنان باید از ترکیب تیمش به دور باشد. اخیراً کارل هاینتس رومنیگه، مدیر باشگاه بایرن مونیخ اعلام کرد است که ریبری فاصله زیادی تا پایان ریکاوریاش ندارد و می تواند از هفته دوم یا سوم با تشخیص کادر فنی و کادر پزشکی به میدان برود.
هامبورگ که فصل گذشته در رده شانزدهم جدول قرار گرفته بود به پلی آف رفت و موفق شد در مجموع به لطف پیروزی 3 بر 2 مقابل کارلسروهه به مانند 52 سال اخیر در دسته اول آلمان باقی بماند.


اطلاعات بازی:

داور: باستین دانکرت
جمعه 23 مرداد | ساعت 23:00
محل برگزاری: ورزشگاه آلیانز آرنا

ترکیب احتمالی دو تیم:

بایرن مونیخ
مانوئل نویر، فیلیپ لام، مهدی بن عطیه، ژورمه بواتنگ، داوید آلابا، ژابی آلونسو، آرین روبن، توماس مولر، آرتورو ویدال، داگلاس کاستا و رابرت لواندوفسکی
سرمربی: گواردیولا

هامبورگ:
آدلر، دیک مایر، دجورو، اسپاهیچ، اوسترزولک، اکدال، یونگ، هولت بی، مولر، لاسوگا، ایلیسوویچ
سرمربی: لابادیا

محروم ها و مصدومان:

بایرن مونیخ: باداشتوبر، خاوی مارتینز، کرشهوف، گائودینیو، گرین، ریبری، کورت، وایروخ
هامبورگ: دروبنی، گوتس، جیراسک


نتایج 5 دیدار گذشته دو تیم مقابل یکدیگر:نتایج 5 دیدار گذشته دو تیم: