راه حل تکراری هدایتی برای حل مشکل پرسپولیس/ حاضرم بازی با ذوب آهن را رایگان کنم
کاربر برتر ماه کاربر برتر ماه ali_@sghar
تاپیک برتر ماه تاپیک برتر ماه « مراجعه به تاپیک اصلی »
سوالات متداول و تاپیک های مهم
    گزارش مشکلات انجمن و قالب جدید توسط کاربران
    اطلاعیه گزارش مشکلات چند روز گذشتهِ سایت و انجمن
    افتتاح سایت پرسپولیس اف سی
    ~ اطلاعیه امنیتی ~
    تاپیک 5
    تاپیک 6
    تاپیک 7
    تاپیک 8
    تاپیک 9
    تاپیک 10
    تاپیک 11
    تاپیک 12

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 3 , از مجموع 3

موضوع: راه حل تکراری هدایتی برای حل مشکل پرسپولیس/ حاضرم بازی با ذوب آهن را رایگان کنم

نام واقعی
    s A r A
    استاتوس
    عجب دنیای کوچیکی...
    شغل و حرفه
    DANESHJOO
    تیم های محبوب خارجی
    Real-Madrid | Germany
    تشکر شده 35,728 بار در 9,569 ارسال
    یاد شده
    در 2 پست
    برچسب زده شده
    در 68 تاپیک

راه حل تکراری هدایتی برای حل مشکل پرسپولیس/ حاضرم بازی با ذوب آهن را رایگان کنم

پرسپولیس نیوز : حسین هدایتی، مالک متمول استیل آذین با انتشار متنی در اینستاگرام نوشت:

دوستان براى كمك و حمايت حتمأ نبايد در تيم حضور داشته باشيم ومسؤليتى داشته باشيم و من هـميشه كنار تيم بودم و هـمانطور كه به جناب آقاى وزير گفتم از شما يك اشاره از ما به صد دويدن.

براى حمايت از شما تقاضا ميكنم ضمن حفظ خونسردى و حمايت از كادر فنى و جوانان عزيز بازيكن اين فصل استاديوم را پر كنيد تا با حضور يكصدهـزار نفرى عرصه را براى تيم هـاى مقابل تنگ كنيم و با حمايت خود تيم محبوبمان را به صدر جدول مشايعت كنيم

به هـمين دليل در صورت صلاحديد مسؤلين محترم باشگاه اعلان آمادگى ميكنيم هـر گونه كمكى از دستم برايد دريغ نكرده و حاضرم بازى مقابل ذوب آهـن رايگان كرده تا بستر حضور حماسى يكصد هـزار نفر را در استاديوم فراهـم كنيم تا هـمگان باور كنند سرمايه اصلى پرسپوليس كه مردم هـستند در مواقع لزوم پاى كارند تا با نشاط و هـيجان و تشويق روحيه بيشترى به تيم تزريق كنيم،بدون شك در اين شرايط ثبات در كادر فنى و دادن روحيه بهـترين كار است و اگر مسؤلين صلاح ندانسته و نياز نديدن به كمك اين هـوادار عاشق كماكان دعا گو خواهـم بود.

يا على.
    ویرایش توسط s A r A : 15th August 2015 در ساعت 02:04

2. 5 کاربر مقابل از s A r A عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

A_MI_N (15th August 2015), gooroo (15th August 2015), H A N I Y E H (15th August 2015), shahrzaaaad (15th August 2015), ZahrA-ReD (15th August 2015)

نام واقعی
    محمد رضا
    استاتوس
    آنتی کیسه
    شغل و حرفه
    student
    تیم های محبوب خارجی
    Real-Madrid | Spain
    تشکر شده 6,455 بار در 2,507 ارسال
    یاد شده
    در 1 پست
    برچسب زده شده
    در 61 تاپیک
    حاج حسین زحمت اضافی نکش، آقایون کمر همتو برای نابودی پرسپولیس بستن!!! هر چقد ما بخوایم فریاد بزنیم آقایون آخرش کار خودشونو میکنن. تیم تیم خوبیه ولی حیف که یه سری اشتباهات و نخریدن یه چن تا بازیکن بزرگ در کنار این جوونای بعضا خوب که بتونن تیمو رهبری کنن و کاپیتان شدن امثال کفشگری که واقعا زحمت ضعیف بازی کردنو میکشن و ...، بقیه جوونای خوب تیم مثل عالیشاه، طارمی،کمندانی، فرشاد احمدزاده(بازی با سپاهان خوب نبود ولی واقعا بازیکن خوبیه)و نورالهی که با اضافه شدنش خیلی کمک میکنه و حتی کامیابی نیا و رضاییان رو نابود میکنن.
    به هر حال من که امیدوار نیستم چون با این هیئت مدیره که نابودی تیم و برانکو رو میخوان عملا موفقیت تقریبا غیر ممکنه مگر اینکه بازیکنا غیرتشون فعال بشه و از این اشتباهات این 3 بازی دست بردارن و برانکو هم با اومدن مکانی و نورالهی و حتی مسلمان دستش بازتر بشه برای بازی های بعدی!
    ویرایش توسط محمد سرخ : 15th August 2015 در ساعت 10:01

4. 2 کاربر مقابل از محمد سرخ عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

mansoor66 (15th August 2015), ZahrA-ReD (15th August 2015)

نام واقعی
    z@hra
    استاتوس
    من بد نیستم۔۔۔ شاید بلد نیستم!
    شغل و حرفه
    فوتسال
    بازیکن محبوب
    Mohsen Khalili
    تیم های محبوب خارجی
    Real-Madrid | Spain
    تشکر شده 3,099 بار در 1,380 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 29 تاپیک
    من بعید میدونم خالی بودن سکوها بخاطر قیمت بلیطا و بحث مالی باشه ...! شاید رایگان شدنش باعث شه یه سری ک از فوتبال هیچی نمیفهمن هم بصرف مجانی بودنش بیان وپرشه ورزشگاه..اما هوادار وقتی نیبینه بهایی نمیدن بحضور و حمایتش،وقتی هم میره فقط با اعصاب خورد برمیگرده،خو نمیره دیگه! حالا چ رایگان باشه چ چن میلیون!

این قرمزه منه...

دوسش دارم خیلی زیاد...

قهرمانی بهش میاد...

6. کاربر مقابل از ZahrA-ReD عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

mansoor66 (15th August 2015)