یادداشت محصص در مورد پرسپولیس:مدعی اصلی قهرمانی
کاربر برتر ماه کاربر برتر ماه ali_@sghar
تاپیک برتر ماه تاپیک برتر ماه « مراجعه به تاپیک اصلی »
سوالات متداول و تاپیک های مهم
    گزارش مشکلات انجمن و قالب جدید توسط کاربران
    اطلاعیه گزارش مشکلات چند روز گذشتهِ سایت و انجمن
    افتتاح سایت پرسپولیس اف سی
    ~ اطلاعیه امنیتی ~
    تاپیک 5
    تاپیک 6
    تاپیک 7
    تاپیک 8
    تاپیک 9
    تاپیک 10
    تاپیک 11
    تاپیک 12

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 1 , از مجموع 1

موضوع: یادداشت محصص در مورد پرسپولیس:مدعی اصلی قهرمانی

نام واقعی
    s A r A
    استاتوس
    عجب دنیای کوچیکی...
    شغل و حرفه
    DANESHJOO
    تیم های محبوب خارجی
    Real-Madrid | Germany
    تشکر شده 35,728 بار در 9,569 ارسال
    یاد شده
    در 2 پست
    برچسب زده شده
    در 68 تاپیک

یادداشت محصص در مورد پرسپولیس:مدعی اصلی قهرمانی

مرتضی محصص- دلایل نتیجه نگرفتن پرسپولیس را هیچکس بهتر از برانکو ایوانکوویچ نمیداند چون از اواخر فصل قبل با این تیم کارش را شروع کرده و روی بازیکنانش شناخت داشته است. باید بررسی کنیم که چرا پرسپولیس حتی زمانی که خوب بازی میکند گل میخورد. به نظر من پرسپولیس باید در خط دفاع یک شروعکننده داشته باشد که محسن بنگر با تجربهاش میتواند این نقش را ایفا کند. در همین بازی با سپاهان و بعد از 2- 2 شدن نتیجه اگر پرسپولیس بنگر را داشت، میتوانست بازی را اداره کند. پرسپولیس درون دروازه هم به تغییر نیاز دارد. البته من ایمان صادقی را مقصر نتایج تیم نمیدانم اما پرسپولیس باید دروازهبان باتجربهای داشته باشد.

در خط حمله پرسپولیس مشکلی نمیبینم اما هیچ تیمی در دنیا بدون داشتن مدافعان بازیساز که حمله را آغاز کنند، نتیجه نمیگیرد. حداقل سه نفر از چهار مدافع تیم باید 85 تا 90 پاس سالم بدهند.

شاید خیلیها برانکو را مقصر ناکامیهای پرسپولیس بدانند اما من از زمانی که صفایی فراهانی رییس فدراسیون بود و از تمرینهای تیمملی برای فدراسیون گزارش تهیه میکردم، برانکو را میشناسم. او یک مربی اصولگراست که به هیچ قیمتی اصول فوتبال را زیر پا نمیگذارد. این از شخصیت او در کنار زمین هم پیداست. برانکو قطعا با زمان بیشتر موفق خواهد بود چون کار اصولی انجام میدهد. او به زمان نیاز دارد. مثال او مثال کسی است که ساختمانی را میسازد. میشود ساختمانی را ظرف دو هفته بنا کرد اما اگر قرار باشد آن ساختمان سالهای سال پابرجا باشد، به زمان بیشتری برای ساخت آن نیاز است. با تمام این حرفها، از نظر من پرسپولیس هنوز هم یک مدعی است و با همین کادر فنی و همین بازیکنان میتواند موفق باشد. پرسپولیس در چند سال اخیر زیاد از حد بیثبات بوده و تغییر نفرات در آن زیاد اتفاق افتاده است.

این تیم در حال حاضر به تغییر در نحوه بازی نیاز دارد و با شناختی که از برانکو دارم، میتوانم بگویم که قطعا در هفتههای بعدی شاهد ایجاد تغییراتی در شکل بازی پرسپولیس خواهیم بود. فقط باید صبور باشیم.

2. 5 کاربر مقابل از s A r A عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

gooroo (16th August 2015), Moh3n-Hidden (16th August 2015), RaMiN (16th August 2015), shahrzaaaad (16th August 2015), محمد سرخ (17th August 2015)