کفشگری: اگر من بازوبند کاپیتانی را نمیبستم، پرسپولیس 4 گل نمیخورد؟!
کاربر برتر ماه کاربر برتر ماه ali_@sghar
تاپیک برتر ماه تاپیک برتر ماه « مراجعه به تاپیک اصلی »
سوالات متداول و تاپیک های مهم
    گزارش مشکلات انجمن و قالب جدید توسط کاربران
    اطلاعیه گزارش مشکلات چند روز گذشتهِ سایت و انجمن
    افتتاح سایت پرسپولیس اف سی
    ~ اطلاعیه امنیتی ~
    تاپیک 5
    تاپیک 6
    تاپیک 7
    تاپیک 8
    تاپیک 9
    تاپیک 10
    تاپیک 11
    تاپیک 12

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 4 , از مجموع 4

موضوع: کفشگری: اگر من بازوبند کاپیتانی را نمیبستم، پرسپولیس 4 گل نمیخورد؟!

نام واقعی
    محمد رضا
    استاتوس
    آنتی کیسه
    شغل و حرفه
    student
    تیم های محبوب خارجی
    Real-Madrid | Spain
    تشکر شده 6,455 بار در 2,507 ارسال
    یاد شده
    در 1 پست
    برچسب زده شده
    در 61 تاپیک

کفشگری: اگر من بازوبند کاپیتانی را نمیبستم، پرسپولیس 4 گل نمیخورد؟!

بازی کردن در تیم بزرگ به هر حال تبعات دارد و ممکن است با انتقادات بزرگی هم روبهرو شود.
    حالا تصورش را کنید یک بازیکن نسبتاً جوان، بازوبند کاپیتانی تیم بزرگ و پرطرفدار را میبندد، خواه ناخواه بیشتر مورد توجه قرار میگیرد و عملکردش هم زیر ذرهبین خواهد بود. به طور نمونه میتوان به مهرداد کفشگری اشاره کرد، هافبک جوانی که در بازی با سپاهان بازوبند کاپیتانی پرسپولیس را بر بازو بست و انتقاداتی هم به جان خرید که خودش اعتقاد دارد مستحق این همه نقد نبوده است. او گلایههایی هم از رسانهها داشت و... بهتر است خودتان مصاحبه ما با کفشگری را بخوانید و قضاوت کنید:

اگر زمان به عقب برگردد باز هم بازوبند كاپيتاني پرسپوليس را جلوي سپاهان بر بازو ميبندي؟
    صددرصد ميبندم! كادر فني از من خواست اين كار را انجام بدهم چون در آن تيم سابقهام از بقيه بيشتر بود.

از كسي هم براي بستن بازوبند كاپيتاني مشورت گرفتي؟
    بله، قبل از اين اتفاق با هادي نوروزي، محسن بنگر و رضا نورمحمدي صحبت كردم و همگي به من توصيه كردند بازوبند كاپيتاني را ببندم. حالا من از شما ميپرسم كه اگر بازوبند كاپيتاني بر بازوي كس ديگري بسته ميشد پرسپوليس 4 گل نميخورد؟

به هر حال بستن بازوبند كاپيتاني تبعات دارد. ندارد؟
    من مشكلي با انتقاد ندارم. انتقاد بايد منطقي باشد. اين روزها و بعد از بازي با سپاهان همه ميخواهند كاسه و كوزهها را سر من بشكنند. من روي پنالتي سپاهان اشتباه كردم درست اما همه تقصيرات شكست مربوط به مهرداد كفشگري بود؟ همه ما اشتباه كرديم و 4 گل خورديم.

گزارشگر اصفهاني هم از تو خيلي انتقاد كرد و...
    من كه نميتوانم براي صدا و سيماي اصفهان تصميم بگيرم! گزارشگر اصفهان، تيم شهرش را دوست دارد و آنطور گزارش ميكند و نظر ميدهد و نظرش هم براي من محترم است.

با وجود آنكه كاپيتاني تو را به نوعي به چالش كشيد و عنوان كرد پرسپوليس، كاپيتانهاي بزرگي همچون احمدرضا عابدزاده، علي كريمي و مهدي مهدويكيا داشته است؟
    بله، باز هم نظرش محترم است. من به نظر همه منتقدان احترام ميگذارم ولي با تخريب افراد مشكل دارم. بازي با سپاهان تمام شد و رفت ولي چرا همه فقط مهرداد كفشگري را چپ و راست ميكوبند؟

قبول داري از تو انتظار نميرفت آنگونه روي احسان حاجصفي خطا كني و به سپاهان پنالتي بدهي؟
    صددرصد، تحت فشار بوديم و يك لحظه دستم را جلو بردم كه حاجصفي هم زرنگي كرد و پنالتي گرفت. من آن اشتباه را قبول دارم. همانطور كه قبلاً هم به شما گفتم بعد از دو سال و نيم، يك اشتباه كردم. حق من اين نبود!

بگذريم. راستي چرا اشتباهات فردي در پرسپوليس بيداد ميكند؟
    باور كنيد خودمان هم نميدانيم. به نظرم ترس از اشتباه كردن باعث ميشود اشتباه كنيم. پرسپوليس، پرطرفدارترين تيم ايران است و استرس در آن بالاست.

فكر ميكني با اين وضعيت ميتوان به اين تيم دل بست؟
    ليگ، تازه شروع شده و انسان هم به اميد زنده است. همين جا از هواداران پرسپوليس عذر ميخواهم و از همه آنها ميخواهم باز هم پرسپوليس را حمايت كنند.

با وجود آنكه در قعر جدول قرار داريد؟
    انشاءا... با دو، سه تا برد شرايط عوض ميشود. اين جايگاه به هيچ وجه در شأن پرسپوليس نيست و همه ما اين موضوع را قبول داريم ولي جبران ميكنيم. مطمئن باشيد.

2. 3 کاربر مقابل از محمد سرخ عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

shahrzaaaad (17th August 2015), SoRooSH (17th August 2015), ZahrA-ReD (17th August 2015)

نام واقعی
    z@hra
    استاتوس
    من بد نیستم۔۔۔ شاید بلد نیستم!
    شغل و حرفه
    فوتسال
    بازیکن محبوب
    Mohsen Khalili
    تیم های محبوب خارجی
    Real-Madrid | Spain
    تشکر شده 3,099 بار در 1,380 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 29 تاپیک
    ... اگر من بازوبند و نمیبستم،پرسپولیس 4تا گل نمیخورد؟! .. همین حرفش نشون میده خیلی زوده برا کاپیتانیش! اصن صحبت از نتیجه و ارتباطش با کاپیتانی مهرداد نیس. بحث اینه ک از کاپیتان،فقط بازوبندشو داشت! باید جو تیمو آروم میکرد ن اینکه خودش از همه عصبیتر باشه تو بازی! ی مقدار اداره میکرد تیمو! انتقاد من از کارهاییه ک بعنوان کاپیتان باید انجام میداد و نداد و بالعکس! حتی اگه بازی رو میبردیم هم ب مهرداد نمیشد گفت کاپیتان خوب!

این قرمزه منه...

دوسش دارم خیلی زیاد...

قهرمانی بهش میاد...

4. 2 کاربر مقابل از ZahrA-ReD عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

A_MI_N (17th August 2015), RASOOL 9 (17th August 2015)

نام واقعی
    محمد رضا
    استاتوس
    آنتی کیسه
    شغل و حرفه
    student
    تیم های محبوب خارجی
    Real-Madrid | Spain
    تشکر شده 6,455 بار در 2,507 ارسال
    یاد شده
    در 1 پست
    برچسب زده شده
    در 61 تاپیک
    ایشون اصلا در حد پرسپولیس نیست، چه برسه به کاپیتان. فقط برا نیمکت بد نیست. با اومدن نورالهی به جای اصلی خودش که نیمکته بر میگرده. آخه خطا از اون بچه گانه تر دیگه نمیشد. چه قدر راحت دریبل خورد و چه قدر پاس رو به عقب میده!

6. کاربر مقابل از محمد سرخ عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

A_MI_N (17th August 2015)

نام واقعی
    AMIN
    استاتوس
    only perspolis
    شغل و حرفه
    Daneshjo ♥_♥ GK
    بازیکن محبوب
    ali karimi
    تیم های محبوب خارجی
    Barcelona | Spain
    تشکر شده 9,829 بار در 2,754 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 48 تاپیک
    این خودشم نمیدونه وظیفه کاپیتان چیه!!! حیف پیراهن پرسپولیس، حیف ...

خداحافظ آپاچی

8. کاربر مقابل از A_MI_N عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

محمد سرخ (17th August 2015)