برانکو: محرومیت فغانی دردی از پرسپولیس دوا نمی کند؛ از حمایت هواداران بغضم می گیرد
کاربر برتر ماه کاربر برتر ماه ali_@sghar
تاپیک برتر ماه تاپیک برتر ماه « مراجعه به تاپیک اصلی »
سوالات متداول و تاپیک های مهم
    گزارش مشکلات انجمن و قالب جدید توسط کاربران
    اطلاعیه گزارش مشکلات چند روز گذشتهِ سایت و انجمن
    افتتاح سایت پرسپولیس اف سی
    ~ اطلاعیه امنیتی ~
    تاپیک 5
    تاپیک 6
    تاپیک 7
    تاپیک 8
    تاپیک 9
    تاپیک 10
    تاپیک 11
    تاپیک 12

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 2 , از مجموع 2

موضوع: برانکو: محرومیت فغانی دردی از پرسپولیس دوا نمی کند؛ از حمایت هواداران بغضم می گیرد

نام واقعی
    مـــحـــمــــد
    استاتوس
    ...
    شغل و حرفه
    ســـربـــــاز وطـــــن
    بازیکن محبوب
    ali daei
    تیم های محبوب خارجی
    Real-Madrid | Spain
    تشکر شده 18,394 بار در 4,079 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 57 تاپیک

برانکو: محرومیت فغانی دردی از پرسپولیس دوا نمی کند؛ از حمایت هواداران بغضم می گیرد

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس میگوید محروم شدن داور دیدار تیمش برابر ذوب آهن سودی برای باشگاه پرسپولیس ندارد.

طرفداری-برانکو ایوانکوویچ درباره آخرین وضعیت تیم پرسپولیس اظهار کرد: "پس از اینکه با انجام یک بازی زیبا و تماشاگرپسند مقابل ذوب آهن به خاطر اشتباه های داوری نتیجه بازی را واگذار کردیم درصدد هستیم تا روحیه تیمی خود را برگردانیم و خودمان را آماده رویارویی با فولاد کنیم."

وی درباره صحبت های فریدون اصفهانیان که اعلام کرده با علیرضا فغانی برخورد میشود، گفت:" چه فرقی میکند که فغانی محروم باشد یا نباشد. مگر با محروم کردن او امتیاز ما را برمی گردانند؟! حتی کمیته داوران حتی اگر بخواهد داور دیدار ما مقابل سپاهان را هم محروم کند باز هم برای ما فرقی ندارد زیرا امتیازهای از دست رفته ما در دیدار مقابل سپاهان و همینطور استقلال خوزستان برنمی گردد. من بارها گفته ام داور در دیدار ما مقابل استقلال خوزستان باید بازیکن حریف را اخراج میکرد اما کارت قرمز را به هادی نوروزی نشان داد. حال که می خواهند با این داوران برخورد کنند آیا به حال ما فرقی میکند؟ بهتر است کاری کنند که قضاوت ها در آینده عادلانه شود."

برانکو تاکید کرد:" من از کمیته داوران و فدراسیون فوتبال خواسته بزرگی ندارم و فقط می خواهم قضاوت ها عادلانه شود و بر اساس قانون انجام شود. بازیکنان من عاشقانه در گرمای 40 درجه سانتیگراد تمرین میکنند و با تمام وجودشان بازی ها را انجام می دهند اما قضاوت های اشتباه و ناعادلانه تمام زحمات آنها را به هدر می رود. ما از بازی اول با تمام قوا برای کسب عنوان قهرمانی جنگیدیم. البته الان هم از این هدف دور نشده ایم و به هدفمان که همان قهرمانی است فکر میکنیم و مطمئنا برای رسیدن به آن تلاش خواهیم کرد. البته امیدوارم دیگر اشتباه های داوری نتایج را به ضرر تیم ما رقم نزند."

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در پاسخ به این سوال که آیا در باشگاه هایی که مربیگری کرده است چنین اشتباه های داوری دیده است یا خیر، گفت:" من در چند باشگاه و همینطور لیگ های مختلفی مربیگری کرده ام . هیچ جا چنین اشتباه هایی را ندیده ام. البته اشتباهات داوری جزئی از فوتبال است. ممکن است روزی داور دچار اشتباه شود و به ضرر تیم شما سود بزند اما این موضوع فقط یک بار امتحان می افتد نه اینکه در یک بازی داور چندین بار به ضرر تیم شما سود بزند و این موضوع در بازی های متوالی اتفاق بیفتد."

وی درباره حمایت هایی که از سوی اعضای هیات مدیره و همینطور برخی پیشکسوتان باشگاه از او میشود، گفت: "خوشحالم که مسئولان باشگاه از من حمایت می کنند و به دنبال این نیستند که به خاطر یک باخت مربی تیمشان را عوض کنند. مطمئنا دلیل این کار آنها هم کیفیت بازی است که ما ارائه می دهیم. در یک باشگاه نباید به خاطر یک باخت دست به تغییرات گسترده زد. ما برابر دو تیم قدرتمند ایران طوری بازی کردیم که آنها هیچ حرفی برای گفتن نداشتند و فقط به خاطر اشتباه داوری توانستند نتیجه بگیرند. امیدوارم حمایت ها همچنان ادامه داشته باشد زیرا مهم ترین مساله بحث حمایت است. البته هواداران هم واقعا از ما حمایت کردند. آنها در تمرینات چنان ما را تشویق میکنند که گاهی اوقات من بغضم میگیرد."

برانکو افزود:" ما به خاطر هواداران با تمام وجود و با تمام سختی ها برای پیروزی تیممان تلاش میکنیم. آنها مهم ترین رکن تیم ما هستند. امسال به دنبال این هستیم که با کسب عنوان قهرمانی همه این هواداران را خوشحال کنیم."

به نقل از ایسنا، سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس درباره پیشنهاد باشگاه ماریبور اسلوونی گفت:" پیشنهادها همیشه وجود دارد. طی روزهای گذشته هم از سوی باشگاه ماریبور پیشنهادی به دستم رسید. این باشگاه یکی از تیم های خوب اسلوونی است که در مقدماتی لیگ قهرمانان اروپا حضور دارد. شهری که این باشگاه در آن قرار دارد 60 کیلومتر با محل زندگی من فاصله دارد. یکی از آرزوهای من است که روزی سرمربی این تیم شوم اما به خاطر قراردادی که با باشگاه پرسپولیس دارم حتی یک لحظه به پیشنهاد مربیگری این تیم فکر نکردم. من دوست دارم در تهران بمانم و به وظیفه ام در قبال باشگاه پرسپولیس عمل کنم."

GooDBYe CapTaiN

2. 3 کاربر مقابل از San Iker عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

A_MI_N (22nd August 2015), mansoor66 (22nd August 2015), ZahrA-ReD (22nd August 2015)

نام واقعی
    z@hra
    استاتوس
    من بد نیستم۔۔۔ شاید بلد نیستم!
    شغل و حرفه
    فوتسال
    بازیکن محبوب
    Mohsen Khalili
    تیم های محبوب خارجی
    Real-Madrid | Spain
    تشکر شده 3,099 بار در 1,380 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 29 تاپیک
    برانکو برخلاف مربیگریش،احساساتش ایرانیزه شده س... بیچاره چ گیری افتاده! فقط عدالــــت میخواد!جامعه مونم همینطور

این قرمزه منه...

دوسش دارم خیلی زیاد...

قهرمانی بهش میاد...