یوونتوس در اولین گام سری آ، از اودینزه شکست خورد.
گـزارش بازی
طرفداری- یوونتوس اولین بازی خود را در سری آ باخت تا مشخص شود برای تکرار قهرمانی، کار دشواری در پیش دارد. به گزارش طرفداری، شاگردان مکس الگری بازی را خوب آغاز کردند و کنترل توپ و میدان را در اختیار داشتند.
تورینی ها بر روی دروازه اودینزه خیمه زده بودند اما موقعیت های مهمی که امثال لیخشتاینر، کومان و پریرا به دست آوردند را دروازه بان آماده اودینزه دفع کرد.
با شروع نیمه دوم، وضعیت همان گونه دنبال شد اما این بار ماریو مانژوکیچ می توانست زننده گل پیروزی بخش تیمش باشد اما در نهایت در دقیقه 78، اودینزه میزبان را غافلگیر کرد. سانتر ارسالی کونه را تیریو که در موقعیت مناسبی جاگیری کرده بود، به زیبایی وارد دروازه جیجی بوفون کرد.

پس از گل اودینزه، این تیم موقعیت مهم دیگری را از دست داد. یوونتوس احساسی بازی کرد و این قضیه به اودینزه کمک کرد تا این تیم علاوه بر حفظ گل، بر روی دروازه بیانکونری خطرساز شود. جانلوییجی بوفون یکی از موقعیت های این تیم را به کرنر هدایت کرد. در نهایت بازی با همین نتیجه به پایان رسید تا یوونتوس پس از 957 روز، در یک بازی خانگی در سری آ، شکست بخورد.

شــرح گل
دقیقه '78- سیریل تیریو: سانتر ارسالی کونه را تیریو که در موقعیت مناسبی جاگیری کرده بود، به زیبایی وارد دروازه جیجی بوفون کرد.

ترکیب دو تیم و آمار بازی