همان طور که می دانید کارلوس کروش برای دیدار با هندوستان و گوام، 23 بازیکن را به اردوی تیم ملی دعوت کرد. این بازیکنان عبارتند از:


دروازه بانان:
عليرضا حقيقي، عليرضا بيرانوند و محمدرضا اخباري.

مدافعان:
وريا غفوري، رامين رضاييان، محمدحسين كنعاني زادگان، پژمان منتظري، سيدجلال حسيني، مرتضي پورعلي گنجي، ميلاد محمدي و مهرداد قنبري.

بازيكنان مياني:
آندرانيك تيموريان، اميد ابراهيمي، سعيد عزت اللهي، خسرو حيدري، احسان حاج صفي و اشكان دژاگه.


مهاجمان:
مهدي ترابي، عليرضا جهانبخش، وحيد اميري، اميد عاليشاه، سردار آزمون و مهدي طارمي. البته مهرداد قنبري مدافع چپ شايسته ذوب آهن مصدوم شد تا علي كريمي از سپاهان به تيم ملي دعوت شود اما آ نچه مطلب ما را به درازا مي كشاند، به باشگاه پرسپوليس برمي گردد. لطفاً تعجب نكنيد! رامين رضاييان، اميد عاليشاه و مهدي طارمي از پرسپوليس به تيم ملي ايران دعوت شده اند در حالي كه سه نفر ديگر جا ماندند! شايد برخي ها به تعداد بازيكنان پرسپوليسي دعوت شده به تيم ملي اعتراض داشته باشند و اگر اين طور است بايد به سمع و نظر دوستان برسانيم فدراسيون فوتبال از كمال كاميابي نيا، سوشا مكاني و فرشاد احمدزاده هم پاسپورت گرفته بود. شنيديم اين بازيكنان براي دريافت ويزا به سفارت هندوستان هم رفتند اما در نهايت دعوت نشدند.


ظاهراً كارلوس كروش، جدا از رامين رضاييان، اميد عاليشاه و مهدي طارمي؛ سه بازيكن ديگر پرسپوليس كه اسامي آنها در سطور قبلي آمد را نيز زير نظر گرفته است.

بر كسي پوشيده نيست پرسپوليس در فصل جاري زيبا و چشم نواز بازي مي كند اما در نتيجه گيري حداقل تا قبل از بازي با فولاد خوزستان ناكام مانده است. با توجه به اينكه كارلوس كروش قصد جوانگرايي دارد، بر همين اساس نگاه ويژه اي به تيم هايي دارد كه در اين راستا گام برمي دارند. پيش از اين نفت تهران و ذوب آهن اصفهان بيشتر توجه سرمربي تيم ملي را به خود جلب كرده بودند و حالا به نظر مي رسد پرسپوليسِ برانكو چنين شرايطي داشته باشد.

يكي از خوشبختي هاي برانكو در حال حاضر شايد اين باشد كه سه ملي پوش در اردوي تيم ملي دارد و سه بازيكن آماده ديگر در صف انتظار و انگيزه اين افراد مي تواند به كمك پرسپوليس بيايد. به نظر شما اين طور نيست؟!