لوکا ماریچ مدافع میانی و اهل کرواسی پرسپولیس که با یک مصدومیت شدید، دست وپنجه نرم می کرد، بالاخره توانست از این مصدومیت عبور کرده و آماده تمرینات شود.

اين بازيكن كه با درخواست برانكو ايوانكوويچ به پرسپوليس پيوست و براي حضورش در اين تيم، برنامه هاي تاكتيكي كادرفني نوشته شد، از عصر ديروز به همراه تيم، تمريناتش را پيگيري كرد. لوكا در اين مورد گفت: «در آخرين دقايق ديدار با سپاهان بود كه مدافع اين تيم كه براي زدن ضربه سر روي يك ارسال بلند به سمت دروازه ما آمد. او به جاي توپ، با ضربه پا به پشت ران، من را زد. چند ثانيه بعد متوجه شدم كه حتي نمي توانم راه بروم.» ماريچ افزود: «بعد از بازي با درد شديدي به فرودگاه اصفهان رفتم و به تهران برگشتم. مشخص بود كه وضعيتم اصلاً جالب نيست. بازيكنان ديگر هم شاهد اين ماجرا بودند. كادر پزشكي پس از آزمايش روي پاي مصدومم اعلام كرد حداقل نياز به 20 روز استراحت دارم و از اين رو دو بازي مهم مقابل ذوب آهن و فولاد را از دست دادم. البته از بازي بعدي قطعاً مي توانم براي پرسپوليس به ميدان بروم چون ديدار بعدي مان بعد از تعطيلات 20 روزه ليگ برگزار خواهد شد و من اين فرصت را دارم تا بتوانم خود را آماده بازگشت كنم. به زودي برمي گردم، نگران نباشيد.»

اين بازيكن گفت: «به خاطر كسب پيروزي مقابل فولاد در اهواز كه شهر گرم و سوزاني بود، بايد به همه بازيكنان و مربيان تيم تبريك گفت. همه ما به اين خاطر خوشحاليم. اميدوارم در آينده نيز بتوانيم پيروزي هاي بيشتري كسب كنيم تا جايگاه بهتري براي خودمان بسازيم. همه مي دانيم كه باشگاه پرسپوليس، باشگاه بزرگ و نامداري است كه نبايد در انتهاي جدول حضور داشته باشد. ما مي توانيم با ادامه اين موفقيت ها، تيم بهتري در جدول باشيم.»