خوردبین: دست دایی درد نکند/ نمی دانم چرا پروین از من دعوت نکرد
کاربر برتر ماه کاربر برتر ماه ali_@sghar
تاپیک برتر ماه تاپیک برتر ماه « مراجعه به تاپیک اصلی »
سوالات متداول و تاپیک های مهم
    گزارش مشکلات انجمن و قالب جدید توسط کاربران
    اطلاعیه گزارش مشکلات چند روز گذشتهِ سایت و انجمن
    افتتاح سایت پرسپولیس اف سی
    ~ اطلاعیه امنیتی ~
    تاپیک 5
    تاپیک 6
    تاپیک 7
    تاپیک 8
    تاپیک 9
    تاپیک 10
    تاپیک 11
    تاپیک 12

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 1 , از مجموع 1

موضوع: خوردبین: دست دایی درد نکند/ نمی دانم چرا پروین از من دعوت نکرد

نام واقعی
    amirhossein
    استاتوس
    آنچه ما کردیم با خود هیچ نابینا نکرد در میان خانه گم کردیم، صاحب خانه را ...
    شغل و حرفه
    شهرداری شهریار مشغولم
    بازیکن محبوب
    ali daei
    تیم های محبوب خارجی
    Barcelona | Germany
    تشکر شده 21,306 بار در 6,697 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 50 تاپیک

خوردبین: دست دایی درد نکند/ نمی دانم چرا پروین از من دعوت نکرد

پرسپولیس اف سی :
    سرپرست باشگاه پرسپولیس گفت:یکسری حسود وقتی می بینند پرسپولیس نتیجه می گیرد، برایمان حاشیه سازی می کنند.

محمود خوردبین در خصوص شرایط تیم پرسپولیس اظهار داشت: به نظرم شرایط تیم از این عالی تر نمی شود. این پرسپولیس یکی از بهترین پرسپولیس های چند سال اخیر است که من دیده ام. مقابل سپاهان، ذوب آهن، فولاد بازی بسیار زیبایی را به نمایش گذاشت و من مطمئن بودم که برانکو ایوانکوویچ کارش را به خوبی بلد است.

وی در خصوص انتقاداتی که نسبت به برانکو در این چند هفته انجام می شد، ادامه داد: متاسفانه این اتفاقات از سوی یک سری آدم های حسود می افتد و وقتی آنها می بینند که پرسپولیس خوب بازی می کند اسمهایی را مطرح می کنند. مانند افشین قطبی که وقتی دنبال قضیه را می گیری متوجه می شوی که اصلا قطبی در جریان موضوع نیست و در آمریکای جنوبی حضور دارد.

سرپرست باشگاه پرسپولیس درباره اینکه آیا غیبت بازیکنان ملی پوش تیم به پرسپولیس ضربه نخواهد زد، پاسخ داد: حتما نباید ما غصه این چیزها را بخوریم. آنها در تمرینات تیم ملی آمادگی خودشان را حفظ خواهند کرد و از این بابت هیچ مشکلی وجود ندارد.

وی در خصوص مصاحبه علی دایی که گفته وقتی نورالهی و طارمی را آورد، خیلی ها از او انتقاد کردند، خاطرنشان کرد: واقعا باید بگویم علی دایی دستش درد نکند که بازیکنانی را به پرسپولیس آورد که هرکدام شان یا در تیم ملی بزرگسالان توپ می زنند یا در تیم امید. من هم روزی که به پرسپولیس آمدم و وقتی برای اولین بار کسی مثل طارمی را دیدم به همه گفتم که این بازیکن آینده بسیار درخشانی خواهد داشت.

سرپرست باشگاه پرسپولیس در خصوص اعلام شماره حساب باشگاه از سوی طاهری به هواداران گفت: من واقعا در جریان این موضوع نبودم و هرکسی که این کار را کرده و این تصمیم را گرفته خودش باید پاسخگو باشد.

محمود خوردبین در مورد اینکه چرا در بازی ستارگان جهان شرکت نکرد گفت: من خیلی دوست داشتم در این دیدار حضور داشته باشم. علی پروین قرار بود به من زنگ بزند اما نمیدانم چرا این کار را نکرد. شاید هم از سوی دوستش با من تماس گرفته شده و چون من نمی شناختم جواب ندادم.
    **کاپ**

2. کاربر مقابل از *sir amirhossein* عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

Zayed FC (31st August 2015)