بهترین پست برای کوین ده بروین در من سیتی کدام است؟
کاربر برتر ماه کاربر برتر ماه ali_@sghar
تاپیک برتر ماه تاپیک برتر ماه « مراجعه به تاپیک اصلی »
سوالات متداول و تاپیک های مهم
    گزارش مشکلات انجمن و قالب جدید توسط کاربران
    اطلاعیه گزارش مشکلات چند روز گذشتهِ سایت و انجمن
    افتتاح سایت پرسپولیس اف سی
    ~ اطلاعیه امنیتی ~
    تاپیک 5
    تاپیک 6
    تاپیک 7
    تاپیک 8
    تاپیک 9
    تاپیک 10
    تاپیک 11
    تاپیک 12

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 2 , از مجموع 2

موضوع: بهترین پست برای کوین ده بروین در من سیتی کدام است؟

نام واقعی
    علی اصغر
    استاتوس
    .
    بازیکن محبوب
    ali karimi
    تیم های محبوب خارجی
    Barcelona | Spain
    تشکر شده 11,027 بار در 3,443 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 31 تاپیک

بهترین پست برای کوین ده بروین در من سیتی کدام است؟

ملی پوش بلژیکی احتمالا در سمت راست مثلث هجومی قرار می گیرد. حتی اگر باعث یک خط عقب تر رفتن خسوس ناواس شود.

با توجه به کیفیت و چند پسته بودن، کوین دی بروین بعد از یک انتقال طولانی به استادیوم اتحاد، خود را در سمت راست مثلث هجومی منچستر سیتی، پشت سر سرخیو آگوئرو خواهد دید و وظیفه تغذیه او را بر عهده خواهد داشت.

ولی سوال اساسی این است که او چگونه در منچستر سیتی به بازی گرفته می شود. ملی پوش بلژیکی بدون شک فوتبالیست خارق العاده ای است. از دومین بازیکن گران قیمت تاریخ فوتبال انگلیس انتظارات زیادی می رود، هر چند برخی مسائل وجود دارد.

بهترین نمایش های او برای وولفسبورگ در سمت چپ یا مرکز مثلث تهاجمی مشابه مثلث تهاجمی سیتی بود، جایی که می توانست از پای راست شگفت انگیز خود برای پاس های عمقی به هم تیمی هایش استفاده کند. در حالی که توانایی بازی در سمت راست را نیز دارد اما خسوس ناواس را در برابر خود دارد.

بهترین مزیت بازی در وولفسبورگ برای او این بود که آزادی کامل برای خلاقیت را داشت، چیزی که در چلسی به او داده نشد و در باشگاه جدیدش هم به بقیه داده شده است.

نالدو این وضعیت را به بهترین شکل در هفته های اخیر بیان کرده بود: تیم اطمینان زیادی به او داشت. این نکته مهمی برای کوین است. او هر کاری می خواست در زمین می کرد. او آزادی مطلق داشت. نمی دانم اگر جای دیگری رود، این آزادی را خواهد داشت یا نه.

به طور قطع این آزادی عمل را ژوزه مورینیو در استمفورد بریج به او نداده بود، ولی مانوئل پلگرینی مربی کاملا متفاوتی با خواسته های متفاوت است: مسئولیت اولیه دی بروین حمله خواهد بود.

در حالی که مورینیو کمک به دفاع و بازی تاکتیکی را در دستور کار دارد، پلگرینی آزادی های بسیار بیشتری به دی بروین خواهد داد که او طی 18 ماه بازی در بوندسلیگا کسب کرده است.

ولی همچنان او مرد اول اتحاد نخواهد بود. حتی غیر از آگوئرو، بهترین مهاجم لیگ، دی بروین داوید سیلوا را کنار خود خواهد یافت که توپ ها برای حرکت به سمت دروازه حریف به او می رسد.

جادوگر اسپانیایی بیشترین مالکیت توپ را بین تمام بازیکنان سیتی در فصل پیش داشت، در واقع او بیش از تمام بازیکنان در لیگ برتر توپ را در اختیار دارد. یحیی توره در رتبه هفتم این لیست قرار دارد. بنابراین دی بروین شرایطی متفاوت از وولفسبورگ را پیش رو دارد.

گزینه دیگری محتمل است. هر چند که او بیشتر دوران حرفه ای بازیگری خود را در جلو بازی کرده است، مسئولان سیتی ایده استفاده در قلب خط هافبک را ارائه کرده اند.

این چیزی است که خود دی بروین هم تایید کرده است؛ در حالی که ترجیح می دهد جلوتر بازی کند: بحث بی انتها درباره بهترین پست من شش سال است که ادامه دارد. من می توانم در پنج پست مختلف بازی کنم و این یک مزیت است: چهار پست تهاجمی و بازی ساز.

سیتی این پتانسیل را دریافته است و اعتقاد دارد که توانایی تکنیکی او اجازه بازی عمقی را می دهد، حتی از او به عنوان جرارد بعدی یاد می کنند. جایی کنار فرناندینیو در بازی های خاص می تواند یک بعد جانشین برای سیتی باشد. علی رغم اینکه یحیی توره فصل را بهتر از حد انتظار شروع کرده است، می تواند جانشینی برای او به منظور سالم نگه داشتنش در طول فصل باشد.

بعد از شکست به منچستر یونایتد در دربی آوریل، پلگرینی ترکیب 1-3-2-4 را انتخاب کرد که استرلینگ و ناواس می توانند جای مدافعان کناری خود را پوشش دهند. از این رو دی بروین وارد یک محیط رقابتی شده است.

مورینیو چند بار در تابستان نظرات خود را در مورد این بازیکن 24 ساله داده است و بر رقابت تاکید کرده بود: من می خواستم او را نگه دارم ولی او به من گفت که در شخصیت او نیست که برای جایگاهش در تیم رقابت کند. او به تیمی احتیاج داشت که مطمئن باشد هر بازی در ترکیب است.

او مهره مهمی در اتحاد خواهد بود. در مورد تقویت خط حمله، چهار سال طول کشید تا سیتی بیش از 38 میلیون پوندی که در سال 2011 برای آگوئرو هزینه کرده بود، خرج کند. آنها این تابستان دو سرمایه گذاری کلان روی استرلینگ و دی بروین برای فتح لیگ برتر انجام دادند.

این یک پیام هم برای دی بروین دارد. زحمات او، 15 گل و 25 پاس گل طی 18 ماه حضور در استادیوم فولکس واگن، نادیده گرفته نشده است، و پلگرینی و تکسیکی بگیریستین ایمان کافی برای شکستن رکورد 50 میلیون پوندی برای خرید او را داشته اند.

پس از ماه ها مذاکره، سیتی با پول کلان خود، فرصتی دوباره برای دی بروین در لیگ برتر فراهم ساخت. او استعدادش را دارد، ولی آیا این برای استفاده از فرصت کافی است؟

2. کاربر مقابل از ali_@sghar عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

محمد سرخ (31st August 2015)

نام واقعی
    محمد رضا
    استاتوس
    آنتی کیسه
    شغل و حرفه
    student
    تیم های محبوب خارجی
    Real-Madrid | Spain
    تشکر شده 6,455 بار در 2,507 ارسال
    یاد شده
    در 1 پست
    برچسب زده شده
    در 61 تاپیک
    تمجید کمپانی از خرید کوین دی بروین

ونسان کمپانی، کاپیتان منچسترسیتی معتقد است که کوین دی بروین میتواند برای سیتی بازی را عوض کند.

سیتی برای جذب دی بروین، 55 میلیون پوند به ولفسبورگ پرداخت کرد تا رکورد باشگاه شکسته شود و بهترین بازیکن فصل بوندس لیگا، بار دیگر راهی لیگ برتر شود. دیبروین فصل گذشته 28 پاس گل به هم تیمیهایش ارسال کرد و 16 گل زد و کمپانی از خرید او ابراز خوشحالی کرد.

او گفت:" به نظر من خیلی نباید روی قیمت خرید او تمرکز کرد. اگر یک بازیکن میتواند یک تیم را پیشرفت دهد، ارزیابی ارزش او خیلی سخت است زیرا رقابت زیادی برای جذب بازیکنان برتر هر تیم وجود دارد. دی بروین یک استعداد بی نظیر است. تعدد گلها و پاس گلهای او بی نظیر است. او بازی را برای تیم عوض میکند. در طول فصل، این چیزیست که باشگاه برایش هزینه کرده است. گل بیشتر و پاس گل بیشتر.دی بروین بازیکن ویژه ای است."

4. کاربر مقابل از محمد سرخ عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

ali_@sghar (31st August 2015)