کانون هواداران پرسپولیس:آن 4 نفر خودشان گفتند استقللالی هستند
کاربر برتر ماه کاربر برتر ماه ali_@sghar
تاپیک برتر ماه تاپیک برتر ماه « مراجعه به تاپیک اصلی »
سوالات متداول و تاپیک های مهم
    گزارش مشکلات انجمن و قالب جدید توسط کاربران
    اطلاعیه گزارش مشکلات چند روز گذشتهِ سایت و انجمن
    افتتاح سایت پرسپولیس اف سی
    ~ اطلاعیه امنیتی ~
    تاپیک 5
    تاپیک 6
    تاپیک 7
    تاپیک 8
    تاپیک 9
    تاپیک 10
    تاپیک 11
    تاپیک 12

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 2 , از مجموع 2

موضوع: کانون هواداران پرسپولیس:آن 4 نفر خودشان گفتند استقللالی هستند

نام واقعی
    محمد رضا
    استاتوس
    آنتی کیسه
    شغل و حرفه
    student
    تیم های محبوب خارجی
    Real-Madrid | Spain
    تشکر شده 6,455 بار در 2,507 ارسال
    یاد شده
    در 1 پست
    برچسب زده شده
    در 61 تاپیک

کانون هواداران پرسپولیس:آن 4 نفر خودشان گفتند استقللالی هستند

مسئول کانون هواداران باشگاه استقلال گفت:نتیجه نگرفتن پرسپولیس ربطی به آن 4 هوادار ندارد. رامین همتی درباره اظهارات روز گذشته عباس اسماعیل بیگی،رییس کانون هواداران پرسپولیس اظهار داشت:من اشتیاقی برای انجام مصاحبه ندارم.پرسپولیس را تیم پرطرفداری می دانم که به عنوان یک رقیب قابل احترام است.اما نمی توانیم مقابل برخی اظهارات که باعث زیر سوال رفتن هواداران می شود ساکت بمانیم. وی ادامه داد:اینکه رییس کانون هواداران پرسپولیس با عباراتی مانند 4 آدم سیگاری استقلالی از هواداران ما یاد می کند توهین به 20 میلیون طرفدار است.تیم استقلال از پرافتخارترین تیم ها در آسیا است و 2 ستاره روی پیراهن خود دارد.در حال حاضر هم در مکان دوم جدول لیگ در کورس رقابت برای گرفتن صدر جدول هستیم.مگر می شود هوادار استقلال چنین تیمی را رها کند و برای حضور در تمرین پرسپولیس وقت بگذارد؟ همتی افزود:من از اسماعیل بیگی می خواهم دیگر مسائلی به این شکل را طرح نکند.ما که مشوقین باشگاه هستیم باید الگوسازی و فرهنگ سازی داشته باشیم.اگر پرسپولیس به هر دلیل خوب نتیجه نگرفته است و حالا بازیکنش در محل تمرین مورد تمسخر قرار می گیرد نباید آن را گردن استقلال و هوادارانش انداخت چون مشکل از خودشان است.نتیجه نگرفتن پرسپولیس ربطی به آن 4 هوادار ندارد.چنانچه چنین مسائلی در آینده هم روی دهد،ناچار می شویم پاسخ های محکمی ارائه دهیم.
    امادر پاسخ سرپرست کانون هواداران پرسپولیس گفت: مخاطب ما باشگاه استقلال و هوادارانش نبودند.
    عباس اسماعیل بیگی ، درباره اظهارات مسوول کانون مشوقین استقلال اظهار داشت: رامین همتی از دوستان من است. ولی من نمی دانم درباره کدام توهین به استقلال صحبت کرده اند. عده ای در تمرین پرسپولیس بی نظمی ایجاد کرده بودند و ما در کمال آرامش با آنها برخورد کردیم. حالا اینکه چرا یک کار فرهنگی از سوی ما توهین به هواداران استقلال تلقی می شود نامشخص است. وی ادامه داد: همانطور که من پیش از این توضیح دادم ما ابتدا نفرات خودمان را کنار این افراد قرار دادیم تا شرایط آنها را بررسی کنیم. موضوع سیگار کشیدن و استقلالی بودن آنها را هم جدای از هم مطرح کردیم. ما مدتی است در راستای برنامه های فرهنگی که داریم از هواداران پرسپولیس به طور جدی خواسته ایم هنگام حضور در محیط ورزشگاه از استعمال دخانیات پرهیز کنند. در مورد استقلالی بودن آن نفرات هم استناد ما به صحبت ها و رفتارهایی بود که انجام دادند و در نهایت خود نیز به این مساله اذعان داشتند. به طور قطع رفتار آنها را به 20 میلیون هوادار استقلال ربط نمی دهیم. همانطور که اگر یک روزی هواداری از پرسپولیس هم در تمرین استقلال رفتار مناسبی انجام ندهد ارتباطی به 40 میلیون هوادار پرسپولیس پیدا نمی کنند. اسماعیل بیگی خاطرنشان کرد: مخاطب ما نه هوادار استقلال و نه کانون هواداران مشوقین این باشگاه بود حالا اینکه دوستان می گویند تمایلی به مصاحبه ندارند ولی از هر اتفاقی جریان درست می کنند جای تامل دارد. آنچه اتفاق افتاد یک موضوع داخلی بود. این نفرات سر تمرین پرسپولیس حاضر بودند و رفتار زننده داشتند و ما هم باید با این مساله برخورد مناسبی انجام می دادیم.
    ویرایش توسط محمد سرخ : 31st August 2015 در ساعت 19:14

2. 3 کاربر مقابل از محمد سرخ عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

Arash 1990 (31st August 2015), A_MI_N (31st August 2015), mansoor66 (31st August 2015)

نام واقعی
    روح الله بخشی
    استاتوس
    تو قلب من نوشته پرسپولیس سلطان عشقه
    شغل و حرفه
    كليه خدمات برق
    بازیکن محبوب
    ahmdareza abedzadeh
    تیم های محبوب خارجی
    Real-Madrid | Germany
    تشکر شده 8,517 بار در 3,761 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 28 تاپیک
    کلا میخوان بگن ما هم هستیم

نکته جالبش اینه ک میگه 20 میلیون هوادار آبی ولی بیگی با گفتن 40 میلیون خوب میزنه تو زوقشون

هادی جان ب گفتت 57 امتیازی شدیم ولی تقریبا همون 57 پاشنه آشیل قهرمان نشدنمون شد چون خوزستانی ها همون دقیقه گل زدن

داش هادی تشکر میکنم ازت بابت اتحاد و هم دلی ک در تیم ایجاد کردی