مهدی طارمی بهترین بازیکن ماه لیگ ایران شد+عکس
کاربر برتر ماه کاربر برتر ماه ali_@sghar
تاپیک برتر ماه تاپیک برتر ماه « مراجعه به تاپیک اصلی »
سوالات متداول و تاپیک های مهم
    گزارش مشکلات انجمن و قالب جدید توسط کاربران
    اطلاعیه گزارش مشکلات چند روز گذشتهِ سایت و انجمن
    افتتاح سایت پرسپولیس اف سی
    ~ اطلاعیه امنیتی ~
    تاپیک 5
    تاپیک 6
    تاپیک 7
    تاپیک 8
    تاپیک 9
    تاپیک 10
    تاپیک 11
    تاپیک 12

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 3 , از مجموع 3

موضوع: مهدی طارمی بهترین بازیکن ماه لیگ ایران شد+عکس

نام واقعی
    s A r A
    استاتوس
    عجب دنیای کوچیکی...
    شغل و حرفه
    DANESHJOO
    تیم های محبوب خارجی
    Real-Madrid | Germany
    تشکر شده 35,728 بار در 9,569 ارسال
    یاد شده
    در 2 پست
    برچسب زده شده
    در 68 تاپیک

مهدی طارمی بهترین بازیکن ماه لیگ ایران شد+عکس

برنامه نود این هفته بدون جنجال خاصی روی آنتن رفت و اتفاقات هفته پنجم لیگ برتر و حضور تیم ستارگان دنیا در ایران و دیدار با تیم ستارگان کشورمان بررسی شد. برنامه این هفته نود با سئوال پیامکی بهترین بازیکن ماه لیگ آغاز شد و برای این سئوال ۶ گزینه امید ابراهیمی، محمدرضا اخباری، احسان حاج صفی، روح الله سیف اللهی، مهدی طارمی و مهرداد محمدی در نظر گرفته شده بود. عادل فردوسی پور همانند اکثر برنامههای گذشته از بینندگان برنامه خواست که فارغ از رنگ بندیها به بازیکنان رای بدهند. او تاکید کرد که احسان حاج صفی یکی از بهترینهای لیگ بوده و باید امشب رای بالایی بیاورد!

در این برنامه تصاویری از حضور ستارگان دنیا در ایران برای بازی با ستارگان ایران و رختکن دو تیم پخش شد. علی پروین قبل از بازی در رختکن خطاب به بازیکنان تیم ایران و خداداد عزیزی گفت که باختن را دوست ندارد و اگر ببازد تا صبح بال بال خواهد زد!

فردوسی پور در جریان نود، برای محمدرضا شجریان آرزوی سلامتی کرد و گفت:خوشحالیم که استاد شجریان مشکل خاصی ندارند و سلامت هستند. ایشان بیماری کوچکی داشتند که چیز خاصی نیست و دوباره برمی گردند و صدای قشنگش را خواهیم شنید.

بررسی مسابقات لیگ و آنالیز فنی تیمها هم از دیگر بخشهای برنامه بود. در این بخش به کم بازی دادن بازیکنان جوان از سوی علی دایی اشاره شد. همچنین طبق بررسی تیم آنالیز نود، مجید جلالی که معمولا به عنوان یک مربی جوانگرا شناخته میشود، امسال در لیگ برتر و در پنج هفته ابتدایی پیرترین تیم را روانه مسابقات کرده بود.

مجری برنامه نود همچنین اعلام کرد در برنامه هفته گذشته صحبتی درباره پولشویی داشتیم و گفتیم مثل همان کاری بوده که بابک زنجانی انجام داده. در واکنش آقای رسول کوه پایه زاده وکیل بابک زنجانی نامه ای فرستاده و ضمن تشکر اعلام کرده تا زمانی که حکم قطعی علیه فردی صادر نشده شایسته نیست علیه او اظهار نظر شود و وظیفه ما بود صحبت ایشان را اعلام کنیم.

میهمان حضوری برنامه این هفته، خسرو حیدری بود که خودمانی و گرم به سئوالات عادل فردوسی پور جواب داد. وی در ابتدای صحبتهایش گفت که سال گذشته از تیم دوم فرانکفورت که احسان حاج صفی به آن پیوسته، پیشنهاد داشته است ولی به این تیم نرفت.

حیدری با بیان اینکه امسال و بعد از صحبت با مربیان استقلال آزادتر بازی میکند، گفت: فصل قبل سمت راست استقلال رامیبستند و کارمان سخت میشد. دوست داشتم امسال آزاد باشم و سمت چپ و وسط زمین هم بروم. برای همین با مجید صالح و پرویز مظلومی صحبت کردم. در تیم ملی هم وقتی در سوئد بودیم کارلوس کیروش با من صحبت کرد و گفت میخواهد در پست هافبک وسط از من بازی بگیرد.

حیدری درباره نتایج بد استقلال در فصل گذشته هم خاطرنشان کرد: قلعه نویی پارسال روی ملی پوشان زوم کرده بود و میگفت فصل خوبی نداریم. ما هم قبول داشتیم ولی بازیکنان دیگر هم در استقلال بودند.

در میانه صحبتهای حیدری، سئوالات و حرفهای از پیش ضبط شده آرش برهانی و حنیف عمران زاده درباره هافبک استقلال پخش میشد و خسرو به این سئوالات پاسخ میداد. یکی از خاطرات عمرانزاده از حیدری به اسباب کشی حیدری با وانت و دستورات پدر این بازیکن برای جابجایی وسایل خانه مربوط بود.

بررسی وضعیت تیم ملی فوتسال ایران و مشخص شدن سرمربی این تیم هم در برنامه این هفته مطرح شد ولی هیچ کدام از مسئولان پاسخگو نبودند تا این بحث نیمه تمام بماند. همچنین گزارشی از آخرین وضعیت تیم امید ایران در کشور هلند پخش شد.

فردوسی پور قصد داشت مشکلات باشگاه پرسپولیس و هزینه کردن کریم باقری برای این تیم را بررسی کند که مسئولان این باشگاه هم پاسخگو نبودند.

در پایان برنامه، عادل فردوسی پور که خودش در تیم ستارگان ایران حضور داشت، درگیری فرهاد مجیدی با خداداد عزیزی را تکذیب کرد. وی گفت: من خودم در رختکن بودم و همه چیز را دیدم. فرهاد هیچ واکنشی به صحبتهای خداداد عزیزی نداشت و همه چیز در همان حدی بود که خداداد گفته بود.

حدود یک میلیون و ۸۰۰ هزار نفر در مسابقه پیامکی برنامه نود شرکت کرده بودند که ۵۰ درصد آنها به مهدی طارمی رای دادند و بعد از طارمی امید ابراهیمی و احسان حاج صفی با ۲۷ و ۱۶ درصد، دوم و سوم شدند.

ویرایش توسط H A N I Y E H : 1st September 2015 در ساعت 13:31

2. 7 کاربر مقابل از s A r A عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

ali_@sghar (1st September 2015), H A N I Y E H (1st September 2015), mahsa8 (1st September 2015), San Iker (1st September 2015), محمد سرخ (1st September 2015), Zayed FC (1st September 2015), آیلار (1st September 2015)

نام واقعی
    مـــحـــمــــد
    استاتوس
    ...
    شغل و حرفه
    ســـربـــــاز وطـــــن
    بازیکن محبوب
    ali daei
    تیم های محبوب خارجی
    Real-Madrid | Spain
    تشکر شده 18,394 بار در 4,079 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 57 تاپیک

تبریک جالب سوشا: نود نمی بینم اما مبارک طارمی باشد

آی اسپورت- سوشا مکانی که رابطه نزدیکی با مهدی طارمی دارد، پس از انتخاب این بازیکن به عنوان بازیکن برتر ماه از نظر بینندگان نود، در اینستاگرامش نوشت:«داداش با اینکه این برنامه را نگاه نمی کنم، ولی از دوستان شنیدم بهترین شدی، فقط خواستم بدونی برای ما حکم طلا را داری. هم اتاقی محجوب و دوست داشتنی.»

مهدی طارمی هم در اینستاگرام از هوادارانش تشکر کرد و نوشت: «سلام ... ممنون از همه که به من رای دادن مخصوصا پرسپولیسیای عزیز که خیلی به من لطف دارن. انشاالله بتونم جبران کنم خاک پای همتونم.»

GooDBYe CapTaiN

4. 3 کاربر مقابل از San Iker عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

mahsa8 (1st September 2015), محمد سرخ (1st September 2015), Zayed FC (1st September 2015)

نام واقعی
    محمد رضا
    استاتوس
    آنتی کیسه
    شغل و حرفه
    student
    تیم های محبوب خارجی
    Real-Madrid | Spain
    تشکر شده 6,455 بار در 2,507 ارسال
    یاد شده
    در 1 پست
    برچسب زده شده
    در 61 تاپیک
    تشکر مهدی طارمی از هواداران/ممنونم پرسپولیسی ها

مهدی طارمی از همه هوادارانی که به او رای داده اند تشکر می کند.
    مهدی طارمی در برنامه شب گذشته نود توانست عنوان بهترین بازیکن ماه لیگ برتر را به دست بیاورد.

او در رقابت با بازیکنانی مثل امید ابراهیمی،احسان حاج صفی،روح الله سیف الهی و ... توانست 50 درصد از رای بینندگان این برنامه را به خودش اختصاص بدهد تا در این باره در اینستاگرامش بنویسد:««سلام ... ممنون از همه كه به من راي دادن مخصوصا پرسپوليسياي عزيز كه خيلي به من لطف دارن. انشاالله بتونم جبران كنم خاك پاي همتونم.»

6. کاربر مقابل از محمد سرخ عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

Zayed FC (1st September 2015)