عاقبت تیمی که به جای شام بیسکویت میخورد؛ اعتصاب!
کاربر برتر ماه کاربر برتر ماه ali_@sghar
تاپیک برتر ماه تاپیک برتر ماه « مراجعه به تاپیک اصلی »
سوالات متداول و تاپیک های مهم
    گزارش مشکلات انجمن و قالب جدید توسط کاربران
    اطلاعیه گزارش مشکلات چند روز گذشتهِ سایت و انجمن
    افتتاح سایت پرسپولیس اف سی
    ~ اطلاعیه امنیتی ~
    تاپیک 5
    تاپیک 6
    تاپیک 7
    تاپیک 8
    تاپیک 9
    تاپیک 10
    تاپیک 11
    تاپیک 12

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 5 , از مجموع 5

موضوع: عاقبت تیمی که به جای شام بیسکویت میخورد؛ اعتصاب!

نام واقعی
    s A r A
    استاتوس
    عجب دنیای کوچیکی...
    شغل و حرفه
    DANESHJOO
    تیم های محبوب خارجی
    Real-Madrid | Germany
    تشکر شده 35,728 بار در 9,569 ارسال
    یاد شده
    در 2 پست
    برچسب زده شده
    در 68 تاپیک

عاقبت تیمی که به جای شام بیسکویت میخورد؛ اعتصاب!

علی فاطمی شبها را اگر در درفشیفر صبح نکند، میهمان یکی از پارکهای پایتخت بوده و غذای روزانهاش بیسکویت است. آقای سرمربی هم در فرودگاه بود وقتی بازیکنانش در بازگشت از اهواز- بعد از بازی با فولاد- به جای شام، بیسکویت خوردند و همین بیسکویتها را کریم باقری خریده بود تا پرسپولیسیها گرسنه نمانند.

آی اسپورت - این گزارش مقدمه نمیخواهد. مقدمهاش، همان اعتصاب دو فصل پیش است در آستانه دربی، یا تغذیه فلان بازیکن شهرستانی که با آبمیوه و چند تا بیسکویت روزمرگیاش را میگذراند. چه مقدمهای بهتر از اینکه باشگاه پرسپولیس- که هنوز در آسیا پرطرفدارترین است- بعد از گذشت 6 هفته از لیگ هنوز اسپانسر ندارد؟ باشگاهی که از دار دنیا یک شأن و شخصیت برایش مانده بود که آن را هم مدیران بیتدبیرش به باد دادند. این باشگاه که یادگار یک مکتب انسانی بود، حالا آنقدر حقیر شده که برای سیر کردن شکم بازیکنانش پیش هواداران دست گدایی دراز میکند و عجیب اینکه مدیرانش توقع قهرمانی هم دارند.
    به گزارش ایران ورزشی بیپولی، همه داشتههای پرسپولیس را به فنا داده و صبر را از بازیکنان این تیم ربوده است. بازیکنانی که پیش از اردوی ترکیه تهدید به اعتصاب کرده بودند و تنها راهکار سرپرست باشگاه برای آرام کردنشان، برداشت 3 میلیارد تومان از صندوق حمایت از پیشکسوتان و قهرمانان بود. جز این، هیچ کار دیگری از طاهری و هیاتمدیره باشگاه برنیامد و آنها حتی به اندازه جذب یک اسپانسر معمولی هم باعرضه نبودند. فقط هر هفته دور یک میز نشستند و بعد از هر بار همنشینی، وعده دادند که «به زودی اسپانسر را معرفی میکنیم.» اتفاقی که هرگز رخ نداد و کاسه صبر بازیکنان را لبریز کرد.
    نه فقط بیپولی، بلکه بیش از آن بیتفاوتی مدیران باشگاه بود که بازیکنان پرسپولیس را جَری کرد و به واکنش واداشتشان. آنها وقتی تماسهایشان با طاهری بیپاسخ ماند، تصمیم گرفتند باشگاه را تهدید کنند و با این ترفند پول بگیرند. گفته بودند که در اقدامی هماهنگ، میخواهند علیه مسوولان باشگاه و حتی وزارت ورزش مصاحبه کنند و با رسانهای کردن مشکلات مالی، مدیران پرسپولیس را زیر فشار بگذارند و اینگونه به پولشان برسند. البته از آنجا که هدفشان تهدید بود، از تمرین دریغ نکردند اما بعد از این تمرین یک ساعته- 45 دقیقه وزنه زدن و سپس پرش از موانع و دوهای سرعتی در زمین چمن- روی نیمکت کنار دست کریم باقری نشستند و از مشکلات مالیشان با او حرف زدند. حرف دیگرشان هم این بود که «برای اینکه مسوولان باشگاه به خودشان بیایند، مجبوریم مصاحبه کنیم.»
    میخواستند باشگاه را تهدید کنند اما تهدیدشان به یکباره شکل اعتصاب به خود گرفت. اعتصابی که البته کریم باقری و محسن بنگر آن را رد کردند اما اگر واقعا چنین نبود، چه دلیلی وجود داشت برای تعطیلی تمرین؟ آن هم به درخواست بازیکنان معترض! آنها تصمیم گرفتند و برانکو که تمام اتفاقها را نظارهگر بود، تمرین بعد از ظهر را تعطیل کرد. توجیهاش این بود که بازیکنان تا همین حالا هم مشکلات بسیاری را تاب آوردهاند و نمیشود به زور به تمرین وادارشان کرد. هر چه باشد، او هم میداند که بازیکن جوانش- علی علیپور- به خاطر بیتوجهی باشگاه جا و مکانی در تهران ندارد و آن بازیکن دیگر یعنی علی فاطمی شبها را اگر در درفشیفر صبح نکند، میهمان یکی از پارکهای پایتخت بوده و غذای روزانهاش بیسکویت است.
    آقای سرمربی هم در فرودگاه بود وقتی بازیکنانش در بازگشت از اهواز- بعد از بازی با فولاد- به جای شام، بیسکویت خوردند و همین بیسکویتها را کریم باقری خریده بود تا پرسپولیسیها گرسنه نمانند. بعد از همین اتفاق بود که سرپرست باشگاه از هواداران طلب کمک کرد و مدعی شد که اگر هر هوادار 5 هزار تومان به حساب پرسپولیس واریز کند، دیگر حتی به اسپانسر هم نیازی نیست. او این طرح را بعد از نشست چند روز پیش خود با حسین هدایتی ارائه کرد و بدون در نظر گرفتن شأن و اعتبار پرسپولیس، از این باشگاه یک مضحکه ساخت.
    حالا اما میخواهیم از او بپرسیم شما که در جذب یک اسپانسر معمولی ناکام بودهاید، با تکیه به کدام تواناییتان میخواهید با کمکهای مالی هواداران، باشگاه را بسازید؟ امروز هوادار و حتی بازیکن و مربی پرسپولیس حق دارد از طاهری و همراهانش بپرسد که باشگاه به این بزرگی چرا نتوانسته اسپانسر جذب کند؟ مگر این همان باشگاه 290 میلیارد تومانی نیست که آقایان برای تصاحبش سر و دست میشکستند؟
    چطور میشود باشگاهی با این همه هواخواه، به یک وعده غذا محتاج باشد و حالا که چنین شده، چطور باور کنیم که هیچ دستی برای نابودی پرسپولیس از دستانی دیگر یاری نخواسته است؟ آیا طاهری که بدون شک بیتدبیریاش در به وجود آمدن این شرایط بیشترین تاثیر را داشته، پاسخی دارد برای آن هوادار که پول توجیبیاش را برای تماشای بازیهای پرسپولیس هزینه میکند؟ یا اصلا پرسشی مهمتر و آن، اینکه آیا طاهری همچنان به مدیرعامل شدن در باشگاه پرسپولیس امید دارد یا توانایی اداره چنین باشگاهی را در خود میبیند؟ پاسخ مشخص است. به عادت همیشه، طاهری دوباره پشت هزاران بهانه- هر چند غیر قابل قبول- پناه خواهد گرفت و آنقدر میماند تا حکم مدیرعاملیاش را دریافت کند.

ویرایش توسط H A N I Y E H : 1st September 2015 در ساعت 13:41

2. 4 کاربر مقابل از s A r A عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

ali_@sghar (1st September 2015), محمد سرخ (1st September 2015), ZahrA-ReD (1st September 2015), Zayed FC (1st September 2015)

نام واقعی
    z@hra
    استاتوس
    من بد نیستم۔۔۔ شاید بلد نیستم!
    شغل و حرفه
    فوتسال
    بازیکن محبوب
    Mohsen Khalili
    تیم های محبوب خارجی
    Real-Madrid | Spain
    تشکر شده 3,099 بار در 1,380 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 29 تاپیک
    وقتی اونایی ک فقط اسمشون مدیره،برا بقیه هم مدیر و مسئول انتخاب میکنن همین میشه... چقددددد تلخ! پرسپولیس دست کیا افتاده!!! میترسم فردا اعلام کنن از هوادارا هرکی آشپزی بلده،بنوبت ی بار درماه بیاد مجانی غذا بپزه برا تیم!!!!!!

این قرمزه منه...

دوسش دارم خیلی زیاد...

قهرمانی بهش میاد...

4. 2 کاربر مقابل از ZahrA-ReD عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

s A r A (1st September 2015), Zayed FC (1st September 2015)

نام واقعی
    محمد رضا
    استاتوس
    آنتی کیسه
    شغل و حرفه
    student
    تیم های محبوب خارجی
    Real-Madrid | Spain
    تشکر شده 6,455 بار در 2,507 ارسال
    یاد شده
    در 1 پست
    برچسب زده شده
    در 61 تاپیک
    خوردبین: پول داشتیم، چون وقت نبود بیسکویت خوردیم

سرپرست تیم فوتبال پرسپولیس گفت : باشگاه پرسپولیس برای پول شام بعد از بازی بازیکنان معطل نیست و متاسفانه ماجرای اهواز به غلط به رسانه ها منتقل شده است و اگر از خود من سوال می کردند می گفتم که ما در آن مشکل زمان داشتیم که با پول خریدنی نیست

محمود خوردبین در گفتگو با سایت باشگاه پرسپولیس افزود: این درست است که باشگاه پرسپولیس مشکلات مختلفی دارد ولی این دلیل نمی شود که دیگر هرکس هرچه دلش خواست در باره این تیم با سابقه بگوید من می دانم اکثریت رسانه ها منظور بدی ندارند و بسیاری اوقات از سر دلسوزی مطالبی را مطرح می کنند ولی گاهی به آنها اطلاعات غلطی می دهند و معمولا اینکار را هم برای تخریب وجهه پرسپولیس انجام می دهند . به هر حال حق پرسپولیس و هوادارانش به عنوان پرافتخارترین تیم در رقابتهای باشگاهی کشور ،پرتماشاگر ترین تیم آسیا شرابطی خیلی بهتر از اینها است و برای حفظ چنین سرمایه ای همه باید کمک کنند ولی حالا هم که مشکلات وجود دارد نباید مسایل اینطور مطرح شوند.

وی که درباره مطالب مطرح شده درباره صرف بیسکویت به جای شام توسط سرخپوشان پس از بازی با فولاد سخن می گفت ادامه داد: موضوع اصلا اینطور نبود که مطرح شد ما بعد از بازی با فولاد خوزستان با عجله خیلی زیاد فقط تلاش داشتیم به پرواز تهران برسیم تا برنامه اعضای تیم برهم نخورد به همین دلیل پس از بازی من از تیم جدا شدم و بلافاصله به فرودگاه رفتم تا تمامی کارهای پرواز را انجام بدهم و بچه ها که رسیدند یکسره از گیت عبور کنند اگر همه چیز طبق برنامه پیش می رفت و از ناحیه دیگران برای ما مشکل درست نمی شد ، به قدری زمان داشتیم که به بچه ها شام بدهیم ولی مسایلی که در کنترل ما نبود کار را به شکل دیگری پیش برد و حتی پرواز به این دلیل که اعضای تیم در فرودگاه بودند ولی به دلیل ازدحام جمعیت نمی توانستند عبور کنند، به تاخیر افتاد.

سرپرست کهنه کار سرخپوشان خاطر نشان کرد: البته اشتباه من هم بود . ما در اصفهان به خاطر اینکه وقت نداشتیم قبل از بازی با یک رستوران هماهنگ کردیم که غذا را پای اتوبوس به ما برساند و بچه ها شام را در مسیر خوردند . شاید در اهواز هم باید اینکار را می کردیم اما زمانبندی ما هم طوری بود که اگر تیم به موقع از ورزشگاه خارج می شد و بعد از رسیدن به فرودگاه هم به مشکلی نمی خورد از برنامه عقب نمی افتادیم.

من از این جهت که بچه ها بعد از بازی گرسنه بودند به آنها حق می دهم چون ناهار را هم به خاطر بازی زود خوردند ، اما متاسفانه با اتفاقاتی که روی داد نیروی انتظامی هم به ما هیچ کمکی نکرد ، دغدغه اول ما این بود بچه ها سوار هواپیما بشوندو بعد در هواپیما هم از آنها پذیرایی شد .

خوردبین تصریح کرد مساله ما در اهواز مالی نبود بلکه زمانی بود ما اگر قرار بود بهترین غذا را هم به بچه ها بدهیم یک میلیون تومان هم نمی شد ولی جالب است بدانید به خاطر آنکه بچه ها به خاطر ازدحام جمعیت و عدم همکاری نیروی انتظامی در ورود به فرودگاه دچار مشکل شدند ، همانجا 2 میلیون تومان پرداخت کردیم تا بچه ها وارد CIP بشوند تا خدای ناکرده در برخورد با جمعیت مشکلی پیش نیاید چون در آن شرایط تیم هم خسته بود و داخل جمعیت نمی توانید هوادار و غیر هوادار را تشخیص بدهید و در این مواقع نتیجه بازی به ضرر میزبان است ، نباید هیچ احتمالی را نادیده گرفت و از این جهت من باز هم از نیروی انتظامی اهواز گلایه دارم که ما را به حال خودمان رها کرد.

خوردبین در پایان افزود : با تمام این اوصاف که گفتم و ما درگیر مسایلی شدیم که در کنترل ما نبود ، باز هم تقصیر را متوجه خودم کرده ام و تایید می کنم حداقل در این ماجرا مساله ما پول نبود و بچه های ما هم بزرگ منش تر از آن هستند که حالابه خاطر یک بیسکویت خوردن بخواهند گلایه کنند ، چون این دیگر بی معرفتی است.

6. کاربر مقابل از محمد سرخ عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

s A r A (1st September 2015)

نام واقعی
    محمد رضا
    استاتوس
    آنتی کیسه
    شغل و حرفه
    student
    تیم های محبوب خارجی
    Real-Madrid | Spain
    یاد شده
    در 1 پست
    برچسب زده شده
    در 61 تاپیک
    من موندم اگه پول داشتید چرا پول بیسکویت رو هم کریم داد؟؟ عجیبه واقعا به جای اینکه از باشگاه برن هر روز توجیه میکنن

8. کاربر مقابل از محمد سرخ عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

نام واقعی
    محمد رضا
    استاتوس
    آنتی کیسه
    شغل و حرفه
    student
    تیم های محبوب خارجی
    Real-Madrid | Spain
    یاد شده
    در 1 پست
    برچسب زده شده
    در 61 تاپیک
    پس از تجمع بازیکنان؛ طاهری به درفشیفر میرود

سرپرست باشگاه پرسپولیس برای صحبت با بازیکنان این تیم به محل تمرین سرخپوشان خواهد رفت.
    در حالی که قرار بود روز گذشته بزرگترها و کاپیتانهای تیم پرسپولیس برای صحبت با علی اکبر طاهری در مورد مشکلات مالی این باشگاه جلسه برگزار کنند اما این اتفاق رخ نداد.

این بازیکنان به طاهری پیغام دادهاند که نمیشود چند بازیکن به جلسه بروند و با این شرایط ممکن است بازیکنان دیگر توجیه نشوند به خاطر همین قرار شد علی اکبر طاهری در اولین فرصت به ورزشگاه درفشیفر برود و با همه بازیکنان پرسپولیس جلسهای برگزار کند.

10. کاربر مقابل از محمد سرخ عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است: