آقای طاهری در کمال صداقت فرموده اند طرح جمع آوری صدقه برای اداره باشگاه پرسپولیس خودجوش بوده و خود هواداران این طرح را مطرح کردند!

یکم: از این دست اتفاقات خودجوش کلا در این سال ها کم نداشته ایم. آنجا که مسئولان محترم شهامت پذیرفتن مسئولیت را ندارند در عرصه های مختلف همه چیز را می اندازند گردن ملت و اینگونه بود که همه چیز یکباره خودجوش شد!


دوم: چرا در اینهمه سال سپاهان و فولاد و ذوب آهن و تراکتورسازی کاسه چه کنم چه کنم به دست نگرفتند و سراغ اینگونه طرح های پیش رو نرفتند؟ هزینه این باشگاه های صنعتی از پرسپولیس و استقلال کمتر بوده یا به دلیل محبوبیت بیشتر تا این حد در جذب اسپانسر موفق بوده اند یا گزینه سوم؟ غیر از این است که همه باشگاههای صنعتی به راحتی از منابع دولتی تغذیه می کنند و با بیشترین هزینه به راحتی جام های رنگارنگ را فتح می کنند و هرگز بحران های مالی و آبروریزی و بدهکاری و شکایت هم به سراغشان نمی آید؟

و این کدام عدالت نانوشته است که پول دولت بر دو باشگاه محبوب مردم حرام و بر سایر باشگاههای دولتی حلال تر از شیر مادر است؟


سوم: امیدوارم بعد از برکناری قریب الوقوع آقای طاهری فهرست رفقا و فک و فامیل جناب گودرزی در دو باشگاه نگونبخت پرسپولیس و استقلال تکمیل شده باشد. یعنی اگر همه رفقا و عزیزانتان در این دو باشگاه به نان و نواو شهرت و اسم و رسمی رسیدند لطفا دست از سر این دو یتیم بخت برگشته بردارید بسپارید به اهلش ، اینهمه فیض اکملی که از شما به ورزش کشور و خصوصا این دو باشگاه رسید ما را بس است، لطفا!